Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agazgaga

Ćwiczę z Jilian Michaels

Polecane posty

Aga ja będę robić rozciąganie po treningu, a w poniedziałek zamiast tego Vertical Plyo ćwiczę Plyometric Cardio Circuit a ty też czy sobie coś innego wymyślisz? A to back to core jest takie właśnie lajtowe ja na pewno najpierw to będę ćwiczyć a potem cardio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobranoc dziewuszki. ja jutro cwicze ktorys z maxow dzisiaj zjadlam owsianka mala porcja ryzu z kurczakiem mandarynki kawalek jablka popcorn warzywa z kurczakiem okolo 1900kcal mysle ze ok jak pracuje do 6 rano. kawy nie licze ........ moj cel na przyszlosc; pas 65 cm udo 50!!!!! hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Ale u mnie biało za oknem :-) Jeszcze pare centymetrów i bedzie można na sankach szaleć z dzieciakiem oczywiście ;-) .... Wiem, że nie powinnam tego robić bo jestem przed okresem ale piłam ostatnio duzo pokrzywy :-) no i wczoraj na wieczór wypiłam "herbatkę" bo juz mnie gniotło cały tydzień :-( a jak się wypróżniłam dziś rano i spojżałam na swój brzuch to stwierdziałam a co tam najwyżej jak bedzie więcej to zwalę na okres :-P No i jest 57,5kg!!!!!!! jeszcze pół kilo i cel będzie osiągniety :-D (ale chyba mi to nie wystarczy hihi ze względu na wygląd brzucha) talia 69 pępek 79,5 brzuch 83,5 tyłek 92,5 udo 53 wiem ze to nikłe spadki zwłaszcza, że w talii nic w pępku +0,5 (od ostatniego pomiaru w trakcie już hybrydy) ale w końcu w brzuchu mi zaczęło spadać ten cholerny worek się ruszył jaka jestem szczęśliwa 1,5 cm to już jest widoczne gołym okiem :-D Mam nadzieje że na koniec hybrydy i po okresie bedzie jeszcze lepiej :-) ..... Eliza 50 w udzie? ale w tym najszerszym miejscu? jak tak to ja też chce!!! :-D bo po niżej to by nie ładnie u mnie wyglądało bo mam już chude nogi tylko na samej górze w najszerszym miejscu chciała bym zgubić :-) w prawej łydce mam 34,5 a w lewej 33 a nad kolanem prawym 35,5 a lewym 34 smiesznie troche ale nie rzuca się w oczy ;-) .... Dzis idę do teściowej na obiad i mam problem bo zapowiedziała żeberka w piwie :-( Nie lubię żeberek i do tego jeszcze tyle kalorii musze coś wymysleć chyba wezmę ze sobą fileta :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliza 50cm w udzie ja nie wiem jak to zrobisz ale powodzenia! Przy naszej figurze to z ud tak łatwo się nie chudnie :( Ja sobie nie wyznaczam takich nierealnych dla mnie celów ;) mi wystarczy 53-54cm :) i tak jestem w szoku że zeszłam poniżej 55cm :) już jestem zadowolona z wymiarów może być lepiej wiadomo ale jak nie będzie to i tak jestem szczęśliwa :) Dzisiaj wolne :) wiatr już tak nie wieje więc idę z synem na spacer a potem pod kocyk i lenistwo do wieczora :) Jak ja lubię takie niedziele tak nic nie robić siedzieć w domu :) Aha kotlety schabowe w panierce sobie dzisiaj zrobimy na obiad nie wiem kiedy jadłam ostatnio jakieś 2-3 miesiące temu a wcześniej to z pół roku na bank, także luz w diecie też będzie :) Aga żeberek też nie lubię, nie wiem czy wypada z własnym mięchem przychodzić teściowa się nie pogniewa? czy wymysliłaś dobrą wymówkę? hehe A wymiary się utrzymują jest dobrze najważniejsze że ten brzuch się ruszył! u mnie strasznie z brzucha zleciało super :) Veruna a ty gdzie przepadłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czanka narazie to myslę nad wymówką na pewno sie obrazi już wczoraj mało się nie obraziła jak powiedziałam, że nie wiem czy przyjdziemy Ja to bym chciała miec takie wymiary w brzuchu jak ty Czanka wogóle ty to jesteś moją motywacją :-) Ja tam schabowe jem co prawda częściej z kurczaka ale jem :-D pewnie dlatego u mnie tak słabo idzie ale nie potrafię zrezygnowac całkowicie z tego co lubię bo dieta była by dla mnie męką i pewnie po powróciła bym do takiego jedzenia i byłby jo-jo dlatego jem z ale z umiarem :-) No a gdzie reszta dziewczyn? Veruna? Wikia? Eliza ty to jeszcze sobie pośpij :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agazgaga wymiary i tak piekne! 57.5kg- cudownie!:) Co cwiczycie dzisiaj dziewczeta? ja chyba Max interval sports training. Nie wiem co na obiad!!!! zjadlabym raz z jakims miechem moze? albo jajkami...wrrrr teraz musze sie jednak pouczyc.traning i do pracy:) do sklikniecia pozniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czanka wiadomo, ze to niest niewiadomo jaka obsesja wymiarowa, juz nie jestem na tym etapie, juz jestem zadowolona z tego jak wygladam. Po nowym roku zwalniam. Ale bede cwiczyc i jak zlece do 52 cm- bylo pieknie i tak. Z ud sie wolno chudnie, przynajmniej w moim przypadku wiec ze spokojem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam ten bilet do Polski, mama mnie blagala zebym kupila!!! Ah moje swieta z Rodzinka, oby sie wszystko ulozylo i zebym przyleciala z powrotem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzialyscie to zdjecie laski na Ewki facebooku, ze laska schudla niby z takiej wolowiny w 3 tygodnie !!??? teraz to juz na pewno nie lubie Ewki i niech nie wciska ludziom kitu. W zyciu w to nie uwierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga ja swego czasu co niedzielę robiłam schabowego uwielbiałam wręcz ale to za czasów co uwielbiałam wszystko i w dużych ilościach ;) potem odwykłam i teraz raz na jakiś czas robię nie ciągnie mnie, też wolę z kurczaka ale wychodzi na to że najczęściej jemy w panierce rybę a tak to nic, jeszcze kotlety mielone się zdarzają. Nie wiem jak tobie ale mi się tak nawyki pozmieniały że niektóre potrawy mogą dla mnie nie istnieć ;) a o jojo nie mamy się co martwić jemy normalnie tylko z głową :) Zobaczysz Tobie też się brzuszek zmniejszy ja nie wiem co się nagle stało że takie spadki przecież jem jak lubię tylko troszkę wyrzeczeń szok! Eliza na pewno osiągniesz cel tylko na to potrzeba czasu bo już nie masz za dużo tłuszczyku do zrzucania ;) a z udami to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ah czanka nie moge sie doczekac jedzenia mamusiowego;) dzisiaj robie przerwe bo juz sie nie wyrobiw, stoje w ogromnej kolejce za swetrem;) ale od jutra dwa tygodnie treningow przed swietami zeby pieknie wygladac w domu jestem mega szczesliwa ze jade naprawde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eh Czanka ja niestety nie moge sobię za bardzo pozwolić na taką dietę jak bym chciała muszę dopasować się do rodzinki dziecko alergik prawie nic nie może (ryby też odpadają) mąż nie królik trawy jeść nie będzie (tak mówi) a ja trzech obiadów gotować nie będę staram się to jakoś wypośrodkować żeby wszystkim było dobrze :-) jakbym nam zrobiła rybę to musieli bysmy jeść ja w ukryciu bo mały by zobaczył to zaraz by chciał i był by płacz dlatego jem raczej na kolację :-) jak już śpi on strasznie lubi jeść z czyjegoś talerza. ..... Eliza ja myślę że ta dziewczyna ze zdjęcia wcale tak dużo nie zgubiła no zobacz przecież ten brzuch był prawie płaski do tego woda zeszła po za tym zdjęcie jest zrobione jedne z daleka jedno z bliska ja też potrafię zrobić tak zdjęcie, żebym wygladała chudziej niż w rzeczywistości wystarczy inne światło i już wygląda się innaczej po za tym ten pingwin też się tak odchudził?. Może nie zrobiła tego celowo (ta dziewczyna ze zdjęcia) ale na pewno to nie jest taka wielka zmiana :-D, Po za tym my już ćwiczymy długo organizm przyzwyczaił się do wysiłku i nie masz szans (no może po za Czanką ona jest wyjątkiem) żeby w takim czasie teraz tyle zrzucić . Jakbyśmy się nie ruszały wogóle i od takiego stanu ruszyły to pewnie było by szybciej. Pamiętasz jak na początku kg szybko spadają? .... Muszę się wziąc w garść bo mam jak zwykle doła i nie jestem z siebie zadowolona ale teraz to normalne nie mam na kim się wyrzyć mąż poszedł do kolegi a mały zasnął (niestety będzie wesoło w nocy :-( ) To u mnie normalne przed @ :-( ... Eliza ja mam koleżankę z podstawówki ma synka starszego od mojego o 3 miesiące, Po ciązy miała duzo więcej do zgubienia niż ja. Zaczęła później niż ja bo w czerwcu ćwiczyła killera Ewki 5-6 razy w tygodniu i już od dwóch miesięcy ma rozmiar 34 płaski brzuch i gdzie tu sprawiedliwość??? Ale ona już w podstawówce była wysportowana trenowała koszykówkę i zawsze jak ją pamiętam była taka malutka drobniutka a po ciązy wyglądała no nie chce jej obrażać :-) a teraz laska jak ta lala a ja tu insanity, J.M Hybryda i kto wie co jeszcze a o płaskim brzuchu to moge pomarzyć :-( Także każdy z nas jest inny. Dla mnie te metamorfozy są dołujące to nie jest dla mnie żadna motywacja no chyba, że bym dopiero zaczynała a tak już dawno przestałam oglądać żeby się nie denerwowac. A właśnie miałaś spróbować jej treningu i co namyśliłaś się? .... Moje menu 1. owsianka+kromka żytniego z pomidorem 2. ziemniaki+ buraczki+filet z kurczaka :-) + kawalontek mięska żeby teściowa się nie obraziła taki 2cmX2cm :-) bez sosu 3. dwie czekoladki kawowe+pianka jojo (wiem że zgrzeszyłam ale wolałam teraz zaspokoić swój głód na słodkie niż znów rzucić się na kremówkę jestem przed okresem i pewnie tak by było cały tydzień nie jadłam słodyczy :-) 4.Na kolację zjem grahamkę z jajkiem i pomidorem A teraz czekam na baty za te czekoladki :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agazgaa nie przejmuj sie, od jutra koneic ze slodyczami do swiat! Obiecuje, ze nie dotkne, ale najem sie u Mamy po wsze czasy!to jak do swiat koniec?? ja przysiegam:)) Nie moge sie doczekac karpia, piergów, barszczu, szarlotki krolewskiej, sledzi!!! mnaim mniam :) .................. ano niektore laski jedza jak swinie i gorzej a wciaz chude sa. ale my bedziemy mialy ABS !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ABS hahaha chyba w aucie :-D ale mnie rozbawiłaś ty to może jeszcze masz szanse pewnie nawet ci niewiele brakuje ale ja kochana z tą obwisłą skórą hahaha ale pomarzyć mogę :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, nie pisałam bo cały dzień pracowałam, mam coś jakby umowę o dzieło, mam całkiem wolne dni ale też takie jak dziś ze od rana do wieczora jestem zajęta. Ledwo na oczy widzę:D idę na spacer bo caly dzien przesiedzialam w zamknietym pomieszczeniu.... Jutro nie pracuje wiec nadrobię rozmowę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliza ale jak patrze na twoje zdjęcia to mójemu brzuchowi jeszcze daleko do twojego ja wogóle nie wiem skąd ty masz te wymiary :-P zero boczków i brzuch wygląda na płaski. Po Hybrydzie może zrobię zdjęcie to zobaczysz choć nie wiem czy jest na co patrzeć haha Veruna co się dzieje????????? Wikia odpoczywaj Ja też spadam obejrzeć jakiś film Jutro dwa treningi i chyba zrobie je osobno Do jutra laski :-) A tak wogóle to ktoś ćwiczył dzisiaj?? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ćwiczyłam! Total f. 4 z Tomkiem i ćwiczenia na posladki z obciaznikami na kostkach (po 0.5kg) Diety nie napisze bo jadłam w locie i nie pamietam ile dokładnie. Duzo daktyli, owsianka, soczewica z pieczarkami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje menu: 1. 2 kromki grahama i piętka z masłem, żywiecką i ogórkiem 2. rosół z makaronem 3. ziemniaki z koperkiem, schabowy w panierce, surówka z białej kapusty 4. kawałek ciasta, 2 ciastka z marmoladą 5. jajecznica z 2 jaj z cebulą i wędliną drobiową, pół pomidora, 2 kromki grahama z masłem Przeleżałam popołudnie pod kocem :) ale na spacer wyszłam na 30min strasznie mroźno się zrobiło. Aga ale masz pod górkę przez te alergie no ale nic nie poradzisz, mój syn to ciągle mi wyjada z talerza nawet jak ma to samo na swoim ;) u mnie też nie ma lekko z tymi obiadami ale też nie mam zamiaru sobie osobno gotować jakoś da się zrobić tak żeby było częściej zdrowiej i mniej tłusto ;) Aga trzymaj się przed okresem to jest masakra jak nie apetyt szaleje to hormony buzują i człowiek się wkurza o byle co. A brzuchem się tak bardzo nie przejmuj ja mam ten sam problem mimo że spadło sporo cm to i tak mi wystaje ze spodni, boczki zeszły a z przodu mam wystający worek skóra naciągnięta rozstępy ale mam to już w d***e ;) niedługo kupię sobie jakiś fajny strój kąpielowy tylko nie bikini i wezmę syna na basen dość chowania się i tak jesteśmy zgrabne :) aha ja jeszcze będę miała jakieś małe blizny po laparoskopii, już nie wspomnę o bliźnie pod brzuchem po cesarce ale olać to! Eliza no to pojesz świątecznych potraw ;) wyćwicz abs za nas dwie bo my z Agą to po ciąży nie mamy warunków hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski, w końcu dostałam @ pare dni za wcześnie ale najważniejsze, że jest :-D U mnie leje ale chyba ciepło bo już wczoraj wieczorem było fajnie, niestety na spacer nie mam ochoty brzuch mnie boli może popołudniu się wybiorę na pół godzinki. Teraz śniadanko :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze nikogo nie ma ? ;-) Czyli dzisiaj pierwsza zaliczyłam trening :-D narazie tylko połowe bo własnie zrobiłam back to core a później zrobię drugi tylko jeszcze nie wiem czy Vertical Plyo czy jak czanka pylometic cardio. Mówcie co chcecie ale na bóle menstruacyjne trening najlepszy :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
Hej dziewczynki:) w weekend ciezko mi pisac, wiec moze sie zdarzyc ze moze mnie nie byc, masa roboty latania po sklepach obiad i tak robie pozno trening bo sie wyrobic nie moge a pozniej zmykam do meza bo w dni robocze nie mam dla niego czasu:/i mi jeczy ze on mna wogole sie nacieszyc nie moze, taka przylepa:p podaje moje wymiary z 7.12 czyli po miesiacu, pierwszy wynik listopad 2 grudzien waga 78,5 / 75,2 pępek 94 / 90 udo 63,5 / 60 biodra 113,5 / 108,5 jestem zadowolona:D wczoraj robilam pure cardio +abs w sobote cos tam resistance;) wczorajsze menu s owsianka z bananem jablko o kasza+karkowka+buraczki k surowka z 2 malymi kromeczkami z maselkiem i serkiem solankowym pozniej napisze bo tel mi pada a jak mam go podlaczonego to co chwile kabelek sie rusza i raz laduje raz nie i wkoncu sie calkiem roozladuje wiec zrobie sobie herbatke i za godzinke jestem ciao :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey Aga ja dopiero co wstalam , pracowalam na nocce wczoraj. Dzisiaj zaczynam swoje 15 dni bez slodyczy !!Do wigilii:) Bede cwiczyc na wiezór teraz zabieram sie za nauke. ..................... Aga alez Ty masz energie podczas okresu, podziwiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliza i już się wyspałaś ?? o matko to ile ty śpisz po 4 godziny? No chyba podczas okresu wraca mi ta energia utracona przed nim przecież w trakcie ZNP jestem maruda jak cholera i nie mam siły na nic :-P Ale to tak teraz mam kiedys jeszcze przed ciążą to miałam dwa dni wycięte z życiorysu nawet do szkoły w tych dniach potrafiłam nie chodzić tylko ketanol kołdra i termofor masakra jak sobie teraz przypomnę Wogóle ten dzisiejszy back to core jakoś wyjatkowo mi się podobał nawet się dosyć spociłam oj przydało mi się to bardzo :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) na śniadanie dojadłam soczewice czerwoną z wczoraj z cebulką -takie proste a jakie dobre:) do tego potem garść daktyli (i juz się skończyły:()

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Veruna bravo!!!!! Piekne spadki tyle cm w miesiąc super gratuluję :-) Jesteś naprawdę dzielna i wytrwała lecisz z tym insanity bez żadnych wymówek i dieta pieknie :-) Eh gdzie ten mój zapał który miałam na początku :-) Gratuluję ci serdecznie teraz bedzie tylko piekniej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
Aga az zaczynam sie martwic co po insanity:p 2 miesiac sa maxy nie wiem czy dam rade a po drugie trwaja godzine ja nie mam tyle czasu chyba ze sie myle i sa krotsze a niektore tylko godzinke musze to przemyslec a zastanawiam sie jeszcze na p90x jakie opinie kobietki????:D dobry tydzien przed okresem czulam spadek formy jak cwiczylam krecilo sie w glowie i jakos duszno mi sie robilo, chyba to jest najgorszy czas z calego cyklu, w dniu okresu mogllam gory przenosic kolejne dni juz troszke gorzej chyba bardziej przez niewygode;) Aga jak tam gardlo??juz wporzadku??? Eliza super ze swieta w domku:) narazie nie zapowiada sie na jakies wiatry i sniegi wiec pewnie zdazysz na czas dotrzec do pracy:) Ja dziewczyny cwicze w swieta:p tylko 24 odpuszczam nie wiem jak bedzie ten weekend przed swietami ale mam nadzieje ze tyle uda mi sie czasu znalezc, wczesnie wstane i do roboty:) chyba dojdzie nam nowy placek jak bylismy w markecie czestowali smietana kremowka czekolada pycha!!!!! I chyba zrobimy biszkopt z ta smietana i owoce jakies, wybaczcie ale nie moge tego odpuscic:p ogolnie odtrulam sie od slodyczy i mnie nie ciagnie wiec mysle ze to mi nie zagrozi na swieta, mezowi bede kroic wielkie kawaly a sobie tyci tyci;) jemu wielkie aby szybko zeszlo i ie kusilo:) namowilam mezusia na hantle czy cos w typie aby miesnie sobie wyrobil jutro obczaje cenowo jak to wyglada,takze powolutku do przodu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
Aga ja Was podziwiam ze macie tyle motywacji i sily do cwiczen ze po takim czasie Wam sie chce, obawiam sie tego momentu jak treningi sie znudza, a najgorzej porobic przerwy bo wtedy sie czlowiek rozleniwi i ciezko wrocic do cwiczen, na razie widac efekty to az chce sie cwiczyc ale jak dojdzie do tego momentu ze cm stana wtedy bedzie ciezko,dla mnie najwazniejsze bedzie 66/67 bede sie psychicznie lepiej czuc a cel 57/59, ale dzieki Wam chce sie cwiczyc bo jak czytam Was i mam kiepski dzien mysle dzisiaj chyba odpuszczy byloby to na reke i czytam jakie plany treningowe robicie to az zal sobie wolne robic i tak sobie cwicze, te cwiczenia to tez Wasza zasługa gdyby nie Wy o Insanity moglabym pomarzyc, nie zabralabym sie za niego tylko machalabym nóżką:p Dziękuję Wam zza ta motywację jestescie kochane:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Veruna a co ty myslisz, że my w święta nie będziemy jeść ciasta? :-P Jasne że bedziemy ale z umiarem (mam nadzieję) :-P Co do maxów to ja nie lubię sportu i ten plyo też nie dla mnie no fakt one sa długie ale to przecież tylko 10 minut więcej niż insanity :-D Jak robię maxa to przeważnie max cardio conditionig i ostatnio max interval cyrcuit nie ćwiczyłam tego core cardio and balance nie wiem co to ale chyba coś lekkiego. Jak nie chcesz robić drugiego miesiaca to mieszaj treningi tak jak my to robimy (poza hybrydą) przeplataj siłowe z cardio albo jak musisz mieć np z góry plan ułożony to możesz zrobić FOCUS t25 lub BR J.michaels. Z tymi hantlami to jest dobry pomysł nie tylko dla męża ale tobie też się przydadzą :-) .... Gardło mnie przestało boleć już wczoraj, owijałam się szalikiem i brałam leki mam tylko lekki kaszel myslę jeszcze czy to warto iśc do lekarza choć ostatnio często mam problemy z tym gardłem :-( ... Robię eksperyment na obiad ugotowałam makaron razowy, duszę teraz warzywa na patelnie bez ziemniaków i chcę to wszystko wymierzasz z rozbełtanym jajkiem doprawie i mam nadzieję, że będzie dobre :-) Posypała bym zółtym serem i do piekarnika ale dieta :-( i dziecko nie zje :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×