Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Moja żona nie była dziewicą, miała przede mną facetów, a ja byłem prawiczkiem

Polecane posty

Gość gość
09.39 brawo, w sedno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam nic przeciwko puszczalskim jeśli nagle im się nie zachciewa małżeństwa. Niech się puszczają dalej.... konsekwentnie bo przecież mają prawo. Używana zona to najgorsze poniżenie dla faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko frajerzy nie szukają dziewicy. Taki facet jeśli godzi się na bycie z kobietą z przeszłością seksualną to całe życie nie będzie się za wiele wysilał... i w sumie ok, bo na zaradnego nie zasłużyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:07 A po co dziewicy używany prostytut, co jeszcze może jakieś wenery ma? To gorsze poniżenie, niż spoliczkowanie, bo nie po to dziewica ma w d***e wasze puszczalstwo, żeby potem jakiegoś używanego oblecha, co nie wiadomo w czym swój przebrzydły narząd maczał, zamiast w gaciach trzymać i czekać na dziewice, jak na człowieka z zasadami i szanującego SIEBIE przystało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12.17 mylisz tematy, tu nie o tym jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"A po co dziewicy używany prostytut" A kogo to obchodzi, załóż o tym temat a nie zasmiecasz inne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś "A po co dziewicy używany prostytut" A kogo to obchodzi, załóż o tym temat a nie zasmiecasz inne x Popytaj tylko koleżanek ile z nich było dziewicami, a ma używanych ? to dopiero zobaczysz jak jest naprawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Powinno obchodzić, bo w tym wątku najwięcej o dziewicach pieprzą jacyś używani, co sie nawet szanować nie potrafili, a chcą szacunku od dziewicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehe widać jak kobiety reagują. Zamiast przytaknąć i powiedzieć No rzeczywiście komuś a zwłaszcza mężowi może przeszkadzać moja przeszłość ok przyjmuje do wiadomości i albo się z tym zgadzam i sie nie puszczam albo się nie zgadzam i puszczam się w związkach i nic w tym dziwnego by nie było. Wy natomiast wolicie wyzywać od koniotrzepow idiotów itp. Za same te wulgaryzmy powinniście zostać same, bo który by chciał mieć za zone osiedlowego dresa ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko dziewica się liczy do małużeństwa oraz oczywiście inne pozytywne cechy. Nie dziewica mimo iż mogłaby być sympatyczna itp odpada. Nie zniósł bym myśli że inna łapa dotykała mojej kobiety. Nie dziewice niech sobie biorą faceci którym to nie przeszkadza. Ja cenie w kobiecie to że potrafi się szanować i nie idzie z pierwszym lepszym do łóżka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok no to której przeszkadzałby związek z facetem z przeszłością? Pytam dziewic (poważnie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12'22,zasmieca? haha,tacy jak ty zasmiecacie. Zreszta moze modek po zgloszeniu do usuniecia wreszcie go zlikwiduje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ze tatus okazal sie taki jaki sie okazal nie znaczy, ze ja bede jakis lepszy od niego i wychowywal nie swoje dzieci, jak mi bedzie placil to moge je wychowywac bo bede wtedy wykonywal prace ale za darmo to ja wole sobie posiedziec i poogladac tv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
E tam ,ja uwazam ze mozna sie zakochac w kazdej kobiecie .moze byc nawet puszczalska ale najwaznejsze zeby byla soba, a nie udawala kogos innego, kim nie jest.Autor tez sie zakochal w swojej zonie i to dupodajce i od razu minal czas i jej w podswiadomosci niechce .jak potraficie kochac tylko penisami, to nie dziwie sie ze co druga kobieta jest przechodzona, przer******* Sa takie kobiety co ze swoim pierwszym facetem traca dziewictwo i z tym wychodza zamaz ale sa takie co je ktos wykorzystal i zostaly same wiec sie oddawaly innym bo wierzyly ze ktos je pokochal. To sa te kobiety naiwne, glupie co za szybko wierza facetowi w czule slowka ,bo zamocno sa spragnione milosci i faceci wyczuwali ze zamocno tym kobietom zalezy.Ale jak widac kobieta niemoze miec w ogole zadnego usprawiedliwienia na kilku partnerow, ona ma byc nieomylna , bezbledna i trafic od razu we faceta jak w totolotka, ze to bedzie ten jeden, jedyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12;07 Tak nie zachciewa mi sie malzenstwa, bo brakuje dobrego wartosciowego towaru. kazdy jeden tylko mysli o przeleceniu a nie widzi we mnie partnerki na zone ,matke. to ja tez takiego faceta sobie niewezme, skoro tylko o seksie ze mna mysli.Najpierw chcecie zaciagnac do lozka ,a potem rozmyslacie czy sie nadaje ta kobieta na zone, matke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12;10 Jesli kobieta jest zaradna to na zadnego gogusia nie zasluguje. Puszczalska kobieta tez potrafi byc zaradna i jeszcze by ciebie przeskoczyla,na co jej taki gluten ciagnac za soba, chyba tylko do lozka ,ale podejrzewam ze w lozku taki facet tez by byl memeja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12;10 Bzdury jak gorszych nie ma. Moja matka byla dziewica jak wychodzila zamaz a trafila na faceta memeje, ktory wszystko mial w pompie a moja matka jest bardzo zaradna, pracowita i co na memeje ,gluten zasluzyla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
We wszystkich religiach jest tak, że to kobieta została stworzona dla mężczyzny nie odwrotnie, więc nie dziwcie się, że co najmniej nie mamy komfortu z kobietami po kimś. Czasy się zmieniają, macie równouprawnienie itd ale praw natury nie oszukacie choćbyście nie wiem jak głośno krzyczały. Powtarzam to po raz kolejny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dddddd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwielbiam to forum, gdy widać wkurzenie dupodajek gdy zdają sobie sprawę że są gorszym towarem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wwww

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co by dajki nie pisały, zycie weryfikuje i wszyscy wiemy kto zostaje pozniej samotny a kto tworzy szczęśliwe związki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeden i drugi rodzaj osobowości kobiecej ma swoje zastosowanie w zyciu mężczyzny. Kobieta decyduje do czego chce być potrzebna mężczyźnie. Ma wolny wybór i ma do tego prawo. Nikt nic nie narzuca. Chciałyby oczywiście prawa natury pozmieniać, ale to już za daleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nazywanie kobiety towarem już na dzień dobry dyskwalifikuje cie do rozmowy !!!!!!!! Powołujesz sie na jakieś wszystkie religie gdzie kobieta jest stworzona by słuzyc mężczyznie i powiesz,że ty przestrzegasz choc jednej religii na sto procent? jesteś oddanym Dzieckiem Kościoła?Jakos nie wierzę,bo już sam sposób wyrazania świadczy,ze nie masz szacunku.Tego uczy cie religia? ! ... Baju baju,będziesz w raju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10.28 Trzymajmy się tematu. Dajka z deprechą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10.28 załóż temat o nazewnictwie kobiet. Ten jest o akceptacji braku dziewictwa przez mezczyzn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś 10.28 Trzymajmy się tematu. Dajka z deprechą? Oszust, który próbuje udawać religijnego mężczyznę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"bo już sam sposób wyrazania świadczy,ze nie masz szacunku" O tym jakie kobiety szanujemy też mozna dowiedzieć się z tego tematu. Nie wymuszaj szacunku do kogoś kto sam go nie oczekuje i nie potrzebuje. Niektórym wystarcza równouprawnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozumie kobiety, ktore ida z facetem do lozka po dluzszym zwiazku bo maja plany co do siebie na przyszlosc (nieraz padaja ofiara takiego lotra co obieca wszystko I tylko wykorzysta I rzuci) ale nie rozumie takich co po miesiacu 2 czy 3 juz ufaja facetowi I daja sie wykorzystac, a pozniej maja pretensje ze ich gosc oleje.Jak mozna dobrze poznac kogos po paru miesiacach a tym bardziej mu ufac! Same sobie jestescie winne ,wasza naiwnosc doprowadza was do miejsca,w ktorym jestescie jako kobiety,macie pretensje ze facet was wykorzysta? Oczywiscie bo nikt nie chce latwej kobiety,to co zdobyte z wielkim truden smakuje najbardziej a podane na tacy nie jest takie wartosciowe .Co bardziej szanujecie to co dostaniecie bez wysilku, czy to na co ciezko pracujecie ? Niech kazdy sobie odpowie a kobiety niech zrozumieja ze zaden facet co ma charakter niestety nie chce latwej kobiety ,chyba ze z braku laku xd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co to za zbiór ciapatych tutaj? w sumie fakt, coraz więcej tych imigrantów napływa i marzą im się dziewice a sami są zr****** ehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×