Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agazgaga

Ćwiczę z Jilian Michaels

Polecane posty

aha zapomniałam napisac bo czanka zastanawiasz sie czy te 25 minut wystarczy jak najbardziej trening interwałowy nawet nie powinien trwac dłuzej ale naprawde trzeba dawac z siebie max zeby był skuteczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro pure cardio mam dużą motywację na jutrzejszy trening bo przeglądałam a tam Tania wymięka bedzie miło na to patrzeć i ćwiczyć haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tania jest też w T25 i tam ćwiczy wersje łatwiejszą ćwiczeń to tak jak u Jillian ;) Ja też mam problem z pompkami ale wczoraj jak ćwiczyłam to mi zaczęły wychodzić nawet. O to jutro będziesz ćwiczyć 15min bez przerw na wodę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja robiłam normalne pompki bo tych tricepsowych to za cholere nie moge zawsze robiłam odwrócone przy krześle :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się wydaje że takie efekty to głównie kwestia diety, regularnych ćwiczeń oraz predyspozycji do wypracowania takich mięśni. Aga czy my po ciąży ze swoimi brzuchami mamy na to szanse? na pewno nie! może przed ciążą by się udało ale ja jestem przekonana że trzeba dobrze jeść i ćwiczyć odpowiednio. Mi nie potrzeba takiego umięśnionego brzucha wystarczy że będzie mniejszy niż jest teraz, po co mi taki kaloryfer jak i tak bym się nim nie mogła chwalić na prawo i lewo hehehe ja po roku ćwiczeń to też powinnam wyglądać doskonale ale niestety bez diety to ćwiczenia cudów nie zdziałają a szkoda! ja tam się cieszę z tego co mam nie dążę do jakiegoś konkretnego wyglądu, ciało mi się fajnie zmieniło ujędrniło i jestem zadowolona bo siedząc bezczynnie bym dalej była jak flak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak czanka ale ona pisze ze bez diety a my tu co dieta i bardziej intensywne cwiczenia i d**a nawet płaskiego brzucha nie mam no fakt my mamy nadmiar skóry po ciąży i to głównie przeszkadza :-( ale i tak sie zdołowałam, kurcze musze skończyć to insanity poprostu zacisnąć zęby i robić swoje no jak do przyszłego roku mi się nie uda to kurcze zbieram na liposukcje - żartuje ale poprostu musze dlatego dziewczyny jak bede miała chwile słabości i lenia to kopnijcie mnie w d*pe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie uwierzę że ma kaloryfer bez diety same ćwiczenia nie dają takich efektów każdy trener to powie. Aga my nie tylko mamy nadmiar skóry na brzuchu ale też chyba taką figurę że biodra i uda zawsze większe i ciężej to wyszczuplić. Nie jest z nami tak źle mamy dzieciaki i dbamy o siebie w fajny sposób, nie znam takich osób w realu które by ćwiczyły i dbały o dietę wszystkie moje znajome albo są szczupłe z natury albo nic ze sobą nie robią z lenistwa i mają nadwagę, czuję się jak kosmitka czasami przy nich hehe Mi by się przydała liposukcja i plastyka brzucha ;) na pewno będziemy lepiej wyglądać za jakiś czas Aga tyle wysiłku muszą być efekty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego nie lubicie Tanii? Bardzo fajna kobieta:) W T25 robi latwiejsza wersje dlatego ze zaszla w ciaze i sporo przytyla. Takze fajna sprawa. Pompki tez przyjda z czasem. Ja dzisiaj mam przerwe, ostatni dzien kursu jutro takze zabieram sie za dluzsze treningi, za 3 tygodnie lece do domu i chce miec wage 58! Moje marzenie:) Na dietach juz nie pisze, bo nie nadazam za dziewczynami, takze tylko tutaj. Co dzisiaj cwiczylyscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to w t25 są dwie wersje to fajnie :-) My troszkę dzisiaj zaspaliśmy wiec jesteśmy na pełnych obrotach ćwiczyć bedę popołudniu bo mężuś umówił się z kolegą na spacer i zabierają dzieciaki więc bede miała sporo wolnego czasu :-D. czanka a jak twój maluch reaguje na ćwiczenia mój odziwo lubi bardzi insanity jak widzi S.T to odrazu się smieje tylko wczoraj jeżdził podemną samochodem co bardzo utrudniało i wkurzało :-D A z Jilian to nawet ćwiczy nawet to nagrałam jak macha rękami biega i robi skłony, śmieszne te dzieciaczki. Eliza my przecież też możemy się wspierać jeśli chodzi o dietę jak coś to wal jak dym :-D Ja wczoraj np na kolację się najadłam strasznie ale się rozgrzeszam bo wczoraj miałam tylko 4 posiłki i musiałam nadrobić kalorie :-D o 18,30 zjadłam serek wiejski+grahamka+pomidor i tak się nażarłam że dopiero po 22 poszłam spać :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agazgaga serek wiejski w takim wydaniu...mmm... uwielbiam! czasami wrzycam do srodka rzodkiewkę i cebulkę/szczypiorek (pokrojoną w kostkę) i odrobina pieprzu/chili. Dwa dni nie ćwiczyłam, wczoraj tylko spacer i to krótki. Za godzinę idę (pieszo 30min w jedna strone) kupic hantle 3kg, mój luby będzie nimi ćwiczył z Jillian (ja wówczas 1,5kg). A te trójeczki to sobie dodatkowo popodnoszę na tricepsy bo mam tam jak na razie galaretkę:) Dziś planuję bardziej statyczne ćw, bez podskoków, typu mel B na brzuch + hantle. Nie wiem dlaczego ale przez te dwa dni jakoś wyszczuplałam (a przyznam się że grzeszyłam...) chyba ciało odpoczęło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga mój syn zwykle spał jak ćwiczyłam po południu a ostatnio przestał :( za to chodzi spać o 19 :) więc staram się go wymęczyć na podwórku ile się da żeby potem grzecznie zajął się sobą jak będę ćwiczyć, bawi się autkami lub ogląda bajki raczej ze mną nie ćwiczy ani się nie pląta, czasem się ze mnie śmieje jak skaczę albo padam na podłogę ze zmęczenia, a jak mu mówię że będę ćwiczyć to pokazuje ręką że będę hantlami machać czasem mu pozwalam ćwiczyć tymi 0,5kg to się cieszy. Śmiesznie jest czasami jak to z dziećmi :) Idę za raz na spacer bo jest ładna pogoda, jakoś nie chcę mi się na razie ćwiczyć, chodzę jakaś obolała aż mi się odechciewa Insanity ale trzeba zacisnąć zęby i przynajmniej miesiąc ćwiczyć. Wikia już wracasz do ćwiczeń? myślałam że dłuższą przerwę zrobisz, jak kolana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czanka wracam/nie wracam:) dziś to nie bedzie trening jak zwykle, tylko taki na lajcie, na leżąco, na czworaka i siedząco:) absolutnie bez nóg, bo czuję jeszcze lekki dyskomfort a bez zadnego treningu wpadne w depresję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduje pure cardio wykonane :-D Zawsze podczas treningu insanity mówie sobie że to nie dla mnie ze jutro już robie coś innego ale po treningu jest uff nie było tak źle :-P. Zapomniałam wczesniej napisać że mam zakwasy na skośnych po wczorajszym :-D Eliza co z tobą? zawsze dawałaś najostrzej z nas a teraz tak lajtowo? Chyba nie odpuszczasz co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wikia bo właśnie podczas regeneracji chudniemy nie podczas ćwiczeń po treningu właśnie kiedy mięśnie się regenerują spalany jest tłuszcz (tak czytałam) dlatego nieraz potrzeba troche odpocząć dać ciału czas na regenerację a ty ostatnio ostro dawałaś sobie popalić. Spróbuj tego fit testu bardzo jestem ciekawa twojej opinii bo mniej wiecej ćwiczyłyśmy te same treningi i czekam na twoje porównanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha i spróbuj żelu przeciwbólowego na kolana mi pomaga do tego przy cwiczeniach zakładam opaski uciskowe czy jak to tam sie nazywa naprawde lepiej sie ćwiczy i kolana tak nie dokuczaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój mąż wcina pizze :-( A ja śliwkę po treningu Herbatka Yerba i lulu oh nie znosze jak mi to robi jeszcze zeby była 6 rano to może bym sie skusiła na kawałeczek w ramach śniadania a tak d**a musze patrzeć i cierpieć jutro chyba za kare bedzie miał zupę na obiad hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też melduję :) cardio power & resistance zrobione cudem! miałam dzisiaj straszny spadek motywacji przekładałam ćwiczenia na później i na później już miałam rzucić to w cholerę ale jednak się zebrałam przed 21 i siedzę teraz cała mokra ale zadowolona że jednak się nie poddałam :) oglądnęłam moje fotki z wielkimi udziskami i podziałało że należy spalić tłuszczyk. Aga wiesz co dzisiaj znalazłam że można mieć rozstęp mięśni brzucha i dlatego tak wygląda jak wygląda, sprawdziłam i na 99% to mam :( wiedziałam że coś jest nie tak ale nie myślałam że tak źle. Jak nie słyszałaś o tym wpisz w wyszukiwarkę jak się to sprawdza za pomocą palców to się wszystkiego dowiesz, fotki też są. A Twój mąż zdecydowanie zasłużył jutro na zupę! Ja dzisiaj przy treningu miałam ochotę co kilka minut wyłączyć ale dawałam dalej i doszłam do końca, jakoś pierwszy tydzień lepiej mi szedł nie czułam że się zmuszam do tego wysiłku, efekty by mi poprawiły humor i motywacje hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co ja kiedys czyałam o tym ale myślałam ze to mnie nie dotyczy teraz sprawdziła i fatycznie ale palce nie wchodza mi az tak głęboko jak na zdjęciach tak jabym miała na nie całą szerokość opuszki palców ale nie wiem czy dobrze sie zbadałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Kochane moje Dziewczynki, pieknie dajecie! Agazgaga dawaj mu zupe jutro, facet tez powinien dbac o linie. Czanka widok zdjec przed cwiczeniami jest nieziemska. Co wiecej, ja kiedys nienawidzilam patrzec na siebie w lustrze podczas cwiczen a teraz uwielbiam:) Mówicie, ze wymiekam, to macie:) Dzisiaj zrobilam AB Intervals ( T25), 25 minut + Strength Asylum (47 min)- bolalo, byl pot, ale musialam. mój spis z tygodnia: 15 IX- Kenpo P90X 16IX- Core Cardio T25 17 IX- Max Cardio Conditioning Insanity 18 IX- Total Body Circuit T25 19 IX- zaden 20 IX Ab Intervals, Strength Asylum:) Jutro jade z moim na weekend, obiecal mi ze zrobimy cwiczenia w hotelu, ale nie chce mi sie w to wierzyc, wiec raniutko zrobie jakis workout.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga na niektórych zdjęciach to naprawdę poważnie wygląda u mnie w górnej części brzucha mam tak że dwa palce wchodzą nie bardzo głęboko a jak się podnoszę z pozycji leżącej robi mi się taki wzgórek w tym miejscu więc na pewno to mam ale na szczęście nie na całej długości brzucha tylko u góry pod pępkiem już jest normalnie. Eliza jak widzę twoją rozpiskę to się zastanawiam czy ty jesteś jakimś robotem ;) brzmi hardcorowo hehe ja już marzę o powrocie do Jillian i jej spokojnych treningów ale z drugiej strony z kim jak nie z Shounem się tak napocę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie czuć nad pępkiem i pod pępkiem ale nawet nie na cały palec no i takiego wzgórka nie mam jak się podnosze raczej podnosi mi sie całe sadło hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupiłam dziś l-karnityne zeby sie mocniej spocić :-). Dziewczyny czy ktoś się orientuje ile kalorii spalamy podczas insanity?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eliza podawałas nam na maile trening Upper Body Weight to napewno z insanty bo ja go nie mam usiebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze jedno jać ćwiczysz bez drążka p90x? chciał bym moze spróbowac za jakiś czas ale nie moge sie podciągnąć :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga jak przeglądałam kiedyś na allegro gumy do ćwiczeń i hantle to były gotowe zestawy do p90x sprzętu a jest tego trochę, ja na drążku też się nie podciągnę próbowałam na trzepaku ;) i nie dałam rady hehe Nie wiem ile kalorii spalamy podczas Insanity ale jak kupię pulsometr za kilka dni to się dowiem i napiszę ;) a te ćwiczenia od Elizy to są z Insanity Deluxe dodatkowe treningi widziałam je na chomiczku. Ja muszę wymyślić jakiś plan po Insanity wiem że nie dam rady ćwiczyć drugiego miesiąca nawet nie chodzi o kondycje tylko o chęci takiego wycisku aż 6 razy w tygodniu to nie dla mnie, chciałabym mieszać treningi Shauna z jakimiś słabszymi Jillian.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja gume mam drążek też bo kiedyś mąż ćwiczył ale nie podciągne się na nim za cholere i myślałam ze może eliza robi jakieś ćwiczenia zamiast tych na drążku bo w mailu pisała ze na drązku nie robi. daj znać ile taki pulsometr kosztuje też bym sobie kupiła Właśnie jestem po treningu i pierwsze 15 minut to była walka z moim ciałem łydki mnie tak strasznie bolały i zrobiły się twarde jak kamień myślałam ze nie dam rady ale potem ustąpiło i już było lżej tylko kurde w pewnym momencie poleciałam jakoś na kolano przez te cholerne pompki i coś mi tak przeskoczyło ale wróciło z powrotem strasznie zabolało ale zaraz puściło taki wycisk chyba też nie dla mnie za długo sześć dni no zobaczymy chce wytrwać do najbliżeszego fit testu i zobaczymy co dalej troche moja wina z tymi kolanami bo chodziłam dziś dużo na obcasie a zawsze mam bóle po szpilkach :-( Czanka ja bym chciała mieszać insanity z czym śiłowym bo w naszym wypadku trzeba postarać się o jakieś mięsnie a nie tylko spalanie bo nadwagi nie mamy :-) dlatego pomyślałam o p90x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ze zawale dzisiaj całą stronę możecie mnie za to ochrzanić :-) A le dziewczyny co z majonezem? jecie nie jecie? no ja wieki już nie jadłam ale mam taką ochotę a tu tyle kalorii :-) zjadła bym sałatki wiem ze mogę zastapić jogurtem ale to nie to samo :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dzisiaj nie ćwiczę! mam dość potrzebuję odpocząć wiem że jutro i tak bym miała wolne ale dzisiaj wypadło aż 60min wycisku co by mnie dobiło, wczoraj też nie miałam ochoty ćwiczyć ale jakoś się zebrałam dziś niestety żadne siły mnie do tego nie przekonają ;) Aga ja już miałam kilka nieciekawych sytuacji podczas ćwiczeń Insanity, bark mnie dziwnie rwie, raz źle stanęłam skacząc i omal nie skręciłam kostki, z kolanem też miałam problem coś mi chrupnęło jakby się przesunęło a po chwili było ok, biodro też się podobnie zachowało aż mi sie śmiać chcę jak to wyliczam bo nigdy tyle sytuacji nie miałam ćwicząc a to ledwo dwa tygodnie nowych i prostych ćwiczeń ;) Ja w poniedziałek robie fit test i być może po nim już nie będę ćwiczyć wg. rozpiski chciałam miesiąc tak ćwiczyć ale czuję że nie dam rady tak codziennie intensywnie ćwiczyć ale nie zrezygnuje całkiem o nie! Insanity jest świetne ale jak dla mnie to tak 3 razy w tygodniu nie częściej :) jeszcze jest T25 to można by mieszać i też będzie ok. Aga co do majonezu to ja też lubię jego smak zwłaszcza do jajka na twardo i sałatki jarzynowej :) ale jem bardzo rzadko raz na kilka miesięcy jak masz podobnie to nie musisz sie przejmować tylko zjedz, zwykle używam jogurtu do surówek dipów i sałatek i też myślę że nie da się go zawsze zastąpić bo to już nie ten smak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×