Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agazgaga

Ćwiczę z Jilian Michaels

Polecane posty

dzięki dziewczyny:)Aga nie szkodzi,że zapomniałaś tyle tu informacji przechodzi że łatwo o zamieszanie:P Eliza no zabawnie, pewnie przez to że jestem niższa (przypominam 158:)) i mam mniejsze/lżejsze mięśnie od Ciebie. Ale i tak juz zauważyłam że są twarde:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga ja jestem zachwycona Focusem od początku :) szybko i konkretnie, nawet jak wrócimy do pracy na Focusa zawsze te 30min się powinno znaleźć :) Też bym się chciała zmierzyć ale teraz mam mieć okres i muszę poczekać aż się skończy. Wikia no właśnie wzrost jest dość istotny przy wymiarach, ale i tak jesteś szczuplutka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie czanka mogła byś mi napisać które z focusa są jeszcze z hantlami? Chyba w becie jest coś tak? Mam wszystkie chyba ściągnięte ale musiała bym każdy przejrzeć żeby zobaczyć Ja bym bardzo chciała osiągnąc cel do nowego roku i później podtrzymywać fokusem jak będę prcować ale chyba nie dam rady osiągnąć takiego progresu :-( Dwa miesiące to krótko :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ah no wlasnie, po tym jaka mama mi oznajmila ze nie poleci do Paryza ze mna odechcialo mi sie wszystkiego. Szczególnie, ze w irlandii teraz jest baaaaardzo zimno i deszczowo. ........... max cardio zrobiony + 50 brzuszków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliza kiedy ten maraton? A musisz lecieć z mamą? Może ktoś inny z tobą poleci ? Partner, (nie wiem czy dobrze kojaże że masz siostre?)siostra, sąsiadka? A mama może jeszcze da się przekonać. Musisz walczyć o marzenia bo po co nam takie marzenia których nie można spełnić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga Upper Beta jest z hantlami i Rip't Beta - tego jeszcze nie ćwiczyłam także dorzucę na przyszły tydzień ;) może się przyłączysz? we wtorek mogłabym ;) a w poniedziałek jakiś wycisk z Insanity po wolnej niedzieli. Aga musisz uwierzyć w siebie że dasz radę wiele osiągnąć 2 miesiące to jednak dużo, zrobimy co się da! jak wrócimy do pracy też będziemy ćwiczyć także do wakacji wypracujemy piękne brzuchy ;) Eliza dobra robota!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podziwiam WAs, ze tak umiecie planowac na tydzien przed. Za Waszym przykladem tez tworze plan i nie potrafie wytrzymac nawet dwóch dni. Ja mam takie zrywy, wracam z pracy i widzac jak sie czuje odtwarzam trening (nie wiem tylko czemu zwsze jest to Max Cardio) i jade. Dzisiaj UWT mysle ze jednak zrobie, teskni mi sie za tym treningiem. ................. z tym bieganiem...Agazgaga moze sama wystartujesz co?:) !!!! Ja bym chciala, ale nie chce jechac sama. jak tylko dokoncze pisac moje prace na studia wtedy pomysle, wybiore plan treningowy na bieganie. Prawda jest taka, ze pracujac, studiujac nie jestem w stanie biegac i robic insanity. A nie widzialam jakis glebszych efektów biegania, tak mi sie zdaje przynajmniej. Nie mniej jednak zobacze. ............. Dzisiaj rano nie moglam sie napatrzec na swój brzuch. Po wczorajszym max cardio byl po prostu idealny, az stanelam wryta :)Kupilam cudowna letnia sukienke z odkrytym brzuchem na moj wakacyjny wyjazd w styczniu/ lutym i do tego czasu chcialabym juz wazyc te 55:) byloby super. ............................. dzisiaj na obiad planuje....makaron brazowy!!! nie jadlam juz wieki makaronu. 100 gram odmierze, z warzywami i mieskiem ........................ Wy to za przeproszeniem, niezle napierd*** z cwiczeniami!! jestescie dziewczyny niesamowita motywacja.Dziekuje... ............................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliza czy to naprawdę Ty????????????? Co ty opowiadasz? Chyba ci ostatnio naparwadę motywacja spadła, zapominasz, że to ty namówiłaś nas na spróbowanie tych wszystkich treningów! Ja znim cie "poznałam" ćwiczyłam tylko z E. Ch Mel B i Jilian a w tym okresie jechałam tylko z Jilian ty namówiłaś mnie na skok w głeboką wodę. Gdyby nie ty to pewnie nigdy nie spróbowała bym Insanity bo wydawało by mi się że jestem na to za cienka. Także kto tu jest najwiekszą motywacją co?????? Co do biegania to ja na maraton się raczej nie nadaję nie jestem długodystansowcem, lubię biegać ale krótko haha właściwie to wolę inetrwałowo ale jako że ćwiczę jeszcze dość intensywnie to nie chce spalić mięsni dodatkowymi interwałami dlatego zaczęłam biegać aerobowo. To że nie widzisz efektów po bieganiu to normalne bo akurat do aerobów organizm szybko się przyzwyczaja i trzeba albo robić sobie dłuższe przerwy albo zwiększać dystans :-(. To wyjaśnia np dlaczego nawet otyłe osoby jeżdzącke kilka kilometrów na rowerze dziennie do pracy nadal są otyłe. Może spróbuj interwałowo. Ja teraz biegam ale na pewno długo nie pobiegam bo jak się zrobi zimno to przestanę ale fakt sprawia mi to radość. Eliza to ty zawsze tyle ćwiczyłaś że ja nie mogłam się nadziwić a już wogóle to cię podziwiam za twoją diete ja bym nie potrafiła z tylu rzeczy zrezygnować :-) Także zacznij gadać innaczej bo mam wrażenie, że ktoś się poprostu pod ciebie podszywa :-D. Buziole trzymaj się widzisz jaki masz piękny brzuszek czy nadal uważasz że nie warto walczyć dalej? Dawaj czadu bo tam kaloryfera jeszcze brakuje :-) i wstaw nowe foty na bloku chcemy zobaczyć to twoje cudo! Marzy mi się płaski brzuszek Mnie to się dzisiaj nie chce dopiero ćwiczyć a mały już marudzi że chce na dwór a muszę zrobić trening z rana bo później chce pobiegać. Planuję treningi dopiero drugi tydzień wcześniej też robiłam to na co miałam ochotę i łatwiej mi było zrezygnować z treningu teraz jak mam zaplanowane i napisane tutaj to jakbym nie zrobiła tego treningu to było by mi wstyd przed Wami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, wiem marudze, ale to klimat przedswiateczny i przedegzaminacyjny tak na mnie dziala. Mój wyjezdza do domu, nie bedzie go miesiac, ahhh :) Przynajmniej pisanie pracy mi dobrze idzie. ............ ok bierzemy sie do roboty i dosyc marudzenia.Co cwiczycie? Zrobie to cholerne UWT chocbym miala pasc na lopatki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam dzisiaj wolne :) Eliza to ćwicz bez planu po prostu z dnia na dzień wymyślaj treningi:) Zgodzę się z Agą to ty nas zmotywowałaś do tego wycisku z Shaunem!!! a my byłyśmy przekonane że jesteśmy cieniasy, zawdzięczamy Ci naprawdę wiele :) Jesteś tu największą motywacją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny chyba nie dam rady zrobić pure cardio i jeszcze biegać . Nogi mi odmawiaja posłuszeństwa dziś mam większe zakwasy niz wczoraj nie mogę zrobić Haismana a co dopiero High Knees masakra takie mam ciężkie nogi :-P. Co wy na to jakbym się wzieła za to wieczorem a bieganie dorzuciła jutro bedzie ciężej z organizacją bo cmentarz itd ale jakoś sobie poradzę. Za dużo sobie narzuciłam :-( Przyszłym tygodniu juz bedzie lepiej więcej t25. Czanka mogę z tobą robic Ript beta we wtorek. W poniedziałek insanity ale co zrobimy może max interval circuit albo plyo ale w plyo sa masakryczne pompki nie wiem czy dam radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga odpuść sobie dzisiaj wycisk może nawet zrób całkiem wolne, ja też jestem jakaś obolała z lekkimi zakwasami także ciesze się że dzisiaj odpoczynek, wystarczy mi spacer :) Dobra to na wtorek jesteśmy umówione a w poniedziałek Insanity, jeszcze przejrzę ten Max Interval i napiszę czy podołam, bo tam gdzie dużo pompek to nie lubię bo nie daję rady je robić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga może być ten Interval :) godzinę trwa trochę długo ale raz w tygodniu to dam radę ćwiczyć dłużej :) A jak Gamme Pyramid Ci się ćwiczyło? dopiero w sobotę będę to ćwiczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Czanka:) powoli powoli coś sę dzieje z moim ciałem:)Eliza ja tak samo o Tobie myślałam (i nadal myslę) jak dziewczyny:D że w tym naszym "pokoiku" wymiatasz! Zresztą widziałam Twoją stronę, jesteś już przy mecie! Najwidoczniej jakiś gorszy czas masz ale to przejdzie, spójrz na swoje efekty, jeszcze raz na brzuszek:) i Ci się poprawi!Aga a Ty nie byłaś lekko przeziębiona ostatnio? Może jestes osłabiona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agazgaga pure cardio i bieg? no wlasnie tego sie obawiam. Nie przesadzaj bo Pure Cardio jest wg mnie gorsze od samego Maxa. Zebys nie nabawila sie kontuzji. ............ Wracajac do maxa, probowalyscie juz wszystkich?: Max CArdio, Max Interval Circuit, Max Interval Sports Training?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliza ja na razie tylko Max Cardio i Max Interval Sports, w najbliższym czasie będę próbować kolejne. Też mi się wydaje że Pure Cardio daje bardziej popalić niż Max Cardio. U mnie Focus rządzi cały czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uzupełniłam właśnie stopkę, wcześniej to pomijałam:) zgłodniałam, idę po owoc...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny zapomnijcie o tym co pisałam wcześniej zrobiła to pure cardio po napisaniu posta pomyślałam że najgorsza jest rozgrzewka jak ją przebrnę to dalej już pójdzie rozciąganie mi dużo pomogło rozłożyłam ten trening na czynniki najpierw rozgrzewka później zostaje 30 minut treningu z czego prawie 5 cooldown no przecież dam radę ćwiczyć 25 minut tak do tego podeszłam i zrobiłam, ale wiem że w nastepnym tygodniu już tak nie będę szaleć i mam dylemat nie chce rezygnować z insanity nie chce z biegania i muszę robić siłowe oj bedzie problem może na bieganie poświęce jeden dzień w tygodniu kurcze mam problem albo będę biegać co drugi tydzień może biegać w dni siłowe hm musze pomyśleć. Zgadzam się z tym że pure cardio jest cieższe od max cardio ale za to krótsze hihi. Ja robiłam tylko te maxy co czanka oprócz tych Eliza co piszesz mam jeszcze max interval plyo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wikia wymiary cudne. zazdroszczę ja juz zrobilam: focus uper t25 ( to jest to o czym pisalyscie?) I ab ripper p90x teraz prysznic I do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
hello dziewczyki:) to ja "gość" ahh wiedziałam, że wkońcu się przyczepicie;) próbowałam stworzyć stały nik, ale kiedyś zakładałam na mojego maila jakiś i nie wiem jaki nie mam czasu aby teraz się tym zając więc jakiś utworzyłam od mojego imienia:) Mam na imię Weronika i mam 25 lat.Wybaczcie,że tylko utworze 1 wpis ale kompletnie nie mam kiedy pisać, wczoraj siedziałam nad zadaniami do 19.30 później zakupy i musieliśmy jechać do projektanta bo będziemy sie budować:D u projektanta gadu-gadu i w domku po 21 zjadlam kuraka małą porcje razem z leczo mniam mniam:P i ok 22 trening tak jak pisałam, przy tych boczkach kolki dostałam nie wiem czy nie myle ale agazgaga chyba Ty kiedyś pisałaś o kolce:p tyle wygibasów tam hahah ale fajne to było:) zrobiła sie 23 troszkę odcapnąć kąpiel i 24 o 6 pobudka bo przed pracą miałam dzisiaj dentyste, usuneła mi kawałek dziąsła prawie się nim udłąwiłam :o ahh z tych nerwów nie tyle że ręce mi latały ale też nawet jakiejś padaczki głowy dostałam!!!sniadanko dopiero zjadlam o 12-kanapke zaraz zrobie sobie kawke i do roboty jak zwykle:( jak czytam o tych Waszych treningach te nazwy...to czuje sie jakaś ciemna bo nie wiem kompletnie o co kaman:P ale chcę z czasem wszystko wypróbować:) na dzisiaj polecany focus:) już nie mogę sie doczekac:) ja mam pomiary 8 to będzie mój cały miesiąc:) wikia i jak wrażenia po insanity???:D chyba się podejme w przyszłym tygodniu:) poniedziałek? wtorek zajęty ogladam seriale;) Rozumiem, że Eliza to makeithappen mogłabyś powiedzieć gdzie Twoje zdjęcie z chęcią sobie pooglądam:) Kiedy jedziez do Paryża?? mówisz ze mama nie da rady??może uda Ci się ją przekonać:) a Twój mężczyzna??? dobra koleżan ka albo kuzynka???a może ktoś z pracy???:) ale mi smake zrobiłaś tym łososiem:) kiedyś miałam całą szufladę w zamrażarce zapełnioną łososiem- promocja była:D hihihi uwielbiam z oregano i bazylia:) U mnie na kolacyjke dzisiaj rybka jakis filet. Na blogu znalazłam przepis na neleśniki z mąki gryczanej??miał ktoś z Was przyjemność takiej próbować??:) z farszem ze szpinakiem i fetą i do piekarnika, ale mam smake mam nadzieję, że uda mi się dorwać ową mąke:) agazgaga czy Ty masz jakiś dzień odpoczynku??bez ćwiczeń???ja ćwiczę co 2 dzień ale chyba za mało co mówisz???teraz chce codziennie coś poćwiczyć bo przed okresem jestem więć pózniej przerwa no właśnie nie wiem jak to wypadnie więc nie wiem czy uda mi się insanity na poniedziałek zaraz sobie obczaje ten focus:) Miłego dzionka u mnie słonecznie ale zimno:/ chociaż przez okno popatrzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Veruna:) jestesmy w podobnym wieku ja mam 26. nawet nie wiem ile lat macie dziewczyny... agazgaga, Eliza, czanka? pochwalicie się?:PA co do Insanity to za mało robiłam żeby się wypowiedzieć, ale te dwa treningi były całkiem fajne:) tylko nie lubie gdy do mnie po angielsku mówia bo nie wiele rozumiem (matura z niemieckiego:) chociaż i ten język zapominam bo nie uzywam). I przez to że niewiele rozumiem muszę cały czas patrzeć w ekran a to bywa kłopotliwe dlatego wybieram tenringi z lektorem lub polskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
wikia przynajmniej masz jakieś wytłumaczenie ja miałam mature z anglika i nie używając języka przez 5 lat nic nie rozumiem, ale mam okazję sobie przypomnieć:) idąc na studia miałam test z angola i jestem w grupie dla początkujących :o od paru lat mam jakiś kłopot z pamięcia, troszkę przeszkadza w pracy ale nie jest źle dopiero na studiach zaczyna mi to cholernie przeszkadzac bo nie moge zapamiętać postanowiłam iść do lekarza:/ bo już musze się wytężyć jeśli chodzi o jakieś fakty wczorajsze:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jesteśmy dziewczyny w podobnym wieku ;) ja skończę 26 w grudniu. Veruna ładny nick :) Focus jest taką trochę lżejszą wersją Insanity ale oba te programy są świetne i dają wycisk :) także próbuj te treningi. Ja też nie jestem orłem z ang. rozumiem z grubsza co mówią na treningach ale raczej skupiam się na ćwiczeniach żeby dobrze je wykonywać niż na słuchaniu co gadają ;) Tak samo jak wy nie mam pamięci do języków jak nie używam, puki chodziłam na kurs ang. to umiałam się dogadać jakoś ale nie używam to i wszystko z głowy wyleciało, w szkole było to samo z francuskim ładnie mówiłam a teraz prostych słówek nie jestem w stanie sobie przypomnieć. Doczekałam się okresu :) ale mi się udało akurat jak dzisiaj mam wolne od ćwiczeń obym tylko jutro się czuła dobrze, jestem po godzinnym spacerze ochłodziło się :( ale przynajmniej nie pada jak wczoraj i jest słońce. To ja chyba też się zmierzę jakoś 7-8 listopada jak już będę po okresie, mam nadzieje że będzie się czym pochwalić ;) a jutro wskoczę na wagę ot tak chociaż przez okres może być więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×