Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

makeithappen

MADRE ODCHUDZANIE, ZMIANA NA ZAWSZE. Tylko dla wytrwalych!

Polecane posty

Mam dosyc pisania z dziewczynkami, ktore jedza po 500 kcal na dzien, szukam dojrzalych dziewczyn/ kobiet, ktore pragna miec piekne zdrowe cialo, jesc zdrowo, chudnac z glowa a nie glodzic sie. jesli masz ochote przylacz sie do mnie. ja jem 1300kcal dziennie, cwicze minimum godzine albo biegam Robie insanity program, p90x- dopiero zaczelam wiec mozesz sie przylaczyc. Zapraszam Sylwia, 26 lat 69kilo wagi, 167cm, Cel: ukonczenie programu - 11 tygodni Waga 60kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marlenka14325
Ja mialam 68kg przy wzroscie 163cm. Po 4 miesiacach odchudzania nie ma rewolucji- waze 63kg ale jestem zdania ze pomalu a do przodu:) Moj cel to 58kg. Jem 3glowne pisilki i 2 male, cwicze na rowerze stscjonarnym ok. 60min 3-4 razy w tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marlena dziekuje za wpis! Gratuluje spadku wagi. Wiadomo, ze chudniemy powoli, ale wszystko mozna zrobic, z glowa. ja dokladnie miesiac temu bylam 6 kilo grubsza. Odstawilam slodycze, troche gimnastyki i prosze! Mniej na wadze ja juz zjadlam bialkowe sniadanko i ide do pracy wieczorem na blogu zdjecia co zjadlam. Zapraszam chetne Dziewczyny do dolaczenia do tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taki tępy pasztet nigdy nie schudnie wróć do szkoły pokrako

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolajna 1
Ja ważę 70 kilogramów przy 167cm. Niedawno postanowiłam ostro wziąć się z siebie. Po poszukiwaniach diety wreszcie wybrałam diete od dietetyka. Na razie nie widzę jakichś spektakularnych efektów, bo schudłam tylko pięć kilo. Ale mam nadzieję, ze wszystko pójdzie do przodu, bo właśnie kupiłam takie tabletki na odchudzanie http://www.nuvialab.pl/odchudzanie/african-mango/african-mango/ . Do tego zacznę ćwiczyć i uda mi się do września uzyskać przyzwoitą wagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
następna spamerka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu pa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu pass ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahaaaaaaaaaa
Wiesz co jak przeczytałam początek to mądre odchudzanie to pomyślałam a przyłączę się bardzo chętnie ale jak przeczytałam 1300kcal przy intensywnym treningu to zwątpiłam to wcale nie jest mądre!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też się odchudzałam i to wiele razy. Nie wszystkie diety przynosily skutek :/ niestety. Nie chcę wyjść na spamerke czy osobę reklamującą artykuły ale polece wam Wellnes by Oriflame. Koktajl w trzech smakach. Więcej informacji na moim blogu. Jeśli któraś z was byłaby zainteresowana większą ilością informacji i stosowaniu niech piszę do mnie. Nie polecałabym niczego gdybym nie przetestowała na sobie. Mam 30 lat i 2 -ch synów po ciąży zostało mi jeszcze jakieś 3 kilo przy wzroście 165 ważyłam 67 kilo. Na obecną chwilę waże 60 i zrzuciłam 7 kilo w ciągu 3 miesięcy. Jeśli macie pytania to zapraszam do kontaktu a chętnie wam napiszę co i jak :) mgermanska@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahaha masz racje, jestem na etapie doczytywania ile dokladnie powinnam jesc, bo wg insanity powinnam zjesc 1900kcal i jesli chce schudnac, odciac 500kcal wiec jestem naprawde zagubiona w tym, bo nie chce jesc za malo, bo jestem glodna, ale tez nie chce pocic sie jak swinia i meczyc na marne. na mojej stronie mam dokladny rozklad posilkow dzisiejszego dnia 1752 kcal http://elizasylwia.blogspot.ie/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahaaaaaaaaaa
Jak na moje oko to zdecydowanie za mało węgli w Twoim jadłospisie. Nie bój się ich bo przy ćwiczeniach są niezbędne. Przeciętnie nic nie robiąc spalamy ok 1300kcal a jeśli jesz coś koło tego to organizm spala mięśnie a tłuszcz odkłada, bo myśli że taka głodówka potrwa dłużej. Polecam http://keeponhealthy.blogspot.com/2012/04/jak-obliczyc-swoje-dobow e.html oblicz swoje zapotrzebowanie, potem przejdz do postu jak redukowac kcal tylko nie przesadzaj z 1000 bo przy ćwiczeniach nie ejst to dobre 500-700max. Potem zobacz na rozłożenie białek węgli tłuszczy do Twojego zapotrzebowania. Śniadanie powinno mieść najwięcej kcal nawet ok 500 wtedy organizm koduje sobie aha bedzie duzo jedzenia to spale tłuszcz, potem II śniadanie też dużo no i stopniowo zmniejszamy. Przed treningiem zdrowe węgle białko i warzywa. Po np koktajl banan z jogurtem maślanką lub mlekiem do 30 min po treningu przed jemy 2 godz. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania to pisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie bzdury, ze aż glowa boli: organizm myśli będzie dużo jedzenia to spale tluszcz? potrzebne węgle do ćwiczeń? Sluchaj, kiedy cos zjesz to zajmuje sie tym uklad trawienny, rozklada to i transportuje do komórek . Odlozony w komórkach tluszcz nie jest redukowany dopoki jest świeże paliwo w postaci posilkow. Bo ten tluszcz to rezerwa na wypadek glodu. Jedząc wiecej niż zapotrzebowanie mozesz jedynie spowodować odkladanie nowych zapasów w tkance tluszczowej. A drugie z tymi weglami do ćwiczeń to liczący sie w świecie sportowcy dawno odeszli od ładowania węglowodanów przed treningiem, ładuje sie bialko, a carbsy podaje w dawce niskiej dla potrzeb mozgu. Z wszystkiego co dostarczamy uklad pokarmowy robi cukru, chodzi o ścieżkę tej przeróbki, ma być dluzsza i tez taka by organizm spalal wlasny tluszcz na endogenne odżywianie. A to za sprawa ketozy moze sie dziac, a nie za sprawa tego że sie dużo je i doładowuje weglowodany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ingaqab
Mój sposób, to dzienna porcja kalorii 1200, do tego ruch (ćwiczenia, basen) jako uzupełniacz pierwiastków traconych podczas ćwiczeń Forever Slim (wybrałam go bo wspomaga też proces przemiany materii oraz spalanie tłuszczu). Efekt - waga spadła do 68kg (z ponad 80, przy wzroście ciut powyżej 173 cm)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×