Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Moja żona nie była dziewicą, miała przede mną facetów, a ja byłem prawiczkiem

Polecane posty

Gość gość
To po kiego czytasz? Cały czas powtarzam, że prawda w oczy kole. Wypowiadają się tu nie tylko faceci, którzy byli prawiczkami. Dziewicy zdradę można wybaczyć z prostej przyczyny ślub krwi wiążę na zawsze. Z drugiej przy dajce to wsio adno. Kolejna taka się produkuje, bo nie potrafi spojrzeć prawdzie w oczy. Pier...hipokryzja. Tak jak czarni, którzy udzielają ślubów nie dziewicom profanując w ten sposób biblijną zasadę małżeństwa. Oby kiedyś za to beknęli. Takie śluby to tylko czcze formułki, więc nie ma obowiązku traktować ich poważnie. Potwierdzam co pisałem wcześniej lepiej zostać samemu do końca życia niż się wiązać z dajką. Ciekawe, jaki przykład taka przechodzona kobieta da dziecku? Ja takiej wychowywać córki, gdybym miał, nie pozwolił. Na szczęście mam syna. Możecie pisać co Wam się podoba. Wisi mi to. Z mojej strony to już wszystko, chyba że ktoś będzie mnie komentować. Jaskiniowiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jsskiniowiec pijesz ze tylko dzieWics jest zona wg bibli ? jski rozdzial?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj jsskiniowiec pijesz ze tylko dzieWics jest zona wg bibli ? jski rozdzial? X Jest ale nie chce mi sie szukać gdzie. Jaskiniowiec tylko wybrał połowę tę pasująca do niego bo tam jest wyraźnie napisanie, ze pierwszy seks dla kobiety i mężczyzny to ich ślub. Jaskiniowiec tego nie napisał bo według tego to jest permanentnym rozwodnikiem rozpustnikiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaskiniowiec to z ciebie żaden a i nie wymagaj od innych przestrzegania dawnych praw skoro sam je łamiesz. Mogłeś czekać z seksem do ślubu tylko, że ty chciałeś bzykać a ożenić się koło 30ki. Prawdziwy jaskiniowiec dojrzewał wieku 15 lat i zakładał rodzinę. Miałeś coś koło 20 żon, w każdą kobietę w którą wsadziles stała się twoją żoną. Jeżeli powolujesz się na biblie to śluby z rozwodkami i wdowami są dopusczone a one nie były dziewicami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13;45Kazda kobieta ma prawo zmieniać partnerów czy jest dziewica czy nie jest dziewica, chodzi o to zeby dobrać się odpowiednio charakterami i w seksie tez ma mi odpowiadac i w ogóle we wszystkim ma odpowiadać .dlatego po to jest stan narzeczenstwa przed slubem, zeby chodzić ze soba i sie sprawdzac a tego kwiatu pol swiatu i jak mi nie pasuje to zmieniam, bo moge a do ołtarza mnie nikt silą nie zaprowadzi. X Zmieniaj zmieniaj. I tutaj wychodzi wasza natura. Dać dupy jednemu drugiemu trzeciemu itd. Zobaczys później jak cie będzie mąż szanował on tez będzie zmieniał - kochanki ;). Chociaż wątpię by taki idiota się trafił co chce dupodajke. Chyba psychiczny jakiś. Ja przynajmniej nie znam takiego. Moze jakiś sadomaso się trafi i wezmie sobie problem na głowę. Ja bym cię kijem nie dotknął i inni tez. Poruchaja a później kopna w dupę. I tak świat się kręci. Zastanów się. Jak facet nie chce być z kobieta to zawsze coś spieprzy, łatwiej jest gdy ona go rzuci, niż ma wymyślać powody rozstania. A wy tępe idiotki myślicie ze to wy z nimi zrywacie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta wyzwolona1
Prawiczek w dzisiejszych czasach. Koleś co z Ciebie za facet? To ją to powinno męczyć dlaczego Ciebie nikt wcześniej nie chciał. Ja przed ślubem miałam z 10 facetów. Mój mąż 5 kobiet. Pierwszy raz kochaliśmy się miesiąc od poznania. Teraz jesteśmy 7 lat po ślubie i nikogo nie interesuje co było przed.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To niezły frajer ci się trafił. Ma pryszcze ? Pewnie te 5 to jakieś pasztety. Wzial cię bo byłaś ładniejsza niż kupa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem pewna na 99% ,że wszystkich tu piszących mężczyzn łączy jedno, nalogowa masturbacja od wczesnego wieku dojrzewania czyli jakieś 14-15 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś To niezły frajer ci się trafił. Ma pryszcze ? Pewnie te 5 to jakieś pasztety. Wzial cię bo byłaś ładniejsza niż kupa. X Odezwał się przystojniak, którego nawet pasztety nie chcą tylko jego reka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem pewna na 99% ,że wszystkich tu piszących mężczyzn łączy jedno, nalogowa masturbacja od wczesnego wieku dojrzewania czyli jakieś 14-15 lat. X A ja ze jesteś dupodajka, której nikt nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zazwyczaj facet bierze młodsza kobiete, a przyczyna tego jest to iż ma mniejszy przebieg niż równolatki. Mozecie pisać co uważacie i żyć jak uważacie, ale zapytajcie się kiedyś jakiegoś faceta po ślubie i najlepiej nie własnego męża bo on prawdy nie powie żeby żony nie denerwować. Odpowiedz będzie jedna. "Wolałbym dziewice". I jeśli miałbym wybór wziąłby dziewice. Niestety czasy są jaki są wiec faceci biorą to co jest i nie szanują takich kobiet. Statystyka na 2016 mówi o 50 % rozwodów i to jest jeden z ich powodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po prostu biblia trochę po macoszemu traktuję kobiety. Przykład; jeżeli facet rozdziewiczył kobietę to musiał z nią zostać. Jeżeli przespał się z nie dziewicą, niekoniecznie. Co do listu: Efezjanie 5, 31-32. A tu coś dla wnikliwszych. https://archiwum.milujciesie.org.pl/nr/rodzina/a_tak_juz_nie.html Generalnie, jeśli chodzi o biblię, przynajmniej ST to czytając ją ma się wrażenie, że była pisana przez antyspołecznych psychopatów ale takie były wtedy realia. No i zawiera kilka prawd uniwersalnych. Abstrahując wiara w boga męskiego jest niczym innym jak odpowiedzią na wcześniejsze religię wyznające kult Matki Ziemii itp. Tak naprawdę to i jedno i drugie jest czystym wymysłem bo raczej nie sądzę żeby, powiedzmy w skrócie Bóg , który nas stworzył miał jakąkolwiek płeć, co nie znaczy że jestem zwolennikiem gender. Po prostu nie wierzę, że zostaliśmy stworzeni na jego podobieństwo; to tylko uproszczenie, żeby umysł człowieka żyjącego w czasach narodzin tej religii był w stanie ją zaakceptować. No ale na to trzeba by było założyć oddzielny temat. Jaskiniowiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie miałem 20 żon, bo żadna nie była dziewicą. A ksywkę wybrałem nie dlatego, że faktycznie uważam się za jaskiniowca, chociaż niektóre formy bytowania pierwotnych wolałbym od dzisiejszych, tylko dlatego, że w moich postach przytaczałem co nam zostało z jaskini. Jaskiniowiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli moja żona nie byłaby dziewicą to zadna zdrada by mi też nie przeszkadzała. Najcenniejsze jest dla mnie to, że od zawsze jest tylko moja a ja jej. Jedna zdrada lub 10 to bez różnicy, czy przed ślubem czy po to dla mnie bez znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doświadczonym i wyzwolonym można tłumaczyć pewne sprawy na milion sposobów a ona o tak swoje. Ciekaw jestem ile miał po ślubie mąż KobietyWyzwolonej? Przykład tej forumowiczki pokazuje jakie są kobiety. Zawsze wiedziałem, że się puszczają na potęgę ale gdybym wiedział,że aż do tego stopnia, powtarzam w życiu bym się nie ożenił. Albo z prostytutką, przynajmniej z góry wiedziałbym na czym stoje. Z 70% kolegów, którzy przez to przechodzili odradzało mi to. I z przykrością stwierdzam, że mieli rację. Pozostały 30% to single do tej pory. Moja mimo że niby zagorzała katolka nie przyjmuje do świadomości faktu, że facet wg autentycznych zasad kk może naprawdę poślubić tylko i wyłącznie dziewicę, o czym jej mówiłem jeszcze przed ślubem. Wracając do biblii to z drugiej strony mówi ona bardzo mądrze zresztą, że najlepiej wogóle się nie żenić Łukasz do Koryntian, bodajże ale nie pamiętam który. A że prawiczki w wieku 20 plus jeszcze istnieją w to mi nietrudno uwierzyć, bo jest wiele rodzin katolskich, a więcej facetó, generalnie w przeciwieństwie do większości kobiet trzymają się wpojonych zasad. Baby honor i zasady mają z reguły gdzieś. I teraz dostaje się im od koniotrzepów. Nie mam tu na myśli gości, którzy po prostu nic nie wyrwali za wyjątkiem przechodzonych "żon" ale to inna sprawa. Też nie ich wina, że tacy po prostu byli. Jaskiniowiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Tak, tak, wmawiaj sobie. :D Chyba nie wiesz, jakie cyrki były odstawiane w czasie, kiedy możliwości rozwodu nie było. Facet miał kochanki, a żona, dziewica rzecz jasna, miała siedzieć cicho i nawet nie miała jak się z tego syfu wykręcić. No naprawdę wielki szacunek :D Ale wam wolno wszystko, bo tłumaczycie się naturą, by rżnąć co popadnie, a potem szukać dziewicy. To się nazywa podwójne standardy. Już pies jest bardziej uduchowiony i panuje nad popędami, niż *****cze, co im się dziewic zachciewa po przerżnięciu stada panienek. Jestem dziewicą i już dawno nie potrafię hamować odruchów wymiotnych na myśl o tym, że jakiś zboczeniec udając szacunek (do moich genitaliów, rzecz jasna) będzie próbował mnie 5 metrów od USC przelecieć i zhańbić jak byle śmiecia, bo tym dla was jest kobieta. Lepiej być samą, niż dać się poniżyć, a wszyscy wiemy, jak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ładuj się zerżnięta strono

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10;10Mlodsze przebieg ,pustaku te mlodsze to juz sie puszczaja w wieku 16l praktyki w seksie nabywaja i w parkach sie nadstawiaja ,slabe masz doswiadczenie w kobietach,oj slabe. Wieku 16 dziewczyny chodza z chlopakami traca dziewictwo a okolo 20l biora slub i to z przystojniaczkami i te dupodaje to nie zadne szare myszki, a tipsiary, solary z dobrymi doswiadczeniami w seksie, pustaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22;27Przeciez to ty pierwszy zaczeles mnie wyzywac od idiotek tepych. ciekawe czy jak sie bzykasz, to tez kobiete od suk wyzywasz i idiotek ,seks pewnie uprawiasz po wypitym piwie, bo nie wiesz co klepiesz za bzdury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22;48To powiedz twojemu synusiowi jak dorosnie i bedzie dojrzewal ,zeby to narzedzie trzymal krotko w spodniach i od czego sluza prezerwatywy, bo odpowiedzialnosci to ni c***a chcecie ,potem wziaz jak cos sie nie powiedzie.A i bierz rozwod swoj wymarzony, bedziesz mial pole do popisu i na rozwodnika po przejsciach z doswiadczeniami jak ty na pewno ktoras poleci, nie martw sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
08;47Poki dopoty nie jestem w malzenstwie to moge zmienia a co innego po slubie przed slubem poki ktos sie nie dopasowal odpowiednio moge zmieniac partnerow ty tez sobie mozesz zmieniac kobiety ktora ci sie bardziej podoba i ktora ci bardziej odpowiada charakterem i te wasze glupie propozycje zamieszkania pod jednym dachem przed slubem z kobieta zeby sie wybzykac pouzywac i kopnac w d**e chodzcie sobie lepiej na d***** a normalnym kobietom dajcie spokoj bo chcecie z normalnych kobiet zrobic kazda dziwke.Ja bym cie kijem nie dotknal ,he wy nie wazne ze potwor ,wazne ze ma otwor i wchodzicie na wszystko co sie rusza, jak oczywiscie kobieta wam daje. wedlug mnie na nic, ani na nikogo nie zaslugujecie tylko na d***** w burdelach ,one nawet wam lody porzadne zrobia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10;11 Tak dziewica ,to dlaczego ten ktory mnie rozdziewiczyl i bylam dla niego pierwsza partnerka sie ze mna nie ozenil, co dlaczego przeciez byly nawet slady krwi na koldrze i byly dowody to nie i jestem sama.Po prostu gdy przyszlo do ustalenia gosci do slubu i zaproszen ,wymagal na mnie okropnie duzo ludzi na weselu ,znajomych ,kolezanek i zeby bylo mnostwo przezentow i huczne wesele.nie rozumiejac ze ja nie mam nikogo na swiecie ,ŻADNEJ RODZINY, ŻADNYCH PRZYJACIÓŁ,znajomych I SKAD ja mialam tyle ludzi uzbierac na wesele, bo on tak sobie zyczyl no niestety dla was licza sie pieniadze, dupa, seks, wielkie huczne wesele a nie CZŁOWIEK.Itak wszystko sie spiepszylo, przez pieniadze i chore wymagania na mnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22;27Przeciez to ty pierwszy zaczeles mnie wyzywac od idiotek tepych. ciekawe czy jak sie bzykasz, to tez kobiete od suk wyzywasz i idiotek ,seks pewnie uprawiasz po wypitym piwie, bo nie wiesz co klepiesz za bzdury. X Ale masz wkurw, bo ci oczy z powiek wyskoczą. Spokojnie przechodzona kobieto bo do następnego związku nie dożyjesz ;) idź lepiej szukać frajera który zechce używana. Normalnego i tak nie znajdziesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaskiniowiec,ty tak rozmawiaj i nawijaj z wlasna żoną a nie wymądrzasz sie na kafe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś 10;10Mlodsze przebieg ,pustaku te mlodsze to juz sie puszczaja w wieku 16l praktyki w seksie nabywaja i w parkach sie nadstawiaja ,slabe masz doswiadczenie w kobietach,oj slabe. Wieku 16 dziewczyny chodza z chlopakami traca dziewictwo a okolo 20l biora slub i to z przystojniaczkami i te dupodaje to nie zadne szare myszki, a tipsiary, solary z dobrymi doswiadczeniami w seksie, pustaku. X I tak będzie lepsza młoda 18 po sexie niż 25 latka po 10 chłopa. A to ze ty się od tak młodych lat bzykasz to twój problem. Jest dużo szanujących się kobiet. Tego kwiatu jest pół światu. Ty zostaniesz sama do 40 każdy facet pobzyka i zostawi. Później trafi się menel który cię zechce i będziesz mieć pijaka za męża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaskiniowiec jesteś the best. Kurde gdybym mógł to wziąłbym autograf od ciebie. Jedyny facet z jajami na tym forum. Nie daj się dupodajka. One nawet szacunku do siebie nie maja. Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak się zapluły. Klasyczna reakcja bab na prawdę. A zrozumiałaś chociaż o czym pisałem? Normalny facet, je$li jego żona była dziewicą będzie ją szanował do końca życia, doświadczona zasługuje najwyżej na homonto; są wyjątki i nie do takich kobiet kieruję ten tekst. Jak widać tylko pozera tracą dziewictwo w parkach z przygodnymi typami i takim się później oddają. Albo jeszcze gorzej wyrywają prawiczków, bo taki się nie zorientuje z kim ma do czynienia tylko jak przychodzi oprzytomnienie zaczyna go brać; jak jest względnie mądry bierze rozwód i wywala laskomat. Pewnie sama taka byłaś i teraz żal ci 4 litery ściska, co gorsza uwłaczasz porządnym dziewczynom. Na szczęście są jeszcze kobiety, które się szanują i nawet jeżeli mi na tym forum wyrzucają od zboków itd ja mam dla nich podziw. A reszcie gratuluję poziomu intelektualnego pantofelka. Gdybym wiedział jak to się wszystko potoczy w życiu żadnej bym nie tknął, chyba kijem i przez całe życie zostałbym przy Reni Grabowskiej. Dyskusja już od jakiegoś czasu schodzi na psy, a teraz nawet na suki. Jaskiniowiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki jak pisałem może kogoś uratuję od swojego błędu. A swojej jeszcze przed ślubem o tym mówiłem. Tylko raz w życiu oddałem pole, żeniąc się . Nie takie próbowały. Wzajemnie pozdro. Jaskiniowiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×