Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość menżata

maz chce zamieszkac w budynku w którym byl dom pogrzebowy;(

Polecane posty

Gość gość
mi tez z tym zapachem sie skojarzylo, wydawaloby mi sie ze caly czas czuje zwloki:((( ale moze ja jestem psychiczna i w nocy albo wieczorem wkrecalabym sobie ze tu gdzies lezaly trumny z cialami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terwala
Jakoś dziwnie razem z nickiem menżata na menżatka zmienił się styl pisania autorki.. :P Nikt nie zauważył?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zboczona p***a prowokuje kto normalny kupuje dom pogrzebowy tam sanepid wkracza ze swoimi przepisami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddssddff
O matko jaki ciemnogrod! Gdzie ja zyje, temat pewnie prowo ale jak cena fajna w d***e bym miala, ja mam mieszkanie w miejscu wielu bitew i nie straszy, a babcia umarla w salonie i jemy tam obiad!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co innego jak babcia umrze w salonie, a co innego dom pogrzebowy..;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prowokacja tępej dzidy:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morka55
a jak gnebia zwierzęta i trupy zwierzat w ubojniach i rzeźniach to wam nie przeszkadza?tylko ludzki trup wam smierdzi?a zwloki zwierzat jecie az slinka wam cieknie,i nawet duchow zwierzat się nie boicie,sami widzicie ze jesteście dziwni,a tak w ogole nieboszczyka caluja w czolo zegnają w domach lezy i nic nei smierdzi,wam proponuje poprosić o platny miesiąc na probe jak tam wam się spi,tylko nieszczęśliwy albo zlosliwy duch moglby wam dokuczać:-) ale to nic groźnego nie ma co się bac jak macie silnego ducha i bez depresji,ale sprawdzcie jak wam się mieszka glownie spi bo wtedy człowiek nieco niewinny ,bez kupna powinni się zgodzić ze względu na sytuacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a w telewizjii pokazuja urywki z uboju rytualnego widze glowe krowy cos okropnego.mieso przestalam jesc odkad to zobaczylam straszne . poza tym czytalam ze zwierzeta posiadaja dusze tak jak czlowiekwi bylo nawet pokazane zdjecie gdzie za osobami /duchy staly tez zwierzeta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
temat prowokacja poniewaz autorka niby po studiach a pisze i mysli jak osoba ktora nie ukonczyla nawet szkoly podstawowej..niemniej dobrze bylo wymnienic sie pogladami z innymi osobami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość menzata
studia nie przygotowały mnie do podejmowania takich decyzji, ale itak temat zamykam, okazało sie, ze budynek jest zadłużony ...30 tysiecy itak cena jest okazyjna , ale w tej sytuacji wszystko sie komplikuje wiec rezygnujemy. Dziekuję wszystkim za poglady, zwłaszcza nie z ciemnogrodu. Pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wczoraj byl widzialam wysyp cmentarnych tematow: czy mieszklibyscie na cmentarzu, przy cmentarzu.....co autorko zaraz zlozysz nowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nawet liceum uczy poprawnego wyslawiania sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pedaly krytykowaly ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widzialem wczoraj ten budynek po drugiej stronie jest kosciol.,,,ciekawe czy ktos kupil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i co mieszka tam ktos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale to juz bylo i jest oklepany temat....czytalam go 3 lata temu,2 i rok i 3m-ce temu jakis dzieciak robi sobie jaja!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ej tam sie ktoś wprowadzil nie wiem czy autorka topicu ale stoja samochody i wnosza meble....brrrrrr Płocczanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szukam dobrego zakladu pogrzebowegowe wroclawiu. Poleci ktos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś szukam dobrego zakladu pogrzebowegowe wroclawiu. Poleci ktos? ja moge polecic zaklad http://anubis.info.pl/ - Bardzi wspierajacy i pomocni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×