Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Moja żona nie była dziewicą, miała przede mną facetów, a ja byłem prawiczkiem

Polecane posty

Gość gość
gość wczoraj Jakimś dziwnym trafem najbardziej tych dziewic chcą ci, co sami siebie nie szanowali, co rżnęli panienki, a potem chce im się kobiety z zasadami. I chodzi o seks, bo przecież nie o granie w szachy, chodzi w głównej mierze o seks i chore podniecenie, że oznaczyło się teren. Mam propozycję, może zaczniecie szczać w te dziewice, by jeszcze bardziej pokazać chorą dominacje i chore zapędy? Tylko prawiczek może sobie chcieć dziewicy, a ci, co traktowali sie jak męskie prostytutki kwicząc o tych dziewicach są żałośni i mówię to jako dziewica, mam z przechodzonych, nieszanujących się facetów, co nawet po ludzku nie potrafią poczekać na tą dziewicę niezły ubaw i troszkę mi was nawet żal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Mnie natomiast ciekawi, jak zapatrujecie się na wyrównanie rachunków, gdyby dziewica stwierdziła, że ona chce spróbować z 10 innymi po ślubie, tak dla zasady, w ramach wyrównania liczby z używanym mężem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Przecież ta dziewczyna wyraźnie pisze, że nikt jej nie gwałci i sama wykorzystuje męskie szmaty i porzuca, więc się zastanów, kto tu co komu daje, kolego, bo widzę, że nie potraficie znieść myśli, że kobieta może chcieć seksu i jeszcze z czystego egoizmu, a wami się nie przejmuje i traktuje jak wibratory. Lęk kastracyjny, czy co? Już pomijam, że po ślubie bajki się kończą i każda dziewica będzie chciała seksu z wami właśnie dla orgazmu, dla wyżycia się, a nie z jakichś uczuć, czy innych pierdół mówionych, by odwrócić uwagę od bólu i własnych intencji :D Jestem żoną i wiem, co mówię, mój mąż to mój osobisty facet na telefon i seks z uczuciami nie ma nic wspólnego, bo uczucia, to zupełnie co innego, ale do tego trzeba być w szczerej relacji z drugą osobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość zalamana
moj maz tez byl prawiczkiem ja mialam 5 partnerow przed nim i bylo fajnie ale do slubu, mial dobrze platna prace a po slubie ja rzucil, znalazl jakas za marne 1800 i powiedzial co bylo a nie jest nie pisze sie w rejestr i jak tu teraz zyc bo on jest uparty i do pracy sie nie ruszy albo ja sobie poszukam lepszej albo go zostawie bo przeciez sama nie znajde tak dobrej pracy jaka on mial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość zalamana dziś Gościu załamany takim postępowaniem sam sobie strzelasz w piętę ale ty nawet tego nie zrozumiesz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś 11;12Tak nie zdazylam sie zakochac ,wiec se poszukalam tylko do seksu, bo facet powinien nadawac sie do wszystkiego a wy w lozku tez nie potraficie piescic, calowac, rozpalac, piescic.Przewaznie mnie zaden w lozku nie rozpalal .wiec byli do d**y, bo mysleli tylko o sobie wiec po slubie tez by byl beznadziejny w lozku ,wiec zostawialam, olewalam a z jednym zerwalam zareczyny x Po co ma ciebie rozpalać w łóżku skoro i tak cię nie chce , bo nie jesteś dziewica, to normalne że tylko skorzysta, i mu obojętne czy mu kopniesz czy nie hhe .Więc pomyśl dlaczego tak jest ? A ty myślisz ż e to ty ich wykorzystujesz hheh xd ,tak to sobie tłumaczyć możesz , aby podwyższyć swoje morale ,poczekaj jeszcze troszkę a zobaczysz ile na liczniku będziesz miała.........póżniej ci zostanie tylko stary kawaler z przyzwyczajeniami lub rozwodnik (o ile cię zechce )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahaha te wszystkie puszczalskie myślą że z facetami zrywają. Dobre. Facet jak nie chce kobiety to coś zepsuje albo pójdzie do innej. Łatwiej jest jak kobieta z nim zerwie. Po co ma jeszcze wymyślać powody rozstania lepiej ją wykorzystać i mieć wyjechane jak coś to ona zerwie. On pewnie ma już 3 inne na boku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mimo 130 stron żadna kobieta nie przyjęła do wiadomości że faceci nie potrafią kochać używanych kobiet. Niszczcie sobie życie dalej !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Baby z reguły zawsze takie były tylko żyły pod presją otoczenia, że dziewictwo jedynie mężowi i przez rodziny były krótko trzymane, często na zasadzie, że jak mamy córkę dziewice, a sami nie jesteśmy bogaci, to chociaż bogato ją za mąż wydamy. Teraz jak dostały te swoje równouprawnienie to ich prawdziwa curewska natura wychodzi na wierzch. Błędem jest sądzić, że tylko my zaliczamy, one też; i nie wiem czy nie więcej niż my. Nie każdy facet nadaje się do zaliczania, każda kobieta może zostać zaliczona. Poza tym właśnie my faceci zmiękliśmy i za bardzo się lachonami oraz całym tym burdelem przejmujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10;52 Tak, bo tylko caly swiat widzicie w dziewicach ,dla was nie ma takiego czegos ze nie dziewica tez moze miec fajny charakter i dobre serce ,ale wy to macie w d***e ze kazdy jeden ja wykorzystywal bo byla za miekka i nie asertywna. Ale doszla kobieta po rozum do glowy, lepiej pozno niz wcale.Te dyskusje z wami facetami sa bezsensu.Mi naprzyklad brakuje wyczucia, ktory facet jest mocno za mna a ktory chce mnie tylko wykorzystac .no i zostalam skrzywdzona ,dlatego ja facetow rozkochuje i olewam,nikt mi tego nie zabroni wkoncu to ja pokaze pazury!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13;00 A ja nie chce takiego faceta ktory nie chce mnie, juz o tym gdzies pisalam za mlodu nie trafialam ,wiec po 30 tym bardziej nie ma w czym wybierac ,bo pozajmowani facetow jest mniej od kobiet na swiecie ,a tych wartosciowych facetow i wolnych to w tym wieku co jestem to zostaja garstki ,a ja to mam w du/pie bo kazdy bral slub w wieku 20lat a teraz w wieku 30-40l biora rozwody .Ja mam 34 wiec i tak przypadl by mi rozwodnik a ja rozwodnika sobie nie wezme, a dlaczego bo inne panny w wieku 20lat-30 nie braly rozwodnikow .to dlaczego ja mam brac co?, to wole zostac sama, albo dalej sobie przebierac i z zadnym sie nie wiazac, jak z byle kim.I zaznaczam te panny co braly slub w wieku 20lat one dziewicami nie byly, a mimo to wyszly zamaz i to nie za rozwodnika, a teraz biora po 30 rozwod ,wiec i tak czuje sie wygrana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10;52A tak na marginesie chcial mnie nawet taki facet kawaler ,co mi buty suknie klupil na wesele i chcial ze mna byc, no ale niestety jaja mu smierdzialy i mial dziurawe skarpetki ,wiec nawet z takim bym do lozka sie nie polozyla. Wykorzystalam go i olalam ,niech tez ktos cierpi ,tak jak ja tydzien plakalam czy 2 tygodnie i zaden z was nie potrafi sie wczuc w to, co ja wtedy czulam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Temak kilka dni temu zgloszony do usunięcia. No,wypisujcie się pseudo prawiczki,nim założycie kolejne tematy.To widać,bo jak ten się zawiesza to zaraz podpinacie się pod nowe i jak karuzela kręcicie się po forum powtarzając jak wierszyki z podstawowki na pamięć wyklepane. Zero poziomu ,zero pomysłu na zycie byle wejść na kafe i mielic,mielić,pierdzielić w koło Macieju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do postu z trzynastej : ty się martw za siebie dlaczego jesteś sam jak palec.Tylko nie mów chłoptasiu,ze to ty wybierasz,bo pewnie prawda jest taka,że panny cię odrzucaja i plują a ty udajesz,że to deszcz. Do czego w zyciu się nadajesz poza pisaniem bzdur na kafe? Sam sobie odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13;00 Ja sobie nie wezme takiego ktory nie chce mnie, bo to bezsensu i nie bede z desperacji brala rozwodnikow i starych lysych z brzuchem piwnym kawalerow ,albo latala za nimi jak taka wierna suka.Moga mnie jedynie pocalowac jak sie zgodze, w gola p**de.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wytłumaczcie mi drogie kobietki co was tak uwiera w tym, ze faceci wolą dziewicę??? Dlaczego nie możecie się z tym pogodzić? Każda z was nią była lub jest. Kazda miała lub ma wybór czy zostać doopodajką czy się szanować. Niech każdy robi co lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13;0o A przepraszam ,a po co mi kazdy jeden facet po 7 miesiacach mowi ze mnie kocha, ze sie zakochal we mnie a w ogole mnie nie kocha. po to zeby mnie tylko do lozka zaciagnac i pouzywac ,bo chodzi mu glownie o seks ze mna i o nic wiecej, biedni chlopatasie co nie maja kasy na dz/iwki. no i ja jednemu powiedzialam jedna pizza mniej, to bedziesz mial na burdel a nie na mnie chcial pouzywac za free ,co za chamstwo i prostactwo.Facet zawsze bedzie mowil kobiecie, to co chce kobieta usylszec i przegabacic ja na swoja strone, jesli on chce zamoczyc, pouzywac na mnie to niech mnie rozpali ,zeby mi tez przyjemnie bylo a dlaczego on ma miec tylko przyjemnie w jajach, ja nie darmowa dajka su/ka! a nie jeden mi mowil ze sie we mnie zakochal ,ale ja w zadnym z nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Weź se kretynke z kafetefrii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Weś se mondroł dziewiceł z kafeterii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja żona nie była dziewicą, miała przede mną facetów, a ja byłem prawiczkiem Moja żona nie była dziewicą, miała przede mną facetów, a ja byłem prawiczkiem Moja żona nie była dziewicą, miała przede mną facetów, a ja byłem prawiczkiem Moja żona nie była dziewicą, miała przede mną facetów, a ja byłem prawiczkiem Moja żona nie była dziewicą, miała przede mną facetów, a ja byłem prawiczkiem Moja żona nie była dziewicą, miała przede mną facetów, a ja byłem prawiczkiem Moja żona nie była dziewicą, miała przede mną facetów, a ja byłem prawiczkiem Moja żona nie była dziewicą, miała przede mną facetów, a ja byłem prawiczkiem Moja żona nie była dziewicą, miała przede mną facetów, a ja byłem prawiczkiem Moja żona nie była dziewicą, miała przede mną facetów, a ja byłem prawiczkiem Moja żona nie była dziewicą, miała przede mną facetów, a ja byłem prawiczkiem Moja żona nie była dziewicą, miała przede mną facetów, a ja byłem prawiczkiem Moja żona nie była dziewicą, miała przede mną facetów, a ja byłem prawiczkiem Moja żona nie była dziewicą, miała przede mną facetów, a ja byłem prawiczkiem Moja żona nie była dziewicą, miała przede mną facetów, a ja byłem prawiczkiem Moja żona nie była dziewicą, miała przede mną facetów, a ja byłem prawiczkiem Moja żona nie była dziewicą, miała przede mną facetów, a ja byłem prawiczkiem Moja żona nie była dziewicą, miała przede mną facetów, a ja byłem prawiczkiem Moja żona nie była dziewicą, miała przede mną facetów, a ja byłem prawiczkiem Moja żona nie była dziewicą, miała przede mną facetów, a ja byłem prawiczkiem Moja żona nie była dziewicą, miała przede mną facetów, a ja byłem prawiczkiem Moja żona nie była dziewicą, miała przede mną facetów, a ja byłem prawiczkiem Moja żona nie była dziewicą, miała przede mną facetów, a ja byłem prawiczkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17;09 Nic ,tylko krzywdzicie kobiety bo jak juz ulegnie taka dziewica czy nie dziewica, to macie ja totalnie w pompie no mi sie nie powiodlo, ale mimo to uwazam nadal jako nie dziewica ze moge, miec kawalera, biala suknie, slub koscielny. Nalezy mi sie, nie moja wina ze jakis pajac mnie skrzywdzil i wykorzystal a to boli i tez na psychice kobiety sie odbija. takze bede walczyla o kawalera ,milosc, szacunek ,spelnienie i nic nikomu do tego. Jestem wspaniala zraniona kobieta, ktora juz nie potrafi tak mocno zaufac ale pragnie kogos cieplego ,bliskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Mnie i inne panie uwiera to, że najbardziej o dziewicach skomlą faceci, którzy się nie szanowali,******** panienki stadami, traktowali przede wszystkim siebie, jak przedmioty, bo oddawali własne ciało innym babom. O to tu się najbardziej rozchodzi, bo to jest przerażające, że mogę kiedyś trafić na faceta, który nawet nie potrafił się kontrolować i na mnie zaczekać, tylko się wyszaleć i w*****ać panny i potem jeszcze udawać, że on z żadną nic. Niestety tacy w większości nie przestawią się nagle na jedną babę, tylko jak poużywali sobie wcześniej, to będzie cholernie trudno się kontrolować i prędzej, czy później poleci do innej, bo tacy nie mają zasad, skoro ******* wszystko, nie szanowali się. Jak dziewica zna swoją wartość, to nie wplącze się w jakieś g****o, zwane związkiem z facetem, co szlajał się nie wiadomo z kim i nie potrafił się pohamować i czekać na dziewice, skoro jej chciał, to trzeba było czekać, a nie się puszczać i potem nagle chcieć dziewicy. Najrozsądniej w dzisiejszych czasach być samej, bo i tak dziewica zwłaszcza zawsze będzie wartościowa dla zboczeńców tylko jako przyrząd do seksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie natomiast ciekawi, jak zapatrujecie się na wyrównanie rachunków, gdyby dziewica stwierdziła, że ona chce spróbować z 10 innymi po ślubie, tak dla zasady, w ramach wyrównania liczby z używanym mężem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17;46Zacieles sie, zmien plyte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13;27Wiesz co zalosny jestes.facet ktory chce tylko kobiete wykorzystac i nic wiecej od niej niechce ,jest smieciem i niewartym glownem jej uwagi.Jesli chcecie zerwac z kobieta, bo cos tam, cos tam, mowi sie to wprost nie pasujemy do siebie albo nie jestes w moim typie .tylko doprowadzacie do glupich sytuacji pakuj sie rece umywacie byle zeby sie za duzo nie tlumaczyc ,nie potraficie w ogole rozmawiac i wam sie przedewszystkim nie chce z kobieta rozmawiac co, jak ,dlaczego, co sie stalo, jaki masz problem, jak ci moge pomoc itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18.16 Mozesz chcieć, ale twój ślub i tak będzie nie ważny a i biała suknia to śmiech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A powiedzcie mi jeszcze drogie panie co ten temat ma w sobie, że nie potraficie wypowiedzieć się sensownie na postawione w nim pytanie i masowo przez 130 stron piszecie o czymś innym. O niesprawiedliwości, o przeszłości mężczyzn itp. Dlaczego akurat tutaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Kobiety, czy Wasi mężowie w 100% to akceptują" Proste pytanie tylko sprytnie zadane. Wiadomo, że "używana" nie będzie mieć męża hahaha, i dlatego żadna nie może odpowiedzieć tylko bzdury nie na temat klepać... hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aggggggggg
No autora partnerka jest zona i jest "uzywana" wiec jak nie ma :D czytanie ze zrozumieniem nie boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×