Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Moja żona nie była dziewicą, miała przede mną facetów, a ja byłem prawiczkiem

Polecane posty

Gość gość
13,50 I z kazdym z tych faceto spalas???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15;20Jesli facet pracowal i nadal pracuje a jeszcze wolal i pozyczal kase odemnie ,to gdzie jest jego wartosciowosc co le tam liczy sie teraz kasa i dupa i nic wiecej ,tak ja to okreslam. Potrzeba duzo cholernego szczescia by kogos wartosciowego trafic, a i jeszcze z tym typem dziewictwo stracic.Wszyscy panowie wartosciowi i wolni ,gdzie jestescie, gdzie sie pochowalisci czyzby juz byliscie pozajmowani przez dupodajki i dopiero jak wezniecie rozwód ,obejrzycie sie za mna. Ale juz bedzie zapozno.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15;33 Skoro prawie w zadnym z nich nie bylam szalenie zakochana, to jak moglam z kazdym jednym spac ,choc nie powiem kazdy jeden mial ochote na mnie ,ale ja tam juz nikogo nie szukam bylo minelo nie rozpamietuje nie wiedzie mi sie w zyciu uczuciowym podlamalam sie z braku szczescia, chodze na terapie ,zyje dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TY mssz byc dla siebie szczęściem a nie jakis facet !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15,52 to porzadna dziewczyna z ciebie jak z nimi nie sypialas :-) :-) sz nuj sie , zapewne znajdzie sie jakis co sobie zycie ulozycie powodzenia pisze to jako facet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maciek321
Jak chcesz to poczekaj jeszcze chwile na zakończenie rozwodu i ja jestem chętny. Miałem jedną kobietę żonę trochę ponad rok. Przebieg pewnie mniejszy niż każda kobieta ma na tym forum. Wymagania maksymalnie jeden facet w łóżku no i reszta czyli musisz być sympatyczna, ładna, uśmiechnięta chociaż z to chyba kiepsko u ciebie, itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19;05 Ja sobie naprawde daje spokoj .ladna moze jestem, tego niewiem nie mi oceniac ,mila jetem a zadowolona i usmiechnieta niejestem bo nie mam z czego byc szczesliwa.Jeden chlopak gdy poprosil mnie do tanca w iwoniczu powiedzial; popelniasz blad, nie doceniajac swojej urody a ja juz to wszystko mam gdzies, bo taka mam osobowosc i tyle.Moze na milosc nie zasluzylam ,trudno powiedziec, ktoz to wie.raz bylam podkochana bo to byl ksiadz nic dziwnego, bo gdyby nie byl ksiedzem to by nie mial takiego charakteru a ja bym sie w nim skrycie nie podkochiwala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aggggggggg
"Szanuj sie" :D zazwyczaj faceci ,ktorzy to wypowiadali do mnie mieli cos z glowa. Zawsze wiedzieli co kobiecie wypada i co powinna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warunki to może stawiac ona a nie ty plotkarzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11 2 2 2 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za debil z ciebie. Chory psychicznie .. A w lozku zero umiejetnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gHg dg ji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gghhhn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dffyuui

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hopsa sa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karol z Tarnowa
To i tak masz to szczescie że nie byla wtedy twoja żona bo moja kilka lat po zawarciu malżenstwa znalazła se jakiegoś przystojniaka co mu dała nawet analnie i sama mi to powiedziała proszac o wybaczenie. Normalnie czulem sie jakby swiat mi sie zawalił ale dostalem rozwod z jej winy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 1 1 1 1 1 o 1 1 1 12 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 1 1 nie A lot nie A lot ni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najmądrzej w tych czasach być samej, bo każdy chce tylko zaciągnąć do łóżka, taka prawda i lepiej sobie żyć ze sobą, całe życie tak było, jest i będzie, tylko ja się nie dam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22.36 a co to za zycie samemu nawet odezwac sie nie ma do kogo ,nie mowiac o starosci , jak juz czlowiek pomocy bedzie potrzebowal..a tu nikogo nie bedzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Lepsze życie samemu niż świadomość, że z powodu śmiesznego małżeństwa trzeba być prostytutką. A na starość można komuś zapłacić, to i pomoc się znajdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak nie jest obrazasz kobiety bedace mezatkami , nie sadze by ,ktoras zona uwazala sie za prostytutke .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisalas ze chodzisz na terapie?? A moze by do tego dolozyc modlitwe rozaniec pompejski ta modlitwa wyprasza wiele lask sproboj warto sam sie przekonalem polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak ten różaniec się odmawia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13;24Psychoterapie terapie codzienna ,nigdy niebylam przez facetow rozchwytywana i zaden sie we mnie wartosciowy facet nie zakochiwal nawet niewiem jakie to uczucie byc zakochanym ze wzajemnoscia. poznawalam facetow tylko z rodzin patologicznych a ja nie jestem patologiczna kobieta.Po prostu nie mam szczescia, zle okropnie sie czuje, bo pracuje w poznaniu ,mam samochod prawo jazdy, nie pale, nie pije a takich smieci poznaje ze szkoda gadac i jeszcze kazdy jeden patrzy mnie wykorzystywac. A roznaiec tez o tym myslalam, bede odmawiac rano wieczorem codziennie. Po 30 juz mi wszystko zwisa ,tylko przykro smutno roznaiec mi pomoze zeby mi tak ciezko nie bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przez to ze kolezanki powychodzily zamaz i to dobrze ,czuje sie ciagle gorsza ,brzydsza lecze niska samoocene, ale i tak do konca zycia zostane sama. Kazdy facet patrzy zaciagnac do lozka i olac ,zadnej milosci nie ma.Milosc i te sprawy lozkowe sa dla naiwnych kobiet, a prawdziwe uczucie rosnie powoli i nie ma w nim od razu seksu ,ale facec***atrza szybko zamoczyc .to nie te czasy ze kazda jedna kobieta czeka ze seksem do slubu, glupie czasy omamione internetem ,portalami, mediami ,seksem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Ale w małżeństwie trzeba uprawiać seks, więc na jedno wychodzi, bo i tak finalnie kończy się z jakimś napaleńcem, który chce odebrać dziewictwo i chce seksu. Więc prędzej, czy później każdy facet chce potraktować kobietę jak prostytutkę oczekując od niej seksu, czyli lepiej być samej, bo nawet mąż będzie chciał seksu od żony, więc to żadna różnica, bo i tak trafi się na zboczeńca chcącego seksu, dlatego lepiej być samej i być dziewicą, niż być z kimś, kto cie nie szanuje, bo chce od ciebie seksu, o to mi chodziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
134 strony a te nadal wmawiają facetom co ma być dla nich najlepsze. Kobieta przecież wie to lepiej od samego faceta. Naprawdę trzeba być mocno zrypaną, żeby sądzić, że ktoś kto radzi innej osobie szanowanie się jest psychiczny .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×