Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

praca przez internet!!! sprawdzone, nie oszustwo!!!

Polecane posty

Gość gość
Polecam, do dziś działa. Wiele system sprawdzałem, ale ten zdecydowanie działa najlepiej. Autor bloga odpisuje, jest z nim kontakt, pomaga. :) Czego chcieć więcej :) www.jakzarabiambezetatu.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja ten sposób sprawdziłam na własnej skórze a jestem mama dwójki dzieci i nigdy bym nie zaryzykowała z czymś co by mi żle wyglądało w to weszłam choć też z obawami ale się udało dorobiłam sobie będąc na wychowawczym jak by ktoś chciał szczegóły zapraszam na email katarzyna.tomaszewska.m2m@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poszukuję osoby chętne do współpracy przez internet. Poszukuję osób otwartych ambitnych do swojej grupy w programie partnerskim. Poszukuję ok 30 osób na początek bo z większą ilością nie dała bym rady być w dobrym kontakcie. Może to być zarobek jednorazowy, dodatkowy lub stały wszystko zależy od zaangażowania. Wymagam ukończonych 18 lat, stałego dostępu do internetu, obsługi komputera i internetu na poziomie podstawowym, umiejętności współpracy. Nie wymagam żadnego WKŁADU FINANSOWEGO. Oferuję wprowadzenie do programu, kompletną pomoc przez cały okres współpracy. Zarobki około 600 zł jednorazowo a później nawet 2 -3 tys miesięcznie. Osoby zainteresowane proszę o przesłanie adresu e-mail na jaki mam wysłać szczegóły oferty. lub kontakt pod adres katarzyna.tomaszewska.m2m@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam panią Katarzynę post wyżej pełna profeska pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poszukuję osoby chętne do współpracy przez internet. Poszukuję osób otwartych ambitnych do swojej grupy w programie partnerskim. Poszukuję ok 30 osób na początek bo z większą ilością nie dała bym rady być w dobrym kontakcie. Może to być zarobek jednorazowy, dodatkowy lub stały wszystko zależy od zaangażowania. Wymagam ukończonych 18 lat, stałego dostępu do internetu, obsługi komputera i internetu na poziomie podstawowym, umiejętności współpracy. Nie wymagam żadnego WKŁADU FINANSOWEGO. Oferuję wprowadzenie do programu, kompletną pomoc przez cały okres współpracy. Zarobki około 600 zł jednorazowo a później nawet 2 -3 tys miesięcznie. Osoby zainteresowane proszę o kontakt pod adres katarzyna.tomaszewska.m2m@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrenia
Ja polecam inną ale bardzo skuteczną metodę zarobku w domu, korzystam z tej firmy już od kilku lat i jestem zadowolona, jakby ktoś był zainteresowany niech pisze na mail: mnhunter@op.pl w tytule proszę o wpis „zarabianie w domu za darmo”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twoja szansa WowApp! Przede wszystkim musisz wiedzieć, że WowApp to darmowa aplikacja mobilna oraz na komputery stacjonarne, którą można wykorzystać dokładnie w taki sam sposób, jak inne komunikatory, z których dotychczas korzystałeś. Służy ona do czatu tekstowego, rozmów audio i video oraz prowadzenia konwersacji grupowych, w trakcie których można uczestnikom przesyłać pliki i zdjęcia. Firma oddaje 70% wpływów z reklam, które są wyświetlane wewnątrz aplikacji . W ten sposób możemy uczestniczyć w branżach: mobilnej reklamy, która jest warta 135 miliardów dolarów rocznie oraz międzynarodowych połączeń telefonicznych, która jest warta ponad 5 miliardów dolarów rocznie. W ramach aplikacji możesz korzystać ten z mechanizmu Cash Back , czyli zwrotu części pieniędzy, jeśli tylko korzystasz z usług płatnych i wydałeś pieniądze np. na połączenia z telefonami komórkowymi stacjonarnymi (funkcjonalność znana np. ze Skype Out). Firma WowApp zwraca 10% tego, co w niej wydałeś. Oczywiście rozmowy pomiędzy użytkownikami aplikacji są ZAWSZE darmowe. Każdy użytkownik WowApp może polecać następnych użytkowników i otrzymywać dochody z reklamy jakie oni oglądają, aż do 8-mego poziomu poleceń w głąb tzw. Networku. Dochody z reklam są wypłacane codziennie, a z rozmów i zakupów wirtualnych numerów telefonu natychmiast. Otrzymujemy je w walucie własnej firmy WowApp, czyli tzw. wowcoinsach (żetonach wow). Kiedy zbierzemy ich więcej możemy je wymienić na dolary amerykańskie, a następnie przelać na konto bankowe, kartę kredytową lub PayPal. Czy warto sobie zawracać głowę jakąś aplikacją do komunikacji? Sam sobie odpowiedz na to pytanie, wiedząc że: Skype ma obecne 74 miliony użytkowników Ponad 8 milionów użytkowników Skype wykonuje z niego płatne rozmowy Whatsapp ma... ponad 900 milionów użytkowników! Wyobraź sobie, że polecasz darmową aplikację kilku znajomym i rozmawiasz z nimi przez nią, a potem oni robią to samo i za rok czy dwa masz w swojej strukturze kilkadziesiąt tysięcy ludzi, którzy generują Ci dochody z oglądanych przez siebie reklam. Dołącz DZISIAJ i na własnym przykładzie zobacz, że możesz codziennie otrzymywać % z wypływów z reklam, jakie wyświetlane są w twojej aplikacji, a także w aplikacjach osób, których zaprosisz, że też korzystali z darmowej aplikacji do rozmów online! Kliknij w ten link: https://wowapp.com/w/lukasz96 i dołącz klikając w żółty przycisk na stronie, jaka Ci się otworzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna_maria_druga
Ja polecam inną ale bardzo skuteczną metodę zarobku w domu - program FutureAdPro. warto się nim zainteresować, to dość innowacyjne narzędzie, ale opłaca się poświęcić czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Praca online oglądanie reklam i wpisywanie 4cyfrowego kodu. Szybka rejestracja wystarczy mail. Strona w języku angielskim, kto nie zna języka wystarczy włączyc translator. Bez inwestowania swoich pieniędzy! Link do rejestracji: http://vyredrrj.trade/1196360592819/ polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamprace
A ja jestem zdalną ankieterką od kilku miesięcy :D Pracę znalazłam dzięki koleżance która poleciła mi zerknąć sobie oferty na pracuj-online com!Dość sporo ofert pracy mają więc na prawde warto zerknąć jeśli ktoś poszukuje pracy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Polecam dobry polski serwis do zarabiania w internecie. Po rejestracji trzeba wykonywać różne płatne zadania - są to m.in. ankiety, klikanie w reklamy, rejestrowanie się na różne strony - za co otrzymujemy kasę na konto. Jest to polska sprawdzona strona działająca od kilku lat, a wypłacają już po uzbieraniu 10 zł!!! nie jest to wcale takie trudne, szczególnie jak ktoś ma zmienne IP (np. Multimedia ma zmienne) i dostęp do różnych adresów mailowych znajomych, rodziny itp. Po zmianie IP można te same zadania wykonywać nawet kilka razy dziennie lub częściej- wtedy szybciej zarobimy. A zmienić można np. poprzez zrestartowanie modemu lub innymi sposobami (np. wpisując odpowiednie komendy do paska poleceń). Naprawdę super sprawa i łatwy sposób na dorobienie, a serwis ma dobre opinie. https://www.kubigo.pl/profil/zarejestruj-sie/ id/46658/code/942424e9a2e0436/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam panel ARIADNA –płatne ankiety Nagrody: mnóstwo w katalogu do wyboru - od drobiazgów typu ładny długopis firmowy, który łatwo zdobyć po kosmetyki, artykuły agd i elektroniczne i inne gadżety. http://panelariadna.pl/register?ref=988388196

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Polecam płatne ankiety z poniższych portali, gdzie można trochę dorobić. wg mnie najlepsze wypłacalne portale to: 1. OPINIE - płatne ankiety Nagrody: przelew na konto bankowe, Paypal albo doładowania telefonu. http://rejestracja.opinie.pl/zapros.htm?u=76290660 2. toluna – sporo ankiet, , a nagrody to obecnie przelew na Paypal, bony do Empiku, TKMax,zalando, MediaMarkt https://pl.toluna.com/referral/kleberg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michał

Jeśli interesuje Cię dorobienie min. kilkuset zł przez internet to napisz, a podam Ci więcej szczegółów. Nie musisz nic inwestować, aby zacząć zarabiać. Musisz mieć skończone 18 lat. Pozdrawiam

pomoc-m2m@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witajcie, jeśli chcecie dorabiać przez internet i dostać do domu darmową próbkę to polecam fajną stronkę dla konsumentów http://www.blovly.pl , po rejestracji można zamówić próbkę tabletek Fairy oraz małą tubkę pasty do zębów Oral-B. dodatkowo za przesłanie dowolnego zdjęcia paragonu z jakichś zakupów - np. smartfonem można wziąć udział w konkursie zagadce słownej-codziennie 1 osoba wygrywa 100 zł a 9 osób 50 zł. 1 paragon= 1 szansa, niektórzy codziennie dostają 50 zł, polecam wszystkim  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zdecydowanie polecam wypełnianie płatnych ankiet. Np. w panelu gdzie ja jestem jako wynagrodzenie za ankiety otrzymuję do wyboru m.in. przelewy min. 50 zł, doładowania tel., gadżety reklamowe i in.

Cały czas szukają respondentów, więc może jest ktoś chętny to podam stronę http://www.ankiety.net.pl 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×