Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agazgaga

Ćwiczę z Jilian Michaels

Polecane posty

hahahaha nie rozbrajajcie mnie ten kalkulator to się nadaję ... przepraszam ale no pomyślcie jak już liczyć jakieś wskażniki to brać pod uwage wszystkie dane no mi akurat wyszło troche ponad 1500 tak jak jem ale jakbym była wyższa o np 20 cm to przy tej wadze była bym kościotrupem i dalej wychodziło by mi tyle samo. Wikia pomyśl jakbys była mojego wzrostu i ważyła 52 kg to raczej te 900 kcal było by lekką przesada także myślę że trzeba to wszystko brac z przymróżeniem oka :-)Po za tym mi to się wydaję raczej że jak na twój wysiłek to ty jesz za mało a nie za dużo ćwiczysz duzo więcej od nas a jesz dużo mniej od nas. No nic sama sprawdzisz, spróbuj przez tydzień jeśc mniej to zobaczysz co waga pokaże może się mylę każdy organizm jest inny .... Lajtowa gratuluje pure cardio po trochu po troch i zrobisz całe fajnie że spróbowałaś, muszisz rozrużnić czy ten ból w klatce to ból faktycznie czy poprostu zadyszka, bo płuca nie bolą ja ostatnio byłam z tego powodu u lekarza bo miałam bóle podczas ćwiczeń i lekarka powiedział że płuca nie bolą bo nie są unerwione. także obserwuj bo to może być serce u mnie akurat okazało się że to nerwoból. Ja tez dużo i długo paliłam i po rzuceniu dostawałam zadyszki nawet po wejściu po schodach :-0 ... moje menu prosze o wyrozumiałość 1.owsianka 2. kromka zytniego z chudą szynką 3 pieczone udko kurczaka, kawałeczek ogórka zielnego (2cm) faszerowanego serkiem białym z czosnkiem rzodkiewką, plasterek szynki, jedno jajko(bez majonezu taki grzybek) łyżeczka ryby po kaszubsku (cos jak po grecku tylko w occie), łyżeczka sałatki z ryżem z jogurtem) jeden pulpecik (śr 1,5cm) w occie, kromka białego chleba z mięskiem takim do smarowania, kawalątek galarety drobiowej 4. ciasto :-P musiałam ciotka robi taki sernik że nie spróbować to grzech .. wiem że punkt trzeci jest wielki ale to naprawdę były takie tyciunie ilości bo musiałam popóbować tych rzeczy wcześniej nigdy nie jadłam ani pulpetów w occie ani takiej ryby po kaszubsku ala po grecku hihi. ten ogórek był dobry :-) teraz piję czerwoną herbatę babeczki piły tam drinki z soplicy orzechowej z mlekiem skondensowanym umoczyłam tylko usta to nawet dobre dobrze że nie mogłam bo pewnie bym tego trochę wypiła haha a to mleko i wódka to milion kalorii ... Kupiłam sobie dziś masło orzechowe będę miała do kanapeczek na śniadanie. jadacie takie? To ma dosyc sporo kalorii ale jest polecane przy ćwiczeniach i diecie ze względu na zdrowe tłuszcze i białko. Ciekawe czy nadaje się po treningu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pure cardio zrobione i les mills. dieta: 1) 2kr chleba, 2 jajka, rzodkiewki, cebula, pomidor, masło2) zupa fasolowo-grochowa, kromka chleba3) owsianka, śliwki, mleko, wiórki kokosowe, siemię lniane, jablko4) pół pomarańczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga pewnie że masło orzechowe nadaje się po treningu :) Ja kupiłam masło orzechowe ale z chlebem mi nie za bardzo smakuje, wczoraj posmarowałam nim biszkopty i dobre, planuję upiec ciasteczka z tym masłem ale czekam na dobry moment w diecie nie chcę na razie za bardzo sobie pozwalać na różne pyszności ;) Ale opisałaś punkt 3 haha wszystko brzmi pysznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czanka na pewno z kajzerką było by dobre :-( ciekawe jak z pełnoziarnistą :-) wikia mam nadzieję, że nie obraziłaś się na mnie za to co napisałam o tych kaloriach nie miałam zamiaru nikogo obrazić ani wkurzyć :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga nie byłabym w stanie się na Ciebie obrazić:D jest ok! śpij spokojnie heheh wiem że chcecie dla mnie dobrze. a co do masła to uwielbiałam Sante ma 90% orzechów inne mi nie smakują. ale i tak jest najlepsze jak sama zrobie:D nie dodaje wtedy cukru tylko sól i olej rzepakowy mmmm...! PYCHA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jej az mi slina cieknie! jak smakuje to maslo?? wczoraj mialam w reku, mialam kupic. dzisiaj; upper body owsianka 2 jablka banan mandarynka obiad:40gram ryzu z 3 jajkami teraz; ciateczka owsiane (280kcal) plus surowka szpinach tunczyk ale nie dojadlam pracuje do 5 do jutra wieczorem jutro MMX-Kocham ten trening

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) U mnie porządnie sypło śniegiem najchętniej poszłabym odśnieżać podjazd i spalić trochę kalorii hehe ale mnie tak brzuch rozbolał przez ten okres że zaszyję się dzisiaj pod kocem, na szczęście mnie nie kłuje nic także laparoskopia podziałała co za ulga :) Ja kupiłam masło Felix light ale mi nie specjalnie smakuje za bardzo czuć sól, następnym razem kupie w Lidlu może będzie lepsze. Sama się boje robić bo mój mikser może tego nie wytrzymać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski u mnie mało sniegu ale zimno brr Ja mam masło PEO'S Peanut Butter kupiłam takie bo szukałam gdzie najwięcej orzechów w tym jest 91% i nie czuć soli. A w wersji light nie widziałam :-( Pewnie Czanka u ciebie tak mocno czuć sól bo jest mniej cukru. w cenach u mnie nie ma różnicy czy feliks czy cos innego wszyskie sa po 9 zł Eliza dobre smakuje jak orzeszki ziemne tyle że w postaci kremu ale można też kupić z kawałkami orzechów Dziś nie ćwiczę bo od jutra zaczynam moj plan później go napiszę Możliwe żeby przed okresem było 2kg więcej na wadze? :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupowałam masło w tesco jakoś przed świętami i w sumie wszędzie są po 9-10zł różne rodzaje, w moim jest ponoć 30% mniej tłuszczu ale nie dobre, kupię zwykłe to pewnie będzie lepsze w smaku :) Aga ja zwykle mam przed okresem więcej na wadze ale różnie, kiedyś bywało na plusie 2kg ostatnio góra 1kg, w tym miesiącu przed okresem ''schudłam'' różnie bywa także możliwe że masz więcej przez okres przecież się nie objadłaś kochana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) jednak pure cardio z S.T. okazało się dla mnie za trudne. Nadwyrężyłam coś z tyłu na plecach, nie mogłam wstać z łóżka, ale już jest lepiej, boli tylko w niektórych pozycjach, więc pewnie ścięgno. Czytam od nowa ten temat, zapisując treningi, które uznawałyście za łatwe, bo co dla was łatwe, to dla mnie trudne, a co dla was wymagające, to dla mnie nie do zrobienia :) w czerwcu może będę w formie, a na razie o 17 zrobie umiarkowanie trudne cwiczenia. Muszę słuchać swojego leniwego ciała. Dziś przeczytałam coś, co mi się spodobało, bo pasuje do mnie jak ulał :)Czy im bardziej się zmęczysz, tym szybciej schudniesz? NIE: Wręcz przeciwnie! Skutecznym i sprawdzonym sposobem na efektywne spalanie tłuszczu jest wysiłek umiarkowany, ale długotrwały. Jeśli będziesz ćwiczyć na maksa, bardzo szybko się zmęczysz i wysiłek będzie zbyt krótki. Według najnowszych zaleceń WHO najlepiej ćwiczyć codziennie, jeśli są to lekkie ćwiczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lajtowo popatrzyłam na Twoją stopkę a tam w łydce 32cm to najgrubsze miejsce? bo zwykle jak udo większe to i łydka też a tu taka różnica ;) chciałabym mieć w łydach 32cm mam 35cm a było niedawno gorzej i jeszcze są za wielkie :P Z Jillian nie chcesz ćwiczyć? ona ma fajne treningi na całe ciało i dobre są dla początkujących, ja tak zaczynałam rok temu :) Trening Elizy to chyba coś ze sztukami walki o ile dobrze pamiętam z p90x3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czanka, z Jilian zamierzam ćwiczyć, bo chyba najbardziej mi to podeszło z tych takich podskokowo siłowych. I od poniedzialku ruszam ze shredem level 1. Tak, tyle mam w łydce w najgrubszym miejscu, a 37 udo nad kolanem. Dramat zaczyna się od połowy uda. Dysproporcja jest straszna, okropnie to wygląda, dlatego muszę zrzucić z górnej części ud i z tyłka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł,dziś znowu mąż korzystał z kompa:) dzisiejsza dieta:1) jajko, 2 kr chleba, rzodkiewki, pomidor, ciut cebuli, masło na jedna kromke2) zupa fasolowo-grochowa, 1 kr.chleba3) jabłko4) 3naleśniki z mąki pół na pół zwykłej i pszennej (w cieście po łyżeczce:maku, siemienia, słonecznika) +konfitura porzeczkowa zmieszana z miaższem jabłkaTrening Turbo power z Tomkiem z obciążnikami 2x0,5kg na nogi, 2x3kg hantle w rekach, na koniec 10 powtórzeń wałkiem. spociłam się jak świnia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj nie miałam dostepu już do was bo mąż sobie zazyczył żone w domu a nie przed kompem hehe, oglądaliśmy fajny horror Obecność widziałyście? Lajtowo mamy jeden wspólny cel ja musze też z górnej części ud zgubić 3 cm Eliza nam to chyba ostatnio najgorzej wszystko wychodzi :-( musimy się wziąć w garść! Ja wczoraj zjadłam kawałek torta z babci urodzin bo byliśmy tam na obiedzie dostałam ciasto do domu, popołudniu przyszła koleżanka zjadła kawałek a wieczorem wziełam to ciasto co zostało dałam psu nie moge mieć w domu bo na pewno bym dziś jadła na śniadanie :-( Lajtowo powodzenia przy shredzie daj znac jak c****szło To mój ostatni tydzień wolnośc***pózniej się zacznie najgorzej bedzie z jedzeniem w pracy będę jak Veruna na suchym prowiancie :-( w sobotę już zaczynam :-( Mój plan na ten tydzień ... Poniedziałek killer Wtorek Skalpel wyzwanie Środa Turbo Czwartek wolne(jedziemy do psychiatry) Pątek max inetrval circuit Sobota skalpel2+szok tening niedziela focus speed 2,0 + brzuchy Wikii 9już dostały taką nazwę hihi) .. Wiem wiem dużo chodakowskiej nie wymiotujcie hehe ale to bedzie sie wszysto zmieniac w róznych tygodniach. Planuje też powrót do BR stad prośba do Elizy podaj mi te treningi które ty cwiczyłas bo te poczatkowe za lekkie a wiem ze wybierałas ciezkie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
k****a Aga nie wiem co się dzieje ale to się musi skończyć gdzie popełniam błąd za błędem i nie chodzi mi tylko jedzenie jestem na siebie wściekła dlaczego muszę zacząć myśleć mam ostatnie 2 tygodnie przed wyjazdem muszę się od cukrze cie dlatego żadnych słodyczy nic wogóle nie będę brala zadnej kasy do pracy null . plan na ten tydzien 1200kcal pon; less mills :upper +lower body 1 h wtorek; max interval sports training sroda: strength asylum +insane abs czwartek: max cardio conditioning piatek: ab shredder + 6 pack sobota plyometric cardio niedziela off . musze wrocix do formy zabieram sie za cwiczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliza no i pieknie od dziś planujemy tak jak kiedyś!! i trzymamy się planu nie jemy słodyczy zero zero zero. A jak zgrzeszymy to niech dziewczyny wyznaczą nam jakąs kare

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Ja też wczoraj zjadłam troszkę więcej, kawałek cista jak zwykle w niedziele ale tym razem bardzo mały i zrobiliśmy z synem popcorn z mikrofali wpadło też troszkę orzeszków w czekoladzie, wszystko z umiarem :) A dzisiaj już trzeba się pilnować :) Byłam u lekarza pozwolił ćwiczyć za kilka dni :) i mam też ćwiczyć na kręgosłup żeby się nie powtórzyło to co ostatnio, ogólnie uważać z dźwiganiem. Poprosiłam go o skierowanie na badanie tarczycy i cukru, od razu zrobiłam także za dwa dni pójdę po wyniki. Dziewczyny jak ja się cieszę że będę ćwiczyć :) zacznę od Focusa najpierw rozciąganie a potem treningi z poziomu Alpha mam nadzieje że będzie ok Lajtowo to zazdroszczę tej łydki ;) ale faktycznie masz różnicę sporą, jaki masz typ figury? Wikia liczysz kalorie? ile jesz? Eliza ja mam w tym miesiącu opóźnione zachcianki bo mi apetyt skoczył jak już okres dostałam ;) trzymaj się ciężko jest przed okresem się opanować, pamiętaj o kanarach! Podziwiam że dajesz rade tak ćwiczyć cały tydzień do niedzieli. Aga ty masz świetne nogi! ja mam do zrzucenia z 3cm a nie ty :P Planuj menu do pracy i będzie dobrze :) Ja jestem jeszcze kilka dni za zwolnieniu lekarskim i potem zaczynam poszukiwania nowej pracy ale na spokojnie. Fajny plan widzę Ewka rządzi ;) Hmm jaką by wam tu karę wymyślić hehehe postaram się z Wami wytrwać bez słodkiego ale nie wiem czy dam radę bo jednak jak zjem dwa razy na tydzień coś małego to czuję że żyję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czanka ciesze sie ze do nas wrocisz! ktos musi nas tu pilnowac. ja to juz jakas masakra, ale powiedzialam sobie naprawde dosc. niedlugo wroce do swoich wymiarów . treningi zrobione:les mills combat: upper and lower body jestem mega spocona! prysznic i do pracy . w koncu rozwiazalam jeden problem ktory mi zatruwal spokoj zwiazany z kursem pewnym. teraz juz spokojnie bede sobie konczyc studia i cwiczyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
Hej dziewczynki:) zaraz zabieram sie za czytanie bo mam co nadrabiać:P menu wczorajsze ś owsianka II ś pół banana obiad ziemniaki z mielonym i buraczkami kolacja 2 kromki zapiekane w piekarniku z pasta z makreli jajkiem i ogórkiem:D mniammm:) Aga Ty już zaczynasz od 1-go prace??? te menu w pracy jest najgosze:/ wiem ze ludzie sobie przygotowuja jakieś larytasy ale ja nie mam sily na to, musialabym wczesniej wstac a to dla mnie wazniejsze niz jedzenie:P a kanapka wiem ze sie najem, moze nie bedzie tak zle jak robisz 8 godzin jakas 1 kanapka Ci starczy, przed praca zjedz cos konkretnego to Cie potrzyma dobre 3 h moze 3,5 wtedy zjesz jakiegos owoca jogurt?? po 3 h kanapke i praktycznie kolejny posilek w domu:) u mnie gorzej bo ja pracuje prawie 11 h dlatego musze miec 2 kanapki:/ dasz rade:) ooo Czanka jak miło że wracasz do treningów, fajnie że wszystko Ci się szybko zagoiło Ty słodyczami nie masz czym się martwić bo przy diecie i ćwiczeniach pięknie Ci wszystko leci, nawet nie wiesz jak Ci zazdroszczę:p Elizka opanuj się!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! co się z Tobą dzieje??????? słodycze sa okropne!!!!!!!!! do dnia dzisiejszego przez te cholerstwa nie moge wrocic do swojej wagi a juz jestem po tygodzniu z maxami chcesz przechodzic to co ja?? wydenta bylam przez chyba 1,5 tygodnia, Ty masz fajnie zarysowany brzuch, miesnie pieknie widac i jak Cie wydyma g***o będzie widać w tym bikini!!!!!! to tylko 2 tygodnie zepnij dupko, to Twoja słabość musisz pokazać jaka jestes silna i pokazać tym wszystkim słodyczą że to Ty jesteś górą i potrafisz zapanować nad tym!!!! powodzenia i zero słodyczy do wyjazdu, tyle przeszłaś że i teraz sobie poradzisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
Aga widziałam ten film w sobote wart polecenia:) dobrze że to ciasto wyrzuciłaś podróż z dzieckiem się skończyła i słodycze też się kończą, na chwile was opuścić to od razu Was nosi:P wikia pięknie dieta i ładnie ćwiczysz jestem bardzo zadowolona z Ciebie dajesz nam przykład:) no i ja się muszę pochwalić ze pierwszy tydzień maxów za mną jeszcze tylko 3 hahahah nie było tak źle dam radę i zero słodyczy:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
lajtowo ale masz szczuplutkie łydki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! szczęściara:p ja mam 37:o albo 36 ale nad kolanem 39:/, ale Ci dziewczyny trening podsunely Pure cardio, moge się założyć że to była Aga:D ahahhah ona zawsze potrafi mocny trening dobrać;)Pure nie jest łatwy bo tam napierdzielasz bez przerwy, jak będziesz chciała coś trudniejszego to focus z alpha trwa on 25 min minus rozciaganie i rozgrzewke zostanie Ci tylko 15 minut jakoś dociągniesz;) ale gratuluje tych 24 minut z pure to tak jakbys focusa zrobila:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
chodziło mi że jak bedziesz chciala cos trudniejszego niz teraz cwiczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
u mnie w pracy dzisiaj p**dzi na maksa:/ mam grube rajstopy i 3 bluzy:/ i na piecu 80 stopni:p tylko ze to nie jest murowany punkt a jakies plyty, ide zrobic sobie harbatke na rozgrzewke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czanka to super że wracasz do ćwiczeń Verunak kochana jak ty mi zawsze humor poprawiasz :-) Ja dziś do tej pory zjadłam rano owsiankę i pół bułki (1/4 z wędliną 1/4 z masłem orzechowym) i nie dawno pomarańcza i powiem wam że już mnie skręca z głodu ale będę twarda i do tej 14 wytrzymam najwyżej wypije hektolitry herbaty do tego czasu ;-) trening popołudniu jak stary będzie bo przy małym ostatnio się nie da :-( uczepi się nogi i nie da rady Eliza a ty się trzymasz? Co ty dziś ćwiczyłaś?? te na brzuch les mills? i cos jeszcze czy co? bo jak się spociłaś to ja też chce hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) poszłam waszym przykładem i zrobiłam sobie plan na tydzień (w sumie to na trzy ale napisze na pierwszy)dziś: Max interval plyojutro: Jillian "zgub szybko zbędne kg"śr: Pure contact oraz Ab shredder (Asylum2)czw. ODPOCZYNEKpt.: Turbo oraz "brzuchy Wikii"hehe:Dsob.: Stregth (Asylum)niedz.ODPOCZYNEK Czanka ja wczoraj i przedwczoraj wyszło mi troche ponad 1200kcal. chcialam jesc w przedziale 1100-1200 ale jeszcze trudno mi to liczyć:PEliza po pierwsze to nie panikuj, po drugie rób to co dobrze potrafisz: pilnuj zdrowych posiłków i ćwicz fajne treningi:) wszystko jest w porządku, KAŻDY miewa gorsze chwile i to jest całkowicie normalne. Nic nie jest zepsute nieczego nie trzeba naprawiać ani cofać czasu. Teraz musisz już się trzymać wzorowo bo ja tego chcę:D Aga tego chce:D Veruna, Czanka, Lajtowo i przede wszystkim TY TEGO CHCESZ! Chcesz mieć kratę na brzuchu, PRAWDA??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey w pracy jestem. wpierdzielam szpinak z mozarella rano robilam mils combat; na upper I lower body. to nie brzuchy. zrob sobie kiedys cwiczenia sa mocne. . aga co bedziesz robic w pracy? ciekawa jesten jak sobie dasz rade cwiczenia dziecko praca maz hehih .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliza to sklep z cjuchami więc praca nie męcząca ale nudząca :-( może uda mi się znaleźć coś lepszego ale narazie nie widac nic na horyzońcie :-( Na pewno spróbuję tego twojego treningu wrzucę go w przyszłym tygodniu Wikia ja też mam już w głowie na następne tygodnie ale narazie postaram się ten tydzień :-) wogóle to zapomniałam o prowadzeniu kalendarza zaraz go wyciągam z nim na pewno będzie mi łatwiej :-) Veruna ja rano nawet jakbym chciała to nie dam rady szykowac sobie nie wiadomo czego do pracy bo będę musiała młodego wyszykować i dotransportowac do teściowej. więc mimo, że mam pracę pod nosem to i tak mam kawał hehe Mam nadzieję, że uda mi się to wszystko pogodzić, wiele matek sobie radzi z domem mężem , dziećmi mi dojdą ćwiczenia moje i z dzieckiem. Najgorsze jeszcze to latanie po lekarzach z młodym bo ja narazie nie dostanę wolnego wiadomo i mąż będzie musiał z nim jeździć wiadomo wolała bym ja ale cóż. teraz przy cenach tych wizyt i przy dojazdach do poradni na NFZ to już muszę iść do pracy innaczej nie wyrobię :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×