Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Moja żona nie była dziewicą, miała przede mną facetów, a ja byłem prawiczkiem

Polecane posty

Gość gość
Uciekaj. Młody jesteś, znajdziesz sobie porządną dziewczynę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sa takie kobiety co, jesli nie maja stalego partnera to zmieniaja bo one lubia i kochaja seks i dlatego mialy kilku partnerow do seksu.Ja naprzyklad jesli ktos mi nie odpowiadal w seksie, do zwiazku, zycia to takiego faceta ja zostawialam. W ogole to jesli ktos nas kocha ,to powinien sie tak samo zachowywac przed seksem i po seksie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a dlaczego samotna matka ktora zarabia 1500 zl nie chce mezczyzny ktory placi alimenty w wysokosci 500 zl gdzie sam zarabia 1800?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Bo skoro zostawił swoje dziecko, to zostawi i ją? Logika się kłania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Sa takie kobiety co, jesli nie maja stalego partnera to zmieniaja bo one lubia i kochaja seks i dlatego mialy kilku partnerow do seksu.Ja naprzyklad jesli ktos mi nie odpowiadal w seksie, do zwiazku, zycia to takiego faceta ja zostawialam. W ogole to jesli ktos nas kocha ,to powinien sie tak samo zachowywac przed seksem i po seksie. X To się później nie dziw że kiedyś twój mąż też zmieni na lepszą. A jak będzie mądry to wogóle się z tobą nie ożeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wy dalej pier*tolicie bez sensu.........-dziewica-przedmiot do rozdziewiczenia,ja pierwszy.Ja,ja,wlasnie ja. A potem ? niewazne jakieś potem,nie mam pomyslu na życie z nią....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co wy macie z tymi przedmiotami. Zrozumcie jedno każdy facet chce dziewicy i nikt tu nie pisze o pukaniu, dymaniu, sexowaniu, ... to wy kobiety to dopisujecie. O przedmiotach też żaden facet nie pisał. Nie rozumiem dlaczego zawsze to dopisujecie ? Facet chce dziewicy do życia do związku do małużenstwa. A to że dupodajki są traktowane przedmiotowo to już wyłącznie ich zasługa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Sa takie kobiety co, jesli nie maja stalego partnera to zmieniaja bo one lubia i kochaja seks i dlatego mialy kilku partnerow do seksu.Ja naprzyklad jesli ktos mi nie odpowiadal w seksie, do zwiazku, zycia to takiego faceta ja zostawialam. W ogole to jesli ktos nas kocha ,to powinien sie tak samo zachowywac przed seksem i po seksie. x A mówi się że to tylko faceci szukają sexu a tu macie dowód na to jakie są kobiety, szukają sexu i sobie przebierają bo ten taki a ten owaki hhehe a gdzie ta wasza miłość ? nie zdążyłaś się zakochać nim poszłaś do łóżka ?czy zdążyłaś się już odkochać po stosunku heheh. Tyle o miłośc****iszecie i niby jacy to są faceci.........a wy niby nie !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Wy dalej pier*tolicie bez sensu.........-dziewica-przedmiot do rozdziewiczenia,ja pierwszy.Ja,ja,wlasnie ja. A potem ? niewazne jakieś potem,nie mam pomyslu na życie z nią.... x Tak to sobie tłumacz......nie każdy taki jest jak piszesz ! Wy również nie jesteście wporządku i dobrze o tym wiesz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Dokładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pójdę o krok dalej i stwierdzam, że jak się kogoś nie kocha, to właśnie uprawia się z nim seks, bo nie ma się ciekawszych zajęć i tematów do rozmów, więc zabija się nudę seksem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Run Away Man, runnnnnnnnnnnnn !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
malo to dla mnie logiczne, kobieta zdradza mezczyzne i wedlug ciebie powinien on nadal z nia byc? wiadome ze sie rozstaja a on przeciez placi alimenty to dlaczego kobiety go nie chca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10;14Ja taka nie jestem ,wiec nie oceniaj a wiem ze sa takie kobiety ,bo to sa cwane babsztyle ale wy tego nie widzicie ze to k/ur/estwo.I z kures/twem bierzecie slub, a potem rozwod.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Le tam faceci tak ubostwiaja ,wywyszaja te dziewice jakby niewaiadomo kim one byly i chociaz by mieli do wyboru brzydka dziewice z wrednym charakterem a puszczalska a piekna, to wybiora ta dziewice ze zrypanym charakterem.Myslcie dalej penisami ,gratuluje podejscia ale robta co chceta i tak bedziecie sie klocic z kims zrypanym psychicznie ,bo szpara kobiety nie potrafi wyrazic slow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15;13 to sobie korzystaj ,ale bylo to trzeba robic za kawalera zanim zony nie poznales, a teraz zniszczysz jej zycie i sobie.Nie mow ze seksu nie lubisz , mowi sie ze kobiety sie nie szanuja ,a przepraszam jak facet za kawalera chodzil na roksy i korzystał stukał ile wlezie ,to gdzie on mial szacunek dla siebie, pytam sie?Przeważnie te puszczalskie dostają facetów wartościowych ,porządnych a te za-dobre kobiety trafiają na chamów, prostaków czego przykładem jest autor. ja twierdze ze faceci lubia puszczalskie,takimi sie sycą a potem im sie w glowie przestawia i chca od razu porzadne na zony, było trzeba nie wchodzić na nia albo pomyśleć najpierw zanim na nia nie wszedłeś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
q 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 1 1 1 1 1 2 2"2 2"2" "11 ""1 """1 1"1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
E 1 1 1 1 1 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11'07,chyba czytamy dwa rozne watki,jesli ty nie widzisz tych slów uzywanych przez Was.Przytoczyc dziesiątki razy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Le tam faceci tak ubostwiaja ,wywyszaja te dziewice jakby niewaiadomo kim one byly i chociaz by mieli do wyboru brzydka dziewice z wrednym charakterem a puszczalska a piekna, to wybiora ta dziewice ze zrypanym charakterem.Myslcie dalej penisami ,gratuluje podejscia ale robta co chceta i tak bedziecie sie klocic z kims zrypanym psychicznie ,bo szpara kobiety nie potrafi wyrazic slow. X Każda dziewica to pasztet ? To skąd się biorą te ładne kobiety ? Przecież one tez były dziewicami. Ale głupoty piszesz. Większość tych brzydkich to używane dupodajki ze zrypanym od sexu charakterem. Udzielające się tutaj na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Same pasztety na tym świecie i w dodatku dupodajki ;) lepiej kupić sobie kota facet będzie miał więcej pożytku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tym kotem i ten samotny to klon Naczelnika Państwa ? Ło matko,strach się takich bać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boze ja nigdzie nie pisalam ze kazda dziewica to pasztet ,ale przekrecacie moje slowa .po seksie tez sie dziwnie zachowujecie jak jest kobieta brzydka a dziewica to wiadomo ze wezniecie brzydka dziewice ze zrypanym charakteem,niz piekna puszczalska bo jestescie zrypani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11;12Tak nie zdazylam sie zakochac ,wiec se poszukalam tylko do seksu, bo facet powinien nadawac sie do wszystkiego a wy w lozku tez nie potraficie piescic, calowac, rozpalac, piescic.Przewaznie mnie zaden w lozku nie rozpalal .wiec byli do d**y, bo mysleli tylko o sobie wiec po slubie tez by byl beznadziejny w lozku ,wiec zostawialam, olewalam a z jednym zerwalam zareczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wiec faceci nie dziewice maja za glupie ,niewartosciowe kobiety ,ze to dupodajki i ze takie zasluguja na frajerow ,idiotow ,pijakow jak mialy pecha to przebieraly. bo milosc od razu nie przychodzi na zawolanie a dziewice sa dla was najmadrzejsze bo sie nie seksowaly przed slubem z zdanym. Moze nie chcialy miec faceta ,albo nie mialy z kim tego seksu uprawiac bo facetow wartosciowych jest malo i dlatego dziewice niektore sie wstrzymywaly ze seksem. Taka prawda i koncze juz tu to ,idzcie na te dziewice bedziecie spokojni, a nie tacy nerwowi. A seks kazdy lubi,nawet dziewice c**a swedzi.ZEGNAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11;07 Kazdy facet chce dziewicy, poki nie dostanie d**y, seksu to sie juz zacznie inaczej zachowywac niz przed seksem i gdzie tu jest milosc.Teraz to ja facetow rozkochuje ,olewam tak jak ja zostalam skrzywdzona.I jestem po przejsciach ale zadnego pijaka ,rozwodnika sobie nie wezmę, bo sie cenie i na takiego nie zasluguje, bo naleze do tych kobiet zbyt dobrych, co kazdy jeden chcial mnie wykorzystywac. ano kto ma miekkie serce, musi miec twarda d**e!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś 11;07 Kazdy facet chce dziewicy, poki nie dostanie d**y, seksu to sie juz zacznie inaczej zachowywac niz przed seksem i gdzie tu jest milosc.Teraz to ja facetow rozkoch*je ,olewam tak jak ja zostalam skrzywdzona.I jestem po przejsciach ale zadnego pijaka ,rozwodnika sobie nie wezmę, bo sie cenie i na takiego nie zasluguje, bo naleze do tych kobiet zbyt dobrych, co kazdy jeden chcial mnie wykorzystywac. ano kto ma miekkie serce, musi miec twarda d**e! X Czyli jesteś dupodajka i chcesz porządnego faceta ? To dlaczego wypominacie facetom ze chcą dziewicy ? Hipokrytki !!!! Przebilyście facetów o lata świetlne !!!! Tylko która dupodajka przyzna się że nią jest ? Przecież wy tylko kochacie pięciu pod rząd ;p Nawet Jaskniowiec jest przy was mega porządny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×