Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Moja żona nie była dziewicą, miała przede mną facetów, a ja byłem prawiczkiem

Polecane posty

Gość gość
A ja jeszcze przypomnę, że 2 razy byłem w związkach, krótkich ale zawsze z dziewicami i gdy się o tym dowiedziałem, odpuściłem zanim wyszło coś poważniejszego bo wtedy jeszcze nie chciałem zobowiązań, poza tym już nie zasługiwałem. I teraz żal. Co do dajek to wolałem być sam przez ponad 3 dyszki niż się z taką wiazać. Cały czas podkreślam tą ironię losu. Jaskiniowiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Bo powiedziałam prawdę i nie bawiłam się w ładne słówka? Poza tym, ja jedynie używam takich słów, jak wy. I jeszcze jedyne, co dostrzegłeś to wulgaryzmy, no tak, typowe, jak ktoś pisze coś niewygodnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Bo się popłaczę. Szkoda wielka, że tak podniecasz się tymi dziewicami, a sam zdaje się przyznałeś, że w*****ałeś ładną sumkę i jakoś wtedy nie myślałeś o dziewicach i szacunku do samego siebie. Więc teraz nie wyjeżdżaj z dajkami (znowu to sformułowanie, jakbyście nie mogli zrozumieć, że kobiety też lubią mieć orgazm i jak im się mięso nawinie, to sobie go chcą sprawić, a dajka sugeruje niemal gwałt bezwolnej lalki, która nawet nic z tego nie ma) bo to przestało być śmieszne, kiedy najgłośniej jęczy nieprawiczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:03 To trzeba było się zmusić do zobowiązać, brać za szmaty przed ołtarz, zamoczyć i teraz nie lamentować, to był Twój wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prosty wybór : 1. Oboje narzeczonych nie miało wcześniej nikogo = pełnia szczęścia 2. Jedno kogoś miało = żal po drugiej stronie, możliwość zdrady w przypadku facetów, kobiety lepiej znoszą przeszłość partnera. 3. Oboje kogoś mieli, duża różnica w liczbie = patrz pkt 2 4. Oboje kogoś mieli, podobna liczba = akceptacja, raczej brak pełni szczęścia. Każdy może wybrać który punkt woli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21'03.latal za panną,sikal po nogach a teraz obmawia ją. I jeszcze szuka usprawiedliwienia wet za wet-ona kiedys z kimś uprawiala seks i mu sie nie przyznala do liczby wiec teraz po latach on ją zdradza,daje jej taką karę. Przeciez to chore,poj*ebane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś czasy były o tyle fajne, że jak jakiś znieważył dziewicę i ją puknął, to rodzice organizowali ślub i tylko śmierć mogła takiego delikwenta powstrzymać przed konsekwencjami łajdaczenia się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A po co jakies badanie prehistorii ? zaczynamy ze sobą z punktu zero ja-ty i wtedy masz prawo poczynic uwagi czy zarzuty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś No oczywiście, bo żeby pasowało do usprawiedliwiania szlajania się facetów po różnych znanych i mniej znanych p*****h przekonujesz, że kobietę puszczalstwo faceta boli mniej. :D Idź Ty chłopie na jakieś kółko różańcowe i popytaj obecnych tam dziewic, czy chociaż zaszczyciłyby splunięciem mężczyznę bez zasad i poniewierającego własne ciało, bo bidulek musi wsadzić, bo inaczej umrze. Po co kobieta ma trzymać dziewictwo, czekać, jeśli najpewniej największą chrapkę na nią będzie miał facet, który własną rozwiązłością się nie przejmował? Naprawdę najlepszym wyjściem w obecnych czasach jest bycie samą, bo nawet nie ma dla kogo się starać i czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten co tu trochę jak populista i szowinista popiskiwal i dawal za przyklad rozmowy z bodaj ponad 20-a kolegami (ludzie,wy nie macie hobby,pasji tylko plotkujecie o dziewczynach?) niech sobie kupi autko na baterie i się nim pobawi- o realnym zyciu z kobietą to on pojęcia zadnego nie ma,lepsza zabaweczka i Renia niz bzdety na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:25 A ja uważam, że skoro wy chcecie zdradzać, to dziewica powinna mieć pełne prawo się wyszaleć w sytuacji, gdy trafi na przechodzonego. Oko za oko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uprawianie seksu to dymanie,pukanie,rżnięcie -ło matko,znów same wulgarne Janusze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gołomb chytra jak krowa pływa w spemuszce gołomb chytra jak krowa pływa w spemuszce gołomb chytra jak krowa pływa w spemuszce gołomb chytra jak krowa pływa w spemuszce gołomb chytra jak krowa pływa w spemuszce gołomb chytra jak krowa pływa w spemuszce gołomb chytra jak krowa pływa w spemuszce gołomb chytra jak krowa pływa w spemuszce gołomb chytra jak krowa pływa w spemuszce gołomb chytra jak krowa pływa w spemuszce gołomb chytra jak krowa pływa w spemuszce gołomb chytra jak krowa pływa w spemuszce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam małego ;c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś czasy były o tyle fajne, że jak jakiś znieważył dziewicę i ją puknął, to rodzice organizowali ślub i tylko śmierć mogła takiego delikwenta powstrzymać przed konsekwencjami łajdaczenia się. X Przypomnijmy ze kobieta tez bierze w tym udział nikt jej na siłę nóg nie rozkłada. Już nawet g****icieli nie ma bo kobiety się same pchają do łóżka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewica w wannie na balkonie i pajonk patszy chytrą jak krowa dziewica w wannie na balkonie i pajonk patszy chytrą jak krowa dziewica w wannie na balkonie i pajonk patszy chytrą jak krowa dziewica w wannie na balkonie i pajonk patszy chytrą jak krowa dziewica w wannie na balkonie i pajonk patszy chytrą jak krowa dziewica w wannie na balkonie i pajonk patszy chytrą jak krowa dziewica w wannie na balkonie i pajonk patszy chytrą jak krowa dziewica w wannie na balkonie i pajonk patszy chytrą jak krowa dziewica w wannie na balkonie i pajonk patszy chytrą jak krowa dziewica w wannie na balkonie i pajonk patszy chytrą jak krowa dziewica w wannie na balkonie i pajonk patszy chytrą jak krowa dziewica w wannie na balkonie i pajonk patszy chytrą jak krowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
srraam spermuchą po kafelkach i całej łazience a potem to zlizuje srraam spermuchą po kafelkach i całej łazience a potem to zlizuje srraam spermuchą po kafelkach i całej łazience a potem to zlizuje srraam spermuchą po kafelkach i całej łazience a potem to zlizuje srraam spermuchą po kafelkach i całej łazience a potem to zlizuje srraam spermuchą po kafelkach i całej łazience a potem to zlizuje srraam spermuchą po kafelkach i całej łazience a potem to zlizuje srraam spermuchą po kafelkach i całej łazience a potem to zlizuje srraam spermuchą po kafelkach i całej łazience a potem to zlizuje srraam spermuchą po kafelkach i całej łazience a potem to zlizuje srraam spermuchą po kafelkach i całej łazience a potem to zlizuje srraam spermuchą po kafelkach i całej łazience a potem to zlizuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepszym rozwiązaniem nawet jeżeli popełniło się ten błąd i wyszło za nie dziewicę to rozwód. Nic dobrego nie wyjdzie jeśli facet nie będzie w pełni zadowolony i szczęśliwy, a później zacznie się to odbijać na dzieciach. Ludzie popełniają błędy i czasem lepiej być samemu niż tkwić z niekochaną osobą i przy okazji niszczyć jej życie. Lepiej będzie jak oboje zaczną od początku. Rozwód się przeboleje chwile płaczu dwa miechy pijaństwa i po sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gołombki z błonami dziewiczymi w sosie spermuchowym gołombki z błonami dziewiczymi w sosie spermuchowym gołombki z błonami dziewiczymi w sosie spermuchowym gołombki z błonami dziewiczymi w sosie spermuchowym gołombki z błonami dziewiczymi w sosie spermuchowym gołombki z błonami dziewiczymi w sosie spermuchowym gołombki z błonami dziewiczymi w sosie spermuchowym gołombki z błonami dziewiczymi w sosie spermuchowym gołombki z błonami dziewiczymi w sosie spermuchowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
góówwnooo pływa w spermuszce :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
owca sra spermuchą owca sra spermuchą owca sra spermuchą owca sra spermuchą owca sra spermuchą owca sra spermuchą owca sra spermuchą owca sra spermuchą owca sra spermuchą owca sra spermuchą owca sra spermuchą owca sra spermuchą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pajonk liże spermuszke :-) pajonk liże spermuszke :-) pajonk liże spermuszke :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam spermuszke na obiad z kartofelkami :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Różnica polega na tym, że to mężczyźni lamentują jak to przer*****iby dziewice, a sami rżnęli wcześniej stada bab zamiast sie szanować i trzymać prawictwo dla żony. Więc bez sensu Twój komentarz. Skoro tak chcecie dziewic, to za szmaty, przed ołtarz, puknąć i żyć do śmierci, jak na mężczyzn przystało. Dziadków zapytajcie, jak to się robi, że można iść we dwoje przed ołtarz w czystości. A tych gwałcicieli nie skomentuję, bo trzeba nie mieć za grosz ludzkich odruchów, żeby sobie z tego śmieszkować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
LE TAM ,TO NIE TE CZASY ZE ZE SEKSEM CZEKA SIE AZ DO SLUBU .WIEC TE P*****LY FACECI WSZADZCIE SE W D**E.spotkamy sie za kilka lat na kafe, z tymi waszymi dziewicami i wtedy sie pochwalicie,czy czekaliscie ze seksem do slubu .tak pozyjemy jeszcze z 10lat i zaden z was sie nie przyzna do tego ze puknal dziewice i ja olal cieplym moczem, EGOISCI ZASRANI CO TYLKO NA D**E LECA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Tyle, że wtedy żadna dziewica nie tknie rozwodnika + dochodzi jeszcze kwestia tych bardziej religijnych, wtedy, to nawet ślubu wziąć nie mogą, jeśli już by jakaś desperatka się zdecydowała, co raczej nie miałoby miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś No dokładnie, bo wątek zszedł w sumie na pukanie i pewnie chęć chwalenia się kumplom, że się było w dziewicy, bo to takie ekscytujące, no strasznie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak juz idzicie do lozka z dziewica ,to bierzcie ja za zone nawet gdy przed slubem sie dziewica wam oddala ,panowie nie olewajcie dziewczyn ktore oddaly wam dziewictwo ,przed slubem tak jak mnie facet olal ,zeby inne kobiety nie musialy cierpiec jak ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Najlepsze rozwiązanie, to być facetem i czekać potulnie na tą dziewicę, a nie tłumaczyć się potrzebami i "związkami", albo właśnie brać pierwszą dziewicę, która się nawinie, ślub i dopiero wsadzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam małego ;c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×