Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agazgaga

Ćwiczę z Jilian Michaels

Polecane posty

Dzień dobry! Wiecie coraz bardziej zaczyna mi się podobać to co widzę w lustrze :-D Troszkę pospałam :-) teraz jem owsiankę z daktylami, orzechami, słonecznikiem...:-) Wikia brawo za deskę :-) Ale ty chyba wczesniej więcej jadłaś prawda? Tylko wczoraj tak mało, tak mi się wydaję, zobaczysz jak będziesz miała efekty Eliza pisałaś że ćwiczysz dzisiaj maxa my z Czanka mamy dziś max interval circuit może się przyłączysz? Veruna a ty już zakończyłaś pierwszy miesiąc insanity?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Dzisiaj w planach Max Interval Circuit i Relief :) ale to dopiero po południu jak syn będzie miał drzemkę. U mnie dzisiaj piękne słońce, pewnie mroźno ale przynajmniej nie pada :) Pójdziemy na spacer tylko sobie ugotuję żurek na obiad żeby wrócić na gotowe ;) Wikia normalnie jak ptaszek ale ty zawsze masz takie skromne menu ;) Eliza zazdroszczę tych wakacji w ziemie ;) Aga ja mam kaufland za daleko żeby robić tam zakupy. A te chleby żytnie są z tego co widzę jasne bo mieszają żytnią z pszenną też jest dobry. Pakowanych unikam bo są napakowane chemią żeby były długo świeże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czanka ja tez unikam tych w folii ale najgorzej jak w sklepie jest wybór juz tylko: biały zwykły albo ciemny w folii, wtedy nie wiem co wybrać i raz biorę ten raz ten. Aga ja zazwyczaj jadam mniej tylko ostatnio więcej przez to że cykl mi sie wydłuzył do tych czterdziestu paru dni i chodziłam głodna. na szczęście juz nie mam żołądka bez dna:) dziś sniadanie: banan, serek wiejski i kromka chleba i 2 sniadanie: banan. Jestem za tym aby za parę dni wymienić się fotkami (któraś z was zaproponowała chyba... Czanka?) bo po świętach może być... no wiecie:D a poza tym Czanka idzie do szpitala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
absolutnie nie po świętach :-D bedę wzdęta itd wiecie, że mam problem z jelitami ja moge wysłać po Hybrydzie wtroek lub sroda za tydzień co wy na to? Czanka ja się staram kupywać takiżytni, żeby nie było w nim mąki pszennej mam koleżankę w sklepie za rogiem, która mi zamawia :-D ale akurat wczoraj byłam w kauflandzie to kupiłam w kauflandzie i to był błąd :-( a tamten na wagę to kupiłam z ciekawoći ;-) No a może wikia właśnie z tym cyklem miałaś problemy bo hybryda taka intensywna i mało jadłaś ja do hybrydy jem więcej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliza lukaj tam u siebie na tych zagramanicznych stronach p90x3 wiem ze odrazu dzisiaj nie będzie ale miej na uwadze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja za tydzień zrobię aktualne foty to Wam prześlę bo potem wiadomo święta i w ogóle ;) brzuszek może wywalić na przód od pyszności hehe to umówmy się że w okolicach środy lub czwartku się wymienimy mailami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możliwe Aga, że tak. Dieta i trening:) No ale wróciłam do normalności juz:P Ok, to się umawiamy na za tydzień wtorek lub środa jak juz będzie pasowało, wyslemy sobie fotki, co wy na to Eliza, Czanka może i Ty Veruna zechcesz? Proponuję wysłać sklejone chociażby w Paincie:) te z początku co sobie wysyłałysmy i najnowsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wikia najważniejsze żeby jeść i ćwiczyć co się lubi :-D Dopbra to umawiamy się na foty tylko przypomnijcie mi dzień przed żebym nie wstała i odrazu nie pobiegła do kuchni po owsiankę :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Veruna dawaj z nami! Za tydzień wymieniamy się fotami na maila:D z uciętą głową więc spokojnie:P przed i po, zobaczysz że my tez miałyśmy bagaż(no ja jeszcze troche mam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, przypomnę dzień wczesniej:) ja tez rano przed sniadaniem zawsze robie fotki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, przypomnę dzień wczesniej:) ja tez rano przed sniadaniem zawsze robie fotki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
hej Laski:) Eliza maxy sa w drugim miesiacu:D ehh ale Ci zazdroszcze tych wczasów, my jezdzimy po polsce raz na 2 lata:p hihii chcialabym gdzies zwiedzic jakas kulture jak ludzie zyja itd jak wyglada swiat ale panikuje ze sie nie dogadam po angielsku:p ale wiem ze to moje lenistwo wystarczy sie pouczyc, takie tanie loty sa a ja zawsze jakos temat uniikam bo mam stracha z rozmowa :o czlowiek ale glupi Aga niee eja jeszcze mam insanity 1 runde ok 21 mam koniec w ostatnim tygodniu mam codziennie to samo cos mam core cardio&balance, w czasie swiat i po robie jakies tam treningi w tym skalpel wyzwanie a od 1 stycznia lece 2 ture z maxami:D ok wysle Wam zdjecia tylko ja bede miala stan aktualny bo wczesniej jak robilam to sie przestraszylam tych zdjec i juz nie pstrykalam:p wolalabym tego uniknac ale musze sie przelamac:/ a jak robicie w gajdach i staniku??? ja kupuje chleb w Intermarche krojony owiniety w folie spozywcza ma sklad nie ma zadnej chemi ma siemie lniane cos tam jeszcze rozne maki, sama natura i jest bardzo pyszny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weruna, nie nalezy sie bac. ja jak zaczynalam podrózowac to tez nie znalam jezyka, a sama jezdzilam i spalam u obcych ludzi, bo mnie nie bylo stac na hotele. np. 4 lata temu lecialam do Maroka z 100 zl w portfelu. To byly czasy! jak masz ochote zobacz na mojego bloga podrózniczego, moze cie cos zmotywuje: www.womanontheway.wordpress.com .............................................................. ja zaraz pedze do pracy. dostalam juz daty egzaminów, booooje sie !!! ...................... za 2 tygodnie Wigilia!!!!!! tak jak obiecalam, do tego czasu zadnych slodyczy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooo..... kopara mi opadła!!! Eliza tyle zwiedziłaś... Az mi głupio ja nigdzie nie byłam oprócz wycieczek szkolnych" iks lat temu" (do Francji i Włoch z czego nic nie pamietam, jak to na wycieczkach szkolnych....) Ja tez się boję, że się nie dogadam, albo zgubię (nawet jesli pojade z mężem) albo że mnie okradną, porwą i coś tam jeszcze:( a tak marzy mi się wycieczka do Japonii albo gdzieś gdzie jest cieplutko i rosną palmy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobiłam trening 1h 23min za mną spociłam się jak świania ale jest pięknie :-) spadam pod prysznic :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
Brawo Aga:) U mnie dzisiaj rozciąganie zawsze go przekładam bo chce inny trening zrobić ale dzisiaj chciałam mniec wolne, a ze nie robie wolnego to zrobie sobie ten trening przed tv:D Eliza!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jesteś MEGA!!!!!!!!!!! aż mi się łezka w oku zakręciła tyle zobaczyć!!!!!!!!!!!!!!!!! tyle wspomien tyle wiedzy!!!!ja chciałabym zobaczyć arabów:P Indie chiny ahhh nawet francja mnie nie kreci tak jak te kraje samej bym się bała podrózowac,jak Ty to robiłaś ze mnialas przy sobie tyle kasy tylko, jakies wejściówki jedzenie dojechanie gdzies??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej Eliza normalnie nas dobiłaś tym blogiem hehe ja też może i bym chciała gdzieś pojechać w świat ale tez się obawiam wszystkiego, pojechałam jedynie na tydzień do Włoch i to dawno temu. Super masz pasje! Aga ty już po :) ja właśnie pije herbatkę i też poćwiczę, jak się położyłam teraz z synem to myślałam że zasnę razem z nim a przecież spałam normalnie 9 godzin w nocy ;) Veruna napiszemy Ci maile to się wymienisz z nami fotami bez gadania, wiem że więcej ważysz i masz większe obwody ale nie zapominaj że my też szczupłe nie byłyśmy ;) zresztą mogę Ci wysłać przy okazji zdjęcie z wagą 77kg to zobaczysz jaki słoń byłam ;) wszystko się da ogarnąć tylko potrzeba czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje zs komentarze. wy tez nie bac sie, oszczedzac kase. Ryanair I w swiat;) dla mnie najlepsze sa I tak wlochy. czanka ja tez chce zobaczyc fotke z 77kg. nie pamietam czy mi wysylalas lunch zjedzony; ryz marchewka kurczak. mala porcja;)ale w domu czeka na mnie bulka hihi ........ wieczorem max interval circuit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mi sie ciężko ćwiczyło, mam za gorąco w pokoju i w ogóle jakaś słaba się czuję nie wiem co jest, na razie tylko Max Interval a na wieczór odkładam rozciąganie tak przed snem :) teraz spadam pod prysznic. Eliza wiem że wysyłałam wam fotkę z wielkim brzuchem ciążowym ;) ale tej z tamtego roku to nie wiem wyślę najwyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
Czanka no właśnie ja tez ostatnio jakos dziwnie się czuje w czasie cwiczen kreci mi się w glowie czuje jakiś osłabienie tak jak przed okresem, dziwne ale może to przed owulacja może organizm tak reaguje? U mnie dzisiaj ś owsianka w pracy 2 kanapki + 2 mandarynki k jajecznica + 1 kromeczka powoli zbieram się do domku na dzisiaj rozciąganie miłego wieczorku do juterka:) ciekawe co Aga porabia że tak cicho dzisiaj;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha Veruna już jestem :-) Ćwiczyłam rano więc wieczór miał być dla męża a tu koleżanka wpadła na herbatkę, wcześniej zadzwoniła, a że dawno sie nie widziałyśmy to zgodziłam się żeby wpadła zreszta dzieciaki się uwielbiają to my troszkę od nich odpoczywamy :-D No i moje menu nieszczęsne trochę przesadziłam dziś z kaloriami przez daktyle ;-) nie planowałam tyle ich zjeść ale byłam w biedronce :-) 1. owsianka 2 dwie kromki razowego z dzemem 3 kiełbaska+zeimniaczki 4. garstka daktyli+dwa paluszki graham 5 3 kromki razowca z pasztetem i pomidorem 6. daktyle około 60g bo stwierdziłyśmy z koleżanką że lepeij daktyle niż ciacho :-) ona też lubi no i jak siadłyśmy to prawei paczka poszła :-) ale prawie nie cała :-P No przykładem nie świece :-) ... Dziewczyny ja ostatnio miałam spadek formy juz na dwa tygodnie przed okresem pamiętacie jak marudziłam na tą hybrydę może wy też niedługo będziecie miały ... Ha ja wam mogę wysłać fotę z brzucholem ciązowym choć Czanki chyba nie przebiję :-P (bez obrazy Czanka taki żart)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje menu: 1. 2 parówki z szynki, łyżeczka musztardy i keczupu, 2 kromki grahama z masłem, kawa zbożowa z mlekiem 2. 2 kiwi 3. żurek z jajkiem, 2 grzanki graham 4. serek wiejski, 2 kromki grahama z masłem i wędliną drobiową, kawałek papryki Byłam oprócz ćwiczeń na spacerze ok 30min, fajna pogoda ale syn się nudził. Veruna właśnie wypada mi owulacja i może to faktycznie przez to, zwykle przed okresem mam spadek formy a tu nagle dzisiaj mi tak kiepsko szło, może też te intensywne treningi mnie trochę wypompowały, jeszcze kilka dni zaciskamy poślady i potem odpoczywamy :) Aga nie ma się czym przejmować lepsze daktyle niż ciacha ;) ja poproszę twój ciążowy brzuch jak będziesz wysyłać, możecie się z mojego nabijać wiem że miałam ogromy hehe do dziś jestem w szoku że tak mógł urosnąć a ja taka mała hehe no ale tak się syn zadomowił nie miałam na to wpływu :) Miłego wieczoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś mam dzień bez treningu ale za to byłam na spacerze (zawsze szybkim tempem) 1,5godz. Moje menu dziś woła o pomstę do nieba ale nie miałam kiedy jeść a co dopiero zrobić obiad :(1) banan, serek wiejski i kromka chleba2) banan3) banan, kromka chleba z dzemem4)banan5) tak... znowu banan:D6) Activia sliwkowa do picia (ta mniejsza)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no I duuupa zielona. nie cwiczylam padam na pysk . dopiero teraz skonczylam pisac prace. rano dokonczyc musze prezentacje. wrrrr dieta; owsianka, banan mala porcja ryzu z miesem I marchewka bulka z dwoma jajkami jablko, 3 mandarynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wikia fajny bananowy dzien mialas:) Aga szukam teraz P90X3 ale jeszcze nic nie ma. Znazlam za to 2 i sciagam sobie pare filmików, moze za którys sie zbiore z rana. Dawno w sumie nie robilam P90X ................... Mój ma moja wage, bo w piatek wylatuje wiec pierwszy raz nie jestem w stanie sprawdzic ile waze. Zrobie to dopiero w sobote.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodam jeszcze, ze mój mi powiedzial ze mój tylek sie robi wiekszy i podnosi sie do góry, nabiera ksztaltów. Nie wiem czy powinnam sie z tego cieszyc. mam nadzieje, ze nie tyje. Waga bez zmian 58.3 ( wczoraj, dzisiaj nie wiem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliza myślę że Twój facet patrzy na Ciebie z większej perspektywy czasu i miał na mysli że się umięsnił i podniósł w porównaniu z tym co było wcześniej, wczesniej - czyli tak jak ma być:) Trzymam kciuki żeby prezentacja się udała! Moje sniadanko się robi:2 jajka, buraczki, 2 kromki (wąskie) chleba, ciekawe czy dobre będzie to połączenie...:D Dziś trening będzie a co to wymyslę póxniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski. Wiem że skromnością nie grzeszę ale juz drugi dzień z rzedu się wypróżniam nie wiem czy to przez okres czy przez daktyle ale jak mam pusty brzuch to nie mogę się napatrzeć w lustro hihi, szkoda że już w trakcie dnia tak nie wygląda :-( Czytałam o daktylach że pomagają w zaparciach ale że są dobre dla osób z niedowagą bo hamują proces spadku wagi :-( i co teraz jeść czy nie jeść??? Dziś ćwicze wieczorem nie za bardzo lubię ten trening więc odkładam na później Eliza pupa się ujędrnia to super ciesz się nie chcesz mieć chyba płaskodupia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×