Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość szczęśliwa kombinatorka

Podwójna ja

Polecane posty

Gość szczęśliwa kombinatorka

Piszę do Was bo może poznam tu osóbkę taką jak ja. Z podobnym problemem. Może rozmowa coś da. Może takie "wygadanie " się coś mi da...Jestem matką, pracownicą, żoną, przyjaciółką. Od zawsze byłam bardzo uczuciowa, zakochiwałam się, odkochiwałam, przezywałam każdą błachostkę, śmiałam się do łez i płakałam...Mój mąz jest cudownym człowiekiem. Kocha mnie, pociągam go, dla rodziny zrobi wszytsko. Synek jest super! Sielanka jak się patrzy. Za to w głębi serca tej zabieganej mamuśki kroją się najdziwniejsze przeżycia i odczucia...Raz jestem zakochana w mężu po uszu i nie moge doczekać się wieczoru innym razem myślę-"matko kochana co ja zrobiłam biorąc z nim slub"...Jesteśmy razem już 11 lat i przeżyłam milion rozterek związanych z naszym związkiem.... Nigdy go nie zdradziłam a mimo to często w trakcie seksu wyobrażam sobie że jest to ktoś inny.... Podobam się mężczyznom więc czesto dostaje propozycje wypadu na kawe. W pracy mam 40- stu mężczyzn więc niejednokrotnie wpadają pogadać, pośmiać się... A ja jak debilka ostatnio przeżywam potem każde słowo i już wali mi serducho. Flirt jednak nie jest dla mnie bo nie chce zdradzic a mimo to coś mnie ciągnie w stronę super przystojnego bruneta, czy blondyna ze zniewalającym uśmiechem... Jak wytłuc sobie z głowy te zbędne emocje i skupic się wyłącznie na rodzinie. Czy da się tak. Milion razy obiecywałam sobie ze to ostatni raz. Ostatni raz daje się w ciągnąć w bajer i zawsze potem myslę , rozmyslam, co by było gdyby. Tuż po slubie odezwała sie moja pierwsza miłosc i wszystko odżyło, przez rok walczyłam z wyrywającym się sercem.Takich historii było mnóstwo. Czy to wszytsko znaczy ze nie kocham męża? Czasem tak właśnie mi się wydaje a czasem patrze na niego i stwierdzam ze mam w domu ideał który zaspokaja mnie pod każdym względem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×