Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agazgaga

Ćwiczę z Jilian Michaels

Polecane posty

czanka nie wiem jak inne ale Sculp był z hantlami:D więc na wszystko ale najwiekszy nacisk był na pupę. Ja swoją chce powiekszyć bo mam lekkie "płaskod***e":D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam fajnie odstającą pupę i od ćwiczeń bardzo się uniosła do góry więc nic mi nie trzeba na nią gorzej z brzuchem i udami hehe ale tak to jest każdy ma jakieś niedoskonałości do poprawki, to fajne te ćwiczenia jak są też hantle myślałam że to się skupia tylko na pośladkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj ćwiczę Plyometric Cardio Circuit a jutro już będzie lżejszy dzień bo rozciąganie :) Eliza dużo cięższe są te treningi MAX? od tych z pierwszego miesiąca które ja robię. Aga i jak ćwiczyłaś wczoraj pierwszy trening?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po Waszych namowach postanowiłam zrobić odpoczynek od ćwiczeń (dwa dni, może więcej) dlatego wczoraj zrobiłam rano godzinkę i wieczorem 45 min różnych ćwiczeń bez podskoków (Mel B, Alicia Marie itp). Myśl o niećwiczeniu mnie przeraża ale mój mąż powiedział,że będziemy spacerować - o ile pogoda dopisze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wikia taki odpoczynaek dobrze ci zrobi a jak nabierzesz już sił to bierz się za insanity przy twojej kondycji to dobry pomysł? Dziewczyny nie obraźcie się ale trzeba być nieżle pop.... żeby się za to brać ( w pozytywnym znaczeniu oczywiście) nie jestem pewna czy to program dal mnie czy dam rade tyle dni pod rzad taki max ale ponieważ ja jestem pozytywnie popieprzona dziś już jestem po kolejnym treningu i klełam na niego jak cholera juz myslałam że zrezygnuje jak bedzie powtarzaj jeszcze raz ten pierwszy obwód a tu rozciąganie uff bez tego rozciagania po środku to chyba bym nie dała rady. Także jutro znów mam w planach trening insanity P.S wkurza mnie ta chinka (z fit testu) normalnie nie moge na nia patrzeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga ja przy każdym treningu sobie myślę po co mi to było, przecież Jillian ma takie fajne treningi a ja się porywam na taki hardcore ;) a to rozciąganie i pierwsze 10min to tylko rozgrzewka hehe ja lubię przerwy na wodę najbardziej. Mam to samo ten trening jest ciężki ale sprawia że chce się więcej i na drugi dzień znowu się do niego wraca :) ja sobie postanowiłam zrobić pierwszy miesiąc Insanity ale nie wiem czy zrobię drugi czy wrócę do Jillian albo zacznę inny trening 'Szona'. Tania też mi działa na nerwy! Na pocieszenie powiem Ci że w czwartki jest luźniejszy trening bo jest rozciąganie z elementami jogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czanka a jak to z tym czwartkiem właśnie? robisz całe 1,5h czy tylko ta pierwsz część bo na rozpisce mam tylko pierwsza część a w filmiku mam dwa treningi to jak robic tylko te 50 min jak w rozpisce czy całość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga jak masz dwa treningi? w czwartki jest rozciąganie Cardio Recovery. Napisz nazwę bo jedynie robi się cardio abs 15min dodatkowo ale to dopiero w drugim tygodniu. Nie pomyliłaś miesięcy bo wiem że w drugim te treningi są dłuższe a to co w pierwszym to góra 40min trwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czanka a może ja mam za mało ściągniętych filimków ściągałam z tor... poszukam jeszcze na chomiku, No trenin w kalendarzu mam na czwartek cardio Recovery a filmik mam Cardio Recovery & max recovery aaaaaaaaaaaa to chyba ten max z drugiego miesiąca bo później patrze ze w drugim jest w rozpisce samo max recovery czanka ile masz filmów ja mam 10 a ponoć jest 14 musze przeanalizować całą rozpiskę zeby zobaczyć jak to się rozkłada do tej pory nie interesowały mnie pozostałe dni do póki do nich nie dojde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 6 filmików w tym jeden ma drugi trening cardio abs, czyli mam wszystko co potrzeba do pierwszego miesiąca 7 treningów, te max na drugi miesiąc nie ściągałam bo nie wiem czy będę ćwiczyć. Wychodzi na to że masz od razu na drugi miesiąc połączony trening więc zwróć uwagę żebyś nie pomieszała sobie ćwiczeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak Wam sie znudzi Insanity, polecam równiez T25, niby 25 minut tylko ale bez zadnych rozgrzewek, ani przerw - wyjdzie na to samo. Max Cardio Condtitioning- ciezki jest,ale wczoraj jakos mi latwiej poszedl , nie wiem czemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja raczej się nie nastawiam na te Max treningi bo chyba to dla mnie za dużo dwa miesiące taki wycisk i to 6 dni w tygodniu, więc prędzej te T25 będę próbować i to nie codziennie. Jeszcze nie ćwiczyłam dzisiaj i dopiero wieczorem znajdę czas niestety, byłam na spacerze godzinkę bo się wypogodziło a teraz też zmykam na podwórko z synem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaliczone Plyometric Cardio Circuit :) a tak mi się nie chciało i miałam ochotę wyłączyć już po rozgrzewce, ale dałam radę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie nie wypowiadam bede robic tyle ile dam rade moze akurat dam rade 2 m-ce to w końcu nie tak długo zobaczymy. A co to jest to T25 na czym to polega? trening trwa 25 minut tylko? czy trzeba dołożyć jeszcze rozgrzewkę i rozciąganie? Napiszcie coś wiecej bo na YT widziałam tylko jakaś laskę która nie za bardzo sie starała i trwało to 15 min wiec nie wiem czy to to a trochce szkoda mi transferu z gryzonia zeby sciagnąc tylko po to zeby zobaczyc co to i nie ćwiczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga ty lubisz taki większy wycisk więc Insanity jest dla Ciebie fajnym wyzwaniem, ja lubię sobie dać w kość ale nie aż tak chyba ;) jestem dzisiaj na 10 dniu zaczynałam w poniedziałek tydzień temu. T25 Fokus to też trening Interwałowy jak Insanity, ćwiczy się 5 razy w tygodniu po 25min bez przerw! czyli też masakra. Na razie nie szukałam ani filmików ani jakiś szczegółowych informacji o tym, ale na pewno będę chciała tego spróbować Shaun ma jeszcze inne treningi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
T25 ktory ja dzisiaj robilam bardzo ciezki.mimo ze to tylko 25 min. total body circuit. masakra. nie mam czasu na dluzsze treningi I sily. dzisiaj mam nocke w pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie niby to tylko 25min ale jak może zmasakrować ;) znając Shauna, w Insanity to przynajmniej jest jakaś przerwa pół minuty a tam nic, jest w Insanity jeden trening przez 15min nie ma przerwy więc nie wiem jak to wygląda przy 25min równie ciężko pewnie. Ja dzisiaj wstałam obolała, moje pośladki wczoraj ciężko pracowały bo mam lekkie zakwasy ;) Dzisiaj luzik Cardio Recovery robię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Was też tak palą uda przy tych ćwiczeniach? bo ja nie raz nie czuję zmęczenia ale uda mnie tak palą że muszę przerywać ćwiczenie bo nie daję rady z bólu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czanka lubie wycisk tylko nie jestem pewna czy aż taki :-D Ale nic jadę dalej zobaczymy na ile dni śił mi starczy dzis trening bedzie później bo mam troche spraw rano do załatwienia ale dziś tak jak czanka bedzie lżej to dobrze bo akurat @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam T25 :) byłam strasznie ciekawa jak to wygląda i ściągnęłam treningi na pierwszy miesiąc, wygląda bardzo fajnie trening trwa 25min a po nim jest ok 3min rozciągania. Są trzy etapy ćwiczeń po 5 tygodni każdy najpierw jest Alpha potem Beta następne 5 tygodni i jeszcze Gamma. Ćwiczy się od poniedziałku do piątku sobota wolna a w niedziele jest rozciąganie. Tak na pierwszy rzut oka ćwiczenia nie są trudne ale ciężko powiedzieć na ile męczące trzeba spróbować ;) Reklamują się że te 25min może zastąpić 60min ćwiczeń a efekt ten sam ciekawe... Eliza a ty z którego etapu ćwiczysz treningi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ja dobrze patrze to ten focus tak? no przejzałam widac ze cwiczenia oparte na zmiennym tempie wiec interwaly jak najbardziej :-) bedzie dobry jak wroce do pracy bo krótki tylko musze znalezc rozpiske. Przejzalam po jednym trningu z kazdej grupy i domyslam sie ze eliza cwiczy gamme. alfa wydaje sie dosc latwa ale nie widziałam innych treningów tylko jeden wiec moge sie mylić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No gamma to już z hantlami i pewnie większy wycisk ale ta pierwsza alfa wydaje się raczej spoko, trzeba spróbować. Aga kiedy wracasz do pracy? ja bym chciała początkiem nowego roku i nie mam pojęcia co z ćwiczeniami będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czanka myślałam ze teraz wróce od października ale coś kobieta która miała iść na emeryture słabo się zbiera a zajmuje moje miejsce i chyba bede musiała poczekac do grudnia chyba ze znajde coś lepszego też sie martwie o ćwiczenia może własnie wtedy zabiore się za te T25 Własnie jestem po cardio recovery i z przykrością musze stwierdzic ze nie podobało mi się ja zawsze byłam mało rozciągnieta i do tego te pompki bede sie do tego zmuszac dobrze ze nie ma tego wiecej razy w tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×