Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Moja żona nie była dziewicą, miała przede mną facetów, a ja byłem prawiczkiem

Polecane posty

Gość gość
gość dziś Własnościowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahaha od *****nka do mieszkanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wy tu o mieszkaniach a ja mam problem. W czerwcu mam mam brać ślub z dziwczyną z którą znamy się 3 lata, od tego czasu jesteśmy parą , od roku praktycznie razem mieszkamy.Jest moją pierwszą i jedyną kobietą z którą uprawiałem seks i sądziłem , że jestem jej pierwszym facetem , bo tak mnie zapewniała i sprawiała wrażenie , że razem uczymy się tego. Mam 23 lata a ona 20, szanowałem ją również z tego powodu , że zachowała dziewictwo do czasu poznania mężczyzny , za którego chce wyjść za mąż i dzielić z nim życie. Ostatnio jednak dowiedziałem się przypadkiem przy alkoholu od kogoś z jej rodziny , że była uczestnikiem rodzinnego skandalu o którym obecnie nikt nie mówi z jej rodziny , taka zmowa milczenia. Mianowicie , jej cioteczna siostra wyjechała do pracy w Anglii a ona miała pomóc przy dzieciach jej mężowi , oni mieszkali niedaleko. Wynikło z tego , że zaczęła u nich zostawać na noc , niby dzieci pochowowane a mąż siostry do pracy na rano , więc trzeba dzieciom zrobić śniadanie i wyprawić do przedszkola a ona sama też chodziła przecież do szkoły. Wieczorem niezapowiedzianie przyszła matka tej ciotecznej siostry , miała klucze do mieszkania a oni nic nie spodziewali się i nakryła ich na seksie.Ten , kto mi o tym opowiadał mówił , że potem wszystkim opowiadała , jak moja obecna narzeczona leżała na łóżku z nogami w górze a mąż jej ciotecznej siostry ją posuwał.Był skandal , miał tam być rozwód , ale ogarnęli się i wyjechali do Anglii całą rodziną. Moja dziewczyna miała wtedy niecałe 17 lat a tamten facet 30 , to było kilka tygodni przed tym jak się poznaliśmy i od tego czssu jesteśmy parą.Spytałem ją oczywiście o ten skandal , to poryczała się.Mówiła , że nie chciała bym o tym wiedział , bo to nic pomiędzy nami nie zmienia, że kocha mnie .Tamto było tylko zauroczeniem dziewczyny dorosłością , które mąż siostry wykorzystał. Jak spytałem , ile i jak , to doznałem szoku.Dopóki ich nie nakryto , to prawie codziennie , nieraz kilka razy , przez 3 miesiące, co gorsze również po alkoholu. Czy jej wierzyć czy odwołać wszystko , ewentualnie jak żyć ze świadomością jej przeszłości i oszustwa.A jak znów będzie zauroczenie kimś? . Uwierzcie mi , mam problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, bo co mezczyzna zarobi ma sie podzielic z kobieta a co kobieta zarobi to jest jej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Guzki krwawnicze (hemoroidy) powodują świąd, pieczenie, krwawienie z okolicy o***tu. Leczenie hemoroidów może przebiegać przy użyciu leków bez recepty (w tym kremów, maści oraz czopków), przy wykorzystaniu technik mało inwazyjnych, jak również zabiegów operacyjnych. Hemoroidy znacznie obniżają komfort życia chorego, a nieleczone mogą być przyczyną poważnych powikłań. Dla wielu osób jest to choroba bardzo wstydliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Zacznijmy od tego, że po 3 latach znajomości, to jeszcze możesz być przyćpany hormonami, tylko nierozsądni ludzie idą przed ołtarz po tak krótki czasie, będąc na haju zakochania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maciek321
Olej ją. Jeśli teraz ci to przeszkadza to po weselu będzie tylko gorzej, a przeszkadza bo inaczej byś o tym nie pisał. To ma być twój ideał, a nie jest. Pomyś przez kolejne 40 albo więcej lat będzie cię męczyć myśl ze ktoś inny pukał twoja żonę. Jesteś młody dziewic w tym wieku jest na pęczki. Zmień na kobietę z którą będziesz szczęśliwy. Taką która się szanowała i nie słuchaj głupot o miłości. One kochają każdego. Zobaczysz po tobie będzie się sexic z 5 innymi i im też będzie mówić ze cię kochała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tiia Maciusiu,bo jak z dziewica to już na pewno zapewnione ma szczęście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maciek321 dziś Dokładnie, dlatego nie wiem, po co wam żona, skoro ona też będzie was zdradzać i kochać innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co ci używana kobieta ? Nie masz problemów ? Kup sobie lepiej malucha i zajmij się naprawą, albo narysuj kreskę na ścianie i próbuj ją przeskoczyć. Będziesz miał z tego więcej pożytku. Inny gość miał ją za free, a ty żenić się chcesz. Opanuj się !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nie wiem , miała dziewczyna trochę szaleństwa z tym pieprzeniem się w rodzinie , ale może rzeczywiście to był epizod o którym już nie myśli. Sama przed mężem miałam kilku patrnerów na seks , w tym chłopaka z którym byłam 2 lata a obecnie jestem 22 lata wierna swemu mężowi bez żadnych skoków w bok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie. Twój związek nie ma sensu, tym bardziej, że już Cię okłamała, a co będzie dalej? Jak pisze Maciek trochę poryczy i za chwilę znajdzie ukojenie u innego. Odpuść sobie, bo będziesz żałował i nie zwracaj uwagi na opinię doświadczonych, które tu zaraz padną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
06;39 Kazdy mi mowi ze jestem ladna wartoscowa dziewczyna, a dziewictwo stracilam niestety z idiota ,bo sie nie cenilam i w siebie nie wierzylam, a teraz zrozumialam ze to byl blad, ze zaden idiota by mi cnoty mojej teraz nie odebral. nawet ani dziekuje ze mi sie oddalas ,ani przepraszam ,ani pocaluj w d**e.Zle sie z tym czuje i bardzo zaluje i co teraz skoro mam urode, a nie mam juz dziewictwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13;16Albo przebaczysz, a jak nie przebaczysz to sie wycofaj z tego wszystkiego ,a widze ze cie to dreczy moze z tamtym ja tylko seks laczyl i nic wiecej, ale was mezczyzn ciezko przekonac.Niektore kobiety to sa cwane lisice, jednego maja do posuwania ,drugiego do zalozenia rodziny .Musisz ja wybadac ,wyczuc i obserwowac dalej a najlepiej zaobserwujesz ja w towarzystwie innych mezczyzn, jakis imprez rodzinnych i wtedy zadecydujesz. Pisze to jako kobieta, powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15;03 NIEKTÓRE KOBIETY NIE ROZRÓŻNIAJĄ ZAUROCZENIA ,OD MILOSCI ,MIŁOŚĆ PRZYCHODZI Z CZASEM I POWINNA NARASTAĆ, A NA SAMYM seksie ZWIĄZKU sie NIE ZBUDUJE. Sam seks długo ludzi nie połączy , bo sie znudzi i obrzydnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 1 1· Q

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 1 1· Q

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie zniknął gość co strony przerzuca xd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20. 25 co sie przejmujesz pewnie sie znajdzie jakis gosc co cie zechce ,,,,faktycznie to musial byc niezly gagatek bez honoru co cie tak zalatwil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Porównaj sobie opinie kobiet i facetów. Żadna kobieta Ci nie napiszę żebyś ją zostawił. Stary zastanów się ona dawała mężowi swojej siostry. Są tu ludzie, którzy mają problem ze zwtkłym dawaniem swoich kobiet w przeszłości (w tym ja), ale coś takiego to byłoby już za chińskiego boga nie do przyjęcia. Olej że będzie trochę przykrości itd, bo tu chodzi o Twoje życie. W tej chwili będzie Ci niezręcznie to wszystko wycofywać ale to w końcu przejdzie ale jak się wpakujesz to nie minie. Młody jesteś, więc jeśli w przyszłości poznasz jakąś wartościową dziewczynę to nie może Cię winić, że zerwałeś w takiej sytuacji. Większość by tak zrobiła, zwłaszcza gdy była dla Ciebie pierwsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Co wy macie z tym dawaniem? Czy wy uważacie, że kobiety się gwałci i w seksie nigdy nie ma ich woli? Kobieta nie może z własnej woli, z premedytacją chcieć seksu dla własnego egoistycznego orgazmu, nie oglądając się na skutki psychologiczne u żywego wibratora, który się nawinął? Mężczyźni żyją dla zamoczenia, a kobiety niby są jakieś aseksualne? Też chcą seksu i się zwyczajnie po ludzku wyżyć, dokładnie jak wy. Wbrew waszym dziwnym teoriom nawet w małżeństwie klapki spadają, dziewica ma gdzieś wasze głupoty o romantyzmie i uczuciach związanych z seksem i może z własnej woli doprowadzić się wami do orgazmu, z czystego egoizmu, a nie żadnych uczuć. Mnie też tak ściemniał, że seks i jakieś uczucia, a to gówno prawda, bo uczucia w małżeństwie, to zwykle drobne rzeczy, a seks, to egoistyczne zaspokojenie popędu, a popęd i egoizm nie ma płci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Tamten facet też nie odróżnia, skoro chce się hajtać prawdopodobnie będąc jeszcze naćpanym hormonami. Ślub bierze się minimum po 5 latach, jak się ochłonie i wytrzeźwieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapomnij o tej kobiecie !!! Odejdź. Uwierz nam tak będzie lepiej. Niech sobie szuka teraz frajera a nie porządnego gościa. Kobiety wszystkich kochają bo jak inaczej wytłumaczą zwykle dawanie d**y. Idź i poderwij inna zobaczysz ze o tej zapomnisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podaj tez powód rozstania, by wiedziała ze dupodajki nie chcesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maciek321
Inny ją miał bez starania, a ty się żenić chcesz ? Będzie Cię to męczyło do końca, zawsze gdzieś tam w głowie zostanie że inny pukał twoją żonę. To będzie powodować że będziesz nieszczęśliwy, wytrzymasz tak może rok lub dwa i rozwód. Lepiej od razu odejść. I ułożyć życie z szanującą się kobietą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie miała jeszcze 17 lat a już była kochanicą , nie jednorazowy epizod a kilka tygodni codziennie ? Przeczytałam i włosy siwieją. To urodzona ****awica , spieprzaj od niej , bo życie zmarnujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli tamten facet z nią spał, to tracąc prawictwo i tak jest jej mężem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×