Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agazgaga

Ćwiczę z Jilian Michaels

Polecane posty

Gość PaniChudzinka
Ja wczoraj tak włączyłam jogę Jillian, żeby też się rozciągnąć i miałam problemy z równowagą. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
makeithappen no wiesz jak chcesz wyglądać jak kociak musisz się najpierw spocić jak świnia także do dzieła banish czeka ja robiłam podchody dwa razy ogólnie podoba mi się ten trening na poczatku wydawał sie ciężki ale są chwile gdzie można troszkę "odpocząć" polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PięknaBestia
Dziewczyny, a na jakie części ciała działa ten Banish? :) I po jakim czasie widzicie efekty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banish fat boost metabolism to trening całego ciała i jak sama nazwa wskazuje przyspieszający metabolizm spalający tkankę tłuszczową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane moje Dziewczynki Yuhum zrobione. Pot sie jeszcze ze mnie leje a wiec zaraz mykam pod prysznic. Trening super, niektore cwiczenia wyczerpujace, szczegolnie te z high knees. Ale podoba mi sie, bo wiem ze cwiczenia dzialaja. Dodalam troszke hantli ale pozniej odlozylam. Jeszcze do tego wroce, ale za pare dni zeby sie nie znudzic. Miala dzisiaj byc YOGA na odpoczynek ale z racji tego ze jutro egzamin plus praca to nie mam mozliwosci cwiczen wiec jutro dzien off. macie jeszcze jakies pomysly na wyczerpujace treningi?:) Cwiczmy razem:) buziaki, eliza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3/30 dzień Shreda zaliczony :) na 6p6w nie było czasu. Ja Banish raczej już nigdy nie będę ćwiczyć ale pamiętam jaki daje przyjemny wycisk :) może kiedyś dodam raz w tygodniu ale nie wiem co na to moje kolana. agazgaga święta prawda z tym poceniem się jak świnia ;) trzeba włożyć wysiłek żeby był dobry efekt. Do jutra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje kolana najbardziej cierpią przy wykrokach w przód, dodam że wykonuje je poprawnie kolano jest równo nad stopa nie wychodzi po za :-( Ktoś ma na to pomysł? U Jilian dużo tych wykroków w każdym jednym treningu :-( . Tylko ja mam problem z kolanami już długo od zawsze mi strzelały a jak przytyłam w ciąży to bolały nawet jak wchodziłam po schodach. Dopiero jak schudłam ból podczas wchodzenia ustapił ale czasem się pojawia jak założe obcas. Troche mi tam w nich gruchota lekarze twierdza że brakuje mi tego żelu i żebym jadła galaretki i żelki no i weź tu człowieku się odchudzaj i żryj żelki. Na własną reke kupiłam glukozamine biorę dopiero pierwszy miesiąc efektów narazie nie ma ale ponoć dopiero po długotrwałym stosowaniu są. Wiem, że to troche nie na temat ale może któraś z was się trochę na tym zna i coś poradzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej dziewczyny, mam pytanie:-) Czy 6 Week Six-Pack Abs Workout- Level 1 cwiczymy codziennie? Mam tecwiczenia z YT, a nie cd takze nie mam zadnego wstepu ani objasnien. Jak ktos wie to prosze o wyjasnienie, dzieki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość (dobrze by było wybrać jakiś pseudonim bo nie raz zbiera się troche gości i nie wiadomo czy do której osoby się pisze ;-D) 6p6w ćwiczy się przez sześć dni w tygodniu jeden przerwy każdy level trzy tygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poczatkujacy gosc
dziekuje za odpowiedz, poczatkujaca to na mnie adekwatne okreslenie:) Czyli np cwicze pn-sob i ndz wolna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-D Tak ja tak robie mam niedziele dla regeneracji ale nie musi byc to akurat niedziela wybierz taki dzień który tobie pasuje,I pamiętaj jeżeli będziesz czuła się zmęczona i bedziesz wiedziała że nie dasz rady (ale nie znudzona i z lenistwa ci sie nie bedzie chciało) tylko naprawde twój organizm bedzie wysyłał ci sygnały że ma dośc to zwolnij i zrób sobie jeden dzień przerwy nic się nie stanie bo jeżeli przeciążysz organizm to efekt będzie odwrotny do zamierzonego. Także pamiętaj wszystko z głową nie forsuj się, rób to dla przyjemności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wikia
agazgaga Killer abs Jillian nie powalił mnie na kolana w przenosni i dosłownie:) może dlatego, że to tylko 32 min? nie wiem. Owszem pot ciekł strumieniami, ale się nie zasapałam a mięśnie nie paliły. Dorzuciłam jeszcze Mel B na pośladki i na tym skończyłam:) Plus Killera taki, że faktycznie tak jak mówiłaś nie obciąża kolan a dla mnie to istotne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie killer abs nie powalil tak samo, ale sprobujcie sobie insanity - abs tam to dopiero masakra. albo chocby AB ripper 15 min P90X.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agazgaga mam tak samo problemy z kolanami właściwie od zawsze coś mi tam ''chrupie'' i strzela, w ciąży przytyłam sporo i to też mi trochę zaszkodziło, przy ćwiczeniach wszystko zaczęło wychodzić bóle nie do zniesienia bywało że spać nie mogłam w nocy bo bolało strasznie po treningu. Kupiłam Glukozaminę i zrezygnowałam z treningów w których jest dużo wyskoków przysiadów i podskoków ogólnie tych na nogi typu Killer Buns który mi najbardziej zaszkodził. Bóle ustąpiły nie wiem ile w tym zasługi miała Glukozamina brałam ją ponad miesiąc ale też czytałam że to trzeba brać dłuższy czas, najlepiej unikać treningów które obciążają kolana bo nie wiadomo jak to się skończy dla nas. Ale żeby tak nie rezygnować z wycisku całkowicie to zaczęłam skakać na trampolinie już kilka miesięcy temu, nie obciąża kolan męczy i można ćwiczyć skacząc, super sprawa i zamiennik skakanki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
makeithappen AB ripper 15 min P90X - który? możesz podać link (ze spacją w razie gdyby nie chciał się wkleić)insanity abs odpada ze względu na kolana:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też bardzo chętnie spróbuję choć przyznam że jakoś nigdy nie miałam odwagi na insanity ani na p90x po obejrzeniu reklamy stwierdzałam żę nie dam rady :-P . To teraz troche się zawiodłam dzisiaj miałam spróbować killera buns A wogóle Jilian ma jakieś jeszcze treningi coś w stylu banisha? bo przeglądałam np NMTZ ale to bardziej wygląda siłowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro wkleje linka dsisiaj jestem caly dzien poza domem. sprobuj na chom....ab ripper plus p90x jest jeszcze body revolution jillian program 90 dniowy co powiecie na treningi T25- tylko 25 min a daje niezly wycisk wszystkie rodzaje treningow sa na originalnej stronie beachbody a filmikow jest pelno wlasnie na chom....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agazgaga odradzam Killer Buns bo to typowe ćwiczenia na nogi i pośladki, bardzo dużo tam właśnie pracy kolan i ja po nim miałam straszne bóle robiłam go ok miesiąc, 1 level jest łatwy a 2 to już dobry wycisk. NMTZ jest ok na całe ciało fajnie się ćwiczy i tam kolana nie są obciążone. Jest jeszcze Extreme Shed Shred trening podzielony na dwa ale jak ktoś jest w formie robi oby dwie części za jednym razem, na chomiku znalazłam kiedyś i też mi się podobało. Jeszcze Kickboks Fast Fix może, ale Banisha to nic nie przebije :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja znalazłam duzo ćwiczeń na chomik.u użytkownika kolorowooka_ Głownie E.Ch. (takie których na YT nie ma)ale są rózne i dobrze pogrupowane:DCo dzis ćwiczycie? ja dziś mieszam krótkie treningi: 6min Ewki, Mel B, i Tiffany:) bez Jillian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie dużo ćwiczen jest na YT ale ja wolałam sobie ściagnąć bo czasem internet znika a ćwiczyć się chce:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok poszukam na chom.... Co do kickboxingu z J.M mam na płycie ale raczej to nie dla mnie nie nadążam haha nie mówiąc już o tym jak to wyglada w moim wykonaniu więc odpuszcze :-P No i całkiem zapomniałam o treningu z vity 22 bedzie druga czesc to dołoze do pełnej godziny :-D może dziś wieczorem wypróbuje te p90x zobaczymy czy dam rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agazgagawidzę ze jestes dobrze zorientowana "prasowo":) a wiesz kiedy i z czym będzie nowy shape??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwielbiam ten kickboxing z jillian z youtube. ja sobie powoli tworze swoj wlasny zestaw cwiczen tak z poltorej godziny bo nie wszystkie cwiczenia mi odpowiadaja jak dietka? ja za 2 h obiad glodna sie robie!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ten trening z gazety to nie czasem Extreme SS? Bo widzę że okładka jest taka sama, Jillian tam ćwiczy w różowym krótkim topie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie sprawdziłam na yt to właśnie to o prosze a ja wydaje kase na gazety no ale przynajmniej mam po polsku wg mnie banish jest cieższy no ale czekam na druga cześć chyba jezt na brzuch???. Co do shape to niestety 28,08 nie będzie w nim płyty dopiero w październikowym wydaniu. W vivie 22,08 ma być druga część tego właśnie ESS 26.09 Wyrzeźbione ciało cz 1 a 24.10 wyrzeźbione ciało cz 2 wszystko Jilian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×