Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agazgaga

Ćwiczę z Jilian Michaels

Polecane posty

Hej laski no ja wczoraj planowo sie obijałam ale coś mnie kolana bolały ;-( Chyba z nieróbstwa :-D. Dziś zaczynam drugi tydzień BR! Eliza brzuch palił? Ja niestetety nie miała jak wypróbować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja już po :-) Tak się zastanawiam jakim cudem ten murzyn taki spocony???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie Eliza jak brzuch przy tych ćwiczeniach? Ja miałam wczoraj tego spróbować ale syn mi przeszkadzał i tylko cardio ćwiczyłam. Aga tez mnie zastanawia że Ci wszyscy wysportowani umięśnieni ludzie na różnych filmikach zawsze tacy spoceni przy takich nie zbyt męczących ćwiczeniach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czanka ja robilam wczoraj workout nr 9 z body revolution i bylam padnieta na maksa. Pompki w podskoku, burpees,, te cwiczenia naprawde daja w kosc. Dlatego zrobilam moze okolo 120 dodatkowych brzuszków, wiecej nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już nie moge się doczekać tych workoutów na wet jeszcze ich nie przeglądałam ale z tego co piszesz Eliza brzmi ciekawie mimo iż nie znoszę krokodylków nieźle dają w kość, a o to chodzi :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też jeszcze nie widziałam reszty BR ale brzmi super, na pewno będzie większy wycisk niż teraz na początku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agazaga mozesz sobie juz teraz zrobic jak sie czujesz na silach:) nikt Ci nie zabroni przeciez:)) ide biegac, ale mi sie dzisiaj nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety nie mogę :-( boli mnie to kolano cholera jakoś tak dziwnie z boku od środka mam nadzieje że to nie od ćwiczeń, pozostanę narazie przy tym co robie nic nie dorzucajac może minie z małą pomocą żelu przeciwbólowego :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj dziewczyny czytałam że cardio 3 jest masakrą! to co w 1 czy 2 to pikuś ;) Aga jak masz problemy z kolanami to nie forsuj się ćwiczeniami dodatkowymi bo będziesz cierpieć, ja nie ćwiczę nic dodatkowego oprócz godzinnych spacerów na nich spalam 100-200 kcal ;) może w tym tygodniu dorzucę skoki na trampolinie bo ona kolan nie obciąża. Od tygodnia łykam Glukozamine puki co kolana mnie nie bolą na szczęście ale nie wiadomo jak będzie dalej co tam Jillian nam wymyśliła na kolejne tygodnie ;) Aha po tygodniu BR i diety 1500kcal mam -0,5 cm w udzie i łydce oraz -1cm w talii na wadze niecały kilogram w dół, chyba coś się ruszyło :) zobaczymy jak będzie po miesiącu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czanka pieknie! wyniki super. ja wczoraj 8 mile bieglam, nie dalam rady 10. dzisiaj po pracy jeszcze nie wiem co bede cwiczyc, ale tylko pol godziny bo pozniej ide na impreze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haniaPaka
ufff dziś zaczęłam ćwiczyć z tą panią, łyknęłam figura extraslim na lepsze spalanie i na prawdę się wymęczylam, ledwo żyje ale czuje sie świetnie, po ewce to miła odmiana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaniChudzinka
Cześć Dziewczyny. Wczoraj zaczęłam 2 level 30DS i myślałam, że umrę w trakcie! :) ;) 1 level był już dla mnie lekki i kondycję mi poprawił, ale jednak nie wystarczająco. :) Jeszcze długa przede mną droga, ale nie zniechęcam się. Co byście polecały, po skończeniu 30DS? Głównie zależy mi na treningach Jillian, bo nikt mnie tak nie motywuje jak ona! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaniChudzinka
Wtajemniczcie mnie, czy BR to Body Revolution? :) Jeśli tak to jak wrażenia i opinie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak BR to Body Revolution ;) jesteśmy z Agą po pierwszym tygodniu i nam się podoba :) Kilka stron wcześniej podawałam rozpiskę jak się to ćwiczy. Myślę że jak komuś zależy na dalszych ćwiczeniach z Jillian to BR po Shredzie byłby ok tylko to już plan treningów na dłuższy czas bo 3 miesiące, ćwiczysz 6 razy w tygodniu po mniej więcej 30min. A inne treningi Jillian też są fajne, można je mieszać i codziennie ćwiczyć coś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaniChudzinka
Okej, dziękuję za odpowiedź. :) Poszukam tej rozpiski i dokładnie przyjrzę się temu treningowi. Wolę mieć jasną sytuacje po skończeniu Shreda, żeby znowu nie przestać się ruszać. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Workout 1 zrobiony oczywiście :) już się nie mogę doczekać nowych ćwiczeń ale jeszcze ten tydzień trzeba przerobić to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
workout 2 zrobiony dziś później coś mi dzisiaj za lekko poszło jakoś 2 kg za lekkie :-D. Idę jeszcze popedałować na stacjonarnym chociaż nie wiem czy to coś daje. No czanka to już ostatni tydzien ale w następnym może byc wycisk fajnie że w BR nie ma nudy. Muszę sie pochwalić, że celulit powoli znika huraaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie znaszę tej zdziry :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo schudlam nie?; ) nie jem slodyczy I ruszam.d**a a nie jak duza wiekszosc czekam az figura przyjdzie sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30 min zaliczone odkad zaczelam cwiczyc zgubilam 8 cm w pasie!!!;)))) ale od 1 wrzesnia koniec lenistwa cwiczenia 1h dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie zbieram siły na ćwiczenia :) Aga jak kolano? no to super jak cellulit znika :) Eliza też bym chciała dobić do godziny ćwiczeń dziennie było by idealnie ale nie zawsze mi się chce, wolę wyjść na godzinny spacer z dzieckiem i do tego 30min z Jillian ;) może bliżej zimy się bardziej zmobilizuje jak będzie gorsza pogoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czanka Ty sie na ruszasz przy dziecku. ja dzisiaj tylko to 30 min, wiecej nie. za 3 godziny znowu ide do pracy. cwicze swoje 4 serie cwiczen, po 4 kazda, ciezko spocona bylam niezle. z czasem bede zwiekszac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No hej z kolanem lepiej chyba sobie nadwrężyłam wciąganiem wózka po schodach albo to na zmiane pogody ale chyba trzeba będzie pomyśleć nad jakimś kolagenem. Dziś cardio no i tak się kurcze zastanawiam czy to normalne że ja tak sie nie pocę przy cwiczeniach pot się ze mnie nie leje, ledwo pod pachami lekko? To normalne przy Jilian? No i jeszcze jak były upały to się lało ale to normalne, no fakt przy banishu jestem spocona ale przy E.Ch byłam cała mokra a tu kurcze nie. Co do długości ćwiczeń to szkoda że BR jest taki krótki ja też lubie ćwiczyć przynajmniej 40 min a tak dokładac coś jeszcze to nie zawsze sie chce. Mam nadzieje ze kolano wkrótce dojdzie do siebie i od przyszłego tygodnia znów wróce do dłuższych treningów i wypróbuję w końcu ten ESS w całości bo jakoś nie mogę się zebrać. A wogóle dziwczyny to ile czasu już cwiczycie? Wcześniej byłyście też aktywne ja ćwiczę od 2 kwietnia wcześniej to chyba z piec lat temu ćwiczyłam ze 2 miesiace z Tracy Anderson a tak to chyba z 20 lat temu na w-fie :-D Raczej typ kanapowca był ze mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czanka najgorzej z organizacja czasu przy długich ćwiczeniach z nam to jak ćwiczę przy małym to wchodzi na mnie przy brzuszkach lub biega do okoła długie treningi też go wkurzają bo mama nie jest nim zajęta a jak śpi? - no cóż kupa innej roboty też czeka. Jeszce pół biedy jak nie idzie spać popołudniu w tedy wieczorem wymięka i coś można działać z ćwiczeniami a jak walnie drzemke popołudniu to wisi na mnie do 23

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agazgaga ja cwicze od 2 miesiecy, wczesniej nie. wydaje mi sie ze moze te cwiczenia sa za proste dla ciebie. ja zawsze jestem spocona ale robie te z 3 levelu. nawet po swoich jestem spocona bo wybralam tylko te ktore mnie mecza. ja w dwa miesiace spadek 8cm w talii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliza gratuluję!!!!!!!!!!!!!!! Piękny wynik Matko ćwiczysz krócej niż ja a kondycje masz o wiele wiele lepszą podziwiam .Ja w poniedziałek podsumuje całe moje 5 miesięcy. Może masz Eliza racje no przy cardio to sie troche spoce ale dlatego że robie to wszystko dużo szybciej niż oni choćby (nie wiem jak to sie nazywa wszystko fachowo ) ten trucht to ja szybko biegnę w miejscu albo np nogi na przemian 2X szybciej, boksowanie dla mnie troche bez sensu odpoczywam (no troche nogi pieką bo staram się jak najniżej) no i wydaje mi sie że Jilian robi troche za długie przerwy pomiędzy ćwiczeniami zdąże wtedy "wystygnąć", może żeby to wszystko trwało dłużej Cwiczenia z ciężarkami bardzo mi sie podobaja tymbardziej że widze zarysy mięsni po nich a jak mój mąż mówi że mi mięsien się na nodze wyrobił to już komplement :-D. Tylko wydaje mi sie ze shred był wiele trudniejszy :-( Jutro ściągnę następne fazy BR zobaczę co tam jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliza masz rację przejrzałam na gryzoniu urywki i chyba przyśpieszę (ps już wiem skąd Chodakowska ściągnęła ćwiczenia jak patrzyłam na te filmiki to wieksząć ćwiczeń przerabiałam z nia) Tak więc jutro i po jutrze zrobie workouty 3 i 4 żeby zobaczyc co to jest a od przyszłego tygodnia jade fazę drugą a jak mi sie zrobi już za lekko to trzecią ale widziałam, że są "krokodylki" już w drugiej wiec powinno być ciekawie. I tak będe miała przerwe jak będe z małym w szpitalu więc Czanka mnie dogonisz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja workout 2 ćwiczyłam i ponad godzinny spacer do tego, miałam dodać coś ale taka się głodna zrobiłam że nie dałabym rady dalej ćwiczyć ;) Aga to cardio jest takie lekkie raczej bo to początek myślę że dopiero w drugim i trzecim miesiącu się napocimy bardziej, tak jak pisałam wcześniej cardio 3 ponoć jest zabójcze. Ja też się nie pocę jakoś specjalnie przy workout 2 i cardio jedynie workout 1 wydaje mi się bardziej męczący z tych wszystkich, nie ma upałów już, zawsze możesz się ubrać grubiej do ćwiczeń ;) Nie porównuj treningów Ewy do Jillian, jak robiłaś Killera czy Turbo to tam faktycznie się można napocić ale przecież tam się tylko skaczę i robi tysiące powtórzeń a Jillian to jednak ma urozmaicone i do zrobienia te treningi :) Ja ćwiczę od października 2012r i to zaczęłam z nudów jak syn spał :) zaczynałam od Skalpela bo wszędzie było pełno Ewy dziewczyny zachwalały i efekty były to pomyślałam czemu nie ale szybko mnie znudziła i rozejrzałam się za czymś innym wtedy odkryłam Jillian przez kilka miesięcy przerobiłam jej prawie wszystkie treningi potem też próbowałam czegoś innego a teraz znowu wróciłam do niej bo jest najlepsza i nie ma nudy! ;) Co do efektów to zależy od tego czy ograniczałam się z jedzeniem, na pewno kondycja się poprawiła, wygląd skóry i masa mięśniowa wzrosła co widać było po wadze, bez ćwiczeń wyglądałam strasznie! galareta normalnie. Aga ja miałabym czas poćwiczyć godzinę dziennie tylko że mi się na razie nie chce ;) jakoś 30min brzmi lepiej ;) do tego spacer i na razie nie mogę się zebrać na więcej. Eliza pięknie lecisz z centymetra :) ja w sumie jak zeszłam z wagi 77kg do obecnej pozbyłam się aż 22cm z samej talii a reszta też sporo ale to chyba dlatego że to po ciążowe to miałam dużo tego brzucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
makeithappen po co chcesz wydłużac do godziny, przecież masz dobre wyniki, po co zmieniać to co dobrze idzie dwa razy dłuższy trening , dwa razy większe obciążenie, dwa razy większa "szansa" na złapanie kontuzji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×