Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Moja żona nie była dziewicą, miała przede mną facetów, a ja byłem prawiczkiem

Polecane posty

Gość gość
Fdggg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ależ tutaj żaden z wypowiadających się chłoptasiów/mężczyzn ani razu nic nie powiedział o uczuciach. Tu nie o uczucia chodzi, kobieta ma być dziewicą, aby zaspokoić kompleksiki, a potem choćby góry srały nic nie ma znaczenia. Tak jakby dziewictwo oznaczało jakieś nadzwyczajne cechy charakteru przyszłej partnerki i gwarantowało doskonały związek z dozgonną miłością i szacunkiem, a przecież czasami zdarza się, że wynika ono z kompleksów, choroby, braku odpowiedniego faceta na rozdziewiczenie właśnie, braku jakiegokolwiek temperamentu i potrzeb seksualnych, etc.... Przykłady z tego forum: 1. facet znany, przystojny, piszący kilka lat pod nickiem Komiczne opisywał tu publicznie historię swojej narzeczonej, dziewicy, która po rozdziewiczeniu przez niego poszła w tango, nawet z jego przyjacielem :O Efekt - Komiczne spierdzielał z przytupem od każdej napotkanej dziewicy. 2. kobieta, mężatka, dziewica do ślubu z przyczyn medycznych. Facet zakochany, szczęśliwy, rozdziewiczył ją po wielu przejściach, kłopoty medyczne minęły i okazało się, że kobieta ma temperament milion razy większy od męża, któremu wystarczy raz na miesiąc. Efekt - zdradza męża, jeździ przez pół Polski do kochanka Przykład nie z forum, a z życia znajomych Kobieta, dziewica, wyszła za mąż za swojego pierwszego faceta za młodu. Szybko dziecko i szybko nuda. Efekt - nagminne zdradzanie męża, nawet z przypadkowymi mężczyznami. Potem wyprowadziła się od męża i zostawiła dziecko, córkę, tak tak, aby pieprzyć się z fagasem z wielką fujarą, o czym każdemu mówiła, jak wielką ma. Miała w d***e dziecko i wszystkie zasady. Teraz rozwiedziona, mąż wreszcie znalazł normalną kobietę, związek z fagasem oczywiście nie przetrwał. oo teraz idąc waszym tokiem myślenia, tak jest zawsze Czyli jak dziewica to później zdrada, bo przecież ja znam tak przypadki, to tak musi być. Nie jest. Te przykłady to żadna próbka losowa, która daje wiarygodne wyniki pod względem statystycznym podobnie jak wasze pisanie "każdy mężczyzna", srazdy nie każdy. Może zamiast się pluć, nauczcie się czegoś, poziom intelektualny bowiem wasz jest żenujący, zero wiedzy jakiejkolwiek :( Normalny mężczyzna i kobieta szukają osoby, z którą może zbudować coś na przyszłość, stworzyć coś, co przetrwa, oczywiście jeśli w ogóle chcą związku długiego i trwałego, bo nie każdy tego chce. oo Wchodzicie na forum KOBIET i plujecie się dniami i nocami, że nie żyjemy tak jak chcecie. Żyjemy tak jak MY chcemy. Tak jak NAM odpowiada i tak będziemy żyć dalej. 0 Pisałam to ja, matka, żona, kochanka, w 25 letnim już związku, w który wchodziłam nie będąc dziewicą i mając na koncie więcej partnerów niż mąż partnerek. Można? Można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe co na to Twój mąż ale tak naprawdę? Może chłopina męczy się 25 lat tylko trzyma to w sobie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może teraz już przebił Cię w partnerkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eh najlepiej to zostac dziewica do konca zycia, wedlug mnie zaden nie zasluguje na dziewice i seks z dziewica.Kobiety ktore zaciazaja przed slubem i ida w ciazy do slubu z tym facetem to nie wierze ze ona stracila wlasnie dziewictwo z nim i z takim wlasnie zaciazyla ,szkoda tutaj juz tych durnych wpisow przyklad autora ma kobiete z przebiegiem i mimo to ja wzial za zone a teraz dopiero po slubie zaluje. lubicie miec dz/iwki w lozkach w ogole to chcecie miec d****** kucharki, sprzataczki w domu i wszystko w jedym a jak juz sie nia nasycicie , to wymyslacie jej zdrady ,zeby cos sp/iep/szyc i zakonczyc ten zwiazek.Kobiety chodza na prawo i lewo bzykac sie, dawac d**y w zwiazkach ,bo widocznie jej w seksie nie zaspokajacie lub jestescie tak beznadziejni ,pod kazdym wzgledem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie my jesteśmy beznadziejni tylko wy jak zdradzacie męża czy partnera a pchacie się na bolcaaaa innym to z wami jest coś nie tak dooooopodajkiii co udajadobre żony itd Ale żenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facetowi najbardziej będzie zależało na kobiecie przed seksem tak mi mówiła moja babcia i ma racje, po seksie facetowi nie zalezy a kobiecie zależy .Trzeba was trzymac najlepiej na dystans ,ja nawet ograniczam smsy do mojego faceta a on sie nawet głupich smsow domaga, przyjdzie czas ze d**y tez bedzie chciał, nie wierze w jego czule slowka, ze tym mnie urobi do łózka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja seks uprawiam tylko z jednym facetem z tym z ktorym jestem w związku.Widocznie o tych kobietach co wy piszecie cichodajki ,dupodajki ,poznajecie w dyskotekach i klubach nocnych.Dlaczego nie rozejrzycie sie za wartościowymi kobietami na pielgrzymkach, oazach, lednicy jak tak wam źle i nie dobrze z kobietami. Co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W życiu nie chodzi o to by kogoś zdradzać albo jak wy kobiety myślicie że nam chodzi tylko o seks Czemu tak jest ze jak facet złapie żonę na zdradzie bywa tak ze nie chce się więcej z inną wiązać Jest sam i nie szuka wrazen znam takich kilku Co do was to zmienianie co rok jakiś zostawia po sobie dziecko i zmiana a nowego 4 dzieci i każde z innym Więc kto jest winny ? Same dajecie na boki a potem cala wina na facetow bo na rękach was nie nosił kwiatków nie kupował każdego dnia i byle powód jest dobry dla was By iść d******y na bokuuu łatwiej wam Patrzeć w lusto co? Większość was do wora i do Wisły Wszystkie te co tak dają jak kiedyś złapie hub albo inny balagan może dopiero się zastanowia co robiły Wszystkie te moralistki co tak tu piszą źle o nas niech te aluzje zatrzymają dla siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio kumpel w pracy spytam mnie czy widziałem jak ludziom w glowach się posypało Co kobiety z siebie robią na portalu Zbiornik 3 facetów bzyka jedna kobiete na raz i to jest partnerka jednego z tych co ja bzykaja i pełno takich kobiet o czym tu mowa Mąż do pracy a wy szukacie tylko okazji Śmieszne pompatyczne egoistki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ale wam chodzi k***a o seks, bo jakby nie chodziło, to nie byłoby problemu z życiem w czystości z żoną do końca życia, bo zboczenia nie byłyby dla was ważne. Wy chcecie tylko wsadzić w tą biedną, zauroczoną dziewicę i nasrać na nią swoją spermą. Potem te wrażliwsze nienawidzą siebie, bo dały się zrobić w c***a i mężczyzn, bo nie mogą liczyć na żadne uczucia, bo są tylko dziurami do wsadzania dla nich. Im szybciej dziewice będą tego świadome, tym lepiej, bo unikną niepotrzebnego upokorzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś No tak, a tych 3 gości było odurzonych i pewnie nie mieli świadomości, co robią? :D Oni są niewinni? Bo mają chuje i mogą wsadzać we wszystko? :D Podwójne standardy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamil30
Kamil30 dziś Ale jak my mamy szanować mężczyzn, skoro chcą tych biednych dziewic do seksu, a nie dla jakichś uczuć? Dla nich ta dziewica to będzie zwykła szmata do seksu, bo oni rozdziewiczyli, więc teraz ma dawać i robić każdą dewiację, bo nie będąc dziewicą jest przecież nic niewarta według nich. Chodzi o wsadzenie obrzydliwego prącia i rżnięcie, rżnięcie i jeszcze raz rżnięcie, bez poszanowania godności i zasad tej dziewicy, bo przecież to dla nich tylko dziura i tyle w temacie. Porządny facet nie tknie dziewicy, bo ją SZANUJE, ale wy nie wiecie, co to szacunek, skoro tak szybko przychodzi wam pozbawienie czci dziewicy i wymaganie seksu 5 minut po ślubie, gdzie ślubowało się miłość, a nie rżnięcie! Pod tym względem takie podejście jest niemoralne i obrzydliwe, bo większość wypowiadających się tutaj rżnęło wcześniej, a teraz nagle szukają dziewicy. Trzeba było czekać, albo brać przed ołtarz pierwszą, którą rozdziewiczyli, a nie teraz wyzywać, jeśli sami wsadzali równo w każdą dziurę i ich prącia same nie są pierwszej świeżości. Dla dziewicy to zwyczajnie upokarzające, świadomość, że ktoś pozbawi ją zasad, honoru i potraktuje jak masturbator, bo ma pochwę. X No przecież cały czas piszemy o szanujących się facetach. Ci co dymają na prawo i lewo powinni zostać olani. Zgadzam się z tym. Pragnę tez zaznaczyć ze nie mieli by co dymac gdyby kobiety tak chętnie nie szły z każdym do łóżka. Zazwyczaj jest tak ze kobieta uczciwa trafi na dymacza albo pijaka, a porządny facet na dupodajke. W tym jest cały problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Seks to grzech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli seks to grzech czemu twoja mama z tatą szli do łóżka i jesteś ? Grzech to zdrada jeśli się kocha wzajemnie nie na pokaz to jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem w seminarium duchownym i nie chce żadnej dziewicy czy kobiety Do kościoła pomodlić się a nie tylko pokusy i grzeszyc wstyd jak kobieta chce dziecko chrzcin i nie wie z kim ma dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie widać jak mysla kobiety żeby nie 500+ to by większość w Mopsie siedziała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chce żadnej kobiety czy to by była dziewica czy po przejściach Chce być sam cenię sobie wolność Kijem bym nie dotknął takiej co wcześniej z innym się bzykala Co do dziewic jeśli nie chce to nie da tylko myśleć trzeba to nie boli :)))))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta to skarbonka bez dna dobrze ze facet z litosci zabral ja do domu bo by do dzis mieszkaly w szalasie :))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkie te rozwidki itp po przejsciach szukaja takich ciapatych by tylko kase dawal na oplaty zycie czasem mu duoy da i monotonia zycia trwa Mysla ze to jest zycie ha ha ha Wszystkie te kobiety co takie maja żale aluzje Św.nie są ale jak się udzielają do kuchni robic kolację zaraz ciapek wróci a nie na kafe Albo z pieskiem na spacer wyjść bo w hlowkach się zlasowalo :))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żal mi tych facetów co siedzą z kobietami z odzysku po przejściach Skakaly szalaly robiły różne tematy wcześniej a teraz ma taki gość tylko klasyka pozycje i się cieszy Siedzę i płacze że śmiechu By mi dawali 50 tyś to bym bałaganu na głowę nie bral Niczego mi nie brak gotować potrafię zaradny jestem w domu czysto itd Kobiete mogę zatrudnić do sprzątania w domu jedynie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żal mi tych facetów co siedzą z kobietami z odzysku po przejściach Skakaly szalaly robiły różne tematy wcześniej a teraz ma taki gość tylko klasyka pozycje i się cieszy Siedzę i płacze że śmiechu By mi dawali 50 tyś to bym bałaganu na głowę nie bral Niczego mi nie brak gotować potrafię zaradny jestem w domu czysto itd Kobiete mogę zatrudnić do sprzątania w domu jedynie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
seks to zło! Nie wolno wyżywać się w ten sposób kosztem żywego człowieka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Seks to dzieło szatana taka prawda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Seks niszczy związki, bo to najwyższy akt poniżenia i sprowadzenia żywego człowieka do roli urządzenia do seksu i to jest prawdziwa przyczyna nieszczęścia i pogardy do drugiej osoby!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pchamy temat :))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co jest grane pchamy temat dalej ? Jeszcze może jakieś dobre rady i moralny dla nas mężczyzn? Czekamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak myślałam, że ZERO, ZERO merytorycznej odpowiedzi na mój post, w zamian przy/pie/przanie się do mojego związku, który tu nie ma do rzeczy w temacie, bo temat jest o dziewictwie (lub braku) i konsekwencjach tegoż dla przyszłości związku. To że TY byś się męczył przez ćwierć wieku z kimś, kto Ci nie odpowiada, świadczy o tendencjach autodestrukcyjnych. To, że ty tak masz, nie oznacza, że inni tak mają. Mój mąż jest moim mężem, bo jest człowiekiem inteligentnym, mądrym, dobrym, szczerym , doskonałym ojcem, doskonałym kochankiem. Nigdy od niego nie usłyszałam złego słowa na temat innych kobiet, on ludzi szanuje, co jest Tobie obce, Ty po prostu z domu nie wyniosłeś niestety żadnych wartości, smutne to naprawdę :O I wbrew temu, co sobie roisz w swojej maleńkiej główce, maleńkim móżdżku, nie zdradzam ja męża ani on mnie, bo siebie nawzajem zaspokajamy pod każdym względem. Oboje jesteśmy wygodni, jak nam coś nie pasuje to mówimy, zmieniamy to, tego samego nauczyliśmy nasze dziecko. Przykre jest, że w domu masz patologiczne wzorce, jednocześnie gardzisz rodzicami, każdy wpis o rozwiedzionych, o samotnych matkach, świadczy o tym, jak bardzo życie cię pokarało patologią, która cię otacza. Współczuję naprawdę. Ani urody, ani seksu, ani partnerki, ani rozumu. Takie życie to wegetacja :( I nie zgadzam się z kobietą wdową, która pisała powyżej, że na wasze chamstwo należy odpowiadać chamstwem. Nie, trzeba takim pokrzywdzonym ludziom współczuć. Życie już was wystarczająco pokarało przecież :O oo Kolejna historia, ostatnia już, szkoda mi czasu na pisanie do osób o takim poziomie intelektu. Młoda dziewczyna z rodziny katolickiej, bardzo katolickiej. Przez rok mieszkała ze swoim narzeczonym, nie sypiała z nim, rodzina jej i tak nie wierzyła, odsunęła się od niej. Po ślubie mąż błagał ją dniami, tygodniami o seks, Łaskawie pozwalała mu na zbliżenie raz na 2-4 tygodnie, sama czuła tylko ból. Pomimo chodzenia do lekarzy, seksuologów, terapii. Nie wiem, jak się zakończyło to małżeństwo, pewnie rozwodem, ale dla was to nieważne,bo jak w bajce, koniec następuje w momencie ślubu, i potem żyli długo i szczęśliwie.... Tylko, że życie to nie jest bajka, ale skoro ktoś chce żyć w świecie lochów i smoków? Ja nie będę przeszkadzać. Możecie tak żyć, dobre jest to, że jesteście sami i będziecie sami, przynajmniej nie skrzywdzicie nikogo i nie pokaleczycie, nie stworzycie też dzięki temu rodziny z patologicznymi wzorcami i pogardą do ludzi, jaką wy wykazujecie. Jest sprawiedliwość na tym świecie jednak. Bye bye :) 🖐️ 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz seriale patrzą moralistki później będą dodawać śmieszne opinie :)))))))))))))))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×