Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agazgaga

Ćwiczę z Jilian Michaels

Polecane posty

ło matko z nudów zazdroszcze moj to podsypiał po 15 min w dzien.W nocy prałam, prasowałm i gotowałam masakra ale to nie ten wątek hihi. Życzę miłego wieczoru, i intensywnych ćwiczen dziewczyny! A gdzie się podziały Jula i Wkia? Cwiczycie dalej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey ja jestem w pracy na nocce dzisiaj juz swoje zrobilam jutro bede cwiczyc dopiero po pracy czyli o 9 wieczorem ten pomysl z 2 faza jest super. nie ma sensu tuptac w miejscu jak mozesz sie pocic I dac z siebie wiecej ale zeby byly efekty musi byc tez dieta sprobuje cwiczyc wiecej ale pewnir bedzie ciezko praca I zaraz studia znowu zero czasu dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga no ja mam bardzo grzeczne dziecko puki co ;) śpioch straszny, w domu mogę przy nim zrobić wszystko nie ma problemu, a po południu jak śpi to po 2h! więc żeby tak nie siedzieć przez ten czas bezczynnie zaczęłam ćwiczyć, choć nie zawsze ćwiczę po południu bo czasem coś wypadnie do zrobienia albo syn nie śpi, przy nim się źle ćwiczy bo przeszkadza trochę. Ale wracając do tematu to właśnie ściągam następne treningi BR w tym cardio 2 i 3 bardzo mnie ciekawi jakie jest, może Aga powinnyśmy robić zamiast 1 już 2? może jest bardziej męczące bo to 1 to chyba bardziej robione z myślą o początkujących. No nie wiem ściągnie się to przeglądnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś pojawiły sie kropelki potu jestem mega zadowolona. Tak jak pisałam wczoraj dziś workout 3 czanka spodoba ci się. Cwiczenie z jogi na kolanach z***biste. Wogóle czułam w końcu każdy ćwiczony mięsień. Nie wiem czy to dlatego ze dostałam okres i jestem troche osłabiona z bólu czy to te ćwiczenia :-D Nie zmachałam sie nie zasapałam ale czułam pracę mieśni jutro chyba będą zakwasy . Mam tylko problem z tym psem ale przy ESS też miałam, Tak mnie łydki palą, że nie mogę stanąć pełną stopą a wam jak on wychodzi? Dziś czeka mnie długi spacer w ramach treningu i rekreacji wizyta w zoo z 10 km zrobimy jak nie więcej :-). Mąż się nabija że trzeba sprzedać auto bo niepotrzebnie się kurzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chcę zrobić BR od początku do końca tak jak w rozpisce, nie ważne czy męczy czy nie początek przecież czasu nie tracę mięśnie pracują po co przyśpieszać. Widzę Aga że wskoczyłaś już na 3 mi dzisiaj wypada cardio 1 ale może zrobię 2 zobaczę, no i do niedzieli ćwiczę workout 1 i 2 jeszcze tak jak w rozpisce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak czanka ja wcześniej ćwiczyłam bardzo intensywnie z chodakowska (turbo na przemian z skalpel2+szok trening) do tego bieganie wiec teraz troche mi mało. ale tak jak pisałam wcześniej dogonisz mnie jak ja bede miała przerwe :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow Eliza widziałam zdjęcia na blogu pięknie tam na jednym w tej złotej bluzeczce płaski brzuszek chyba widze?? super mam nadzieje że i ja kiedyś bede miała płaski. Wogóle przepięknie w tych kreacjach ta czarna prześliczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga jesteś przyzwyczajona do bardziej intensywnych ćwiczeń więc nie dziwie się że te pierwsze treningi BR Cię nie zadowalają ;) ja wolę trening mniej intensywny taki żeby trochę się pomęczyć ale nie ćwiczyć zasapana czy ledwo żywa bo nie mam przyjemności z takich ćwiczeń , wtedy czuję się jakbym robiła coś za karę ;) każda z nas musi dopasować ćwiczenia do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cardio 1 zrobione tym razem na trampolinie prawie całość się dało przećwiczyć ;) Ściągnęłam workout 3 i 4 zapowiada się super, jest większość ćwiczeń które u Jillian lubię :) w ogóle BR to taka mieszanina wszystkich ćwiczeń z jej treningów, nie ma nudy :) Cardio 2 przeglądałam i wydaje się bardziej ''zwariowane'' niż 1, no a 3 to już da w kość Jillian na końcu pada na ziemię a reszta wygląda na nie źle wymęczonych, super będzie się działo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no 3 bardzo faja dziś ćwiczyłam jutro spróbuję 4. A napisze Wam bo troszkę sie dziś wkurzyłam w tym zoo byli z nami znajomi.I koleżanka wypaliła do mnie z tekstem "ty się już nie odchudzaj bo jak anoreksja wygladasz" i wogóle że brzydko to już wygląda, że powinnam przytyć wkurzyłam się bo to zazdrośnica wielka sama warzy chyba z 90kg jak jej proponowałam kiedyś bieganie to mnie wyśmiała. Odparłam, że do anoreksji to mi jeszcze daleko a po za tym nie odchudzam się tylko ćwiczę i staram się zdrowo odżywiać. W drodze powrotnej obżerała się batonami grubaska jedna. Ćwiczyć to nie chciała lepiej komuś dosrywać że brzydko wyglada specjalnie chyba żebym dała sobie spokój ale ja nie dam za wygraną bo wolę żeby się ze mnie śmiali, że ćwiczę niż że jestem gruba. Uff przepraszam ale musiałam się wygadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agazgaga nie przejmuj sie zdzira. Zazdrosci i tyle. Ludzie zawsze sie nasmiewaja. jak masz za duzo, mowia ze jestes jak swinia, a jak zaczynasz cos robic w tym kierunku to z zazdrosci cos zawsze znajda. ja mam to samo. idziemy w swoje. niech patrza i zazdroszcza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cwiczenia zaliczone. okolo 40 min robilam swoje cwiczenia, i jillian kick boxing ale mizeria. kiedys to cwiczylam juz. daje wycisk, w sensie to cardio wiec czlowiek sie poci ale jakos wole te z body revolution dobranocka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, a powie mi jakaś weteranka treningów Jillian, jakie są efekty po NO MORE TROUBLE ZONES? :) Zależy mi wyszczupleniu nóg, głównie ud i wiadomo - brzuszek też można by lekko zmodyfikować. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga koleżanka tak gadała z zazdrości, to co robisz robisz dla siebie i żeby super wyglądać a takie grubaski obżerające się w kółko tkwią w miejscu, takie teksty trzeba olać i robić swoje dalej :) Eliza zerkłam na twoje foty, wyglądasz już naprawdę super! Gość NMTZ to ćwiczenia na całe ciało, trening jest super ale lepsze efekty można osiągnąć mieszając go z Banish fat metablolism z tego co kiedyś się orientowałam. Jak będziesz ćwiczyć regularnie i odżywiać się dobrze to efekty będą na całym ciele nie tylko udach i brzuchu oczywiście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję za odpowiedź. :) Jednak nie do końca wiem, jak mieszać. Czy chodzi o to, że np. dzisiaj NMTZ, a jutro Banish? Czy tego samego dnia je jakoś łączyć? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gościu tak jak piszesz jeden dzien banish drugi NMTZ nie łacz tych treningów w jednym dniu to za dużo na raz chociaż nie wiem czy da sie coś jeszcze po banishu zrobić ja po nim padam ;-) i pamietaj o przynajmniej jednym dniu w tygodniu regeneracji melduje że Workout 4 zrobiony trójka fajniesza ale jakby nie patrzył jest to dużo lepsze niż 1 i 2 Eliza aty robisz cardio z BR czy tylko workouty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dokładnie chodziło o np. 3x w tyg ćwiczysz NMTZ i 2x Banish nie ma sensu raczej ćwiczyć więcej dni w tygodniu niż 4-5 bo te treningi są dobre i zajmują prawie godzinę, co innego jak się ćwiczy krótsze. No to życzę powodzenia! jak chcesz pisz z nami jak sobie radzisz :) Ja jeszcze nie ćwiczyłam dzisiaj jedynie za mną spacer, może za godzinkę się uda, dzisiaj ostatni raz będzie W1 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj zapomniałam zameldować że ćwiczyłam workout 1 ;) Aga masz cardio 2? będziesz dzisiaj je już ćwiczyć? bo ja jutro spróbuję zamiast cardio 1. Z tego co przeglądałam to też mi się wydaje że workout 3 jest fajniejsze niż 4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cardio 2 jeszcze nie mam w przyszłym tygodniu będę je ćwiczyć. Dziś zrobiłam ESS 30min cz 1 i 30 min cz2 bo chciałam coś mocniejszego od cardio 1 ale na dwójce ESS się zawiodłam tzn cwiczenia dają w kość i to bardzo ale jak dla mnie jest tam za duzo trudnych technicznie do wykonania niestety ESS 2 będzie leżeć i się kurzyć nie lubie robic cwiczen których nie jestem wstanie wykonać na 200% to mnie zniecheca bo wydaje mi sie ze nie jestem wtedy efektywna. Także mam za karę że zdradziłam BR Czanka po w3 mam fajne zakwasy z przodu ud :-D może jestem trochę psychiczna ;-) ale uwielbiam ten ból ;-) bo wiem że sie nie obijałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga mam to samo jak mi ćwiczenia nie wychodzą to ich nie chcę robić bo się wkurzam jak nie jest wszystko jak ma być ;) u mnie tak było np. z jogą Jillian nie podeszło mi to w ogóle dziwnie mi się ćwiczyło i olałam ;) Ja jutro robię cardio 2 więc postaram się napisać jak wrażenia a dzisiaj ostatni raz workout 2 ćwiczyłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agazgaga ja cwicze tylko workouty od 8 w gore. Dzisiaj zrobilam upper body weight training, 45 min z ciezarkami, na ramiona, brzuchy, w sumie zrobilam okolo 30 push upów jak nie wiecej, ciezko ale idziemy dalej najadlam sie dzisiaj jak swinia, okolo 1800 kcal, ale pracuje do 5 rano i na przerwie kolo 24 zjem tylko jablko z kawa. powinno byc ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czanka daj znać jak cardio2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie miałam napisać że mam lenia i nie chciało mi się ćwiczyć nowego cardio ;) zrobiłam cardio 1 przed chwilą i mogę dalej odpoczywać, jutro wolne, chyba przez tą deszczową pogodę nie mam energii :( spacer też krótki za mną najchętniej poszłabym spać ;) Ale Cardio 2 na pewno jest trudniejsze od 1 przeglądałam, wypróbuję go w tygodniu tym razem na pewno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super czanka ja dzisiaj mam wolne niedziela bedzie dniem swietym a ze chora jestem inpo nocce to daruje sobie po wczorajszym uwt mam tak twarde muskuly ze dam im.odpoczac czas sie skupic na udach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja akurat tak zaczęłam BR że wypada mi dopiero poniedziałek wolny ale mi to nie przeszkadza wręcz dobrze bo bywa że w weekend więcej jem ;) to i mogę troszkę spalić kalorii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też dzisiaj mam labe. jak to kurde jest że jak dzień ćwiczeń to nieraz trudno się zebrać a jak dzień wolny to mnie nosi że nawet bym banisha zrobiła z ochotą. No ale mus to mus do jutra trzeba wytrzymać a pewnie jutro bedzie len ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja_tez_cwicze
hej dziewczyny! przypadkiem zauważyłam wasz temat :) Ja właśnie dziś kończę Body Revolution i niestety muszę przyznać, że ten trening w ogóle mi się nie podobał! Ćwiczyłam już 30day shred, ripped in 30 days i inne treningi Jillian i powiem wam że w BR to już pojechała po całości. Te koncowe treningi są po prostu GŁUPIE ;x Tzn chodzi mi o to, że Jillian (którą bardzo bardzo lubię) już chyba nie miała pomysłu na ćwiczenia i pokazywała takie bezsensowne udziwnienia że szok! Ani to nie męczy miesni, nic tylko takie skakanie: raz cwiczenia na ziemi, potem na stojaca, nawet miesien sie nie rozgrzeje juz inne cwiczenie! jak doszlam do pompek w pozycji mostka to padłam!! co to ma byc? no kurde ja rozumiem ze nie chce powtarzac cwiczen ale jak pokazuje takie wygibasy ze nawet moja siostra ktora jest sportowcem zawodowo tego nie zrobi to kurde ;x Z body revolution zdecydowanie lubie cardio i te poczatkowe workouty. Potem to juz jakies wygibasy: zero czucia w miesniach, tylko ból w kolanach! takze zawiodłam sie :( zdecydowanie wole bardziej shreda, ripped i no more trouble zones! teraz niestety przesiadam sie na trenerke chalene jonhson, bo jillianka troszke obciazyla mi kolana :( co do efektów, to niestety mierne - na no more trouble zones na przemian z banish fat boost więcej i poleciało. No ale może u Was będzie lepiej, w końcu co ciało to inne ma wymagania:P pozdrawiam ćwiczące!!!! buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×