Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Moja żona nie była dziewicą, miała przede mną facetów, a ja byłem prawiczkiem

Polecane posty

Gość gość
Liczę na to,że modki was-durnych nieprawiczków,którzy wymyslaja te dziewice zablokują na temacie,bo już czytać sie nie da. A,że sie zacina to pozakładnych tu wiele nowych od was,koniotrzepów o dziewicach. X Pani to się chyba trochę w głowę puknęła wstając rano ? Może tak masz na codzień ? A może jakiś lekarz by się przydał przepisze preparat na uspokojenie może wyślę jeszcze raz do podstawówki gdzie oduczą cię brzydkich słów używać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maciek321 dziś Czytaj ze zrozumieniem facet. Aggg napisała, że to, że było mniej rozwodów nie oznacza, że związki były cudowne i szczęśliwe. Wystarczy trochę podstawowej wiedzy by wiedzieć, że jeszcze kilkadziesiąt lat temu o myślenie ludzi było takie, że jak wzięli ślub, to choćby bił, pił, zdradzał, to nie wolno z tego g****a uciec, bo przecież trzeba nieść swój krzyż. Więc liczba rozwodów nic nie znaczy, biorąc pod uwagę myślenie ludzi i postrzeganie małżeństwa. Już pomijam, że jakby cofnąć się jeszcze bardziej w tył, to było jeszcze gorzej, bo wtedy kobieta już całkiem nie miała jak się rozwieść i miała siedzieć cicho. Oczywiście była dziewicą, ale to nie przeszkadzało mężowi nadużywać władzy, czy jawnie mieć sobie jedną, czy dwie konkubiny, a żona nie miała nic do gadania. Więc nie pisz głupot, że było mniej rozwodów, bo były kochające się małżeństwa, bo tu nie chodziło o miłość, a o władzę. Więc w zasadzie mało który pomyślał, żeby szanować żonę tylko z powodu dziewictwa, bo to był jej społeczny z****** obowiązek, a zresztą jakbyś zajrzał do jakiejś książki, to wiedziałbyś, że samo rozdziewiczenie też ma związek z władzą i poddańczą rolą kobiety wobec mężczyzny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Weź ty facet raz jeszcze przeczytaj to, co napisałam, bo już chyba odpisujecie pod jeden schemat, byleby się zgadzało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aggggggggg
8.51 dokladnie to samo mialam napisac. Maciek ma ograniczony punkt widzenia ,wedlug niego skoro nie bylo rozwodow to byly super zwiazki. Bylo jeszcze gorzej niz teraz. Teraz kobieta jest na rowni z mezczyzna i moze sama za siebie decydowac. Odnosnie mojego meza to juz pisalam to 10 razy. Ja bylam dziewica bo miala 17 lat gdy zaczynalismy sie spotykac ! To 80% dziewczyn jest dziewicami. On mial 22 to mial doswiadczenie ,logiczne ze ja w wieku 22 lat tez bym je miala! Tak trudno to zrozumiec? I w sumie to chcialabym miec jakies wieksze doswiadczenie ,czegos innego sprowac tym bardziej ,ze on probowal ,ale nie mysle o tym codziennie i nie jest to moj glowny cel tak jak wasz by miec to dziewice. Trzeba bylo myslec glowo i szukac za mlodu to byscie je mieli. A nie po 30 i 40 dziewic szukac i sie dziwic ,ze ich nie ma :D i bardzo dobrze co w tym dziwnego , ze 20 latka uprawiala seks? Skad zescie sie urwali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8.51 a co dzis w malzenstwach nie ma przemocy moze? Jest tak samo jak bylo ,patologia byla I jest !K to mysli ze sie cos zmienilo jest w bledzie ,kiedys tez rozwody byly .Jedyna rzecz,ktora sie diametralnie zmienila to to ze sie nieszanujecie drogie panie !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21;43sam jestes k/urestwem hipokryta zeszmaconym .co jeszcze nie po uzywales ,to zaczniesz to robic po slubie bo zona ci niewystarczy a bajeczki o kochaniu nie wciskaj zadnej kobiecie, tylko babci na dobranoc HIPOKRYTO CO SZUKA DARMOWEGO SEKSU ZONA SIE TEZ NA CIEBIE WYPNIE JAK ZOBACZY ZES DWULICOWY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aggggggggg
9.53 jest przemoc ,ale zmienilo sie podejscie do niej. Gdy teraz ktos widzi kobiete z pobitym okiem,slyszy wrzaski to dzwoni na policje. Kobiety coraz czesciej odchodza od meza ktory bije,pije itd. Wczesnie to trwalo latami i dzieci z takich malozenstw powielaja te schematy. To nie ma nic wspolnego z szanowaniem sie,bo jest to odczucie subiektywne i dla kazdego inne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aggggggggg
9.53 jest przemoc ,ale zmienilo sie podejscie do niej. Gdy teraz ktos widzi kobiete z pobitym okiem,slyszy wrzaski to dzwoni na policje. Kobiety coraz czesciej odchodza od meza ktory bije,pije itd. Wczesnie to trwalo latami i dzieci z takich malozenstw powielaja te schematy. To nie ma nic wspolnego z szanowaniem sie,bo jest to odczucie subiektywne i dla kazdego inne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21;47Sam jestes tym alkoholikiem ze zadna cie nie chce i pewnie nie wezmie ja mam na takich jak ty i wielu innych wyj/eb/ane! podobno tak bardzo chcecie dziewic a z braku laku i tak bierzecie nie dziewice bo nie macie gdzie zamoczyc a na dz/iwki was nie stac, bo byscie poszli z torbami wiec rozkochujecie wszystkie kobiety, zeby miec seks za free i dalej sie tlumaczcie dziewicami. no bo wy wielcy panowie hrabowie, co to nie wy mam was w DU/PIE! dziewica tez was oleje i to cieplym moczem kto chce byc z takim bydlem co wczesniej trakowal kobiety jak szmaty to swiadczy o tej osobie ze sam jest zeszmacony jak wieprz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7;23 A to ty chcesz kobiete kochac tylko za dawanie d**y i od liczby partnerow ocenic dopiero skale swojego zakochania ,bredzisz zadna cie kobieta nie zechce, ani teraz ani nigdy nawet dziewica sie na ciebie wypnie, bos glupi a glupka zadna niezechce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś 8.51 a co dzis w malzenstwach nie ma przemocy moze? Jest tak samo jak bylo ,patologia byla I jest !K to mysli ze sie cos zmienilo jest w bledzie ,kiedys tez rozwody byly .Jedyna rzecz,ktora sie diametralnie zmienila to to ze sie nieszanujecie drogie panie !!!! X Jakie to proste "tylko patologia " i tu byś się zdziwił bo przemoc jest występuje nie tylko w patologii. Mężczyźni wykształceni, bogaci, na wysokich stanowiskach biją żony, używają przemocy psychicznej. Kiedyś taka kobieta trwała w takim małżeństwie bo nie nie miała gdzieś iść, teraz kobieta może sama utrzymać się i nie zdechnie z głodu. Gdzie jest ta wasza ligika? Kiedyś dziewicami były wszystkie i były bite i nie szanowane, nie dziewice też były bite i nie szanowane więc co za różnica czy kobieta będzie dziewicą czy nie, skoro to ją nie ochroni przed przemocą ze strony męża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli jestem skrzywiony psychicznie to tylko przez babę. Klasyka, jak się nie ma konkretnych argumentów idą obelgi; to są właśnie kobiety, większość. Czyli wychodzi na to że agg też by się bzykała z kim popadnie, gdyby młodo nie wyszła za mąż. Faktycznie lepiej się wogóle nie żenić . Jaskiniowiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Le tam ,z tego tematu sie dowiedzialam ze niewarto wchodzic w zaden zwiazek ,bo jesli kobieta byla uzywana i byla dupoodajka to nie zasluguje na wartosciowego porzadnego faceta, tylko jej sie nalezy pijak, cpun ,rozwodnik same odpadki resztki a ze jak juz wyjdzie zamaz to ze maz wzamian jej nie dotrzyma wiernosci malzenskiej, tylko na kazdym kroku bedzie ja zdradzal. no to teraz wiadomo dlaczego jest tyle rozwodow ,a te gadki jak jestescie zakochani, jak kobiete kochacie byle zeby ja zaciagnac do lozka to se wsadzcie w gacie, jak z penisami nie macie co robic.Zadnego rozwodnika, pijaka sobie nie wezme i w ogole wole zostac sama.Kobiety co braly slub w wieku 20lat one nie byly dziewicami i do slubu sobie rozwodnika nie braly ,a teraz w wieku 30-40l biora rozwody ,to ja jestem nie dziewica ale panna bezobowiazan to dlaczego ja mam brac rozwodnika, bo go zadna nie zechce ?nie wezme rozwodnika, wiec czuje sie wygrana a faceci to swinie kazdej mowia ze sa w niej zakochani ,bo chodzi glownie o seks a potem rzucaja jak szmaty i taki facet co chce tylko seksu, pobawic sie i rzucac ,jest glowno wart gnojem ,niewart zadnej DZIEWICY i nie dziewicy ZDRADZIECKI JUDASZU!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9;41 Ano jak faceci byli mlodymi glowniarzami to w wieku 18-20lat nie mysleli powaznie o kobietach ,zwiazkach ,zonach niektorzy z nich chcieli sie tylko wyszalec ,wyskakac z kwiatka na kwiatek i nie w glowie im byly jakies tam dziewice .do slubu ozenili sie bo klapki na oczach, potem stali sie dojrzali w wieku gdzies 30lat i nagle zachcialo im sie dziewic i porzadnych kandydatek na zony, a skad przepraszam je wziaz teraz .no jest problem, jak je wszystkie za mlodu wydymali, to brakuje dobrego towaru jakosciowo. Glowka facetom po 30 zaczela dopiero inaczej funkcjonowac i po 30 rozwody, rozwody, zdrady i szukanie dziewic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet zadowalający się kobietą po kimś jest wart tyle co ona sama więc wszystkie problemy rozwiązuje odpowiednie dobieranie się. Po temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ghhhjj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maciek321
8.51 dokladnie to samo mialam napisac. Maciek ma ograniczony punkt widzenia ,wedlug niego skoro nie bylo rozwodow to byly super zwiazki. Bylo jeszcze gorzej niz teraz. Teraz kobieta jest na rowni z mezczyzna i moze sama za siebie decydowac. Odnosnie mojego meza to juz pisalam to 10 razy. Ja bylam dziewica bo miala 17 lat gdy zaczynalismy sie spotykac ! To 80% dziewczyn jest dziewicami. On mial 22 to mial doswiadczenie ,logiczne ze ja w wieku 22 lat tez bym je miala! Tak trudno to zrozumiec? I w sumie to chcialabym miec jakies wieksze doswiadczenie ,czegos innego sprowac tym bardziej ,ze on probowal ,ale nie mysle o tym codziennie i nie jest to moj glowny cel tak jak wasz by miec to dziewice. Trzeba bylo myslec glowo i szukac za mlodu to byscie je mieli. A nie po 30 i 40 dziewic szukac i sie dziwic ,ze ich nie ma smiech.gif i bardzo dobrze co w tym dziwnego , ze 20 latka uprawiala seks? Skad zescie sie urwali? X Przykro mi Aggg. 100 % ze jakbyś była po jednym związku mąż nie byłby szczęśliwy. Dlaczego nie wziął sobie równolatki ? Dlaczego wziął sobie 18. Miłość ? Ciekawy jestem czy gdybys była po związku wziąłby cię. Nigdy się już nie dowiemy. Znam facetów jestem facetem i wiem jak myślą. A to że ty sobie w głowie tworzysz jakiś obraz który nic wspólnego z rzeczywistością nie ma, to już tylko jest twoją wizją. Dążąc waszym tokiem myślenia. To zróbmy tak że każdy ma po 5 lub więcej związków przed slubem i później wesele. To zastanów się jak będą się czuły te kobiety porzucane tylko dlatego ze świat jest nowoczesny i każdy będzie tylko chciał p******* i zostawić. Ile będzie kobiet skrzywdzonych. Mogę powiedzieć ze żałuje że was nie dymałem mogłem dymać po rok lub dwa każdą laskę i olewać i wtedy byłbym super gościem. Gdybym wiedział ze takie jesteście tak bym robił. Zastanówcie się czy chcecie tak by was dynać i olewać ? Ja byłem tym porządnym pochodziłem za rączkę i jak mi nie pasowało to dziękowałem a nie wykorzystywałem. Każdy który Was wykorzystuje i dyma a później porzuca jest mega super, a ten który was szanuje jest koniobijcem. Tak same piszecie. To zastanówcie się co sobie myślą faceci czytający to forum. Skoro każdy porządny to koniobijec to wszyscy was będą dymać i olewać. Same przecież tak chcecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam sobie zmieniam facetow .nie zdazylam sie zakochac ,a wiec jednego poznalam 22lata starszy lysy ,brzydki z grzybem na glowie byly alkoholik, nastepnego poznalam pracowal ale 400zl na wczasy na mnie zawolal, a on bilet do kolobrzegu mial za 2zl bo mial grupe ,materialista co wartosci materialne byly dla niego wazniejsze niz ja i zdzieral kase odemnie ,kolejny z domu dziecka matka mu cala wypale zabierala a on nie mial 20zl zeby do mnie pociagiem przyjechac, a ta jego matka to kawal zolzy ,przeszkadzalo jej ze wycieraczka jest zle ulozona i jak mieszkac pod dachem z taka tesciowa, co sie do wszystkiego wtracala bo jego nie bylo stac na swoj dom ,swoje mieszkanie chyba ze 30lat bysmy sie sami dorabiali. potem byl taki co nigdzie nie pracowal i bral pieniadze od mamusi i babci ,trafil mi sie tez bogaty i co z tego, ale mowil masz chodzic tak i tak ubrana ,przegladal mi szafke z moimi ubraniami. Byl taki co bylam z nim zareczona a mial klupe kredytow i dlugow jak sie okazalo oszukiwal mnie ,wiec faceci nie jestescie swietoszkami ze dziewice wam przysluguja sie .W zadnym z nich sie nie zakochalam, bo nic soba nie reprezentowali, a seksu to by ze mna chcieli a sami byli nikim .wiec jak mialam sie zakochac i wyjsc zamaz, to juz lepiej zebym zostala sama a do seksu to sie zawsze znajdzie, do zwiazku zycia to gorzej znalez i kolko sie zamyka.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wy tu o mieszkaniach a ja mam problem. W czerwcu mam mam brać ślub z dziwczyną z którą znamy się 3 lata, od tego czasu jesteśmy parą , od roku praktycznie razem mieszkamy.Jest moją pierwszą i jedyną kobietą z którą uprawiałem seks i sądziłem , że jestem jej pierwszym facetem , bo tak mnie zapewniała i sprawiała wrażenie , że razem uczymy się tego. xxxxxx haha koleś beczy że jego laska miała kogoś wcześniej a sam ją posuwał. Nie widzi że sam nie lepszy, masakra ja pierdziu... a koleś od dziewic jeszcze go pociesza... że znajdzie porządniejszą.... cyrk na kółkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maciek321
8.51 dokladnie to samo mialam napisac. Maciek ma ograniczony punkt widzenia ,wedlug niego skoro nie bylo rozwodow to byly super zwiazki. Bylo jeszcze gorzej niz teraz. Teraz kobieta jest na rowni z mezczyzna i moze sama za siebie decydowac. Odnosnie mojego meza to juz pisalam to 10 razy. Ja bylam dziewica bo miala 17 lat gdy zaczynalismy sie spotykac ! To 80% dziewczyn jest dziewicami. On mial 22 to mial doswiadczenie ,logiczne ze ja w wieku 22 lat tez bym je miala! Tak trudno to zrozumiec? I w sumie to chcialabym miec jakies wieksze doswiadczenie ,czegos innego sprowac tym bardziej ,ze on probowal ,ale nie mysle o tym codziennie i nie jest to moj glowny cel tak jak wasz by miec to dziewice. Trzeba bylo myslec glowo i szukac za mlodu to byscie je mieli. A nie po 30 i 40 dziewic szukac i sie dziwic ,ze ich nie ma smiech.gif i bardzo dobrze co w tym dziwnego , ze 20 latka uprawiala seks? Skad zescie sie urwali? X Przykro mi Aggg. 100 % ze jakbyś była po jednym związku mąż nie byłby szczęśliwy. Dlaczego nie wziął sobie równolatki ? Dlaczego wziął sobie 18. Miłość ? Ciekawy jestem czy gdybys była po związku wziąłby cię. Nigdy się już nie dowiemy. Znam facetów jestem facetem i wiem jak myślą. A to że ty sobie w głowie tworzysz jakiś obraz który nic wspólnego z rzeczywistością nie ma, to już tylko jest twoją wizją. Dążąc waszym tokiem myślenia. To zróbmy tak że każdy ma po 5 lub więcej związków przed slubem i później wesele. To zastanów się jak będą się czuły te kobiety porzucane tylko dlatego ze świat jest nowoczesny i każdy będzie tylko chciał p******* i zostawić. Ile będzie kobiet skrzywdzonych. Mogę powiedzieć ze żałuje że was nie dymałem mogłem dymać po rok lub dwa każdą laskę i olewać i wtedy byłbym super gościem. Gdybym wiedział ze takie jesteście tak bym robił. Zastanówcie się czy chcecie tak by was dynać i olewać ? Ja byłem tym porządnym pochodziłem za rączkę i jak mi nie pasowało to dziękowałem a nie wykorzystywałem. Każdy który Was wykorzystuje i dyma a później porzuca jest mega super, a ten który was szanuje jest koniobijcem. Tak same piszecie. To zastanówcie się co sobie myślą faceci czytający to forum. Skoro każdy porządny to koniobijec to wszyscy was będą dymać i olewać. Same przecież tak chcecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Same sobie życie psujecie a później narzekanie jacy faceci są hujowi. To tylko wasza zasługa ze tak was traktują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maciek321
Ja tam sobie zmieniam facetow .nie zdazylam sie zakochac ,a wiec jednego poznalam 22lata starszy lysy ,brzydki z grzybem na glowie byly alkoholik, nastepnego poznalam pracowal ale 400zl na wczasy na mnie zawolal, a on bilet do kolobrzegu mial za 2zl bo mial grupe ,materialista co wartosci materialne byly dla niego wazniejsze niz ja i zdzieral kase odemnie ,kolejny z domu dziecka matka mu cala wypale zabierala a on nie mial 20zl zeby do mnie pociagiem przyjechac, a ta jego matka to kawal zolzy ,przeszkadzalo jej ze wycieraczka jest zle ulozona i jak mieszkac pod dachem z taka tesciowa, co sie do wszystkiego wtracala bo jego nie bylo stac na swoj dom ,swoje mieszkanie chyba ze 30lat bysmy sie sami dorabiali. potem byl taki co nigdzie nie pracowal i bral pieniadze od mamusi i babci ,trafil mi sie tez bogaty i co z tego, ale mowil masz chodzic tak i tak ubrana ,przegladal mi szafke z moimi ubraniami. Byl taki co bylam z nim zareczona a mial klupe kredytow i dlugow jak sie okazalo oszukiwal mnie ,wiec faceci nie jestescie swietoszkami ze dziewice wam przysluguja sie .W zadnym z nich sie nie zakochalam, bo nic soba nie reprezentowali, a seksu to by ze mna chcieli a sami byli nikim .wiec jak mialam sie zakochac i wyjsc zamaz, to juz lepiej zebym zostala sama a do seksu to sie zawsze znajdzie, do zwiazku zycia to gorzej znalez i kolko sie zamtka X Ale patologia gdzie ty tych facetów wynajdujesz ? 20 pln na bilet Hahaha Przepraszam mega to jest. W sumie to się teraz zgodzę ze masz takie zdanie o facetach. Przepraszam zapomiałem że tacy ludzie istnieją. Nie masz normalnych facetów ? Ja np. mam pracę, nie narzekam na zarobki, super auto, mieszkam na swoim. No tylko że ja z dużego miasta pochodzę tam się żyje inaczej. Poszukaj faceta z ambicjami takiego co lubi się rozwijać lubi sport. Jest mnóstwo takich. I weź takiego co przynajmniej średnia krajową zarabia inaczej nawet kredytu na dom nie dostaniecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aggggggggg
10.44 jaskiniowiec ty zdaje sie bzylales z byle kim i byle gdzie :D i mnie bedziesz pouczal co bym chciala? :D tak wiem ,wiem nie ma argumentow,bo dla cb KAZDA kobieta ich nie ma tylko ty je masz , poprzednim razem uciela z tb dyskusje bo wiedzialam ze z tb jest cos nie tak,potwierdzily to osoby piszace o twoim poprzednim watku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aggggggggg
13.14 co to za teksty co by bylo gdyby. I skad pytanie czemu nie wziol rownolatki? Czemu ty masz akurat taka zone,czemu nie wzioles jakies innej ? Starszej ,mlodszej ? Pytania z d**y. Jak by mmie nie chcial? To bym znalazla innego ,ktory by zechcial. A jest ich wielu. Nam zwiazek sie udal i jestesmy razem,ale mam duzo kolezanek ,ktore zrywaly za malolaty i nie mialy problemu z kolejnymi zwiazkami. Faceci za nimi latali i sie oswiadczali i zenili a dziewocami nie byly. I gdyby mi maz kiedykolwiek powiedzial ze by mnie kopnol w d**e bo nie jestem dziewica to by wylecial za drzwi, za to ze jest tak niedojrzaly i sie nie okreslil wczesniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niech kobieta będzie sobą od początku do końca, a wszystko będzie ok. Szczerość to podstawa. Jak lubi dawać naokoło to jej sprawa i niech tak robi, tylko cnotliwej przed ślubem niech nie udaje jak żona autora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo ci sie któraś przyzna ze jest dupodajka. Przecież one tylko kochają pięciu pod rząd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10.09 To nie faceci traktuja was jak szmaty tylko wy same sie tak traktujecie wchodzac pierwszemu lepszemu do lozka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10.37 a co ma wspolnego ze jest wyksztalcony itd,itp????? samo bicie kobiet jest patologia ,niewazne czy pezez wyksztalconego czy przez goscia co podstawowki nie skonczyl ,poprostu uzywanie przemocy wzgledem drugiej osoby to patologia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Patologia to brak dziewictwa w dniu ślubu z frajerem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14;28 No wkoncu mnie jakis facet zrozumial ,dziekuje za wyrozumialosc i zycze rowniez powodzenia i wybranie wlasciwej drogi w zyciu zawodowym i uczuciowym. Ja sobie w zyciu uczuciowym juz wole dac spokoj, a praca bedzie moja druga polowka w zyciu.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×