Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Moja żona nie była dziewicą, miała przede mną facetów, a ja byłem prawiczkiem

Polecane posty

Gość gość
Co do związków homo to zupełnie inna beczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytam opinie mam 22 lata i nie chce żadnej dziewicy i innych kobiet Patrzyłem ostatnio w necie jak te 20tki się ogłaszają auto lodzik za 50zł z polykiem 70 itd klasyk120zł anal 150zl pelno takich galerianek od młodych lat ćwiczą w wieku 30lat beda doświadczone idelne dla prawiczka zart Nie szanują się młode i tym bardziej starsze ze świecą teraz trzeba szukać albo na Ukrainę po żonę jechać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ludzie sami sobie urągają zachowując się jak zwierzęta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Wiem, że to tylko przykład, ale nimfomania to zaburzenie, a słabo wykorzystywać chorego, który nie panuje nad tym, z kim i jak często idzie do łóżka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic nie pieprze tylko pisze jak jesN tak sobie myślę o martwię się o ciebie czy Bardzo samotna jesteś ? Może kup sobie pieska albo kotka Bo brak zajęcia piszesz cały czas to samo jacy my jesteśmy źli nie moja wina ze partner nie jest z tobą i masz żal do wszystkich facetów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mimo to żal mi kobiet :(((((((((( Mężczyzna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drogie Panie realnie myśląc nie macie szans na prawdziwego mężczyznę Jedynie faceta co szuka darmowej pompy i by było gdzie się wyspać Normalnie myślący człowiek nie cofa się tylko idzie do przodu Kobieta powinna być dziewicą i to nie podlega dyskusji zero kompromisu w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każda beczka jest dobra nie chodzi o homo tylko o kobiety jakie zmienne są Dziś kocha mnie jutro innego :))))))))))ha ha ha ☆_☆Ale bekaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każda beczka jest dobra nie chodzi o homo tylko o kobiety jakie zmienne są Dziś kocha mnie jutro innego :))))))))))ha ha ha ☆_☆Ale bekaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widać że nie wszystkie kobiety mysla :((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość  Alvaroooo
Panowie może dajmy na luz bo kobiety pomyślą że jesteśmy tacy okrutni ;)))))))) Proponuję zimne piwo i bilard na początek Panie niech zostaną na kamerę z nadzieją ze może kiedyś jeszcze jakiś facet czy porawiczek zechce być w związku z kobieta po przejściach z przebiegiem bez ważnego oc :))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahaha panie zobaczyły jaki są, sa "używane" to jest mało pogardliwe słowo, bo jak Was nazwać skoro nóg nie potraficie utrzymać razem. Według mnie to jest bardzo delikatne określenie. Tak jest i tak o Was myślą mężczyźni a wszystko to tylko dzięki wam samym. Same na to zapracowyscie. I póki będziecie w 2,3 związkach to tak będziecie nazywane. To tylko i wyłącznie wasza wina !!! Zauważcie ze faceci nie nazywają pogardliwie kobiet które się szanują. A wręcz cenią je i są w stanie poświecić wszystko dla nich. A Wy No trudno macie do wyboru *****cza który w******* wszystko i już mu dynda, alkoholika, kobiecego boksera albo faceta rozwodnika. Wybierajcie. Normalny Was nie tknie, a jak tknie to zostawi jak się dowie o przebiegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żeby brać babę z c**a jak wiadro to trzeba być nienormalnym. Tylko dziewica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ale ja nie mam problemu z jakimś partnerem, bo ja nie jestem naiwną idiotką i nie zadaję się z mężczyznami, bo żaden nie jest wart dziewicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Powinna być dziewicą, ale DLA SIEBIE. Każda normalna dziewica pluje na śmiesznych facetów, bo będzie dla nich dziurą do rżnięcia i lepiej trzymać do śmierci, niż się poniżyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ale ja nie mam problemu z jakimś partnerem, bo ja nie jestem naiwną idiotką i nie zadaję się z mężczyznami, bo żaden nie jest wart dziewicy. X Trzymasz dziewictwo dla męża. Gratuluje oby tak dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Co Ty wymyślasz? Nieważne, czy kobieta jest dziewicą, czy nie, dla większości mężczyzn jest dziurą do rżnięcia, a nie człowiekiem. Właśnie nazywając pogardliwie kobietę jest wysoce prawdopodobne, że dziewica też będzie pogardzana i będzie miała dawać, bo została rozdziewiczona i w innym wypadku nadaje się na śmietnik, bo nikt jej nie zechce. Jakbyście naprawdę szanowali dziewice, to nie tknęlibyście ich palcem, szanując ich zasady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aggggggggg
18.06 jaskiniowiec, piszesz ze kobiety nie chca sie przyznac, ze "bzykaly" sie z przypadkowym goscie i piszesz jak je inaczej nazwac niz uzywane albo gorzej cos w stylu szmaty. Jak zatem nazwac Cb? Miales duzo seks przygod jescze pisales,ze byles w takim towarzystwie ze ktory nie "zaliczyl" ten frajer, czyli robiles dokladnie to samo by sie przypodobac. Jakbys ocenil kobiete ,ktora robila dokladnie to co ty? Ze jest d****** To sa podwojne standardy czlowieku. Jak mozna tak niesprawiedliwie oceniac i jeszcze zarzucac kobietom brak myslenia, skoro ty robiles dokladnie to samo tylko ty jestes MEZCZYZNA. W twoim mniemaniu uprawnia cie to do wielu przyjemnosci ,ktorych kobietom odmawiasz tylko dlatego ze im "nie wypada"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nie trzymam dziewictwa dla męża, bo nie jestem niczyją własnością, by dla kogokolwiek trzymać. Trzymam dla siebie, bo mężczyzna z góry nie zasługuje na dziewicę, jeśli chce ją dziewictwa pozbawić. Trzymam dla siebie i zabiorę dziewictwo do grobu, bo brzydzę się mężczyzn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aggggggggg
Kto by chcial kobiete z wysokim przebiegi, bez waznego oc pisze...alvvaro :D kobiety ktora by takiego chciala??? Mysle ze malo ktora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aggggggggg
16.47 Panowie wylewaja wszelkie zale na kobiety w tym watku. Wiesz ile kobiet mogloby napisac ile jest drani na swiecie? Ile to facetow zostawia zony chore, zaniedbane? Wiesz ile facetow nawet marnych alimentow nie placi? Ilu ucieka,gdy urodzi sie chore dziecko? Ano nie wiesz bo to,ze twoja sasiadka zostawila chorego meza jest juz opinia o WSZYSTKICH kobietach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda waszego czasu może ze 3 kobiety to przeczyta bo tyle tu jest, jedna przyjmie do wiadomości a reszta będzie dalej nam wmawiać ze jesteśmy debilami bo nie chcemy kobiet po kimś. Reszta w całej Polsce dalej będzie w "związkach" i dalej nie będą się szanować a później tylko płacz ze normalny facet jej nie chce tylko jakiś ruchacz, który porucha i zostawi. Musimy zacząć kobiety traktować tak jak na to zasługują. Czyli kop w dupę tylko tak się naucza. Pisanie na necie nic nie zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt nie chce zabrać Ci dziewictwa może sa faceci co podobnie jak Ty maja odrazę do kobiet np geje Zabierz cnotke do grobu twoje cialo rób co chcesz kobieto po co takie txty Myślisz że jak jesteś dziewicą to wszyscy zaraz będą Cię po nogach całować bez przesady Nie takie gwiazdy jak Ty sa zapewniam Tylko po co Ci te vibrooo w domu dziewico ? Tak samo jak ja jestem Św

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ale taka jest prawda. Jakbyście obiecywali dziewicom szanowanie ich czystości, to byłaby inna rozmowa, a tak? Wiadomo, że chodzi o seks, ale na szczęście normalne dziewice co najwyżej pytają mężczyzn o godzinę, ale się z nimi nie zadają, bo wiadomo, że skończą jak przyrządy do seksu, bo dziewica to dla większości tylko dziura na prącie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za bzdury, bylam w powaznym zwiazku i bylam w ciazy i co partner mnie porzucil w ciazy, usunelam ciaze i copoznalam nowego faceta, wie o mojej przeszlosci i co akceptuje mnie cala.Kazdy chce kochac i byc kochanym a czulam sie jak szmata porzucona w ciazy a teraz jestem szczesliwa.Zycie jest brutalne a ludzie okrutni ,ciezko zaufac ciezko zakochac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko czemu kobiety wchodzą w związku albo chore układy i wpada do nich kolega i bzykaja sobie ba zmiane kobiete albo na dwie rury idzie potem za jakiś czas wpadnie jeszcze inny kolega i kobieta nic z tym nie robi tylko się godzi ? Brak mózgu coraz więcej jest takich kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ale ja nie oczekuję całowania po nogach, ja zwyczajnie mówię, że pomiatanie kobietami się skończyło i dziewice szanują się dla siebie, a nie jakiegoś faceta, co chce od nich seksu, a jęczy o jakiejś miłości. Ja nie wiem, co Ty tam w chałupie trzymasz, ale nie przerzucaj swoich fantazji na mnie, bo to mnie tylko utwierdza w moich przekonaniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś I jak tu traktować mężczyzn poważnie i się ich nie bać, skoro myślą o takich rzeczach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwne masz przekonania może niech tak lepiej zostanie dziewico roku :)))))))Wystarczy ze ja wiem co mam w domu cenie sobie prywatność Szanuje ludzi tylko ludzie sami się nie szanują nie pisze o wszystkich ze tak jest :))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aggggggggg
19.48 zadna sie z tym nie zgodzi bo to jest niesprawiedliwe. I piszacy tu Pamowie czesto dostali kopa w d**e od kobiet nie na odwrot. Wy tylko piszecie jak to was nie beda "szanowali", bedziecie pozniej plakac itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×