Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agazgaga

Ćwiczę z Jilian Michaels

Polecane posty

Hej:) VERUNA przeżyłaś?! czy wys****ś jelita na lewą stronę???:D:D LAJTOWO masz kaca, czy byłaś grzeczna? Na kaca duzo Vit C! AGA to masz problem rozwiązany... Może synowi tak sie tam spodoba że sam będzie Cie ciągnął na siłkę?;) Jak się dowiesz czegoś ciekawego to nam mów:)CZANKA teraz masz po każdym treningu zakwasy, tortury:P Też miałam - na tyłku, a dziś mam na plecach, pod pachami i dobrze bo tam mam tłuszcz HA HA!ELIZA cicho siedzi... pewnie spaceruje przez Google street view po USA:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey Wikia:) Skad wiesz? hehe nie, musze jutro sie zmoc w sobie i nagrac to video o sobie hehe . jestem po Focus T25 - The Pyramid Gamma. Calkiem fajne cwiczenia. Dostalam okres , wiec na dzisiaj to wystarczy. a teraz juz do pracy, do 20stej. . buzka, nie grzeszcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ha ha Eli ty chyba siedzisz kolomnie wirtualnie he he nie grzeszcie ha ha ja mam dzis dzien rozpusty zaplanowany zreszta zamiast jutro grzeszyc to grzesze dzisiaj zjadlam dwie kulki serowe i dwie kostki czekolady tiramiru strasznie slodka az za ale dzis na obiad zupka kalafiorowa wiec kalorycznie bedzie ok jutro robie rybe lub soczewice do tesciowej nie idziemy dlatego taka zamiana dni rozpusty. eliza tak najpierw sila pozniej kardio. Czanka jest jeden minus ten klub czynny jest do 19 a ja na 19 najwczesniej chodze bo obiad musi sie ulozyc ale w wekend popoludniu chyba go zabiore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no moja piekna nie grzeszymy;) ale jak na obiad tylko zupka to jest ok ja jem ryz na ostro. moj mi ugotowal. uuu nie da sie jesc hehe taki ostry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie grzeszę, bierzcie ze mnie przykład:P dziś dzień kuraczka mam, byłam na spacerze 2 godz. zgłodniałam i weszłam do Subwaya po kanapke z ciemna bulką i tuńczykiem ale był tylko kurczak wiec wziełam... a na obiad mam zaplanowanego juz wczesniej kupionego kurczaka z kasza jaglana i warzywami z patelni wiec mega duzo kury dziś. wieczorem trening (nie zdecydowalam jaki) już jestem zdrowa na 90%:PELIZA zrobisz z******ty film jak oni sie dowiedza jaka odwazna, zdeterminowana i przebojowa jesteś to Cię z miejsca wezmą, jeszcze po Ciebie przyjadą haha:DPrzypomniało mi się co mąż mi wczoraj mówił, że jak zbyt mała ilość wypitej wody hamuje chudnięcie oraz budowę mięśni. PIJEMY LASKI!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, mam za sobą 3 godziny marszu, nogi wytrzymały, ale szłam na kacu. Skończyłam imprezę o 3 rano, zjadłam sporo wit c w postaci mandarynek :) wstałam o 7. Dopiero wróciłam do domu i leżę, chyba nie dam rady ćwiczyć, mięśnie nie bolą ale jestem zmęczona i senna :) więc ten day 3 przełożę na jutro. Wypiłam 8 piw od 19 :) niezły chlor ze mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wikia w sumie ja nie grzesze to był xzaplanowany dzień jestem przed okresem a własciwie przed chwilą dostałam :-) więc to było specjalnie żeby mnie nie ciągnęło spróbuję od jutra łykać może chrom to może pohamuje mój apetyt na słodkie podczas okresu dziś wyrzutów sumienia nie mam :-). Planuje zaraz wziąc się za focusa siłowego a później posprzatam trochę chałupę i resztę dnia poświęce małemu stary w końcu doczekał się wychodnego więc mamy chatę wolną hehe. Czanka wiem że 40min siła + 60minut cardio to masakra brzmi strasznie mówiłam mu o tym ale on wziął pod uwagę tylko cztery dni w tygodniu i to że nie jestem początkująca w temacie i mój oragnizm potrzebuje trochę więcej żeby znów ruszyć jakbym ćwiczyła 6 dni w tygodniu to było by krócej po za tym on twierdzi że spokojnie dam radę hehehehehe sama w to nie wierze dlatego mam zacząc od 30 min cardio no i ineterwały acardio to dwie rózne sprawy ty ćwiczyłaś interwały krócej a to tak jakbyś dwa razy dłużej robiła cardio :-) więc na pewno też dała byś radę 100 minut :-) Lajtowo odpoczywaj nie ma co się forsowac i tak pięknie ćwiczysz że ten jeden dzień nie zrobi różnicy lecz kaca i jutro wracaj wypoczęta :-) Wikia to nieźle cię rozebrało jeszcze cię trochę trzyma uważaj pogoda teraz zdradliwa nie dozięb Eliza ja bym chętnie spóbowała takiego ostrrrrego prawdziwego uwielbiam ostre jedzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliza co ty do trzech to ja nawet nie siadam heheh po jednym chce się spac a po dwóch dalej pić hehehe, Jestem po pyramid focus odgapiłam od ciebie jakoś mi to cięzko poszło :-( jakbym siły nie miała . Wikia a ty wogóle jadasz jakieś słodycze? Bo jak grzeszysz to chyba nie słodyczami dobrze kojarze? Zazdroszcze tym co nie lubią słodkiego hehe kiedys też taka byłam :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zwierzę się wam, zapowiada mi się niezłe zrzucanie kalorii w nocy, wczoraj też zrzucałam, jeśli wiecie o czym mówię, więc tak całkiem bez ćwiczeń to nie jestem :) hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buahahaha LAJTOWO wiemy o czym mówisz:D Zrzucaj zrzucaj, samo zdrowie i tyle przyjemności!:D ale 8 piw mocna jesteś mi po 3-4robi się niedobrze i mam helikopter. Jeszcze nie ćwiczyłam ale wkrótce zrobię kardio nie za ciężkie.AGA ja lubię słodkie ale ostatnio jadam daktyle jak mnie najdzie albo taki batonik owsiany firmy "Ania" nie ma cukru ani syropów same zdrowe składniki, jest przepyszny a nie ma wiecej kalorii od owsianki. Ostatnio zjadłam zwykłe ciastka słodzone 2 tyg temu gdy przyszli do nas goście, a dwa dni pozniej masło orzechowe heheh od tamtej pory tylko daktyle i ze dwa-trzy "Anie" które polecam! nie są przetworzone. No i słodze ksylitolem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
Hej kochane:) nieeee nie zasrałam kibla:/ po dzisiejszej maślance byłam 2 razy więc tą moją lewatywkę zostawiam na jutro w końcu jest niedziela życie trzeba sobie umilić w ten czy inny sposób hahahah:D Aga ale zarąbiście że z synkiem możesz przyjść, dziecko sie bawi a matka się relaksuje same plusy:) hehe no wiesz??? gapisz sie na trenera???:>:>:> nie wstyd Ci:>:>:>???? a TY może nie na triceps tam chodzisz heee???:>:>:> Lajtowo no nieźle, gdzie Ty te piwka mieścisz?? ja max 3 i to redsy:D:D:D albo te somersby jakoś tak, ogólnie nie pije piwka wogóle raczej alkoholu nie pije ale 8??hahah ja jeszcze przed kolacja czekam na mężulka bo coś wrócić nie może, wiem że późno ale nie lubie jeść sama:/ dzisiaj poszalałam zrobiłam max interval sports training 10 min abs z fitness blender i 10 min na poslatki tez z blendera czuję że się polubimy:P aaaaa i uwaga uwaga... byłam na zakupach i mężulek kupił mi na urodzinki taki ala żakiecik i rozmiar S!!!!!!!! tylko że trochę maławe bo to jest cieniutke czyli tak na wiosne albo zimne lato, wiec to byl zakup przyszlosciowy, ale odpięta moge byc heheheh w każdym badź razie M była idealna:D:D:D tylko to są zawyżone rozmiary bo gdzie 70 kg wbiłoby się w M:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
pośladki oczywiście:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
lecę kobitki pod prysznic i coś na kolacyjkę uszykować jakies kanapki, u mnie dzisiaj owsianka 2 jabłka na obiadek ziemniaki buraczki i coś w typie zrazika plus maślana i kolacja kanapki pomidor ogórek wedlinka jajeczko miłego weekendu Wam życzę nie wiem czy uda mi się jutro tu zajrzeć bo mam plan napięty:P a na jutro max interval circuit:) paaa:*****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybyczyłam się dzisiaj :) troszkę mnie kusiło żeby poćwiczyć 30min jakieś cardio bo się nudziłam ale tak mnie zakwasy męczą na nogach że lepiej się nie dobijać bo cały tydzień przede mną nowych ćwiczeń ;) AGA to już bym wolała interwały ćwiczyć po tym siłowym szybciej zleci może pomyśl o tym, mnie by się odechciało chodzić na siłkę z myślą że 100min będę wylewać pot i to jeszcze po całym dniu w pracy i jakimś sprzątaniu w domu, podziwiam Cię że się tego podejmujesz :) Trzymam kciuki! Ale faktycznie teraz coraz ciężej o spadki bo ćwiczymy już tyle że ciało się przyzwyczaiło trzeba kombinować z treningami może się coś ruszy do lata :) Ja liczę na fitness blender ten plan to ostatnia szansa dla mnie żeby jeszcze coś zrzucić jak się nie uda poddaję się i utrzymuje wagę, oby nam się udało wszystkim na wiosnę i lato być takie jakie chcemy :) Synka weź na siłkę jak tylko będzie okazja na pewno się ucieszy z zabawy w nowym miejscu, mój byłby w siódmym niebie hehe WIKIA no dzisiaj przykładnie kuraki hehe ja miałam zupkę z kaszą manną LAJTOWO obyś zakwasów nie miała po spalaniu kalorii dzisiaj :P 8 piw i potem z rana marsz hehe dobra jesteś :) tyle to ja piłam jak miałam 20 lat hehe teraz 2 mi wystarczą i do spania :P My to w ogóle abstynentki tutaj rzadko pijemy :P VERUNA już się martwiłyśmy że utknęłaś w wc :P Ja się na razie polubiłam z fit.b. także fajnie że ty też będziemy razem ćwiczyć jak skończysz maksy :) Prezent super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lajtowo hehehehehehe trenuj trenuj to jeden z najprzyjemniejszych z treningów hehehehe. Wikia nie widziałam tych batonów muszę poszukać ale nie ciągnie cię na czekoladę??????? Dziwna jesteś hihihi żartuje super u mnie daktyle też kiedyś robiły dobrą robotę muszę znów kupić ostatnio z dietą u mnie było super tylko przed okresem cięzko :-) Veruna ja tam się mieściłam ztaką wagą w M więc nie gadaj już ci dużo nie brakuje bedziesz nie długo kupywac tylko S :-) PO za tym jesteś gruszką więc góra na pewno już mega szczuplutka i brzuszek pewnie marzenie co? Czanka narazie mi się bardzo chce tam chodzić czas tak szybko mija że nawet nie zauważam kiedy. Nie wiem czy po porzadnym siłowym 40 minut dała bym radę jechać na beztlenie hehe pewnie będę modyfikować myslałam już o HIIT-cie na rowerku ale wypróbuje przez miesiąc plan tego trenera może akurat będą efekty póki mam zapał do siedzenia tam dłużej :-) Dziecko wezmę ale chyba dopiero w przyszłym tygodniu bo jutro idę ćwiczyć o 9 rano wypróbowac ten nowy plan treningowy a nie wiem czy mały wytrzyma tyle z obcymi ludzmi nie będzie mnie widział bo to jest w tym samym budynku ale jednak w osobnym pomieszczeniu wezmę go w któryś dzień na pół godzinki jak mu się spodoba to bede zabierać częsciej nigdy wcześniej nie był w takich miejscach sam zawsze ze mną chociaż jak widzi dzieci to mało się za nimi nie zesra ale zobaczymy :-) On i tak jest jeszcze w stresie po tym jak wróciłam do pracy jak jestem w pobliżu to trzyma się blisko mnie hehe a jak spi to dopóki dobrze nie zaśnie to trzyma mnie mocno hehe. Musze wypróbowac tego blendera wkońcu kiedyś ciagałam kilka treningów ale jakoś mnie odrzucało jak widziałam jedną bakę tak trochę sztuczne się wydawało może spróbuję . Ogólnie w tym tygodniu chyba miałam tylko jeden dzień bez ćwiczeń kurcze nie zapisałam sobie tego tygodnia ale chyba tylko jeden dwa razy ćwiczyłam na pewno w domu :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani Dorocie choć my nie byłyśmy zbyt miłe chyba spodobało się u nas! Przeglądałam teraz inny watek a tam Pani Dorota proponuje wpisywanie wymiarów i efektów w stopki pisanie menu oraz uwaga podaje maila żeby przesyłać sobie zdjęcia efektów szkoda, że z nami nie chciała zostać, nie dobre jesteśmy no!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem po kardio 30min z neta. NIe robie masazu, nie chce mi sie.Na mnie czekolada jako tabliczka nie robi wrażenia, ani pączki które są już WYBITNIE obrzydliwe -bułka namoczona w tłuszczu i obtoczona cukrem łeee paskudztwo! wyobrażam sobie ze jak sie go ugryzie to po brodzie olej spływa... Mnie ruszają ciastka pieguski z orzechami, jezyki z kokosowe z karmelem (maja polewę czekoladową), snickersy, twixy itp. Mieszanka bakalii z karmelem:) ale dzięki ksylitolowi, daktylkom i "Ani":) mnie nie ciągnie za często. A do piwa lubie zjeść takie smieci jak: krakersy, popcorn, chipsy ale tez nie pamietam kiedy ostatnio?Buahahah AGA jestesmy wszystkie NATCHNIENIEM panny Doroty(ma 16lat..):D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A niech sobie Pani Dorota kopiuje nasz topik :P Jak to ma jej pomóc w osiągnięciu wymarzonych anorektycznych wymiarów :P Aga ja tydzień temu mojego małego zabrałam do takiego placyku zabaw były tam przeszkody zjeżdżalnie różne przejścia dzieciaki tam wchodzą w skarpetkach i każdy rodzic pilnuje swojego, mówię Ci jak biegał nawet nie patrzył czy jestem on by się już do przedszkola nadawał w ogóle nie jest taki że muszę być w pobliżu :) Twój teraz ma trudny okres bo zaczęłaś pracę to może nie być łatwo go tak zostawiać ale spróbujecie. Wikia wymieniłaś moje ulubione słodkości hehe a przed ciążą takiego czegoś nie jadłam bo mnie mdliło po ugryzieniu batona w czekoladzie, szkoda że mi się tak odmieniło :( ale pączki też mnie brzydzą wole croissanty hehe do piwa też muszę mieć słony zestaw chipsy obowiązkowo inaczej nie pije :P dlatego piję rzadko żeby się nie objadać tymi śmieciami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wikia czyli jednak jestes normalna hahaha ja tez uwielbiam snikersy hihi. Paczki okazjonalnie raz na rok hihi jak mi cos odbije to chodzi za mna az nie zjem. Ja nie slodze wogole nawet ksylitolem poprostu nie lubie moze dlatego mam ciagoty ale slyszalam ze przed okresem to niedobor magnezu powoduje zachcianke na slodkie tylko ja zawsze zapominam brac :-) To ona ma tyle lat no mozna bylo sie spodziewac po jej toku rozumowania . Aga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga ja też nie słodzę nie lubię i chyba dlatego tak czasem ciągnie żeby do kawki coś dorzucić, nie wiem ale teraz jakaś masakra przed okresem w tym miesiącu nic tylko bym ciastka podjadała a czekolada mnie nie rusza. Ja łykam potas z magnezem od miesiąca i niestety nie zauważyłam żeby apetyt na słodkie jakoś się zmniejszył niż zwykle chyba dużo zależy od silnej woli jednak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie słodziłam kawy od 6-8lat? nie pamiętam, a zaczęłam niedawno, celowo. pół łyżeczki lub łyżeczkę -gdy mam ochote na słodycze:) Herbaty nie słodzę od 11lat i nie zacznę bo się wyrzygam:D:D ale kawa słodka skutecznie zabija ochotę na słodycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście słodze kawe ksylitolem ("cukier z brzozy"):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja niestety wyczuje już po zapachu że było słodzone nie znoszę słodkiej herbaty a jak mam wypić kawę posłodzoną to musiała bym dolać mleka a po mleku pierdze cały tydzień hehe więc odpada :-D Widziałam w kauflandzie tani ocet jabłkowy kiedys próbowałam w tabletkach ale g***o pomagał myslicie że taki w płynie pomógł by na moje zaparcia? i Czy to wogóle zdrowe dla żołądka? Słyszałam że niektórzy odchudzają się na tym mi chodzi jedynie o problem jelitowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dołączę do Elizy, też mam okres :P Kto następny? hehe Dzisiaj znowu wolne od ćwiczeń ale postaram się tak nie obijać, wezmę syna do koleżanki i wyciągnę ich na spacer :) Wikia wygląda na to że większość z nas ma ten nawyk nie słodzenia od wielu lat :) ja do kawy daję mleko albo śmietankę i dla mnie to już słodkie zwykle pomaga jak mam chcice na słodycze a wolałabym ich nie jeść. Aga kiedyś piłam ten ocet przez ponad tydzień, to masakra jakaś czułam w żołądku palenie po wypiciu na czczo, zawsze możesz kupić i spróbować ja nie widziałam żadnej różnicy ale krótko go piłam jakoś mnie odpychało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) CZANKA może dlatego nas czasem ciagnie do słodkiego bo nie przyjmujemy cukru piciu. Kawa jest całkiem całkiem ale herbaty to nie posłodze hehe Do okresu nie dołączę jestem akurat w połowie:P AGA ocet do picia brzmi okropnie boleśnie.Podrażniająco. Nie odważyłabym się, nie grozi to wrzodami żołądka? Ocet nie ma alkoholu? Ale sie nie znam, poczytaj, popytaj:) W sklepie E.Leclerc są paczki daktyli pakowanych po1kg za 8zł i chyba to ich stała cena bo 2 miesiace temu tez była taka cena. Mąż kupił.Oczywiście:D mają tez tam duzo zdrowej zywności, rózne miody itp.Jak macie u siebie gdzieś to zajrzyjcie. Ja mam daleko ale jak tam jestem to sie zaoparuje w paczke, chociaż teraz myślę o kilku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey laski, pisalam wczesniej ale mnie nerwica wziela- komputer sie zacial. bede musiala go niedlugo oddac do glebokiego oczyszczania. o co chodzi z ta Panna Dorota? Ja tez bym sie nie napila octu. obiecalam sobie, ze bede jadla ( sprobuje) jesc tylko te produkty, ktorych znam sklad. . odliczam dni do przylotu mojego Taty juuuhu za 2 tygodnie i troche:) . co dzisiaj cwiczycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no wlasnie ponoc ten jabkowy jest zdrowy calkiem inny niz ten zwykly. Wikia u mnie nie ma takiego sklepu kupuje w biedronce daktyle. Czanka ja mam okres od wczoraj :-) Eli ja jestem po silowni wieczorem napisze wam plan dzisiaj jakis stary dziadek chetnie mi "pomagal" he he chociaz dziadki na mnie leca ha ha. Dziecka niestety nie moge zabierac klub jest dopiero od 3 lat :-(. Eli ciesze sie twoim szczesciem super ze tata cie odwiedzi. Aga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ELIZA dobrze że ktos bliski Cię odwiedza:) Tez rzadko widuje rodzinkę.ostatnio widziałam rodziców w grudniu i zobacze ich na wielkanoc.Melduję jestem po rowerku stacjonarnym 1,5godz. szybko zleciało o książkę czytałam:) zabieram sie za obiad: mintaj pieczony-nigdy nie jadłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×