Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agazgaga

Ćwiczę z Jilian Michaels

Polecane posty

No Czanka tak właściwie wszystkie programy Insanity p90X BR itd są skonstruowane na 6 dni w tygodniu ale myslę, że wszystko zależy od intensywności tych treningów bo mięsnie się regenerują a tłuszcz sapala nie w czasie treningu ale właśnie najbardzie po! więc regeneracja jest konieczna a każdy organizm jest inny . Wikia o ten sam kalendarz mi chodzi tylko u mnie jest w empiku po 45 zł dlatego szkoda mi kasy a nie jest podobny do ksiązki? bo ksiązkę mam i nie korzystam, wątpię też czy ćwiczyła bym z tym kalendarzem bo wolę filmiki tylko czy jest tam coś więcej niż treningi co by się mogło przydać? do mpiku mam strasznie daleko i nie wiem kiedy się wybiorę. A ty zamawiałaś prze internet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
identyczny widziałam po 45zł tylko nie miałam czasu przejrzeć zresztą odstraszyła mnie cena naprawde ale chyba był jeszcze przed premierą kurcze jutro się przejde specjalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wikia a na czym to polega ja wczesniej tak nie zamawiałam płacisz w sklepie czy przy zamówieniu przelewem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dupa u mnie nie ma tej księgarni ale zastanawiam się czy w biedronce nie będzie go za jakiś czas taniej tak jak było z książką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak zamawiasz w empiku na str internetowej to zaznaczasz czy chcesz płacić przelewem czy na miejscu przy odbiorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konsekwentna na niby
Cześć wam :-). Wracam po leniwej nieobecności w której nie stroniłam od fast foodów za to od ruchu owszem. Zauważyłam że coś nie tak, gdy zachcialo mi się palić papierosy. Paliłam trochę ale dziś mnie oświęciło- co ja wyprawiam?! Wzięłam oszczędności poświęcone na weekend i imprezy i wykupiłam karnet w siłowni na której posiedzialam dziś z 1.5 h pod czujnym okiem przystojnego trenera ;-). Spaliłam z 600 kcal. Teraz nie mam wyjścia, wydałam kasę więc chodzić muszę ;-). Ha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey Dziewuszki. Melduje Interval P90X zrobiony + 50 brzuszków extra. Zaszalalam haha Agazgaga robie rozgrewke normalnie. W czym jest problem. Nie rozumiem za bardzo ............ jak biegam to biegne wolno tak 10 km robie w godzinke. Kurcze, dawno nie biegalam. .............. Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj konsekwentna z powrotem! Eliza żaden problem tak poprostu pytałam bo ja nie jestem stanie położyć tych łokci :-P Gratuluję i podziwiam Dzis poćwiczę wieczorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa ok:) Spoko, dasz rade i Ty. ja dzisiaj tez cwicze po poludniu, Pure Cardio i moze troche extra pompek. teraz ma zakupy i praca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję, że dam radę w końcu :-D Bo trening bardzo mi się podoba tylko żałuję, że zrobiłam go wczoraj a nie dzisiaj a ten z dzisiaj wczoraj bo mam mega zakwasy na tyłku :-D i przez to cięzko mi się zabrać za ćwiczenia dlatego trening zrobię później. Następnym razem jak będę robić coś nowego to zaplanuję przed dniem wolnym :-P. Ale nie odpuszczę plan musi być wykonany w 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie pomachałam hantelkami z Focus Gamma - Extreme Circuit bomba! co za trening jutro mam gwarantowane zakwasy na rękach :) ćwiczyłam z 2kg bo więcej nie mam ale i tak wydaje mi się że mogłabym nie dać rady z cięższymi bo przy tym treningu to się hantli nie wypuszcza z rąk a jak już to robi się coś w pozycji plank/pompki. Polecam! czoło mokre reszta też tak jakbym cardio ćwiczyła ;) Konsekwentna czyli jednak wracasz do ćwiczeń :) Eliza nie ma jak Pure Cardio jest czad! Aga dasz radę i z zakwasami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozkminiłam nowy plan ćwiczeń i od przyszłego tygodnia ćwicze wg niego - dwa dni ćwiczeń, dzień przerwy, dwa dni ćwiczeń, dzień przerwy itd. W ten sposób w jednym tygodniu będą4 dni treningowe, a w kolejnym 5, 4,5 itd (w miesiącu 21dni treningowych).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wikia no i elegancko ;) u mnie się najlepiej sprawdza 3 dni ćwiczeń przerwa 2 dni ćwiczeń przerwa wychodzi 5 dni w tygodniu nie jestem zmęczona ani mnie nie ciągnie do ćwiczeń częściej :) jeszcze spaceruję ty też więc jest ok :) a planujesz sobie od razu na cały tydzień treningi czy z dnia na dzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z dnia na dzień, to jak na razie mi odpowiada:) a czy później zmienię to się okaże:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję strength Asylum zrobione! Owiele przyjemniej się to ćwiczy jak dziecko nie przeszkadza :-D. Jutro chyba pójdę pobiegać a tak ćwiczeę dopiero w poniedziałek Mam już plan na następny tydzień ale jeszcze jest do ewentualnych poprawek bo chciałabym trochę poćwiczyć jeszcze na brzuch ale mi dni w tygodniu brakuje hihi a więc tak : Poniedziałek t25 rip'tUp+be fit women(siłowe) Wtorek max cardio conditioning + bieganie Sroda The Pyramid+brzuch szalina lub mel b Czwartek pure cardio +bieg piątek strength asylum Sobota może uda mi się pobiegać ale nie wiem bo mam wyjazd Co myślicie może byście coś zmieniły? ....... Szukam jeszcze tego extrem z t25 co Czanka dzis robiła ale na torr... nie ma :-( chyba muszę z gryzonia ściągnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robiłam dziś ciasto z kaszy mannej dla moich domowników wrzuciłam wszystkie sładniki do kalkulatora kalorii i wyszło mi że cała blacha ma 4500 kcal!!!! Nie skuszę się nawet na kawałeczek jak go pokroję wg herbatników to wyjdzie jedne 250 kcal !!!! Matko i pomyśleć że kiedyś się tym zajadałam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agazgaga szalejesz dziewczyno! Powiedz mi, czy Ty pracujesz?ale bym zjadla takiego placuszka!!! ja tam dzisiaj zgrzeszylam sobie, i tak mialam miec w niedziele bombonierke ( wisnie w czekoladzie)- taka mala, ale niestety nie ma jej juz w sklepach wiec kupilam sobie 4 adwokatki. pychota. Ale zrobilam Pure cardio. takze sie rozgrzeszam pracuje na nocke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliza ja mam odłożona na niedzielę własnie wiśnie w likierze haha! Do pracy wracam dopiero po nowym roku i już się martwię co będzie z treningami ale narazie staram się aby do sylwestra osiagnąć cel a później podtrzymywac to juz nie bedzię tak intensywnie. A co do czasu na bieganie to stwierdziłam,że skoro mój mąż może chodzić na ryby to ja mogę chodzić biegać! Dzis moje dziecko nie przeszkadzało bo wrzucało psie chrupki do butelki miało zajęcię a ja bałagan ale coś za coś ;-). Eliza myślisz że może być taki plan? To, czasowo wyszło mi tak samo jak ostatnio bo T25 przecież krótsze tylko bieganie dołożyłam trzy razy w tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga ja mam z gryzonia Gamme 2 filmiki płaciłam a jeden był za darmo :) także sobie ściągnij bo warto tego extreme :) ja na razie w głowie układam plan ćwiczeń na kolejny tydzień ale w poniedziałek ćwiczymy to samo :) też chcę robić Gamma Rip't Up tak samo Pyramid będę chciała w któryś dzień robić no i Pure Cardio też kusi. Ale to może jutro wam napiszę co i jak bo jeszcze muszę przemyśleć ten mój plan. Aga twój plan jest ok :) ja nic nie dodaję do Focusa oprócz spacerów, ale ty zawsze więcej ćwiczysz ode mnie hehe Ja miałam ochotę upiec ciasteczka cytrynowe na weekend ale też zmieniłam zdanie jak pomyślałam ile białej mąki bym się nażarła ;) Też bym chciała do końca roku ogarnąć swoją figurę i iść spokojnie do pracy, już nie będzie trzeba tyle ćwiczyć na utrzymaniu ale chyba będziemy tęsknić za tym wszystkim nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliza ja zjadłam wczoraj garść orzeszków w czekoladzie tak mnie ciśnie na słodkie teraz przed okresem ale co tam możemy sobie pozwolić raz na jakiś czas, przecież mamy wycisk prawie codziennie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czanka mniam mniam mniam orzeszki w każdej postaci uwielbiam. Co do tego że tyle ćwiczę bo ja mam już jakąs schizę chyba cały czas mi się wydaję, że za mało ćwiczę na to czy na tamto a nie chce rezygnować np z cardio żeby ćwiczyć na brzuch bo wydaje mi się że nie bedę miała efektów no i juz mi się tak chyba w głowie pierdzieli cały czas jestem z siebie niezadowolona :-(. Nie popadam w żadną chorobę broń boże bo jak by tak było to bym nie jadła a mi się chce tylko się powstrzymuje od niezdrowych przekąsek :-) Ach bo to wszystko przez ten brzuch wstretny :-( za tydzień się zmierzę zobaczymy czy się coś ruszyło Ale muszę wam powiedzieć że ostatnio mam małe kryzysy tzn palić mi się chce a jak ćwiczę albo biegam to wtedy mija jakby nie sport to bym pewnie przez to wpieprzała czekoladę żeby nie zapalić :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga faktycznie więcej ćwiczysz niż chyba trzeba ;) też walczę z brzuchem ale nie ćwiczę dodatkowo nic raczej skupiam się na pilnowaniu diety bo to jest najważniejsze ;) wydaje mi się że od niej mój brzuch się bardziej polepszy niż od ciągłych ćwiczeń skierowanych w tą okolicę ale przy układaniu planu zwracam uwagę żeby też dostał wycisk ;) Nie dobrze jak Cię do fajek ciągnie pewnie to dlatego że to fajna przyjemność kiedyś była a teraz jakie masz? słodycze i przekąski odstawione dieta! niewiele zostało hehe ja paliłam przed ciążą ale mnie na tyle odrzuciło od fajek że nawet nie myślę o nich, dla mnie to strata kasy i smród, od kiedy nie palę to dopiero czuję jak ludzie palący śmierdzą, to już nie dla mnie. Trzymaj się! A pomiary będą ok zobaczysz, ja się zmierzę jak tylko będę po okresie bo już zaczynam być wzdęta i w ogóle szkoda się stresować i mierzyć w takim stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dzieczyny! Czanka ja wiem że brzuch się robi w kuchni tylko dieta to moja pięta achillesowa , czasem kuleje staram się bardzo tylko czasem mam wpadki! Wogóle to mi się wydaje że on już nigdy się nie zmniejszy jak patrze na siebie to wszystko się zmienia. Nogi ręce, tyłek, przecież ja nigdy nie miałam tak umięsnionych łydek jak teraz zawsze były patyki a teraz tylko brzuchol stanął w miejscu:-(. A przemyslałam to i dziś jednak nie idę biegać miały być dwa dni regeneracji i tak dowaliłam sobie bieganie do poprzedniego planu a miałam przecież spasować więc odpuszczam dziś wg planu. Z reszta jeszcze się nie doleczyłam. Miłego dnia dziewczęta! P.S modlę się aby to ciasto z lodówki jak najszybciej zniknęło :-P- nie myślałam że kasza manna może być taka tucząca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga nie zapominaj że ten brzuch jest po dziecku i nie jest łatwo się go pozbyć jakby to było ze zwykłego przytycia już dawno byś miała płaski, ja tak samo! nawet nie marzę o brzuchu jak sprzed ciąży liczę na jakąkolwiek zmianę a już dużo mi się poprawiło, tylko ta luźna skóra najgorsza, także wyluzuj ja się już tak nie spinam o ten brzuch wiem że jak jeszcze schudnę ze 2kg to będzie ciut mniejszy ale nie będzie idealny, trudno, ćwiczyłam odchudzałam się no zrobiłam co się dało żeby był ładniejszy ale nie da się już nic więcej zrobić, ty też nie możesz sobie pluć w brodę że robisz coś za mało bo robisz dużo. A z dietą to najgorzej, ja się w sumie na razie trzymam i nie grzeszę jakoś bardzo ale nie jest mi łatwo także się nie przejmuj każdemu się wpadki zdarzają :) Ja za chwilę zabieram się za ćwiczenia :) Focus Core Cardio Beta będzie wycisk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Czanka! Fajnie zawsze można na Was liczyć ! Dobrze, że się wspieramy :-) Jeżeli ci mogę coś zaproponować na przyszły tydzień jak będziesz planować treningi spróbuj max cardio conditioning jest super inny niż ten sport :-D. Mi się tak podoba że już go ma trzeci tydzień z rzędu :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga muszę ściągnąć te treningi MAX bo ich nie mam tylko te dodatkowe i ten jeden co mi się nie spodobał ;) nie wiem sama jak zaplanować te treningi bo będę miała okres jakoś w tym tygodniu nie wiem jak się będę czuła, może sobie rozpiszę tak jak zwykle bez szaleństw treningi a po okresie będę próbować treningów z Insanity Max :) Ale w poniedziałek razem robimy Gamme Ript Up:) przeglądałam tam na brzuch będzie sporo ćwiczeń super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale dostałam wycisk z tą Betą Cardio, Aga spróbuj jej kiedyś ;) Odezwały się zakwasy na nogach i pośladkach po wczorajszej Gammie Extreme, jak to możliwe nie wiem spodziewałam się zakwasów na rękach a tu na odwrót hehe ale dałam radę :) a teraz wolne do poniedziałku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konsekwentna na niby
Aga, na papierosy najlepsza książka Allena Carra-easy way. Mnie bardzo pomaga nie palić. Znajdziesz mnóstwo pdf na necie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czanka na pewno spróbuję ja już chyba nawet kiedys próbowałam ten trening i mi się podobał to ten pierwszy z bety? jak tak to go robiłam wracam do biegania więc na pewno będzie u mnie więcej t25 . Co do fajek konsekwentna to mnie już typowo do nich nie ciągnie tylko czasem mam że mi czegoś brakuję i wtedy najchetniej bym żarła czekoladę wiem że gdybym paliła to pewnie bym zajarała w tym momencie i by mi przeszło nie palę juz ponad 4 lata a nadal odczuwam chęć czegoś... hihi ale najlepsze jest to że jak pobiegnę to w tedy w płuco dostaje tyle tlenu że o fajkach zapominam. Nie słyszałam o tej ksiązce co polecasz poszukam. Napewno nigdy nie wróce do palenia ale ponoć ciągnie tak do 10 lat po rzuceniu zostało mi jeszcze 6 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×