Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość zalamana dziewczyna ksbnjbvv

Nie mam gdzie się podziać, co dalej zrobić?

Polecane posty

Gość zalamana dziewczyna ksbnjbvv
Caly czas staram sie cos zalatwic. Sasiadka nie chce mi pomoc, bo boi sie, ze ojciec zrobi jej awanture. Szukam, pytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szymson
chlopak cie rz ną tyle czasu ateraz nie raczy wziasc na pare dni pod dach, idiotka ze wsi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Cie Gdzie mieszkasz?Jesli masz naprawde ciezko to przyjez do mnie,przenocuje Cie kilka nocy Malopolska(okolicy Tarnowa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamana dziewczyna ksbnjbvv
Widze, ze spotykam sie tylko z krytyka. Dobic lezacego, moglam sie tego spodziewac. Zegnam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwna jestes. Jaki wstyd spotykac sie z ludzmi, ale prowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szymson
wpadaj do mnie mariolka, por uchamy sie kilka dni i znajdziemy prace :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bernank
przestań żebrać i na jagody marsz , lewa, lewa, lewa lewatywa !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Współczuję Ci koleżanko i dzielę z Tobą ten ból. Ja też bieduję , ale na szczęście ojca mam spoko. To że pracy nie ma to fakt. Sam jestem wyśmiewany , a moje kontakty z rówieśnikami oraz rodziną są prawie na takich samych warunkach jak Twoje. Mamy podobny styl spostrzegania i myślenia. Dzielę z Tobą Ten ból i rozumiem Ciebie , ale niestety prócz słowa nie jestem w stanie Cię wesprzeć. Może gdybyś mieszkała w kujawsko - pomorskim coś bym znalazł , ale tak ? Sam nie mam pieniędzy i nie miał bym nawet żeby Tobie wysłać na bilet. Tacie wcisnął bym kit że to dziewczyna moja i nic by zapewnie nie rozpoznał , oczywiście powiedział bym mu jaka jest sytuacja. Ja naprawdę jestem empatyczny i Twoje cierpeinie porusza mnie. Przykro mi tym bardziej że nic nie jestem w stanie dla Ciebie zrobić. A gdybym mógł zrobbiłbym , ale jak ? Chore społeczeństwo jeszcze gorszy świat. Bo gdyby w domu nie było choroby , ludzie nie chorowali by , mieszkając w nim. Pomodlę się dziś za Ciebie do Boga.Ważne że ja wierzę i wierzyć będę że to pomoże. pozdrawiam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zalatw sobie prace jako nianka i wynajmij pokoj, dasz rade. Jak jestes zameldowana, to ohjciec nie moze Cie wyrzucic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
warmińsko - mazurskie, też mogę pomóc na kilka dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze sprobuj tez z tym Caritasem i podejdz do MOPSu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamana dziewczyna ksbnjbvv
Dziękuję za dobre słowo. Nie ja nie chcę pieniędzy, absolutnie nie. Ja tylko nie wiem gdzie mam się podziać. Na studiach szło mi dobrze, praca jakaś była, marna ale zawsze. Naprawdę nie myślałam, że będę w takiej sytuacji, bo myślałam, że to jest problem osób nadużywających alkoholu itp. Jedna z osób oferowała nocleg w Tarnobrzegu. Bardzo dziękuję za chęci, ale ja muszę znaleźć coś przynajmniej na jakiś czas, tak zeby móc szukać pracy w tym czasie. Niemniej jednak dziękuję za propozycję. Może ubłagam ojca żeby dał mi jeszcze chociaż 2 tygodnie, ale wątpie, że się zgodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamana dziewczyna ksbnjbvv
Szukam caly czas, jako nianka takze. Najlepiej byloby z zamieszkaniem, badz pokoj za pomoc/opieke. Za granica tez szukam, ale jest ciezko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
napisz skąd jesteś, zostaw maila, może ktoś się zgłosi z konkretną propozycją pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak masz jakąkolwiek kasę w sytuacji, że naprawdę już musisz opuścić dom, jedź do dużego miasta i tam szukaj noclegu dla bezdomnych a potem pracy, będzie ciężko ale może się udac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nad morzem jest pelno ogloszen z zamieszkaniem na sezon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KOleżanko droga
Jest sezon! Nad morzem szukają do pracy. Oferują zakwaterowanie + wyżywienie! Ja takpracowałem wiele lat za granicą , ale wiem że w Polsce też szukają. KOlega mi ostatnio proponował sposób takiego szukania. Jeżeli masz 50 zł kup kartę do telefonu i obdzwoń te miejsca. Szukaj pracy jako kelnerka , pracowniczka budek z obsługą w branży spożywczej. Masz internet , szukaj ofert nad morzem. Na pewno coś znajdziesz ! Może ktoś Tobie pożyczy kasę na kartę do telefonu , a może nawet ktoś stąd zaproponuje pomoc by Ci taką załadować ! Są wysokie opłacalne zarobki i się opaliszoraz wpobawisz a Twój problem zniknie:) Będziesz żyła inaczej i poczujesz wiatr we włosach ! Koleżanko uda Ci sie ! Ja w Ciebie wierzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KOleżanko droga
przede wszytkim zostaw tu mail. Stwórz nowy teraz na szybko , tylko taki do tego tematu i czytaj , sparwdzaj codziennie. Wierzę że wielu jest tutaj ludzi dobrej woli i pomogą Tobie. W końcu jesteśmy katolikami prawda ?! Jeżeli nie wiecie jak się zachować pomyślcie co Jezus by zrobił. Ty nie wiesz ? Ja wiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak twój ojciec zarabia cos to warto go podac o alimenty, bo tak nie moze byc zeby człowiek zostawał wyrzucony jak pies... zreszta mozesz wezwac policje i bedzie musiał otworzyc, jak jestes tam zameldowana, nawet jak jest włascicielem, zeby ci wywalic musi ci znalezc lokal zastepczy... nawet jakbys była obca, jak przebywasz legalnie to wywalic ot tak nie mozna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maczo niech inni mi wybacza
ja bym miał coś dla ciebie nie były by to wielkie pieniądze ale jakoś byś dała rady jesli jestes zainteresowana napisz na adres. roman 1975@poczta.onet.pl.mam troje dzieci i potrzebuje pomocy spanie wyrzywienie i zapłata. byśmy sie do gadali.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psychoboy
przyjedz do mnie zaopiekuje się Tobą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maczo niech inni mi wybacza
ja mieszkam na pograniczu z niemcami po niemieckiej stronie 3km od granicy jesli masz tyle odwagi aby zaryzykować i spróbować swoich sił przy dzieciach to zapraszamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie, tylko powazne propozycje, to nie jest temat do zartow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maczo niech inni mi wybacza
moja propozycja jest bardzo poważna ja z żoną jestesmy bardzo zapracowani i ledwo dajemy rade sprostać obowiązką a taka niania na miejscu to dla nas skarb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spłoszyła się dziewczyna. Może naprawdę nie ma się gdzie podziać, padały oskarżenia o prowokację, a może już nie ma tego internetu i nawet nie przeczyta co piszemy. Mój wujek był takiego pokroju jak jej ojciec, to wyrywał rodzinie kable ze ścian gdy dzieci oglądały telewizor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psychoboy
a moja propozycja jest taka, zapraszam Cie nad morze. Dam ci za friko pomieszkać w mojej starej chacie. Ja mieszkam narazie z mama bo mam poważna depresje. Znajdziesz sobie prace, a jesli nie, to będziesz miala fajny wypoczynek nad morzem. W zamian spędzisz ze mną trochę czasu pojeździmy sobie na rowerach.. itp^^.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
albo to raczej było prowo, i jak się pojawiły propozycje, to nie wie co zrobic wiec zamilkła... ludzie tu naprawde maja z glowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wątpie że prowo. Nie chciała pieniędzy. Pewnie jest zagubiona i się wstydzi. Ona szukała jakichś konkretów tak jak z tym Caritasem itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×