Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Moja żona nie była dziewicą, miała przede mną facetów, a ja byłem prawiczkiem

Polecane posty

Gość gość
19;50Zdanie zdaniem, ale widzisz milosc jest slepa czy naprzyklad ty nie byles zaslepiony w swojej zonie ze wtedy ci zadne wady i bledy w niej nie przeszkadzaly dopiero po czasie i z biegiem czasu cos sie dopatrujesz w niej i klapki z oczu spadaja czasem to jest takie zaslepienie i w to brniesz jak glupi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19;50Moda to jest na zalozenie rodziny i we wiekszosci kobiety marza o rodzinie i dzieciach ,bo wiekszosc spoleczenstwa tak ma a instynkt macierzynski robi swoje i ida do lozka z facetem potem maja dziecko meza ,ale to jest naciagane bo z desperacji. oczywiscie nie wszystkie kobiety tak robia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ale chcieć to sobie mogą, ale jeśli sami są przerżnięci i przechodzeni przez inne baby, to na chceniu powinny pozostać, bo to byłby szczyt hipokryzji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Na razie, to wy jesteście hipokrytami. Większość tu wypowiadających się to chujowsady po wielu pannach, a pierdolą o tych dziewicach w kółko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś A jeszcze więcej tu wibratorów, co im się zrośniętego c****a chce do przerżnięcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niektorym panom to nawet wakacje od tych żon,ktorych nie kochacie i sie nie rozwodzicie na slynnym San Escobar nie pomogą. Beton,fundamentalista,zaparty,jednostronny,etcetera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeciez napisal ci jaskiniowiec ze go oszukala nie mowiac mu o przeszlosci wiec sie. zakochal a prawda wychodzi na jaw I okazalo sie jak jest niestety, a skoro facet mowil przed slubem ze nie toleruje pewnego sposobu bycia , to chyba mial prawo wiedziec cala prawde co???? Kto z was by chcial byc oszukany w sprawie,ktora jest dla was wazna I zutuje na zyciu. kto??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba nie rozumiesz tresci posta,ktory komentujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Post 20.10 jest koment. Do 19.54 I wiem co komentuje .Wszystkie sie rzucacie jak ryby w sieci a facet chyba ze 30 razy napisal p co chodzi .Czytajcie ze zrozumieniem a nie ukladajcie bzdetow xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20;10Nie kocha sie kogos za przeszlosc a czlowieka za caloksztalt .gdyby ja prawdziwie kochal ,to by mu przeszlosc ,klamstwo nie przeszkadzalo .no ale ta wasza psychika ze wszystko pamieta i niczego nie zapomina ,jednak psychika meska jest to d**y i przez to wam facetom jest ciezko.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20;10Nikt niechcialby byc oszukany na sprawie ktora rzutuje na zyciu, ale dla was i tak to nie ma znaczenia ,czy wy znacie prawde przed slubem ,czy po slubie PRAWDE FACECI ZAWSZE MAJA W D***E.najbardziej dla was sie liczy SEKS i ilosc partnerow ,a nie szczerosc i jakas tam prawda, czym wiecej prawdy znacie tym bardziej kobiete macie gdzies, SEKS jest dla was NAJWAZNIEJSZY I TO WAS GUBI.Jak myslicie o seksie, d***e ,to wtedy nie myslicie w lozku czy kobieta was nie oklamala z czymś!A POTEM SIE BUDZICIE PO CZASIE ZACOFAŃCY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20;55No wiemy ze zostal oszukany przez zone i co i teraz cierpi przez to ze kochana zona mu prawdy nie powiedziala ,gdyby nawet powiedziala i tak by kopnieta byla w d**e ,bo w jego zwiazku i tak milosci i uczucia nie bylo i nie bedzie .wedlug was mozna sie zakochac tylko w dziewicy mowiacej prawde, a nie dziewicy ktora tez mowi prawde nie mozna sie zakochac ,bo ma rozepchana szparke i tylko tym sie rozni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:55,sorki,nadal kiepski i niewlasciwy komentarz.Wytłumaczyc prościej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:55,sorki,nadal kiepski i niewlasciwy komentarz.Wytłumaczyc prościej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam z desperacji d**y rozdawalam ,bo zaden mnie nie zechcial a i zle skonczylam.Ale to juz bylo i nie wroci wiecej ,bo jestem sama i zawsze bede sama a jak juz interesuja mnie luzne zwiazki ,bo jestem cala brzydka i kto sie zakocha w brzyduli o zlej przeszlosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta zrozumie tylko to co chce zrozumieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17.17 Niektórzy zostawiają, inni się przyzwyczajają ale mimo to niechęć zostaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
góówno na fiucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na razie, to wy jesteście hipokrytami. Większość tu wypowiadających się to ch*jowsady po wielu pannach, a pie**olą o tych dziewicach w kółko. X Widać właśnie wasz poziom po takich wpisach. Kocham faceta, później go nie kocham, kocham drugiego później go nie kocham i tak całe życie. Wasza miłość jest z d**y wyciągnięta. A facet który ma problem z taka dajka pisze na forum nie chcą jej skrzywdzić i od razu słyszy ze jest hujowsadem. Wy możecie się odkochiwac ale mężczyźni nie mogą, myszą brać szmaty. Ciekawe jak dziecku będziecie odpowiadać które przyjdzie do was z problem. Pewnie dowie się ze jest głupim gnojkiem. Powtarzam żadna kobieta z tego forum nie ma prawa brać porządnego faceta !!! Mam tez nadzieje ze traficie na mężczyznę który was będzie szanował tak jak na to zasługujecie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fekalna sperma na błonie dziewiczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co tam na 105 stronie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7'52,uuu,co za "wyrocznia" forumowa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21'07,szowinisto,odwrocmy sytuacje : autor latami pamieta jej klamstwo w b.waznej sprawie (inną sprawą jest,że tak jest bo nie było i nie ma oraz nie bedzie miedzy nimi milosci) a on? czyzby nigdy jej nie okłamał w zyciowej sprawie? naprawdę ? ...... Nie umie z nią-zona zyc i nie umie bez niej-to jego sprawa co wybiera i dziesiątki razy powtarza na kilku tematach i nadal tkwi w tym samym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20;10Nie kocha sie kogos za przeszlosc a czlowieka za caloksztalt .gdyby ja prawdziwie kochal ,to by mu przeszlosc ,klamstwo nie przeszkadzalo .no ale ta wasza psychika ze wszystko pamieta i niczego nie zapomina ,jednak psychika meska jest to d**y i przez to wam facetom jest ciezko X To mordercę który zabił dziecko 3 lata temu tez będziesz kochać ? Przecież przeszłość się nie liczy. Dlaczego z takim nie jesteś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9'35,wyluzuj,mowa o malzenstwie /związku nie mordercy. Gdy sie wchodzi w nowy związek,to przeszlość zamknięta zostawia sie za sobą,jasne?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Skoro kobiety tu to dupodajki, to wy to chujowsady. Zwyczajnie pogardzam księciuniami, co najpierw rżnęli wszystko, a potem zachciewa im się zrośniętej c**y. Już pisałam, że prawiczek może nawet postawić warunek, że jak nie ma krwi na prześcieradle, to niech się rozstają, ale faceci, którzy najpierw rżnęli i byli w związkach, a potem nagle jęczą o dziewicach są zwyczajnie śmieszni. Skoro sami jesteście przechodzonymi wibratorami dla panienek, to ja nie rozumiem, jakim cudem wydaje wam się, że dostaniecie dziewicę. Czego jeszcze nie rozumiesz? Większość tu nie wiedziała, że fiuta trzyma się w gaciach, więc niech nie jęczą, że nie przer****** dziewicy. Tym bardziej, że normalne dziewice was unikają, bo się szanują i nie dadzą zrobić z siebie prostytuty i c**y z nogami. Sama zresztą uważam, że to najlepsze wyjście - zostać dziewicą do śmierci i nie musieć sobą gardzić, że jakiś facet zrobił z niej masturbator z powodu ślubu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7:52 Dziecko wychowywane w poczuciu bezpieczeństwa zawsze będzie szanować swoją czystość niezależnie od płci i będzie naturalnie aseksualnym dorosłym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A tos gościu pojechał /-a.Nie jest się naturalnie aseksualnym doroslym ! Seksualność jest fizjologiczną częścią składową prawidłowo funkcjonującego organizmu ! A prawidlowo rozwijajace sie dziecko to równiez poznawanie wlasnego ciała przez oglądanie,dotykanie,jak mu tego bedziesz zabraniać to skrzywisz obraz tejże seksualności jako cos niewlasciwe,brudne,zakazane,dewiacyjne. Rozumiesz,że organizm to całość niezgłębiona ? Jak nie to wspolczuję temu twojemu ewentualnemu dziecku w jego calosciowym rozwoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:18 Seksualność jest brudna, owszem, bo sprowadza kogoś, kogo kiedyś, przed tym aktem się kochało, do narządów zaspokajających własną chuć. Nie jesteśmy zwierzętami, aby latać za popędami. Dlatego tak ważna jest profilaktyka i uświadamianie, jak bardzo chęć wyżycia się ciałem dziewicy niepodyktowanie chęcią poczęcia, a zwykłym potraktowaniem jak przedmiotu zaspokojenia jest destrukcyjne dla jej poczucia wartości i psychiki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×