Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agazgaga

Ćwiczę z Jilian Michaels

Polecane posty

A czy Veruna jest jeszcze z nami? To ty pytałaś o naleśniki gryczane? Z gryczanej mąki nie robiłam ale próbowałam z razowej i mi się rozwalały :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my też! zaczęliśmy z 14 min spóźnieniem:) niezły trening, te ćwiczenia na dwie hantle robiłam 1,5kg a te co na jedną to 3kg a mój mąż 3kg na dwie i na jedną 10kg. Drązka nie mamy ani taśmy ale daliśmy radę:) fajne te podnoszenie nogi na koniec (w leżeniu) z hantlami w rękach. ale myslałam że to będzie gorsze:Dp.s tez robiłam z razowj mąki i sie rozwalały ale jak się zmiesza zwykłą+razową to wychodzą ładne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To się tak wydaje że ciężkie ale jak się zrobi to już nie jest takie ciężkie a po kilku razach to wogóle przyjemnie się ćwiczy. Mi zawsze dają w kość te pompki muszę rozkładać szeroko nogi żeby dać radę :-D. Mąż twój też widzę, że nieźle wymiata :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga które treningi insanity są w stylu killera/turbo??? to zrobię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak w ogóle to jesz coś teraz??? my zjedliśmy po pół grajfruta i białko za jakiś czas wypijemy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa spodobało się????? fajnie mi troche to asylum własnie przypomina turbo :-D Właściwie to ćwiczę jeszcze max cardio conditioning możesz spróbować, pure cardio jest skierowane na kardio jak killer ale moim zdaniem bardziej męczące. Tylko wiesz Ewa ma takie proste ćwiczenia podnoszące tętno a przy insanity jest ciężej bo jednak trzeba wyzej podskoczyć wyżej podnieść kolana itd także jest ciężej. W sumie to do tych poprzednich treningów dawno nie wracałam Plyomeric cardio możesz spróbować na początek podobało mi się Cardio power bym porównała trochę do szok treningu (z autorskiej płyty) Core cardio fajnie wygląda ale jeszcze nie robiłam Tylko wiadomo z Chodakowską się spocisz ale z S.T to się zalejesz potem :-D Spróbujcie z nami może max interval circuit będziemy robić razem z Czanka pierwszy raz ten tening

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jadłam jabłko ale coś mnie ssie tylko że już jestem po kolacji :-(. Wcześniej też piłam białko po treningu ale narazie odstawiam bo mam podejżenia że mi nie służy także tylko owoc może ugotuje jescze jakieś jajo bo głodna jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podobalo, podobało:) fajnie było zrobić coś innego:) dzięki za porównania treningów, poprzeglądam i może coś wybiorę:) a właśnie zrobiłam te 15 min dodatkowych na brzuch zapomniałam od razu zrobić:) p.s. jajko do dobry wybór ale może wytrzymasz do jutra bez? jak będzie ci jeździć w brzuchu to może też wzdymać, może dwie szklanki wody wystarcza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! Ja to chyba jestem już naprawdę szurnięta już mi się po nocach śni, że ćwiczę :-) Chyba za bardzo się przejęłam tym wszystkim. Właściwie to zapomniałyśmy już o Jilian ,myślę, żę jeżeli nadal nie będzie efektów to w następnym planie uwzględnie jej treningi. Miłego dnia dziewczyny ja zaraz wyjeżdżam do rodzinnego miasta bedę na obiedzie u rodziny mam nadzieję, że nic tuczącego nie przyszykowali :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już po ćwiczeniach :)Focus T25 The Pyramid Gamma, fajny trening :) poszłam spać po 21 hehe i już po 6 byliśmy z synem na nogach. Wikia niedługo będziesz z nami dawać czadu z Shaunem jak Ci się spodobają jego treningi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i muszę obczaić starą siłownie w moim mieście bo pootwierało się mnóstwo klubów fitness z dostepem do sprzętów i są cholernie drogie a słyszałam ostatnio, że nasza stara siłownia przy ośrodku sportowym kosztuje 70zł za karnet muszę to sprawdzić i jaki sprzęt tam mają nie wiem czy do tego jest trener bo pewnie sama sobie nie ułoże planu treningowego :-(. trzeba skorzystać bo już budują nową halę i stara niedługo zamkną a nowa pewnie bedzie dużo droższa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) nie wyjeżadżam nigdzie bo mam na najbliższy grób ponad pół tysiąca kilometrów. Dziś odpoczynek mimo że mi się chce ale jak trzymać się planu to trzymać:P Czanka od czasu do czasu pozwolę sobie na trening z tym panem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam zakwasy na grzbiecie:) Pada deszcz ale i tak byłam na krótkim spacerze (45min), w trakcie którego staralam sie spinać mięsnie brzucha i pośladków:P może pózniej też wyjde albo chociaz wsiadę na rowerek. Na sniadanie jadłam płatki owsiane na mleku+migdały, wiórki kokosowe, morele suszone, orzechy laskowe (każdego po troszeczkę) z cynamonem.drugie sniadanie jabłko i kilka susz. moreli. na obiad zupa bo zostala mi z wczoraj (bez smietany zabielana mlekiem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc laski, jak tam po treningu? ja wczoraj OFF, ciezki dzien Dzisiaj boks na silowni, pozniej trener pokazywal mi chwyty , super. w poniedzialek juz na bank ide na box do klubu. czemu taki len mnie lapie??:)) dzisiaj znów na nocke do pracy, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski! Jak minął wczorajszy dzionek widzę że tylko ja próżnowałam haha i wiecie co dziś też będę :-D tylko dzisiaj już spokojnie bo wczoraj piłam winko i dziś lekki kacyk wiem że to sporo kalorii ale dzis nie pozwolę sobię na nagrodę w postaci słodyczy. Uznam, że nagrodę otrzymałam wczoraj :-). Ale jestem głodna zawsze na kaca tam mam ale jakoś wytrzymam :-) Eliza nie wiem czy dobrze wyczytałam bo angielski u mnie kuleje ale chyba ma być 10 Grudnia nowy p90x3. Widziałaś link? Fajnie się zapowiada. Tyle że tobie za granicą chyba będzie łatwiej to znaleźć niż w polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wolne :) mam zakwasy na brzuchu w górnej części jakby na żebrach, w sumie to dwa dni pod rząd mordowałam brzuch ćwiczeniami. Aga jutro będzie wycisk trzeba zbierać siły :) ja nie pije już ponad miesiąc, a jak już to piwko lub winko raz na jakiś czas. Ale na przyszły weekend jak wymiary ładnie spadną po tym miesiącu ćwiczeń i diety to sobie pozwolę na jakieś winko i przekąski :) trzeba czasem wyluzować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czanka o której ćwiczysz jutro? ja mam sporo nowych treningów teraz do wypróbowania między innymi focusa na brzuch strasznie się cieszę. od jutra też kończe z nabiałem namoczę sobie dziś wieczorem płatki w wodzie tylko ciekawe jak to będzie smakować. No i zamówie sobie jaja takie od swojskiej kury muszę to białko z czegoś czerpać macie jeszcze jakieś pomysły co ma dużo białka oprócz kurczaka i indyka oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owsianka, a takze ser feta spróbuj. ja kupuje takie male opakowanie Fety light w Lidlu i ono ma chyba z 20 gram bialka. Fasola chyba rowniez ma. P90 X, tak kolo grudnia bedzie, ale nie bede go kupowac, mam nadziejeze uda sie skads zapozyczyc:) ................. ja dzisiaj wolne od cwiczen, dopiero wstalam po nocce, a o 17 znów zaczynam maraton. Takze dzisiaj pelen luz. Musze naprawde systematycznie pisac co zjadlam bo zaczynam oszukiwac:) ............... Nowy tydzien: pon- Box wtorek: max cardio sroda: brazil Butt + samba na imprezie:) czwartek - interval p90X piatek: upper body insanity sobota- boxfit nd- off ............. Owsianka zjedzona obiad: tona warzyw z jakims bialkiem- ale nie wiem czy mieso czy jajka w nocy, w pracy: owoce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga myślałam że jutro rano będę ćwiczyć ale muszę jechać na zakupy także raczej po południu ok godz.14-15 znajdę czas a ty? ja jem jajka tylko od wolnych kurek, uwielbiam :) jedz jajka ryby drób i powinno być dobrze. Eliza widzę p90x robisz chyba sobie ściągnę kilka filmików z tego programu i popróbuję w najbliższym czasie, co polecasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, Eliza robisz BBL w środę:) z takim zabawnym prowadzącym??Ja dziś rano robiłam trening u koleżanki, znowu turbo bo ona miała przerwę 3 tyg i chciałam dać jej w kość:D Muszę w tym tygodniu zrobić coś Jillian stęskniłam się za nią, kiedyś bym nie pomyślała ze to się stanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Wikia, robilam juz kiedys ten brazil butt troche smieszne, ale pozniej ide na brazylijska sambe do clubu, tak na godzinke, dwie bo mozna poczuc atmosfere prawdziwej Brazylii (ktora zreszta znam bo rok temu tam podrozowalam) i troche sie rozluznic. ......... p90x interval jest dobry. ogolnie troche mnie nudzi p90x, ale ten trening jest akurat dobry. ........... na obiad kurok z bruskelka i marchewka Ale mi sie nie chce juz uczyc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wikia u mnie w planach treningowych Jillian coraz mniej, była ostatnio raz w tygodniu a w przyszłym tygodniu wcale, na razie od niej ''odpoczywam'' ale jak tylko ogarnę wagę to wracam do niej :) na razie Insanity i Focus daje mi fajny wycisk, widzę efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde ostatnio miewam ochotę na słodkie:( dzis tez za mną chodzi jak na razie się powstrzymuję ale nie wiem jak długo... nie mogę dziś sobie na to pozwolić bo kilka dni temu grzeszyłam:D nawet na spacer wyjsc sie nie da bo pada! paskudnie jest, wszędzie kałuże gdy wracałam od koleżanki mimo ze mialam parasolke, to całe spodnie mi zmokły i buty przesiąkły hehe. tylko spać mi się chce bo tak ciemno... zieeeeewaaam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wkia to rób sobie może budyń albo kisiel :-). Czanka ja bedę ćwiczyć chyba dopiero wieczorem też planowałam rano ale teściowa mi się rozchorowała i muszę lecieć jej pomóc przy babci i pewnie się przedłuży a jeszcze musze obiad dla swoich zrobić. jutro robię kalafiora po chińsku :-D Eliza fety raczej nie będę jadła bo tam jest mleko chociaż uwielbiam :-(. Czanka potwierdzam p90x interval bardzo fajny tylko uwaga na kolana trzeba robić naprawdę bardzo bardzo poprawnie tak, że uda pieką jak cholera :-) ale polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ściągnę ten trening i zobaczę jak to wygląda :) ale jak udziska mają palić to już się boję nienawidzę tego uczucia ;) no ale co to za ćwiczenia co nie czuć by było nic ;) Wikia u mnie pada całe popołudnie, nic tylko spać, dobrze że zdążyłam wziąć syna na rower przed obiadem to się rozruszaliśmy a tak lenistwo na całego :) obiad mama ugotowała także nic dzisiaj pożytecznego w domu nie zrobiłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wikia ja jem coś z dżemem np. wafla jak mnie ciśnie na słodkie :) albo mieszam jogurt naturalny z crunchy owocowym. W ostateczności batonik musli lub kawałek czekolady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czanka ściągnij jest fajnie skonstruowany od pierwszego ćwiczenia do pierwszego ćwiczenia :-) mi się bardzo podoba gdyby nie kolana to bym go częściej robiła choć na razie mam go tylko raz zrobionego ale miło wspominam miałam po nim niezłe zakwasy :-D Wikia ja mam na środę Turbo zaplanowane. jakoś na banisha po ostatnim nie mam ochoty myślę, że w następnej rozpisce jak uwzględnie jilian to będzie to 6w6p lub pierwsza płyta z vity bo cos się ostatnio mocno "zakurzyła" U nas też lipa z pogodą pada od samego rana i ponoć ma tak padać przez cały tydzień będzie masakra w domu z małym :-(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny tak sobie grzebie po tym necie i czytam i już sama nie wiem bo wlazłam w kalkulatory i wyliczyło mi że przy ćwiczeniach w domu spale około200-300 kcal a przy bieganiu godzine 8km/h spalę przy mojej wadze ponad 400kcal i co o tym mysleć???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×