Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Moja żona nie była dziewicą, miała przede mną facetów, a ja byłem prawiczkiem

Polecane posty

Gość gość
I tak każdy robi co chce ,przed ślubem i po ślubie to po co wychodzić za maz, żenić się, byc w związku, po co, no po co. To juz lepiej byc wolnego stanu z nikm sie nie wiązać i tez robić co się chce ,lepiej na tym wyjde i pisze to jako kobieta, bo widzę ze zło wokół nas ma większą moc i każdy ma opór sie przeciwstawić złu i pokusom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wezcie sie za te dziewice, przebijajcie im blonki i uspokoicie emocje .tylko problem macie no nie, gdzie one sa ano w takich miejscach jak wy sie znajdujecie na pewno ich nie znajdziecie i one dla was nie sa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość  Adam
Takie sa fakty dajecie d**y nie wydzie z jednym to może z innym będzie lepiej i tako sue kreci jest cała prawda tak skaczecie z kwiatka na kwiatek Potem txt to wiba partnera byla jaki on był zły za dużo pracował Jest dużo kobiet co mają 3 partnera itd to z wami jest coś nie tak kobiety nikt nie jest idealny mamy wszyscy inne potrzeby charakteru wiadomo trzeba czasem iść na komprois uzupełniać się w związku Ale niech mi nikt nie mówi że taka kobieta co ma 3 czy 4 partnera się szanuje To tak samo jak bym poszedł do agencji towarzyskiej i tam szukał dla siebie żony totalna masakraaa Moja rada ogarnijcie się kobiety bo żal nam was mimo to Nie szukajcie wrazen jeśli kogoś się kocha nie mówi się pustych słów tylko więcej czynu Żegnam was bo nie mam czasu na p*****ly szkoda czasu życie ucieka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość  Adam
Takie sa fakty dajecie d**y nie wydzie z jednym to może z innym będzie lepiej i tako sue kreci jest cała prawda tak skaczecie z kwiatka na kwiatek Potem txt to wiba partnera byla jaki on był zły za dużo pracował Jest dużo kobiet co mają 3 partnera itd to z wami jest coś nie tak kobiety nikt nie jest idealny mamy wszyscy inne potrzeby charakteru wiadomo trzeba czasem iść na komprois uzupełniać się w związku Ale niech mi nikt nie mówi że taka kobieta co ma 3 czy 4 partnera się szanuje To tak samo jak bym poszedł do agencji towarzyskiej i tam szukał dla siebie żony totalna masakraaa Moja rada ogarnijcie się kobiety bo żal nam was mimo to Nie szukajcie wrazen jeśli kogoś się kocha nie mówi się pustych słów tylko więcej czynu Żegnam was bo nie mam czasu na p*****ly szkoda czasu życie ucieka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawdziwe dziewice gardzą mężczyznami bo wiedzą, że są dla nich tylko szmatami do seksu, więc lepiej być samej, niż dać jakiemuś psu, co p******i, że kocha, a tak naprawdę kocha jedynie pochwę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość  Jan
Zawsze tak było i będzie ze kobieta czy facet zdradził albo zdradzi kwestia czasu czy to będzie związek albo luziny układ Sa osoby co szukają wrazen Wystarczy wejść na portal Zbiornik i zobaczyc co się dzieje ludziom się w głowach p****alo Biorą ślub i potem kobietę 3 facetów Buzka a mąż patrzy i nagrywa kamera potem dodaje filmy z nia każdy widzi o co tu chodzi Co to za milosc Ze on jej nie szanuje to widać się czemu sama się godzi na to ??? Pełno jest takich kobiet udają dobre żony matki a robią z siebie mo kogo brak słów Tak powinna robić normalną kobieta :((( Weź taka potem za żonę więcej bolcy dostala jak włosów na głowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość  Ja
Zawsze tak było i będzie ze kobieta czy facet zdradził albo zdradzi kwestia czasu czy to będzie związek albo luziny układ Sa osoby co szukają wrazen Wystarczy wejść na portal Zbiornik i zobaczyc co się dzieje ludziom się w głowach p****alo Biorą ślub i potem kobietę 3 facetów Buzka a mąż patrzy i nagrywa kamera potem dodaje filmy z nia każdy widzi o co tu chodzi Co to za milosc Ze on jej nie szanuje to widać się czemu sama się godzi na to ??? Pełno jest takich kobiet udają dobre żony matki a robią z siebie mo kogo brak słów Tak powinna robić normalną kobieta :((( Weź taka potem za żonę więcej bolcy dostala jak włosów na głowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość  Ja
Zawsze tak było i będzie ze kobieta czy facet zdradził albo zdradzi kwestia czasu czy to będzie związek albo luziny układ Sa osoby co szukają wrazen Wystarczy wejść na portal Zbiornik i zobaczyc co się dzieje ludziom się w głowach p****alo Biorą ślub i potem kobietę 3 facetów Buzka a mąż patrzy i nagrywa kamera potem dodaje filmy z nia każdy widzi o co tu chodzi Co to za milosc Ze on jej nie szanuje to widać się czemu sama się godzi na to ??? Pełno jest takich kobiet udają dobre żony matki a robią z siebie mo kogo brak słów Tak powinna robić normalną kobieta :((( Weź taka potem za żonę więcej bolcy dostala jak włosów na głowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agg Ty jednak nie potrafisz czytać ze zrozumieniem albo czytasz niedokładnie moje wpisy. Przecież już pisałem, że wiedziałem przed ślubem, że dziewicą nie była co więcej podejrzewałem to zanim ją poznałem, bo wiedziałem iż by£a po związku. Tuż przed nią zaczynałem spotykać się z 23 dziewicą ale uznałem, że po swoich przejściach na takową nie zasłużyłem ( o czym też wspominałem) i zakończyłem ten związek zanim się zaczął na dobre. Laska była o 10 lat młodsza. I teraz pluję sobie w brodę, bo chciałem być bardziej honorowy nż ode mnie wymagano. Zresztą nie mam nawet pewności czy tamtej dziewczynie moja przeszłość by przeszkadzała. Chociaż wnioskując z niektórych wpisów tutaj stwierdzam, że bardzo być może. Jaskiniowiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zobaczcie że oni nigdzie nie piszą o miłości. Nie szanują kobiet bo oni je traktują seksualnie a nie jako osobe którą kochaja. Od dwóch dni wplatam miłość w ten temat i oni unikają odpowiedzi. Po prostu nigdy nie byli zakochani albo byli zakochani raz i kobieta ich olała, wykorzystala, zdradzila itp przez co maja uraz. Dodatkowo nawet jeśli którys napisze ze był zakochany to pewnie był ale zauroczony seksualnoscia a nie zakochany tak ze mógłby dla takiej kobiety zrobic wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pytanie do kobiet czemu się bzykacie na lewo i prawo czasem nie wiecie z kim potem dziecko w drodze słyszę w tv moje ciało i usunę płód protesty na ulicach itp Tylko czemu wasze matki nie usunely was i żyjecie ? Jeśli tak musicie się bzykac to róbcie to z głową to nie boli wystarczy myśleć sa zabezpieczenia i nie tylko Dzięki Bogu ze nie jestem kobietą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Kevin
Mam pytanie do kobiet czemu się bzykacie na lewo i prawo czasem nie wiecie z kim potem dziecko w drodze słyszę w tv moje ciało i usunę płód protesty na ulicach itp Tylko czemu wasze matki nie usunely was i żyjecie ? Jeśli tak musicie się bzykac to róbcie to z głową to nie boli wystarczy myśleć sa zabezpieczenia i nie tylko Dzięki Bogu ze nie jestem kobietą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość Kevin dziś Protesty służyły zatrzymaniu aktualnego porządku prawnego w kwestii 3 przypadków, a nie skrobania na życzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawdziwe dziewice gardzą mężczyznami bo wiedzą, że są dla nich tylko szmatami do seksu, więc lepiej być samej, niż dać jakiemuś psu, co p******i, że kocha, a tak naprawdę kocha jedynie pochwę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawdziwe dziewice gardzą mężczyznami bo wiedzą, że są dla nich tylko szmatami do seksu, więc lepiej być samej, niż dać jakiemuś psu, co p******i, że kocha, a tak naprawdę kocha jedynie pochwę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W kwestii pytania o miłość. Gdybym ja nic nie czuł do swojej to albo by mi jej przeszłość całkowicie wisiała albo już dawno bym się rozwiódł. Gdyby co niektórzy nic nie czuli do swoich latawic to nie byłoby takich tematów. Wiecie jak moja wytłumaczyła swoje dajstwo; tym, że postanowiła zostać już sama. Dobre, nie. Jaskiniowiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość  X
Witam jestem w związku z partnerką od 3 lat generalnie uklada sie wszystko dobrze Tylko ostatnio przy kameralnej kolacji było więcej wina i moja partnerka daka propozycje ze zaprosi kolezanke do wspolnych igraszek ? Przez chwilę myślałem ze to żart ale znowu zaczęła o tym mowic byłem zaskoczony co słyszę Spytałem skąd ten pomysł odp ze jest ciekawa jak to jest i by chciala sorobowac Dopiero teraz wiem ze jest bi seksualna i pociagnelem dalej temat mówiłem czemu mi na być dobrze tylko dwie kobiety i ja Pewnie wielu facetów marzy o takim układzie tylko mnie to nie kręci jak kocham kobietę swojego życia nie działa się nią z innymi Spytałem więc może zaprosimy parę albo jakiegoś faceta przez chwilę myślała i mówi czemu nie odpowiedzialem żartowałem Teraz wiem ze moja partnerka szuka wrazen i okazji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem dziewicą i w d***e mam wasze napaleństwo. Większość facetów, jak chce jakiegoś śmiesznego ślubu, (który miał sens i wartość w czasach naszych dziadków) to dziewica powinna uciekać bo wiadomo, że faceta k***s zaczyna swędzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaskiniowiec tylko tu nie chodzi o "czucie czegoś" tylko o miłość. O takie uczucie że ktoś jest dla ciebie idealny, doskonały i chcesz tylko zeby ta osoba byla szczęśliwa. Nie piszę tego z perspektywy kobiety tylko mam kolegów którzy są w cudownych związkach i widzę jacy sa zakochani nawet po latach. I oni własnie mówią co czują do swoich kobiet. Mówią że cieszą się gdy one są szczęsliwe i robią rzeczy żeby takie były. Dodatkowo własnie idealizują je itp. To związki po 10 lat i wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz pewność, że u Ciebie wszystko pod kopułą w porządku? Przecież to zwykle kobiety nalegają na zaobrączkowanie faceta, byle szybciej, zanim facet zdąży się zorientować z kim ma do czynienia. Tak było i w moim przypadku. Jaskiniowiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest ten problem. Dziewczyny niewazne czy jestescie dziewicami czy nie. Ważne zebyście znalazły faceta który was kocha i uwierzcie jest masa takich facetów :). Tutaj akurat jak same widzicie wypowiadaja sie faceci którzy cos tam czuja itp ale nie miłosc taka prawdziwa. Wazniejszy jest dla nich seks. Gdyby cos sie stało takiej żonie jaskiniowca i np przez 2 lata nie mogła uprawiac seksu to od razu poleciałby ja zdradzac. Wartościowy facet z zasadami nie zrobi tego bo kocha osobe a nie cipke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Panny takie są. Jeden związek przez rok i sex, drugi przez dwa i sex, trzeci przez cztery i sex, czwarty przez dwa lata i sex. I przychodzi taki potencjalny kandydat na męża a tu się okazuje ze jego żona pukała się przez 10 lat z 4 facetami. Dziwki maja mniejszy przebieg, no ale przecież w związku wszystko wolno. Jeszcze się obrażają i wyzywają co normalniejszymi facetów ze ich nie chcą. Paranoja. Jeśli taka kobieta miałaby być matka mojego dziecka to wolałbym się z mostu do wody rzucić. Albo wziąć ptostytutke przynajmniej bym się nie łudził. Piszecie kobiety o miłości ale jak można kochać kobiete która się nie szanuje. Faceci traktują was przedmiotowo bo same na to zapracowalyscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaskiniowiec ile ty masz lat? Ty chyba mówisz o jakichs dawnych czasach i dlatego sie nie rozumiemy. Teraz kobiety tylko z tych patologicznych srodowisk chca szybko ślubu bo chca sie wyrwac z patologicznego domu a poza tym nie maja nic innego do roboty. Do pracy sie nie nadaja a i nie sa wykształcone. Zwykle kobiety chca slubu gdy juz sa po studiach i juz maja prace. Zwykle grubo po 26, 28 roku zycia. To jest szybko??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Własnie faceci tu wypowiadajacy sie traktują wszystkie kobiety przedmiotowo. Przecież dziewice też traktujecie przedmiotowo przywiązując taka wagę do dziewictwa czyli traktujecie ja nie jako osobe tylko jako przyrząd seksualny. Sa faceci inni niż wy. Wrażliwi, wartościowi którzy potrafią kochac a nie tylko ******.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Złotko, ale problem w tym, że faceci nawet dziewicę traktują przedmiotowo, bo to kolejna d***** do rżnięcia, a nie człowiek, taki piesek, czy dmuchana lalka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Cassanova
Czasem kobiety z agencji bardziej się szanują jak te niby dobre żony bo tamte za darmo nie dają a cichodajki to róże to bywa Dla mnie czy to będzie dziewicą czy rozwodka nie interesuje mnie to byłem w związku 17 lat i starczy za dużo krzywdy mi zrobiła była i większość kobiet to egoistki tylko im dawać Drogie Panie zostały wam teraz jedynie wspomnienia o czymś twardym 20cm ewentualnie sztuczny vibro chowamy w szafie czy szufladzie takie sa realia i fakty Każdy normalny facet wraca z pracy robi sobie obiad ale jedzie do restauracji i nie siedzi przed tv cale dnie tylko korzysta z życia basen kino teatr bilard w pubie czy iść na mecz czy kręgle piwko znajomi itd Nie monotonia jak wy przy komputerach obiad zrobi i cały dzień bez sensu w domu się błąka Później depresja i moraly jak widać wpisy smutne to wasze życie jest takie szare Nie ma szans by coś się zmieniło na lepsze czas z tym się pogodzić i nie piszczue więcej chorych wpisów i aluzji do nas mężczyzn Nikt was nie zmusza na siłę ze dajecie na boki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Jacek
Dziewica podobnie będzie dawać na boki to tylko kwestia czasu Ślubu wyszły z mody teraz się liczy ile masz na koncie jaka chata auto i byś dużo pracował a lala będzie layas na spa fryzjer siłownia solarium i inni będą ha bzykac za twoja kasę Kobiety czemu jesteście same ?Ja znam odp na to pytanie a wy pomyślcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sami faceci z problemami tu wypisuja. Masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem sama bo na razie nie jestem pewna partnera z którym "kręce". Poł roku sie z nim spotykam ale jeszcze nic z nim nie robiłam. Tylko ze on jest mega wartościowym facetem. Być może wejde z nim w zwiazek i wtedy nie bede sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość  Waldek
Jak wy traktujecie nas mężczyzn wystarczy jechać na 3 mc w delegację człowiek tęskni dba o żonę jest czuły delikatny opiekuńczy itd Tylko czemu żona nie potrafi być wierna Jesteście cwane tylko szukacie stabilności a jak się uda to skoki w bok tak to jest z wami kobiety Popieram opinie kolegów wcześniej co pisali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×