Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agazgaga

Ćwiczę z Jilian Michaels

Polecane posty

To ja aga dodałam linka :-D dopiero przyszłam do domu wykapię i położe spać małego i do was przywędruję :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ćwiczyłam z Jilian jakieś 4 miesiące efekty widoczne polecam bardzo tą panią! Po 4 miesiącach przeniosłam się na siłownię do Klubu Fitness Marcelinka jest coraz lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale dzis był piekny dzień no pogoda cudna aż żałowałam że wróciłam już do pracy od rana po za domem :-) na 9 pojechałam do siłownie zrobiłam trening na górne partie+cardio wróciłam prysznic przebrałam się w szpile hehe i małego za rękę i na spacer (stary cały dzien leczył kaca hehe) połazilismy zjedlismy obiad i znów na spacer potem poszliśmy do kauflanu na zakupy widziałam musli bez cukru orkiszowe z jagodami goji no i myślę nad kupnem z sante hmm 300g 5zł zrobiłam małe zakupy i na plac zabaw i tam do wieczora mały po drodze wtrząsnął bułe i kabanosa więc nawet do domu nie musiałam zachodzić teraz przyszliśmy mały już spi ja zjadłam kolacyjkę ibiorę się za pisanie mojego treningu :-D a więc 1. Rozgrzewka 10 minut aeroby Góra 2 LOWRON 3x20 (maszyna na biceps klatka i plecy) 3. CHEST PRESS 3X20 4.SCHOULDER PRESS 3X20 ( to na kaptury boli jak cholera hehe ledwo dałam radę po 2,5kg) 5. UGINANIE PRZEDRAMION Z HANTLAMI 3X15( biceps) 6. UGINANIE PRZEDRAMION Z DRĄZKIEM (TO JEST NA TRICEPS FAJNIE CZUĆ Z HANTLAMI TEŻ SIĘ DA stajesz z rękami blisko ciała łokcie ugięte 90stopni dłonie do dołu i opuszczasz ręce prostując w dół aż poczujesz spięcię trzeba kontrolować ruch w dół ) 3x15 7. Ab dominal (to na brzuch) 3x20 8. Uginanie nóg na poręczach (opierasz się o poręcze i nogi do góry ) 3x20 9. 30 minut aeroby 10 rozciąganie Dół 1. j/w 2. LEG EXTENSION 3X20 3. LEG CURL 3X20 4. LEG PRESS 3X15 5. ODWODZENIE 3X25 6.PRZYWODZENIE 3X25 7. SPIĘCIA LEŻĄC 3X20 8. WZNOSY NÓG NA PORĘCZACH 3X20 9. J/W 10 J/W DOŁU JESZCZE NIE ROBIŁAM ZOSTAWIAM NA WTOREK . Także jeszcze nie analizowałam co jest na co ale jakbyście nie wiedziały jak wyglądają ćwiczenia na górę to niektóre są na necie na yt a jak bedziecie chciały to opisze :-) Ten trener ma profil na fejsie jak bedziecie chciały go zobaczyć to wam podeslę na maila bo nie chce tak oficjalnie na forum bo nie wiem czy mogę ale wygląda na to że jest kulturystą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryba średnia ale zjadliwa. łosos i tunczyk lepsze!ciągle przed treningiem jestem, dzis masaż zrobie. Co tak pusto laski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poweim wam że te siłowe faktycznie zajeły mi 40 minut :-) a wydaje się że co to tylko kilka ćwiczeń hehe ale to na triceps mi się strasznie podobało :-). A wy co dzis ćwiczycie? Wikia rowerek super Czanka odpoczywa a Veruna dziś z mężulkiem nadrabia zaległości A lajtowo dalej ćwiczysz rekreacyjnie? hehe Eli co dzisiaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaa wikia ty jeszcze będziesz ćwiczyć? po tym rowerze? No własnie ja mam Grenadiera i się zastanawiam czy go nie upiec czy lepiej na grilowej zrobić ale jak mintaj nie zaciekawie wyszedł to może jednak usmaże na patelni grilowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, zakwasy mam wszędzie, największe w udach i pośladkach, ale ćwiczyłam od 22 do 10 rano. Później jak padlam, to wstałam o 14, zrobiłam córce obiad i dalej spałam do 17. Zrobiłam rozciąganie, ale gowno to dało, więc postanowiłam zrobić day 3. Zrobiłam punkt 1 21 min, to drugie z hantlami 27 min, piłki nie mam ale robiłam na leżąco i stojąco. Przed 3 punktem, zrobiłam 3 serie podnoszen nog na czworakach ok 5 min, a potem ten stretch z p. 3 11 min, a na koniec 5 min hula hop. Dobrze, że się rozruszałam, bo troszkę mniej mnie boli. Jutro robię day 4, zobaczymy co to, a ten day 3 lekki, nawet za lekki, dlatego dołożyłam te nogi. Aga też mam zakwasy w biodrach. Idę spać za moment, bo jeszcze nie odespałam, ale warto było, bo nie wiadomo kiedy następny raz się trafi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lajtowo to zaszalałaś i słusznie :-D Nie powiedziałam wam że dzwonili do mnie w tygodniu z ppp jutro idę na 10.30 do psychologa z małym trzymajcie kciuki ja już się denerwuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez uciekam obejrze jakiś horror z męzulkiem i lulu dobranoc kobitki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja dzisiaj dupa nic. mam okres, objadam sie eliza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymam kciuki Aga, będzie ok, nie ma nic gorszego od niewiedzy. Zrobią diagnozę i wytyczą plan działania. Trzymaj się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj zaliczyłam 2 spacery :) przed obiadem godzinkę i drugi po jakieś 40min, pogoda u mnie fajna ale trochę wiało chłodem. AGA niewiele kapuje z Twojego planu ale wierzę że jest super :) Trzymam kciuki za jutrzejszą wizytę będzie dobrze :) WIKIA mi nie smakują ryby z parowaru, nie wiem jak z piekarnika chyba podobne wychodzą hmm za to uwielbiam w panierce :P Jak robiłaś? LAJTOWO ale poćwiczyłaś hehe ELIZA ja też dzisiaj trochę podjadłam ale tylko słodkiego niestety, jutro musimy się ogarnąć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZANKA dwa ładne spacery, ładnie wykorzystałaś dni "wolne" bo takie wolne to nie były:)AGA nastaw się pozytywnie, trzymam kciuki za Ciebie i małego!:)LAJTOWO ja nie wiem jak to możliwe... tyle godzin:D:D hahaha winszuję:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ELIZA nie obżeramy się, no no no! Piękne ciałko tego nie lubi:)Zrobiłam trening z Tomkiem, bez obciążenia żadnego ale z wcześniejszym rowerkiem daje niezły bilans:) i masaż bańkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZANKA rybe robiłam właśnie w piekarniku w folii alum. wiecej jej nie zjem. Ide spać dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski spać już od 4.30 nie mogę głupia jestem bo mogłam się podnieść z wyra i zrobić trening a nie leżeć bez sensu eh Czanka te wszystkie ćwiczenia można zrobić z hantlami nie wiem czy sa polskie nazwy ale chyba nie musiała bym opisywać każde ćwiczenie a to by zajęło kilka stron hehe. Ale wszystkie ćwiczenia wykonywałyśmy już tyle że z hantlami z shaunem :-) prócz tego na triceps. Tu ama ten konfrot że mogę sobie dobierać obciązenie jak chcę w domu ograniczone możliwości a tam dobierałam ciężar od 25 do 2,5kg :-D .. Co dziś ćwiczycie? Ja musze sobie jakiś trening na dziś wymysleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny krcze na której stronie wrzucałam wam przepis na sernik?? No nie moge znaleźć :-( a nie zapisało mi w zakładkach :-( znalazłam serek 0% jest w biedronce i w kauflandzie zrobiła bym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciężko się dzień zaczął, brzuch mnie przez okres boli ale może jakoś przeżyję, po południu będę ćwiczyć cardio. Jeszcze ta rozmowa o pracę ehh trzymajcie kciuki, stwierdziłam że pójdę na luzie co ma być to będzie oby tylko nie było głupich pytań :) Wikia podobno ryba z patelni posypana mąką jest dobra typu pstrąg muszę kupić i wypróbować, podejrzewam że taka z piekarnika smakuje jak na parze fuj. Aga jak się nazywa ten serek 0% z biedronki? kiedyś szukałam i nie znalazłam. Tyle tu stron bazgramy że ciężko cokolwiek znaleźć hehe ale pisałyśmy o tych serkach za raz po dodaniu przepisu, jak upieczesz daj znać czy zjadliwe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czanka powodzenia! ja dzisiaj ide na silke ze swoim. moj jedyny dzien wolny- tyle do zrobienia napisze wieczorem eliza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AGA mam kopię Twojego przepisu wysyłam na maila za sekundkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
heja Czanka oczywiscie trzymam kciuki i na szczescie masz -------> kopa w d**e;) napisz jak przebiegla rozmowa i jak byly glupie pytania:p ja dodaje ocet jablkowy do surowki i do tego jeszcze ocet balsamiczny pic raczej bym nie pila ale w surowce dobre:) Aga dawaj znac jak u lekrza!!! A Ty dzisiaj wolne czy po lekarzu w pracy?? Ale szalejesz na tej siłce:p bylo Ci to potrzebne:) nie chce zapeszac ale duzo do 6 nie brakuje mam nadzieje ze do 27 mi sie uda wczoraj zjadlam kawalek placka taki plasterek 2 cm i to doslownie bo mierzylam:p dzisiaj robie max cardio i insane abs:) tort mam juz zamowiony:) akurat w czwartek jest tlusty czwartek skusze sie jeszcze na paczka:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Veruna zepnij się i osiągniesz 6! Ja teraz się spinam żeby do 26 czy 27ego było jak najmniej... mnie:D kurczę ide na rowerek....p.s. dzis wieczorem coś z hantlami! AKTYWNEGO DNIA:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Veruna, cudownie!!! laska pewnie jestes nie z tej ziemi. ja tez sie zapinam. musze miec 55 do maja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
tak wikia muszę się spiąć:) dzisiaj jeszcze muszę namówić mężulka aby poszperał w naszych gratach i przyniósł banke chinska na baterie, narazie bede ta uzywac tylko trzeba ja znalezc:> Eliza laska to nie, jeszcze jestem 70 kg klocem wiec jeszcze troche:p ale dziś dostałam komplement od klienta że jestem coraz ładniejsza i to z dnia na dzień heheheh widocznie dobry make up dzisiaj zrobilam:D ale nie powiem miłe było:P Eliza do maja mase czasu dasz rade:) szykuje mi sie pewien interes w tym tyg. powinnam cos wiedziec 3majcie kciuki jak wypli to sie nap*****le:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
jak wypali*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
Eliza robie maxy:) z maxami szaleje już od początku stycznia z małymi przerwami na ząb, bóle głowy ale i tak zrobiłam ponad program:) a teraz przeplatam tylko 3 treningi max interval z cardio+ insane abs i sports trainning i tak ciągne do końca miesiaca z przerwa dnia 27:) czasem mi się nie chcę, martwię sie ze jak będę robić fitness blender to kondycha mi spadnie zobaczę jakie są cardio, jak kiepskie to bedę przeplatać insanity z blenderem Ty i tak ładnie robisz ćwiczenia więc nie wiem czy power Ci potrzebny:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×