Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Moja żona nie była dziewicą, miała przede mną facetów, a ja byłem prawiczkiem

Polecane posty

Gość gość
12"55,nie chca kobiet po kimś,ale uprawiać seks z nimi to już jest ok? to jest podwojny standard. sorry,ale masz slownictwo spod budki z piwem,szkoda czasu na rozmowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaskiniowiec,przymulasz nielogicznie,bo jesli kobieta uprawia seks i jesr dajka,to kim jest facet,ktory z nia ten seks uprawia?.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś A dziewica to niby nie służy do zaspokojenia potrzeb fizjologicznych? Nie rozśmieszajcie mnie. Nie, wbrew temu, co podpowiada wam penis, seks, to nie jest przejaw miłości, z seksem jak z sikaniem, nie sikasz inaczej, bo jesteś we własnym kiblu, a nie publicznym. Ja wiem, że dziewicy łatwiej wmówić, jakie to romantyczne, niesamowite i wyjątkowe (tak, sama byłam idiotką myślącą, że mąż okazuje mi miłość chcąc się wyładować), ale jak laska poczuje tłumiony latami popęd i jakąś tam przyjemność po tym roku, to teksty o romantyczności będziecie mogli sobie wsadzić między bajki, bo zwyczajnie jej wagina będzie się domagać zaspokojenia, a nie jakieś uczucia wyższe. Człowiek, to zwierzę, więc nie dorabiajmy zbędnej filozofii do fizjologii. Pomijam wątek dziewicy jako kolejnej z kolei, bo już tu było mówione, że to jest słabe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Jak to kim? Facet jest z******ty, bo facet ma walić wszystko, co się rusza, a baba, jak to baba - albo grzecznie czeka na księcia-*****cza, albo jest dajką :D Koleś od dziewic, co ciągle produkuje wątki na tym forum może i się nakręca i nudzi, ale w jednym trzeba przyznać mu rację w kontekście tych tu mądrali - nierozdzielanie wyznawanych wartości i dziewictwa na płeć. Mimo, że pisze do kobiet, to i tak podkreśla, że *****cz, to *****cz, a prawiczek jest dla dziewicy i odwrotnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Le tam faceci, maja zakodowane w glowach ze moga sie zakochac tylko w dziewicach ,ze nie dziewica na nic nie zasluguje ze jest nic nie warta, ze jest bezwartosciowa ,ze trzeba nie dziewice traktowac jak szmate, ze takiej puszczalskiej nic ani nikt sie nie nalezy ,ze ma byc nie szczesliwa i w ogole. Zapedzili sie ,no to ja w wieku 20lat mialam brac faceta ktory mi sie nie podobal ,zeby isc jako dziewica do oltarza .bo z biegiem czasu to coraz gorzej o faceta wolnego i wartosciowego, bo we wiekszosci sa pozajmowani a potem i tak mnie nikt nie zechcial, lata uciekaly i poszukalam na sile faceta ,myslalam ze on sie ozeni ze mna stracilam z nim dziewictwo, a on kopnal mnie w d i nazwal czarna owca.Pozniej zaczelam sie puszczac z byle kim i byle gdzie,taka mam niskasamoocene ,bo inne kobiety byly szczeslwymi matkami zonami, wiec postanowilam sie niszczyc ze samotnosci .teraz zaluje ,bo zniszczylam sobie zycie.Dziewictwo jest potrzebne dla samej siebie ,dla swojego samopoczucia a nie dla jakiegos faceta!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17;50No ja musze miec przy sobie faceta i nie dla samego seksu ,chociaz lubie seks gorzej jest mi sie dobrac odpowiednio charakterami i zakochać obopólnie i dlatego ze jesli nie ma tej iskry uderzenia, ze serce mocniej mi zabije to moje zwiazki sie rozpadaly i zmienialam partnerow tak dlugo az do skutku ,ale niestety ciagle bylo cos nie tak i zostalam sama ,osamotniona jak samotny bialy zagiel ,a i jestem dobra dziewczyna tylko trzeba mi dac szanse ,poznac mnie, a nie od razu skreslic za czarna przeszlosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W ogóle ciekawe, ilu z tych, co tak dzielnie ******* szczerze przyznałoby się dziewicy, gdyby ją znaleźli, że przer****** pełno panien. Oczywiście to pytanie retoryczne, bo albo udawaliby prawiczków i się nie przyznali i ewentualnie gdzieś po czasie by ich puszczalstwo wyszło - analogiczna sytuacja do tej z wątku - albo po ślubie i jej pierwszym seksie przedstawili małżonce swoje poglądy i uświadomili, że jako puszczalska szmata nie ma szans na nikogo innego i musi jakoś przeżyć z nimi, ewentualnie przedwczesna śmierć przez nerwy by taką uratowała z tego g****a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Panowie szowiniści mlodzi i starsi : polecam wpisy do Was z dzis z 10'32 i 10'37. Szczekacie jak te kundelki na krótkim lańcuchu,klepiecie to samo,omijacie niewygodne posty,nie potraficie dyskutować - to naprawdę da sie przy pomocy fachowców-terapeutów przeleczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Panowie szowiniści mlodzi i starsi : polecam wpisy do Was z dzis z 10'32 i 10'37. Szczekacie jak te kundelki na krótkim lańcuchu,klepiecie to samo,omijacie niewygodne posty,nie potraficie dyskutować - to naprawdę da sie przy pomocy fachowców-terapeutów przeleczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego uzywasz okreslenia "czarna przeszlość" ? bo poszukiwalas partnera ? bo szukalaś uczucia?Sama sobie strzelasz w stopę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobiety by chcialy aby wszystko krecilo sie wokol nich, wiek 12-16 - chcialy by najprzystojniejszych chlopkow, reszta nie wazna 16-19 - j/w + kasa od rodzicow, bo sami jeszcze nie zarabiaja 19-25- znowu przystojni, kilka lat starsi (bo kasa) i ze niby one chca kogos dojrzalego 25-30 - nadal przystojni ale zaczynaja dostrzegac ze z nimi sobie zycia nie uloza 30+ juz dojrzaly i szukaja teraz tych co nimi gardzily za mlodu bo oni poswiecali sie przez te lata edukacji i karierze gdy one sie bawily a teraz najwyzszy czas pomyslec o rodzinie, a ci mezczyzni nie sa glupi i sie z zadna nie zenia bo znaja jakie one sa, to jest ewolucja kobiet ze stadium mlodej nastolatki do dojrzalej kobiety (i tak kazda ma, zadko kiedy zdarza sie inna, madrzejsza) a jeszcze im kobieta ladniejsza to mysli ze lepszy ksiaze jej sie nalezy bo ona jest piekna, za piekne cialo chce dobrze ustawionego ksiecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobiety chca typow z duzym doswiadczeniem im wieksze tym lepszy gosc jest, to oni zdobywaja to doswiadczenie aby miec lepsza kobiete a znowu mezczyzni chca kobiete z jak najmniejsza iloscia kootasow w sobie, wina kobiet, jakby nie odrzucaly prawiczkow to by ich mialy ale one same chca roochaczy a pozniej placz o to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sialala góówno psa sialala góówno psa sialala góówno psa sialala góówno psa sialala góówno psa sialala góówno psa sialala góówno psa sialala góówno psa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewica w wannie na balkonie i pajonk patszy chytrą jak krowa dziewica w wannie na balkonie i pajonk patszy chytrą jak krowa dziewica w wannie na balkonie i pajonk patszy chytrą jak krowa dziewica w wannie na balkonie i pajonk patszy chytrą jak krowa dziewica w wannie na balkonie i pajonk patszy chytrą jak krowa dziewica w wannie na balkonie i pajonk patszy chytrą jak krowa dziewica w wannie na balkonie i pajonk patszy chytrą jak krowa dziewica w wannie na balkonie i pajonk patszy chytrą jak krowa dziewica w wannie na balkonie i pajonk patszy chytrą jak krowa dziewica w wannie na balkonie i pajonk patszy chytrą jak krowa dziewica w wannie na balkonie i pajonk patszy chytrą jak krowa dziewica w wannie na balkonie i pajonk patszy chytrą jak krowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gołombki z błonami dziewiczymi w sosie spermuchowym gołombki z błonami dziewiczymi w sosie spermuchowym gołombki z błonami dziewiczymi w sosie spermuchowym gołombki z błonami dziewiczymi w sosie spermuchowym gołombki z błonami dziewiczymi w sosie spermuchowym gołombki z błonami dziewiczymi w sosie spermuchowym gołombki z błonami dziewiczymi w sosie spermuchowym gołombki z błonami dziewiczymi w sosie spermuchowym gołombki z błonami dziewiczymi w sosie spermuchowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
srraam spermuchą po kafelkach i całej łazience a potem to zlizuje srraam spermuchą po kafelkach i całej łazience a potem to zlizuje srraam spermuchą po kafelkach i całej łazience a potem to zlizuje srraam spermuchą po kafelkach i całej łazience a potem to zlizuje srraam spermuchą po kafelkach i całej łazience a potem to zlizuje srraam spermuchą po kafelkach i całej łazience a potem to zlizuje srraam spermuchą po kafelkach i całej łazience a potem to zlizuje srraam spermuchą po kafelkach i całej łazience a potem to zlizuje srraam spermuchą po kafelkach i całej łazience a potem to zlizuje srraam spermuchą po kafelkach i całej łazience a potem to zlizuje srraam spermuchą po kafelkach i całej łazience a potem to zlizuje srraam spermuchą po kafelkach i całej łazience a potem to zlizuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gołomb chytra jak krowa pływa w spemuszce gołomb chytra jak krowa pływa w spemuszce gołomb chytra jak krowa pływa w spemuszce gołomb chytra jak krowa pływa w spemuszce gołomb chytra jak krowa pływa w spemuszce gołomb chytra jak krowa pływa w spemuszce gołomb chytra jak krowa pływa w spemuszce gołomb chytra jak krowa pływa w spemuszce gołomb chytra jak krowa pływa w spemuszce gołomb chytra jak krowa pływa w spemuszce gołomb chytra jak krowa pływa w spemuszce gołomb chytra jak krowa pływa w spemuszce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pajonk pływa w spermuszce i zaplontał sie w błone dzieficząm pajonk pływa w spermuszce i zaplontał sie w błone dzieficząm pajonk pływa w spermuszce i zaplontał sie w błone dzieficząm pajonk pływa w spermuszce i zaplontał sie w błone dzieficząm pajonk pływa w spermuszce i zaplontał sie w błone dzieficząm pajonk pływa w spermuszce i zaplontał sie w błone dzieficząm pajonk pływa w spermuszce i zaplontał sie w błone dzieficząm pajonk pływa w spermuszce i zaplontał sie w błone dzieficząm pajonk pływa w spermuszce i zaplontał sie w błone dzieficząm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
owca sra spermuchą owca sra spermuchą owca sra spermuchą owca sra spermuchą owca sra spermuchą owca sra spermuchą owca sra spermuchą owca sra spermuchą owca sra spermuchą owca sra spermuchą owca sra spermuchą owca sra spermuchą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Speeermuuuucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kuuupa w spermuszce hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spermuucha ruucha góówno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam inne zdanie. Kobieta nawet po jednym związku to dajka. Kobieta powinna się szanować a nie dymać. Taka co nie potrafi wytrzymać to dajka. Później niech się nie dziwi że mąż nie wytrzyma tylko pójdzie ją zdradzać. Przecież ona nie potrafiła powstrzymać się od sexu to dlaczego on ma być jej wierny i trzymać tyko dla niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
góówwnooo pływa w spermuszce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ja natomiast uważam to samo o facetach, skoro taki przer***ał kilkadziesiąt cip, to niech nie wymaga od dziewicy, że będzie mu wierna, bo niby z jakiej racji? Już tu było pisane, że najlepiej być samej, bo potem się jest dajką dla *****cza z przymusu, co to nawet nie potrafił c***a trzymać w gaciach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:22 No tak, najlepiej, żeby one były dziewicami jednak na zawsze, bo ja bym się brzydził, jakbym miał poprawiać po sobie samym, szanujmy się panowie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19'22,ona ma dostać "kare" w twoim glupim umysle za jakaś tam przeszlosć zamnieta w przyszłości?! Tak to zawsze mozna usprawiedliwiac zdrady! Jeszcze nie masz zony a juz wiesz,ze bedziesz ją zdradzać!!!!!!!!!!!!! Ty masz z głowa wszystko OK?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18'58,zostan ty najlepiej sam i przestan myslec za kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zostane sam i swoje pieniadze przeznacze na siebie a kobiety niech sie wiaza z tymi co sie bawily za mlodu, fajne ciala ale z zaradnoscia i ingeligencja kiepsko ale co tam, wazne ze was bedzie kochal- a no tak, jest maly problem - oni nie chca sie wiazac - oj, peszek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś gość dziś Ja natomiast uważam to samo o facetach, skoro taki przer***ał kilkadziesiąt cip, to niech nie wymaga od dziewicy, że będzie mu wierna, bo niby z jakiej racji? Już tu było pisane, że najlepiej być samej, bo potem się jest dajką dla *****cza z przymusu, co to nawet nie potrafił c***a trzymać w gaciach x Wulgarna jesteś strasznie idz do spowiedzi post jest !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×