Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Moja żona nie była dziewicą, miała przede mną facetów, a ja byłem prawiczkiem

Polecane posty

Gość gość
Juz czytac sie nie da tych bredni wiec podam jeden,tylko jeden realny przypadek : dziewica,Ach,jak cudnie !!!!! ślub,biała suknia,pieknie,by .. zaniedługo ja zostawić,bo ... nie podobalo mu sie,że jest oszczedna ! Wiec jak to jest z tym szacunkiem i miloscia do dziewic? Tez mu szybko przeszlo czy nigdy nie umial kochac,ale szczyrem było znależć dziewicę. Uff,paranoje piszecie te niby prawiczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szuka dziewicy by sie nią pochwalic przy piwku a nie kochać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ale tu większość przer***ało panienki i na starość im się zachciewa zrośniętej d**y. Normalne dziewice też was *****czy nie chcą, bo i tak będą dla was szmatami do rżnięcia i porzucenia, bo żaden nie odpuści i w d***e będzie miał szacunek, jak nie z******* Jak dziewica jest mądra, to jest sama, bo wiadomo, że dla każdego jest tylko dziurą do wsadzania, a o szacunku p*********e po to, żeby właśnie przerżnąć i tego szacunku w 5 minut pozbawić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8:33 A niby po co wam te dziewice, jak nie do seksu?! Do czytania poezji? Jasne smiech.gif x Do małżeństwa wiadomo że facet woli dziewicę i 109 stron o tym jest pisane a takie jak ty ciągle swoje ,a w normalnym małżeństwie wiadomo że jest sex (nie myslę o białych) w przeciwnym razie nie było by ciebie !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:13 Właśnie kobiety się hamują i wolą wam powiedzieć, że nie są dziewicami bo wiadomo, że jak jeden z drugim usłyszy, że taka jest dziewicą, to zaraz będą się niezdrowo podniecać i planować jak tu ją przer***ać, bo przecież przerżnięcie dziewicy to dla was takie z******te i podniecające, więc wolą skłamać, by nie stać się kawałkiem mięsa do rżnięcia. Sama mam kilka koleżanek, które też tak robią, właśnie dlatego, że się szanują i nie do pomyślenia jest dla nich, żeby jakiś facet chciał żeby były jego prostytutkami. Kobieta nawet nie zweryfikuje, czy facet trzymał c***a w gaciach, bo taki nawet nie krwawi, czy tam inna ropa mu nie cieknie, więc może się to źle skończyć, a co wrażliwsza będzie zwyczajnie sobą pogardzać i brzydzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś 08;33 No i co zatkalo kakao, przeciez jest tyle kobiet na swiecie i taki macie wybor wielki w kobietach ,no ale z tej garstki dziewic zadna was nie chce .to macie teraz problemy, wchodzicie na to co popadnie mimo ze kobiety nie kochacie. x A wy niby wiecie że was nie kochają a i tak nas chcecie i do tego kłamiecie !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Woli dziewice, czyli chce ją przer***ać i tyle. Małżeństwo to nie usprawiedliwienie, a tym bardziej powinno się mieć na uwadze, że seks niszczy miłość, bliskość i sprowadza człowieka do roli masturbatora, którym można się wyżyć. Teraz jest taka technologia, że dziecko można spłodzić godnie, bez dehumanizowania drugiej osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:01 Do małżeństwa woli dziewice, ale po ówczesnym rżnięciu koleżanek :D Prawiczek może chcieć dziewice, ale jak prawiczkiem nie jest, to nikogo nie obchodzi, bo chcieć, to on sobie może, ale trzeba mieć honor i wiązać się wedle własnych czynów i rozwiązłości, a nie zachcianek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12'02,ależ brednie piszesz i powtarzasz w kółko "wolimy dziewice" i jeszcze walisz farmazony,że do malżenstwa ci ta dziewica potrzebna. No,na chwilkę dziewica,potem ją przerzniesz i zostawisz bo cos tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro kobiety mogą się pukać z kim popadnie to faceci tez powinni. Uważam ze jeśli jest równouprawnienie i jedna ze stron jest poszkodowana mniejsza ilością sexu powinna mieć prawo dogonić partnera w ******iu. To powinno być w ustawie zapisane ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12'02,ależ brednie piszesz i powtarzasz w kółko "wolimy dziewice" i jeszcze walisz farmazony,że do malżenstwa ci ta dziewica potrzebna. No,na chwilkę dziewica,potem ją przerzniesz i zostawisz bo cos tam. X Wolimy dziewice !!! Każdy woli dziewice !!! Nawet kobiety wola dziewice !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu sie w ogóle nie mówi o uczuciach,empatii,umiejętności bycia razem tylko,żeby chwalic sie dziewicą. I tak zamierzasz jeden z drugim tę dziewicę nietkniętą w domu trzymać ? (o ile w ogóle masz dom lub swoje mieszkanie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewica w wannie na balkonie i pajonk patszy chytrą jak krowa dziewica w wannie na balkonie i pajonk patszy chytrą jak krowa dziewica w wannie na balkonie i pajonk patszy chytrą jak krowa dziewica w wannie na balkonie i pajonk patszy chytrą jak krowa dziewica w wannie na balkonie i pajonk patszy chytrą jak krowa dziewica w wannie na balkonie i pajonk patszy chytrą jak krowa dziewica w wannie na balkonie i pajonk patszy chytrą jak krowa dziewica w wannie na balkonie i pajonk patszy chytrą jak krowa dziewica w wannie na balkonie i pajonk patszy chytrą jak krowa dziewica w wannie na balkonie i pajonk patszy chytrą jak krowa dziewica w wannie na balkonie i pajonk patszy chytrą jak krowa dziewica w wannie na balkonie i pajonk patszy chytrą jak krowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewica w wannie na balkonie i pajonk patszy chytrą jak krowa dziewica w wannie na balkonie i pajonk patszy chytrą jak krowa dziewica w wannie na balkonie i pajonk patszy chytrą jak krowa dziewica w wannie na balkonie i pajonk patszy chytrą jak krowa dziewica w wannie na balkonie i pajonk patszy chytrą jak krowa dziewica w wannie na balkonie i pajonk patszy chytrą jak krowa dziewica w wannie na balkonie i pajonk patszy chytrą jak krowa dziewica w wannie na balkonie i pajonk patszy chytrą jak krowa dziewica w wannie na balkonie i pajonk patszy chytrą jak krowa dziewica w wannie na balkonie i pajonk patszy chytrą jak krowa dziewica w wannie na balkonie i pajonk patszy chytrą jak krowa dziewica w wannie na balkonie i pajonk patszy chytrą jak krowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
błona dziewicza błona dziewicza błona dziewicza błona dziewicza błona dziewicza błona dziewicza błona dziewicza błona dziewicza błona dziewicza błona dziewicza błona dziewicza błona dziewicza błona dziewicza błona dziewicza błona dziewicza błona dziewicza błona dziewicza błona dziewicza błona dziewicza błona dziewicza błona dziewicza błona dziewicza błona dziewicza błona dziewicza błona dziewicza błona dziewicza błona dziewicza błona dziewicza błona dziewicza błona dziewicza błona dziewicza błona dziewicza błona dziewicza błona dziewicza błona dziewicza błona dziewicza błona dziewicza błona dziewicza błona dziewicza błona dziewicza błona dziewicza błona dziewicza błona dziewicza błona dziewicza błona dziewicza błona dziewicza błona dziewicza błona dziewicza błona dziewicza błona dziewicza błona dziewicza błona dziewicza błona dziewicza błona dziewicza błona dziewicza błona dziewicza błona dziewicza błona dziewicza błona dziewicza błona dziewicza błona dziewicza błona dziewicza błona dziewicza błona dziewicza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pajonk goni dziewice po lesie pajonk goni dziewice po lesie pajonk goni dziewice po lesie pajonk goni dziewice po lesie pajonk goni dziewice po lesie pajonk goni dziewice po lesie pajonk goni dziewice po lesie pajonk goni dziewice po lesie pajonk goni dziewice po lesie pajonk goni dziewice po lesie pajonk goni dziewice po lesie pajonk goni dziewice po lesie pajonk goni dziewice po lesie pajonk goni dziewice po lesie pajonk goni dziewice po lesie pajonk goni dziewice po lesie pajonk goni dziewice po lesie pajonk goni dziewice po lesie pajonk goni dziewice po lesie pajonk goni dziewice po lesie pajonk goni dziewice po lesie pajonk goni dziewice po lesie pajonk goni dziewice po lesie pajonk goni dziewice po lesie pajonk goni dziewice po lesie pajonk goni dziewice po lesie pajonk goni dziewice po lesie pajonk goni dziewice po lesie pajonk goni dziewice po lesie pajonk goni dziewice po lesie pajonk goni dziewice po lesie pajonk goni dziewice po lesie pajonk goni dziewice po lesie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś 12'02,ależ brednie piszesz i powtarzasz w kółko "wolimy dziewice" i jeszcze walisz farmazony,że do malżenstwa ci ta dziewica potrzebna. No,na chwilkę dziewica,potem ją przerzniesz i zostawisz bo cos tam. x Jasne tak to sobie tłumacz , bo inaczej nie potrafisz, a brednie sama piszesz.Oczywiście że facet woli do małżeństwa dziewice i tego nie zmienisz !!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znowu sie strona rżnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zaplontałem sie w błone dziewiczom zaplontałem sie w błone dziewiczom zaplontałem sie w błone dziewiczom zaplontałem sie w błone dziewiczom zaplontałem sie w błone dziewiczom zaplontałem sie w błone dziewiczom zaplontałem sie w błone dziewiczom zaplontałem sie w błone dziewiczom zaplontałem sie w błone dziewiczom zaplontałem sie w błone dziewiczom zaplontałem sie w błone dziewiczom zaplontałem sie w błone dziewiczom zaplontałem sie w błone dziewiczom zaplontałem sie w błone dziewiczom zaplontałem sie w błone dziewiczom zaplontałem sie w błone dziewiczom zaplontałem sie w błone dziewiczom zaplontałem sie w błone dziewiczom zaplontałem sie w błone dziewiczom zaplontałem sie w błone dziewiczom zaplontałem sie w błone dziewiczom zaplontałem sie w błone dziewiczom zaplontałem sie w błone dziewiczom zaplontałem sie w błone dziewiczom zaplontałem sie w błone dziewiczom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
błona dziewicza rozciąga się nad polaną a na nosorożcu siedzi penis i biedronki lecą z nieba i grzejnik szczeka błona dziewicza rozciąga się nad polaną a na nosorożcu siedzi penis i biedronki lecą z nieba i grzejnik szczeka błona dziewicza rozciąga się nad polaną a na nosorożcu siedzi penis i biedronki lecą z nieba i grzejnik szczeka błona dziewicza rozciąga się nad polaną a na nosorożcu siedzi penis i biedronki lecą z nieba i grzejnik szczeka błona dziewicza rozciąga się nad polaną a na nosorożcu siedzi penis i biedronki lecą z nieba i grzejnik szczeka błona dziewicza rozciąga się nad polaną a na nosorożcu siedzi penis i biedronki lecą z nieba i grzejnik szczeka błona dziewicza rozciąga się nad polaną a na nosorożcu siedzi penis i biedronki lecą z nieba i grzejnik szczeka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podniecają nas dziewice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Staje wam na widok cierpienia, że tak wam sie chce tych dziewic? To chore tak bez mrugnięcia chcieć z premedytacją sprawić, by ktoś cierpiał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś do małżeństwa dziewice, ale rżnąć na prawo i lewo przed małżeństwem wam nie przeszkadza. przerżnięte nieprawiczki robiące z siebie wibratory dla obcych bab niech nie domagają się dziewic, skoro sami sie nie szanowali!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Jeśli jedna strona rżnęła, to niech bierze też kogoś, kto rżnął, DRODZY PANOWIE! Ile można tłumaczyć, że jak sie ma skażonego fiuta innymi c****i, to nie wsadza się go w dziewice?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13.02 ciekawe czy taka porzadna jestes???bo wulgarna to napewno!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do malzenstwa potrzebna ci dziewica,powtarzasz w kolko a komentujesz co c***asuje. No do czego jeszcze potrzebna ci ta dziewica jakbyś juz rzeczywiscie miał jako żonę? Rozdziewiczysz/porzucisz/bedziesz sie chwalil ze wyrwaleś dziewice,ale marna żoną była wiec jak zabaweczkę do kosza wyrzuciles.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13.02 to nie ty decydujesz kto gdzie ma wsadzac, ciekawe czy sama wezmniesz sobie nieskazonego,a jak jestes skazona to dla ciebie tylko skazony !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12'12, z kim ty sie znasz,w jakim towarzystwie obracasz,ze tak wciaz powtarzasz,że dziewczyny z kazdym się pukaja,że cie zacytuję? Tylko takie znasz ? Kto ci zabrania uprawiac ile seks ? tyle ile masz potrzeb? Trollem jestes,bo normalny by nie wspominal nawet w zartach o ustawie w tej kwestii. Na szczescie jeszcze ustawodawcy pod kolderke nie zaglądają,ale jak sie trafia tacy kretyni jak ty to kto wie ? wiele nie trzeba bo jak na razie niemal kazda ustawa to prawnie o kant stolu potłuc,same buble.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawie 110 stron a panowie nadal nie wiedzą czemu kobiety są oburzone. Przestańcie wypowiadać się za wszystkich mężczyzn na świecie oraz w Polsce, przestańcie wyzywać kobiety od dajek i koorewek, przestańcie używać słów; każdy, nigdy, zawsze, wszyscy; bo nie każdy mężczyzna chce dziewice, bo nie wszystkie małżeństwa gdzie była dziewica są szczęśliwe, bo nie zawsze nie dziewica jest w jakimś nieszczęśliwym małżeństwie, bo nigdy nie wiecie i wiedzieć nie bedziecie jak jest w wielu małżeństwach bo mężczyźni najzwyczajniej w świecie kumplom nie mówią prawdy, bo to nie męskie mówić o uczuciach, zwłaszcza co czuję sie do kobiety. Większość mężczyzn zgrywa kozaka przed kumplami a w domu żonę po stopach całują ale Wy tego już nie widzicie. Każdy ma prawo chcieć, każdy ma prawo wyboru a więc wybierajcie tak aby po ślubie nie żałować swojego wyboru i nie zwalać winę na kobiety, że myślało się penisem a nie głową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeciez to smarkacz z gilem pod nosem tworzy teorie z wyborażni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×