Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mala-czarna12345

Czy to zdrada?

Polecane posty

Gość mala-czarna12345

Zawsze gdy spotykam sie z kolega ciagnie mnie do zlego. Moj chlopak pracuje za granica a ja czasami potrzebuje czulosci wiec jak zawsze spotykam sie z kolega to sie calujemy, macamy i przytulamy. To jest silniejsze ode mnie czy moge cos na to poradzic???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Herr Pietia Goras
pewno,że zdrada, a ty jesteś początkującą erotomanką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mozesz upier,dol sobie rece i nogi zaostaw sam tulow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ryszard Lwie Serce
Czy to zdrada? Mam nadzieje że to jakieś prowo -bo jak nie to autorka jest debilką :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ryszard Lwie Serce
Albo nie, weź mu loda zrób i powiedz że to nie zdrada, bo zdrada się liczy od seksu analnego dopiero - nie mogę :D :D :D Ile ona ma lat 15??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala-czarna12345
Nie jestem poczatkujaca staram sie zawsze powstrzymac zeby nie doszlo do stosunku bo zalezy mi na zwiazku z moim obecnym tylko tez nie jest tak latwo czekac miesiac az wroci za granicy i nacieszyc sie nim tydzien i znow tak sami otrzebuje poprostu czulosci jak karzda kobieta. Ps: up******ic cos sobie ty mozesz. A jak sie nie podoba to nie czytac tego i w********ac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Herr Pietia Goras
jak powiada Pismo św, nawet myśl o innej jest zdradą, ale to ekstrema ortodoksów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala-czarna12345
15 lat to ty moze masz, a lody to mozesz robic swoim kolega jak lubisz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ryszard Lwie Serce
No i widać po zachowaniu że autorka to plebs jakiś - tam takie rzeczy to codzienność. Przelizałam się ale to nie zdrada. Pewnie nosi skórzane najki buty, tandetnie umalowana na czarno, i jeasny jasne do tego - taki klasyk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala-czarna12345
Ludzie wezcie sie ogarnijcie jeden mi wyskakuje z biblia drugi z lodami a trzeci zebym cos sobie uj****a czy jest tu ktos normalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ryszard Lwie Serce
normalni są wszyscy tylko nie ty, zdradzasz REGULARNIE faceta i nawet tego nie widzisz zakłamana ladacznico

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala-czarna12345
Przykro mi ale sie pomyliles kolego a tandetny to zapewne ty jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko nie robisz nic złego zdrada to seks waginalny więc spokojnie możesz analnie i oralnie pieścić się ze swoim kolegą. Ja tak robię z kolegami i uważam, że chłopaka nie zdradza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie zdrada jest juz pisanie do innej dziewczyny na fb z prosba o spotkanie, przyjazn itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala-czarna12345
Gdybym nie miala wyrzuow sumienia to myslisz ze wogole bym tu napisala, chyba nie szanuje kto co pisze ale bez przesady bo ja sobie nie dam przegadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co dopiero pieszczoty, masaże itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Warto przytoczyć: "Słyszeliście, iż powiedziano: Nie będziesz cudzołożył. A Ja wam powiadam, że każdy kto patrzy na niewiastę i pożąda jej, już popełnił z nią cudzołóstwo w sercu swoim. Jeśli tedy prawe oko twoje gorszy cię, wyłup je i odrzuć od siebie, albowiem będzie pożyteczniej dla ciebie, że zginie jeden z członków twoich, niż żeby całe ciało twoje miało pójść do piekła. A jeśli prawa ręka twoja cię gorszy, odetnij ją i odrzuć od siebie, albowiem będzie pożyteczniej dla ciebie, że zginie jeden z członków twoich, niż żeby miało całe ciało twoje znaleźć się w piekle. Powiedziano też: Ktokolwiek by opuścił żonę swoją, niech jej da list rozwodowy. A Ja wam powiadam, że każdy, kto opuszcza żonę swoją, wyjąwszy powód wszeteczeństwa, prowadzi ją do cudzołóstwa, a kto by opuszczoną poślubił, cudzołoży." Mt 5:27-32

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala-czarna12345
Ze co prosze pisanie z kolega to jest juz zdrada??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ryszard Lwie Serce
Mała...zdradziłaś i ponieś tego konsekwencje, powiedz chłopakowi i odejdź to chociaż twarz zachowasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zalezy o czym piszecie nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala-czarna12345
Nie rozumiem was dlaczego nie mozecie wlasnych opinii pisac w jakis kulturalniejszy sposob kazdy popelnia bledy i nalezy sie jakus szacunek mimo wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala-czarna12345
Myslicie ze tak latwo jest tak po 2latach powiedziec zdradzilam cie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka korzysta z życia. Zresztą mamy XXI wiek i kobieta nie jest już niewolnicą mężczyzny i nie ma nakazu zachowania wierności mężczyźni. Dziś kobiety są wolne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala-czarna12345
Pulchny kazdy jest jaki jest napisalam zebyscie mi wbili do tej glowy co ja tak naprawde odpierdalam i prosze o troche wyrozumialosci z waszej strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To wszystko wina jej faceta. Powinien znaleźć czas by być z nią codziennie a nie frajer tylko praca i praca! Ona była zmuszona do tego by pieścić się z innym facetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała czarna to co ? Mam Cię głaskać po głowie i mówić że dobrze zrobiłaś . Zachowałaś się nie fer i miej odwagę się do tego przyznać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×