Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Moja żona nie była dziewicą, miała przede mną facetów, a ja byłem prawiczkiem

Polecane posty

Gość gość
10;03DOKLADNIE nic dodac, nic ujac a i jeszcze takie maja najlepszych mezow pod sloncem a one sa idealnymi matkami i zonami .nie wierzycie, to pomieszkajcie pare dni pod dachem, dupodajki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18;11 Ja jednak dla swojego dobra i dobra drugiej osoby, wybieram samotnosc niebede nikogo ranic ,krzywdzic ,wiem co to krzywda bo sama zostalam skrzywdzona, to niech chociaz inni beda szczesliwi i tak w tym wieku co jestem pozostaja mi faceci tylko po przejsciach, poprzejsciach roznych takich jak ja, tak to jest jak zamlodu sie wybrzedzalo.Ty masz zone na twoim miejscu zgodzilabym sie z zona .pamietaj niezgoda rujnuje, zgoda buduje ,chyba ze chcesz sobie psuc nerwy, zdrowie na sprawie rozwodowej a to jest nie do unikniecia.Wezniesz rozwod i myslisz ze to cos zmieni, ze bedziesz mogl po rozwodzie lepiej wybierac? Twoj wybor.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
08;41Tak sobie radzicie ze jak sa klotnie problemy to rozwod ,rozwod. w bibli nic nie pisze zeby sie rozwodzic, nic nie ma o rozwodach.A rozwod kojarzy mi sie z kolejnymi problemami sadami splata, podzialem majatku ,alimentami.przed problemami nie da sie uciec, po to jest malzenstwo zeby sie wzajemnie wspierac a nie cos burzyc rozwodem! O czy wy kobiety piszecie ? Jak cię mąż zdradzi to tez będziesz z nim ? Jakie kłótnie ? Umiecie czytać to przeczytajcie temat wątku. O kłótniach to proszę gadać w innym temacie. Ktoś chce używana kobiete tylko z tego powodu ze wierzy iż ta go nie zdradzi to smutne jest. Ale to jego sprawa. Rozwód dlatego ze żona dymala się z innym i nie ważne przed czy po. Po kłótni nigdy bym kobiety nie zostawił. Po sexie z innym tak. I to jest wystarczający powód nawet by takiej kobiety nigdy do ślubu nie brać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam dziewicą i nadal nią jestem, bo czekam w kolejce do chirurga. Mój mąż był wyrozumiały, a wy pewnie byście pchali, choćby kobieta darła się z bólu jak zarzynana świnia i wylądowała z krwotokiem w szpitalu, bo to jeszcze bardziej was podnieca, takie macie parcie na te dziewice, jakby były nie wiadomo czym, co można opchnąć za miliony!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Jak zdradzi cię dziewica po ślubie to jej wybaczysz oczywiście;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1313
Ja byłam dziewicą i nadal nią jestem, bo czekam w kolejce do chirurga. Mój mąż był wyrozumiały, a wy pewnie byście pchali, choćby kobieta darła się z bólu jak zarzynana świnia i wylądowała z krwotokiem w szpitalu, bo to jeszcze bardziej was podnieca, takie macie parcie na te dziewice, jakby były nie wiadomo czym, co można opchnąć za miliony! x Tu nie chodzi o błonę kobieto, tu chodzi o czystość, co z tego że masz błonę jak już dotykał cię inny ( w tym przypadku mąż)? Jest tu wiele wątków ,tylko dobrze poczytaj, są kobiety, ktorym się błona nie wykształciła , a są dziewicami bo nie miały faceta rozumiesz?Tym facetom tu chodzi o to by przed nimi nikt nie dotykał tej ukochanej, nie ważne czy natura dała jej błonę czy nie!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1313
Jak zdradzi cię dziewica po ślubie to jej wybaczysz oczywiścieoczko.gif x Pewnie łatwiej było by wybaczyć dziewicy niż takiej, która spróbowała wcześniej bo dziewicę można było by zrozumieć a tą , która już kogoś miała jak byś zrozumiał/ła (skoro wiadomo że wie jak jest z innym)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12;56Tak jak maz mnie zdradzi to tez bede z nim ,nie wycofam sie glupku z malzenstwa tak jak ty, z powodu jednej, jedynej, zdrady.Zdrade bym wybaczyla ale mozna to zrobic tylko raz a nie przeprowadzac wojny i klotnie typu zdradzilas mnie, fora ze dwora i wy/pie/rd/al/aj z walizkami. wkoncu sa dzieci i dla dobra tych dzieci, wybaczylabym debilu, zdrade!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13;40Samo dotykanie calowanie i chwycenie kogos za reke to dla was jest problem, to wspolczuje to co zonie tez zabronicie rozmow z innymi mezczyznami, rozmawiac jej tez nie wolno to co jej wolno, nic zamknieta ma byc w domu, jak pies tylko dla was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym taką zonę wysłał na rekonstrukcje. BO TO HAŃBA I WSTYD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Praktycznie rzecz ujmując, im więcej partnerów seksualnych miała dana kobieta, tym lepiej. Ponieważ nic tak nie dewastuje układu nerwowego kobiety, jak niedobór seksu i wynikająca z niego frustracja seksualna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie łatwiej było by wybaczyć dziewicy niż takiej, która spróbowała wcześniej bo dziewicę można było by zrozumieć X Czyli taka co próbowała wcześniej przed ślubem choć wierna będzie jak pies jest według ciebie gorsza niż dziewica co zdradziła po ślubie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość1313 dziś Czyli według was nawet mąż nie może mnie dotknąć? :D I jaki inny? Przed kim inny? Przed Bogiem inny? Czy przed kimś, kto przygotuje moje ciało do trumny? :D I jak nie chodzi o błonę, jak chodzi? Bo jak inaczej będziesz wiedział, że dziewica jest dziewicą? No ale tak, jak mówię, on mnie szanuje i z tego tytułu czeka, aż dostanę się zabieg, bo nie chce mnie krzywdzić i się tym podniecać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak wiadac to mezczyzni maja najwiecej problemow ze zdradami, wybaczaniem, tu pisza ze wybaczaja zdrade ale nie zapominaja .no to jak, albo sie wybacza i zapomina albo nie wybacza i nie zapomina.Psychika mezczyzny jest ciezka do zrozumienia i zawsze sie bedzie roznila od psychiki kobiety.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13;45Skoro ja sie nie moge dogadac, porozumiec z partnerem pod wzgledem rozmow i seksu, to zmieniam partnerow a po co mi taki ktos co ani ze mna nie potrafi sie porozumiec ani mi w lozku nie pasuje .jakie ja moge miec korzysci z tej osoby, zadnych.W 8 letnim zwiazku nikt nie bedzie czekal ze seksem do slubu, bo facetowi jajka by pekly a dla was seks jest bardzo ale to bardzo wazny.Wedlug was tylko nie dziewice moga zdradzac a dziewice sa swiete i te nie zdradzaja (mniejsze ryzyko) smieszni jestescie, zj****a psychike macie.Kazda kobieta moze zdradzac, odejsc jak cos jej nie pasuje, ona nie jest czyjas wlasnoscia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13;59Spadaj ,to wy dazycie zawsze do seksu i penisem myslicie i jak nie dostaniecie seksu ,to szukacie go u innych dupodajek, jak dostaniecie nasycicie sie dupa ,to tez wam jest zle no bo oddala mi sie a miala trzymac c**e na klodke ale calym cialem rzadzi kobieta i wszystko od niej samej zalezy a wasze wymagania seksualne sa bardzo duze i rzadko jestescie zadowoleni ze seksu z wybranka i takim mysleniem pada wam psychika ,nerwy i macie zaburzenia, pogranicze uposledzenia umyslowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś 13;40Samo dotykanie calowanie i chwycenie kogos za reke to dla was jest problem, to wspolczuje to co zonie tez zabronicie rozmow z innymi mezczyznami, rozmawiac jej tez nie wolno to co jej wolno, nic zamknieta ma byc w domu, jak pies tylko dla was. X Piszemy i piszemy i zawsze trafi się jakaś tępa idiotka. Przeczytaj temat od początku a nie dwa ostatnie posty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno trzeba się zainteresować oświetleniem, w szczególności wtedy gdy biuro jest słabo oświetlane przez słońce, lub po prostu jest otwarte do późnych godzin. W celu znalezienia odpowiedniego oświetlenia dla swojego biura możesz zajrzeć na tą stronę - http://www.kreda.org.pl/zalety-zastosowanie-w spolczesnego-oswietlenia-biur/ . Powinieneś tutaj znaleźć coś dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gottt
Ja moją żonę znam 15 lat niż ja poznałem to była anty dziewica niezły film by można o niej nakręcić na początku były jakieś tam zdrady z mojej strony i pewnie z jej też ale jesteśmy 7 lat po ślubie mi jej przeszłość nie przeszkadza w seksie jest super nawet po 15 latach nawet w zeszłym roku namowilem ja na 2M i ona bo odnosiłem wrażenie że jej brakuje takiego czegoś ? I co ? Moje zdziwienie sex był dla mnie fajnie dla niej twierdzi że też ale znam ją jakoś szału na niej to nie zrobiło . Mój wniosek myśli o tym jak kiedyś dawała i ja to podnieca ale to było kiedyś to już przeżyła jak miała 17-19 lat teraz ma dzieci dom znajomych . A pytanie czy jak by tego nie przeżyła to by było nowe podniecające inne może właśnie wtedy by mnie zdradzała ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13;45Kazda kobieta ma prawo zmieniać partnerów czy jest dziewica czy nie jest dziewica, chodzi o to zeby dobrać się odpowiednio charakterami i w seksie tez ma mi odpowiadac i w ogóle we wszystkim ma odpowiadać .dlatego po to jest stan narzeczenstwa przed slubem, zeby chodzić ze soba i sie sprawdzac a tego kwiatu pol swiatu i jak mi nie pasuje to zmieniam, bo moge a do ołtarza mnie nikt silą nie zaprowadzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
maiłam okazje przetestować Finuu w dwóch odsłonach klasycznym i solonym. Produkt jest bardzo dobry nie tylko ze względu na maślany smak, ale i ze względu na skład produktu, brak konserwantów i witaminy A i D. Masło idealnie nadaje się do smarowania (zaraz po wyciągnięciu z lodówki), pieczenia i smażenia. Ja przepadam za wersją klasyczną. Wszystkim gorąco polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro ta zona jest juz be, be, to po co z nia tyle lat zmarnowales i jej i sobie czas zabrales i teraz wszystko co razem zbudowaliscie ma isc w las?Podejrzewam ze kazda kobieta,ktora by sie szczerze przyznala liczba partnerow ,to nie ozenilibyscie sie, nie bylo by tyle dzieci splodzonych i bylo by wiecej singli i singielek na swiecie, a wy mezczyzni byscie dalej ubolewali, ze kobiety wam mowia prawde o liczbie partnerow i tez by wam bylo zle, zreszta jak ZAWSZE.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W przypadku mojej powyższa teoria upada. Albo odwrotnie wg niej powinna być dziewicą. Jaskiniowiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój poprzedni wpis dotyczył ostatniego postu z poprzedniej strony. No jeżeli komuś chodzi głównie o seks to kobieta z doświadczeniem jak najbardziej na żonę. Gorzej jak trafi naa taką co już się wyszalała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To działa w obydwie strony. Jeżeli kobieta zmienia partnerów jak rękawiczki przed ślubem to powinna być świadoma, że jej mąż może zmieniać partnerki po ślubie. Np po 10 latach zechce młodszej, mniej używanej. A starszy facet łatwiej znajdzie młodszą kochankę niż starsza kobieta młodszego kochanka. Oczywiście są wyjątki ale mam na myśli ogólnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iczi
Ale Ty jestes meczacy . Po co Ci to wiedziec , po co dochodzic . Dobrze ze byla z innymi , trzeba bylo tez byc z innymi . Po co sie grzebiesz , jeszcze cos wygrzebiesz . Ale mnie umeczyles

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, po slubie nie moze zmieniac partnerek ,moze zmieniac partnerki przed slubem i tak samo kobieta moze zmieniac partnerow przed slubem a nie po slubie, przeciez sami pytacie sie wprost wiazac sie, ile mialas partnerow seksualnych przedemna, niewazne czy poda liczbe partnerow 6 czy 5 liczy sie to ze sie przyznala samym faktem ze byla uzywana a ile miala penisow w sobie to malo wazne bo i tak bedzie zaliczona do dupodajek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16;07A myslisz debilu ze mi sie chce czytac, caly temat od poczatku jak juz jest ksiazka na ten temat napisana na 95stron i kobiety maja odmienne zdanie i mezczyzni tez.Wniosek mam jeden ,nie szukac zadnych frajerow ,takich jak wy ktorzy biora slub zeby potem cos wytykac, dopatrywac sie, szukac dziury w calym ,sprawdzac kogos ,testowac, wypytywac a co, a jak .miales na to czas ,przed slubem a nie po slubie.Jak sie mysli tylko penisem ,to potem sie żałuje ,mozg zlansowany sperma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś 16;07A myslisz debilu ze mi sie chce czytac, caly temat od poczatku jak juz jest ksiazka na ten temat napisana na 95stron i kobiety maja odmienne zdanie i mezczyzni tez.Wniosek mam jeden ,nie szukac zadnych frajerow ,takich jak wy ktorzy biora slub zeby potem cos wytykac, dopatrywac sie, szukac dziury w calym ,sprawdzac kogos ,testowac, wypytywac a co, a jak .miales na to czas ,przed slubem a nie po slubie.Jak sie mysli tylko penisem ,to potem sie żałuje ,mozg zlansowany sperma. x Napiszę delikatnie :jesteś bardzo niekulturalną obrażającą innych i niepotrafiącą czytać ze zrozumieniem osobą, domagającą się wyjaśnień,które są zawarte w postach autorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 352643
Pewnie łatwiej było by wybaczyć dziewicy niż takiej, która spróbowała wcześniej bo dziewicę można było by zrozumieć X Czyli taka co próbowała wcześniej przed ślubem choć wierna będzie jak pies jest według ciebie gorsza niż dziewica co zdradziła po ślubie ? x Najpierw wklej cały post a póżniej naucz czytać się ze zrozumieniem!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×