Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agazgaga

Ćwiczę z Jilian Michaels

Polecane posty

a żeby nie zwariować zaplanowałam że w niedzielę mogę raz zgrzeszyć w nagrodę za cały tydzień no może nie ćwiczyłam zbytnio w tym tygodniu ale dietę trzymałam i mam już odłożoną u babci pralinkę na dzisiaj o smaku lodów waniliowych niestety tylko jedną bo ma az 75 kcal a taka malutka. A odłozona u babci bo jakbym miała słodycze w domu to cały czas by mi się chciało a tak nie mam to nie jem :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliza ostatnie dwa plany wykonałam w 100% ten też się uda :) strasznie mi się podoba ten Focus i Insanity z Jillian raz w tygodniu daję na odmianę. Aga ja też się nagradzam w niedzielę czymś extra np. dzisiaj sernik ;) czasem w tygodniu jem jakiś batonik musli czy ciacho orkiszowe a tak jestem grzeczna :) Ja dzisiaj nic nie robię może na spacer pójdę jak mi się będzie chciało a tak poleżę sobie całe popołudnie naładuje baterie na kolejny tydzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czanka, dobrze jest mieszac treningi, ja tez nie robie tylko Insnity. Przynaje, ze nie wyrabiam. Nauka, szkola, treningi- masakra. Z moim spotykamy sie tylko raz w tygodniu, bo po prostu nie moge tracic czasu. teraz wstalam po nocnej zmienie, mam 5 godzin nauki na wtorek, moze poswiece z tego 1 godzine na bieg po prostu jest tak piekna pogoda ze az szkoda. .......................... jutro na wieczór chyba sprobuje isc na zajecia z boksu tajskiego, w innej szkole. Lekcja 7 euro, za 1.15godziny, zobacze. zobacze jak sie bede czula po nocnej zmianie. ...................... Dzisiaj dieta: owsianka, banan obiad: warzywa, 2 jajka, wedlina w pracy- jeszcze nie wiem ................. Milego dnia, uciekam do nauki, wrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agazgaga z tym slodkim to nie jest zly pomysl. Od czasu do czasu slodkie trzeba zjesc, tylko ze ja przez to ostatnie podjadanie to stoje w miejscu, a juz dawno powinnam miec 57 kg. .. pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliza ja już nie podjadam trzymam się kalorii i ta pralina mieści się w moim jadłospisie na dzisiaj kalorycznie nie wychodzi mi więcej niż w normalny dzień :-D a to tylko raz w tygodniu i oczywiście nie cała czekolada tylko odrobinka :-D Ja też mam ostatnio problemy z moim ciałem dlatego wzięłam się ostro za swoją dietę zobaczymy co z tego będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam nic nie robić ale pogoda była taka piękna że zaliczyłam spacer przed obiadem i po kolacji oby dwa po 40min, leżałam może godzinkę także wcale nie było takiego lenistwa jak się spodziewałam ;) Eliza masz tyle na głowie nie jedna dziewczyna na twoim miejscu dała by spokój z ćwiczeniami a ty jednak dajesz radę :) super! Aga ja też się ostro wzięłam za dietę i czekam na efekty :) uda nam się osiągnąć cele jak będziemy wytrwałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny szok! spadło mi 0,5cm z ud :) :) :) a od sierpnia już dwa miesiące nic nie chciało się ruszyć , na wadze 61,8 do celu coraz bliżej, mam nadzieje że pod koniec miesiąca będą jeszcze spadki skoro się tak ruszyło, Focus działa, dieta przypilnowana to efekty muszą być! :) Za chwilę Pure Cardio Insanity a potem będę korzystać z pięknej pogody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej dziewczyny to ja Aga nie mogę się zalogować bo mi jakaś reklama zasranego gerbera wyskoczyła i nie mogę jej wyłączyć! a akurat mi zachodzi na logowanie. Czanka brawo! A brzuszek też spadł mi najbardziej na nim zależy może w nastepnym tygodniu uwzględnie t25 w harmonogramie Już jestem po maxie ale dostałam po d***e :-D Teraz prysznic odżywka i lece na spacer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No prosze laski, ale szalejecie, musze brac z was przyklad. Gratuluje spadków, mnie nic nie spada, i jeszcze kolega z pracy powiedzial mi wczoraj ze musze schudnac jeszcze 10kg!!!! Co??:( .......... Ja dzisiaj mam w planie moje "wyzwanie", czyli uklad cwiczen typu crossfit które moge wykonac w domu. I wieczorem ide na box. Sprobuje, zajecia dla poczatkujacych, mam nadzieje ze dadza wycisk, bo to tajski box. Nawet nie wiem co z czym sie je :)) .............. Dzisiaj w domu, zaraz zabieram sie za nauke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co za reklama wku*wiająca!!! U MNE TEŻ! czytam wasze posty po jednej linijce na samym dole pod reklamą, no co za chamstwo!. w dodatku nie widzę po części tego co piszę... Wczoraj udało mi się poćwiczyć 50 min ćwiczeń które wymyslałam na bieząco (przysiady z hantlami po 3kg, brzuszki, pajace, deska pompki babskie itp). Nie miałam dostepu do kompa bo mama film oglądała ale jestem bardzo zadowolona z treningu mam zakwasy w bicepsach:) CZANKA gratuluję spadku!!!!:D dziś jest poniedzialek - to ten dzień gdy ćwiczę drugi raz pod rząd (niedziela, poniedziałek) bez dnia przerwy, wieczorem sie okaże czy dostanę komputer czy nie:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No w końcu zrobili porządek z tą reklamą! Wikia co dziś będziesz ćwiczyć? Spróbuj insanity.Jutro masz wolne ale może w środę się dołączysz będę robić banisha czanka ma już zaplanowane coś innego więc nie proponuje :-(. Co robicie dziś na obiad? Ja dziś za bardzo nie mam czasu zaplanowałam porządki w szafach dlatego u mnie ziemniaki szpinak i jajko sadzone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też mnie ta reklama rano w*******a już jest z boku, ale nie dawno też była jakaś co się co chwilę rozwijała, ja rozumiem że one muszą tu być ale bez przesady żeby przeszkadzały w pisaniu i czytaniu. Dzięki dziewczyny, mam spadek nie tylko w udach jeszcze z łydek spało też 0,5cm tu też dawno nic nie schodziło, z brzucha -1cm a talia teraz w miejscu stoi hehe także tym razem spadki raczej na dole choć chyba z biustu znowu mi coś zeszło :( ale mam to gdzieś mogę być płaska byle szczupła ;) nigdy nie miałam większego biustu także dla mnie to normalne hehe Pod koniec miesiąca napiszę wam moje wymiary. Insanity rano dało mi popalić :) byłam potem na ponad godzinnym spacerze. Zauważyłam że ostatnio nie mam po nowych treningach zakwasów :) Eliza ten kolega to chyba w wieszakach gustuje i się nie zna ;) jakie 10kg dla mnie wyglądasz już rewelacyjnie, jakbyś tyle schudła to byś znikła ;) Aga z brzucha nie spadło jakoś dużo ale może po kolejnym tygodniu będzie więcej, ale widzę po sobie że się zmniejszył i spodnie lepiej leżą :) Polecam Ci z Focusa ćwiczenia na brzuch nieźle pali, ja robię dwa razy w tygodniu zwykle coś typowo na brzuch a tak z hantlami, cardio i na całe ciało. Wikia ja bym tak nie mogła sama ćwiczyć, muszę mieć filmik ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga a jak sie nazywał ten trening co dzis robiłaś max.....i co dalej?bo tu widzę kilka treningów z maxem w nazwie. ok w środe moge sie przyłączyć do banisha:) Eliza ten gość to chyba wredny albo ślepy za 10 kilo jak na mój gust to byłabyś po prostu CHUDA zamiast apetycznie wyrzeźbiona. on w ogóle ma pojęcie o treningach??? robi coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wikia max cardio conditioning :-D Myslę że ten kolega to albo slepy albo sobie żartował Eliza nie przejmuj się ja się zastanawiam czy ty jak bedziesz miała te 55 to nie będzie za mało?? bo wyglądasz już naprawdę ekstra. Po za tym myślę że teraz dołożyłaś więcej siły bo i ten boks i siłownia więc waga może stanąć a ty dalej chudnąć bo jednak budujesz też mięśnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, dzieki dziewczyny. Chyba przesadzil. Tymbardziej ze on wazy 59kg, bo wczoraj chlopaki sie wazyli w pracy. Ale smial sie, bo powiedzial ze mam duzy zad ale kobiety musza miec taki hehe. .................... Mój challenge zrobiony, 30 min dosc intensywny 50 jumping jucks 50 push ups 25 power jumps 50 high knees 50 burpees 50 brzuszki do wstania z pol z rekawicami 25 sumo squats z hantlami 30 brzuszki ( " nazywam to rozgwiazda") 25 z hantlami: przyciagnac i rozlozyc rece:) 20 plank position- podnosic sie i opadac na rekach ................... dieta: owsianka 2 jablka, banan ryz z kurczakiem ( przyniosla mi go moja wspolokatorka!!!350 max) Dzisiaj jeszcze 2 jaja z wedlina (200) 3 chlebki 110 ........ Agazgaga uwielbiam Max- jutro go mam w planie. A znasz Interval p90X? Moze umówimy sie na jakis dzien ?ja go robie w czwartek? ............. mój plan: poniedzialek- wyzwanie, box wtorek: max cardio Conditioning, impreza:) sroda: Strenght Asylum czwartek: Interval P90X piatek : 6 mile albo wyzwanie + Pure Cardio ( zalezy od pogody sobota Box z moim niedziela OFF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliza zrobiłaś 50 krokodylków???!!!! O matko ja ich nie znosze nie wiem dlaczego wszyscy je tak lubią wiem że są skuteczne ale robię tylko jak pojawiają się w treningach :-P sama raczej się nimi nie katuje a przynajmniej nie w takiej ilości. Nie ćwiczyłam tego p90x oprócz brzuchów tak przeglądałam na chomiku fajnie się zapowiada ściągam coś z to.r..en w ale nie wiem co to będzie p90x mam nadzieję że znajdzie się tam ten trening bo na gryzoniu nie mam już transferu :-( a szkoda mi trochę kasy z komórki. W sumie to na czwartek mam zaplanowany trening ale w ostateczności mogła bym go zamienić bo i tak miałam w planach cardio więc... zobaczymy co się ściągnie. Co do Max cardio conditioning to się zakochałam w tym treningu :-D Ciekawe czy wikia wypróbuje dzisiaj? A ty Czanka próbowałaś już tego maxa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I co aga, sciagnelo Ci sie?? Wikia, Czanka zyjecie?? Czanka to jest twardzielka, ona niezle wymiata :) ................. Ja wlasnie wrócilam z klubu, okazalo sie byc baaaardzo blisko mojego domu. Trening z prawdziwym ringiem, troche facetów przyszlo, na szczescie 2 dziewczyny tak samo. Byl intensywny, miesnie mi palily on boksowania, trenerka pokazala mi ruchy. Pozniej bylo na koniec 10/10 przysiad- pompka i tak z zejsciem na w dol do 1/1. Na przemian. Haha wszyscy sie na mnie gapili bo bylam 1 raz. Faceci jak z wiezienia niektorzy- strach:) Ale przyjemnie bylo. Chyba pojde za tydzien. Przyda mi sie, nawet chcby do obrony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żyję ale nie mogę siedziec przy kompie gdy mam "gościa":) dziś spacer był 1godz15min a przed chwila skończyłam total fitnes 3 na nic innego nie miałam ochoty ani siły. jestem zdechlak juz 4dzień spię na podłodze na materacu i sie nie wysypiam:P ide go napompować bo powietrze uszło...:D dobrej nocki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziewczynki! Eliza jeszcze mi się ściąga nie zostawiałam kompa na noc zostało jakieś 50 minut niestety na torr... jest tak że z jaką prędkością ktoś udostępnia z taką ciągniesz :-( dlatego tak długo. Wikia szkoda że nie udało ci się z insanity ale rozumiem twoję zmęczenie pomyśl że za te męki masz mamusię w domku :-) własnie jem śniadanko i się zastanawiam czy ćwiczyć teraz czy wieczorem dziś mam zaplanowany długi trening (ale nie tak intensywny jak insanity) siła+cardio ponoć tłuszczyk się lepiej spala jak po siłowym robimy cardio i nigdy na odwrót bo można spalić mięśnie. No i tak się zastanawiam czy teraz nie pójść na długiii spacer bo tak pięknie słońce zagląda dziś ma być u nas 22 stopnie :-D a ćwiczyć wieczorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sila I cardio razem??? jK dlugo taki twoj trening trwa?? ? wytrwalosci zycze ja juz w pracy, pozniej uczelnia I kolokwium a potem max cardio I impreza. czyli dzisiaj same "przyjemnosci:) "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliza ja siłowy będę robić ChaLean Extreme tam nie ma wstawek cardio tylko ćwiczenia z obciązeniem takie spokojne więc serducho mi nie wyskoczy :-D to nawet zblizone do asylum nie jest, do tego zrobię killera bo chciałam takie cardio żeby zbytnio nie forsować mięsni a tam tylko podskoki nie zbyt wymagające ćwiczenia ale podnoszą tętno i o to mi chodziło żeby uzyskać odpowiedni puls insanity czy t25 byłoby za ciężkie najlepiej było by pójść pobiegać ale z małym nie mam takiej możliwości. Wyjdzie około 1h i 15 minut nawet chyba mniej :-D Jeszcze 12 minut i się ściągnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga taka fajna pogoda na spacer! trening nie ucieknie, a słonko tak:) ja dzis wolne mam, dziś tez ostatnia nocka na materacu, mama jutro wyjeżdża zobaczę ją dopiero na boże narodzenie (mam przepełnioną lodówkę i zamrażarkę, cały czas gotowała!:) haha nie dało się jej od garnków odciagnąć... ach te mamy!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliza mam wstawiam w czwartek zamiast turbo fajnie wygląda ale czy ja dam radę tyle ćwiczeń na nogi??? oj będą paliły.... I widziałam pompki tricepsowe masakra dla mnie to nadal czarna magia hihi ale będę próbować jesteśmy umowione na czwartek :-D A z Wikia na jutro banish :-D Fajnie zmykam na spacer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo Czanka gdzie się podziewasz? Ja już po spacerze nie zbyt aktywnym bo mały wolał wrzucać kamienie do fontanny niż chodzić ale przynajmniej się dotleniłam przez 2 godziny :-D Teraz czekam aż obiad się ułoży i wezmę się za trening. Dziś moje menu Sniadanie musli II sniadanie grahamka obiad: krokiet+ szklanka barszczu podwieczorek: (po treningu) odżywka białkowa+jabłko kolacja dwie kromeczki chleba graham z szynką i pomidorem do tego hektolitry herbat ziołowych :-D kupiłam baterię do wagi może jutro się zważę Dopada mnie jakieś dziadostwo chyba będę chora boli mnie gardło i głowa juz się zalekowałam i nie poddam się trening musi się odbyć. Trzymajcie kciuki aby nie rozłożyło mnie bardziej teraz nie mogę sobie pozowlić na przerwe w treningach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopiero teraz się melduję nie miałam chwili, rano byłam na zakupach i na usg,wyszło że zbiera mi się jakiś płyn w okolicach przydatków dlatego ciągle czuje to kłucie a przy okresie jest masakra, także przynajmniej nie chodzi o jelita i coś poważnego, cieszę się że w końcu czwarty lekarz u jakiego byłam znalazł powód tego bólu a co dalej nie wiem bo wysłał mnie do ginekologa. Jeszcze czekam na wyniki badań z krwi ale nie powinny wyjść źle skoro to jednak nie jelita. Właśnie ćwiczyłam z Jillian BR w12 jakoś lekko mi poszło, chyba się za bardzo przyzwyczaiłam do Focusa ;) Hard Body mi daje bardziej popalić niż ten dzisiejszy trening. Zaliczyłam też godzinny spacer pogoda cudna :) aha tam był mostek w BR bałam się że na łeb spadnę i coś sobie zrobię także go pominęłam hehe ale próbowałam ;) x Aga ja próbowałam tylko Max Interval Sports i mi się nie podobał może w przyszłym tygodniu wypróbuję coś z tych cięższych treningów ;) a fajne to połączenie cardio z siłowym, napisz jaka się ćwiczyło potem. x Eliza ale dają wam tam wycisk ja to bym pewnie wymiękła jeszcze te pompki uhhh x Wikia chyba te zapasy w lodówce Ci jakoś zrekompensują niewygodne spanie na materacu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie dałam się wypocę to choróbsko!!! z Szaliną ćwiczyłam ręce a killer to głownie nogi i brzuch więc fajnie wyszło mi 1h 15 minut spocona szczęśliwa zaraz biegnę znów na spacer chociaż na pół godziny trzeba się hartować :-D Kurcze te dziewczyny tam machają 15 kg najmniej widziałam 8 kg az wstyd :-( ale szalina mówi ze jak nie dasz rady 15kg to cwicz 5kg więc trochę mi ulżyło :-D fakt te ćwiczenia robi się powoli i te moje 3kg trochę lekkie ale kombinowałam jak mogłam ile mi się hantli zmieściło w rękę tyle ładowałam :-D muszę się do następnych ćwiczeń z szaliną zaopatrzyć w butelki z wodą 6l będą dobre do przysiadów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czanka to dobre wiadomości teraz tylko ginekologicznie zrób porządek i będziesz okaz zdrowia do tego fit :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga aż takie ciężarki tam trzeba mieć? ja to się nie nadaje raczej do takiego pakowania ;) na razie ćwiczę na 2kg biorę hantle 1,5kg i dokładam malutkie 0,5kg i jest ok czasem za lekko, miałam kupować te hantle 3kg ale na razie mam ważniejsze wydatki, zima idzie ;) jak ty będziesz ćwiczyć z takimi baniakami 6l? to tylko do przysiadów tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak do przysiadów do innych było by raczej nie wygodnie. No tam ida cięższe hantle bo mięśnie sa izolowane i ćwiczysz powoli a jak ćwiczysz z jilian to namachasz się przy cardio a to męczy dlatego było by ciężko z taki obciązeniem. ja dziś ćwiczyła ChaLean Extreme Push Circiut 1 zobacz jak to wygląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×