Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agazgaga

Ćwiczę z Jilian Michaels

Polecane posty

a bo chcialabym dobrze sie czuc na.kanarach:) to fakt ja mam ruchu spoooro. przemieszzam sie wzdluz miasta na rowerze, czasem 4 razy dziennie. sprobuje, ale zobacze czy dam rade. bardzo ciezki tydzien przede mna. sprobuje jesc tylko naturalne rzeczy I nie pic kawy. dzisiaj praca do 5 rano, jutro od 13 wiec odezwe sie pi poludniu pewnie na przerwie w pracy jutro nie mam treningu. w pracy buzka aga jutro pracujesz? czy w niedziele masz zamkniete?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliza ja też jutro wolne mam, daj znać jak się będziesz czuła na 1100:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski Eliza jak ja ci zazdroszczę tego brzucha nawet nie wiesz jak :-) u mnie te moczki to jakaś masakra :-( coraz większe :-0 Dziś nie pracuje :-) niestety tylko jeden dzien w tygodniu wolny :-( ale pocieszam się że sobota tylko 4 godziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale dzisiaj tutaj cisza :-) Zapomniałam wam napisac, że nie wiem jak to możliwe ale mam zakwasy po tej tabacie w piatek hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Ja po wczorajszym rozciąganiu czuję jakieś lekkie zakwasy w nogach, było lajtowe ale jestem bez ćwiczeń chyba od 3 tygodni to się nie dziwie ;) Dzisiaj planowo wolne ale wyjdę na dłuższy spacer bo pogoda się ładna zrobiła i cieplej :) Wikia ja kiedyś czytałam o cheat day ponoć na diecie to dobre jeden dzień jeść ile się chce raz na jakiś czas wtedy się podkręca właśnie metabolizm. Jest jeszcze cheat meal to też dobre jeden posiłek kaloryczny ale nie wiem co ile jest dobrze tak robić chyba jak są zastoje. Różne są sposoby każdy pisze co innego, jest jeszcze ta dieta 5:2 co się znowu głoduje dwa dni w tygodniu. Na każdego działa co innego :) Eliza no co ty wcale dużo nie jesz z tego co piszesz, tyłek od ćwiczeń Ci się fajny robi :) wcale nie musisz jeść mniej, jak pojedziesz na wakacje to jeszcze przytyjesz jak tak będziesz kombinowała ze zmniejszaniem kalorii. Wyglądasz cudownie :) Aga no widzisz jednak ta tabata dała C***opalić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, jestem po spacerze niecałe 2 godziny, ale dziś cieplutko:) Czanka o to mi chodziło tylko nie wiedzialam ze to ma jakąś nazwę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wikia u mnie też pogoda fajna :) Ja byłam na spacerze jakieś 20min syn za bardzo nie chciał iść dalej za to porzucaliśmy się resztkami śniegu i trochę się z nim nabiegałam także ruch był nawet lepszy niż spacer :) Ćwiczy tu ktoś dzisiaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo u was ciepło a u mnie popiździawa :-( myslałam, że pójdziemy na spacer ale jak wracalismy od teściowej to tak wiało że podziękuję :-( śniegu u mnie dawno nie ma :-( nawet na sanki nie dało rady ani razu wyjść :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czanka ja dzisiaj nje cwicze. w pracy jestem. dzisiaj mecz w irlandii ze szkocja wiec pelno facetow w spodnicach przychodzj sie napychac fast foodami. nie wiem o ktorej skoncze . z dietka narazie ok owsianka jablko kurczak marchewka odrobina ryzu na pozniej mam warzywa surowe plus plaster wedzonego lososia plus buleczka fitness.o ile dostane druga przerwe ale nie sadze. . powiem wam cos w sekrecie. po wczorajszej silowni moj brzusio wyglada bosko! porobilam mase zdjec. to dlatego ze wczoraj cwiczylam z 16 kilogramowym kettleball! kurcze musze wiecej cwiczyc hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliza współczuje dasz radę Pochwal się fotkami na maila może mnie to jakoś zmotywuje bo ja wciąż się zastanawiam czy ćwiczyć nie wyspałam się bo od 4 nie mogłam spać teraz mnie łamie ale jak sie położe to później nie zasnę albo wstanę dopiero rano hehe. Chłopaki moje śpią, a mnie cos łamie nie wiem czy nie będę chora :-( i tak się zastanawiam czy ćwiczyć dzisiaj bo wczoraj nie ćwiczyłam ale tak jestem śpiąca :-( i połamana :-( Kurde znowu nie moge się ogarnąć. Od poniedziałku ruszam już na pewno jeżeli nie to zrywam całkowicie z dietą i ćwiczeniami niech się dzieje co chce, dlatego muszę się wziąć w garść tylko jak to zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga:) z niczym nie zrywasz! co Ty opowiadasz? gorszy czas masz ale to przejdzie. Tylko od Ciebie zależy kiedy. za jakiś czas będziesz żałować dlatego trzymaj już dietę jak trzeba i ćwicz tak jak ćwiczyłaś! jeśli się przetrenowałaś zrób sobie 3-4dni wolnego ALE z mniejszą ilością kalorii niż teraz jesz alby chudnąć a nie stać w miejscu a o tyciu już nawet nie wspomnę... przeczytaj książkę o której mówiłam. Będzie dobrze obejrzyj wszystkie Twoje zdjęcia efektów od razu zrobi Ci się lepiej bo widze że zapomniałaś co potrafisz i jak dużo się napracowałaś długimi miesiącami! Weź się posłuchaj: "niech się dzieje co chce" - nie wierzę że Ty to mówisz! Aga pobudka! Aga wyłaź gdziekolwiek się chowasz:) JUŻ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliza ja tez chce!!!:) janiak.km@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow Eliza wow wyglądasz bosko!!!!!!!! Cudownie nie moge się napatrzeć, ekstra!! Jaki bałagan kobieto? Nie widziałam, żadnego bałaganu tylko piękną figurę super!! P.S zrób sobie dziecko to dopiero będziesz wiedzieć co to bałagan hihi. Bosko wyglądasz. Zrobię ten trening tylko który polecasz? Bo ja jakoś tych treningów nie mogę nic wybrać a jak masz już przetrenowane to wiesz który fajny tylko nie sztuki walki bo moja koordynacja noga reka noga szwankuje hehe ... Wikia no nie wiem co się dzieje patrze na zdjęcia z wakacji i wydaje mi się że jestem teraz dwa razy taka!. Przetrenowac się na pewno nie przetrenowałam na pewno nie od ćwiczen może muszę jakieś witaminy zacząc łykac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliza i ten twój cie puszcza samą na te kanary z takim ciałem ?? Super to ile ci wsumie zajeło całe odchudzanie? Ekstra wyglądasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
woooow ale masz jędrny brzuch! a talia marzenie... Eliza brawo!:D dziś mam wolne ale jutro idę Twoim przykładem i pożyczę od męża sztangielkę 10kg! naprawdę pięknie wyglądasz:) masz się czym chwalić ja tez tak chce ale motywujesz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co szukam tej agi którą Veruna musiała opieprzać za to że za duzo ćwiczy nosz cholera jasna. Bardzo by mi się przydał ktoś kto by ze mna poszedł pobiegać :-( tylko kuźwa żadna d**y nie chce ruszyć :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliza ja też poproszę foty: izabelal@onet.eu Nie widziałam jeszcze ale już zazdroszczę tego brzuszka hehe Aga jak wrócisz do tego co było kiedyś przytyjesz będziesz rozlazła nie warto rzucać ćwiczeń i diety, wyluzuj jak tego potrzebujesz odpocznij! żebyś potem nie miała żalu do siebie jak coś przybędzie ;) Postaw na krótkie treningi, p90x3 i Focus kilka razy w tygodniu dasz radę i będziesz w formie :) Moje menu: 1. 2,5 kromki słonecznikowego z pasztetem domowej roboty i ogórkiem kiszonym 2. kaszanka, surówki, ogórek kiszony, kromka słonecznikowego 3. kawałek ciasta, kawa 2w1 4. 2 naleśniki pełnoziarniste z dżemem i serkiem wiejskim Jutro zrobię pomiar i może fotki dla porównania na koniec lutego, tylko czy będzie co porównywać hmm jak schudnę 1kg to chyba nie bardzo hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga, posłuchaj, uświadom sobie że to Ty decydyjesz. Ty decydujesz czy dziś siedzisz i wsuwasz szamkę czy pocisz się z Shaunem:D nikt Ci nie zabierze szczupłości, radości z ćwiczeń.... Ale Ty możesz sama to sobie odebrać i właśnie to robisz - odbierasz sobie prawo do szczęścia, satysfakcji z ćwiczeń! Aga, stop! Zasłużyłaś na piękne smukłe ciało, zasłużyłaś na radość:) Wysyłam C***ozytywna wibrację~~~~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~>>> POCZUŁA??:D nieee?! to masz jeszcze raz! ~ ~ ~ ~ ~ >>~ ~ ~ ~~ ~ ~>> ~ ~>:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok bierzemy sie na maksa za siebie. Ciezko jest, mnie tez, uwielbiam slodycze. zobaczymy co?:) Aga no ja od konca czerwca 2013 sie odchudzam. A wszystko dzieki Shaun T. . a mój ma malo do gadania bo niewiadomo co z nami bedzie wiec ja sama decyduje a skoro on nie moze podrózowac ze mna w ciagu roku to nie moze mi zabronic. . zjalam: owsianka jablko ciasteczka owsiane 9 sztuk- jakies 300 kcal w sumie kurczak z odrobina ryzu i marchewka bulka fitness plus plasterek wedzonego lososia na niej okolo 1500 kcal ale zdrowyc****jdzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wikia dzięki rozbawiłaś mnie tą energią hehe.Postaram się dziś pocwiczyć trzymajcie kcuki. Postaram się też jeść mniej. Będzie cięzko bo wstaje o 6 a pewnie będę się kłaść koło 23. Własnie wsuwam owsiankę. Miłego dnia dziewuszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Aga witaj w klubie!!! Bedziesz miala ten sam problem co ja: dlugie dni i niewiadomo jak to rozlozyc z jedzeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry:) Cieszę się Aga trzymam kciuki za Ciebie, i pamiętaj... za około TYLKO trzy tygodnie wysyłamy sobie fotki:D jest CEL! chyba nie chcesz się nam potem tłumaczyć z wiekszych boczków?:P więc głowa do góry i działasz, jestes silną babeczką proszę mi tu o tym pamiętać 24h na dobę!Eliza podoba mi się Twoje podejście, ze nie może Ci za bronić wyjeżdżać, że robisz to co chcesz i jestes niezależna! super:)Czanka je tez sobie strzeliłam fotki żeby porównać z tymi pod koniec miesiąca:D jestem dobrej mysli bo ten "cheat day" sie u mnie sparwadził...buahaha nie uwerzycie ile ja wczoraj kalorii zjadłam 2100!!!!!!!!!:D:D haha a na wadze jeszcze mniej 51,8kg no normalnie w szoku jestem!!! ale nie opychałam się smieciami tylko normalne posiłki jadłam ale dużo większe porcje (zjadłam 4posiłki: 2kanapki z jajkiem i pasztetem sojowym, spaghetti z mak. pełnoziar z mięsem, owsianka i nastepna owsianka z duuuza iloscia daktyli) Układ kalorii (zaokrąglając)na ostatnie dni miałam taki:1200, 1200, 1720, 1050, 1370, 2000, 1050, 1090, 2100:) Wychodzi że co 3 dzień jem ponad normę a w dwa mniej. i chudnę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki Eliza:) ale nie przestrasz sie bo cała w siniakach jestem po bańce:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko Wikia to.sa.siniaki??? myslalam ze masz znamiona:)czemu sie tak katujesz!? piekna chudzinka jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie katuję się:) bardzo łatwo mi się siniaki robią:/ od dziecka tak mam zawsze jakiegoś noszę i nie wiem skąd się wziął hehe na szczęście prawie nie bolą. Dziękuję za "chudzinkę":) z boku ładnie, z przodu nieco gorzej dlatego wyślę za 3tyg jak będzie jeszcze lepiej. ale jak oglądam zdjęcia z lipca... to aż mnie obrzydzenie bierze, cała "oblepiona tłuszczem" byłam fuj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
Hej Laseczki:) Eliza ja też chcę zdjecia ale jestem ciekawa:) ostatnio jak wysyłałaś widać było abs a teraz dziewczyny tak zachwalają że pewnie jest jeszcze lepiej musze to zobaczyć:) moj mail w_e_r_k_a_25@wp.pl wikia fajnie że Twój plan Ci służy:) ja nie umiem liczyc kalorii:/ zawsze patrze na etykiety ale zeby to poskladac wszystko do kupy porozdzielac i obliczac to dla mnie za trudne;) hahaha za duzo kombinowania;) wikia kiedys czytalam na temat tych siniakow jak szybko sie robia i to bylo chyba cos z kriwa w kazdym razie wez lepiej cos poszperaj na ten temat bo raczej normalne to nie jest U mnie wczoraj max cardio+abs+insane abs te rozgrzewki w abs ominelam juz mi sie skakac nie chcialo ale brzuchy fajne:P niedobrze mi bylo chyba z godzine po treningu hahah Aga wiem jaka jesteś sfrustrowana, przemęczenie robi swoje, ja jak sypiałam po 5 godzin bo spać nie mogłam cały dzień w pracy wieczorem ćwiczenia oczy ledwo co trzymałąm otwarte a jak sie polozylam oczywiscie to samo spac nie moglam i kolejny dzien jak lunatyk i tak w kółko, narazie porób coś krótkiego te 30 min szybko zleci, chyba nawet Eliza Ci tak radziła wiem że każde pare minut wiecej idzie odczuc rob narazie te krótkie w pracy sie wprawisz wejdziesz w nowy rytm i jak dojdziesz do siebie przywalisz intensywnoscia:) w weekend zrob cos mocniejszego Ja zgrzeszyłam w sobote, wkurzylam sie przez simsy:P cholera caly dzien sciagalam kombinowalam i wkoncu nie idzie tego zrobic:/ chyba kupie plyte hehehe a wiec zjadlam delicje posmarowane krowka z puszki:P e tam 10 dni nie ruszylam slodyczy wiec tragedii nie ma. Aga ja mam na reke 7.50 za h wiem ze min. teraz wychodzi 7.7 i mam pismo do firmy napisac hahahahhaahha, fakt nie mam ciezkiej roboty ale kuźwa jakis szacunek chyba sie nalezy, i tak szukam czegos ale nie wiem czy cos trafie u mnie masakra bezrobocie, miasto 65 tys.ale jak rozmawiam ze znajomymi to obojetnie gdzie nie robia mama minimaln********* system a co najlepsze jak sa odprowadzane skladki i masz UMOWE to juz sie uwarza ze szaf z******ty ahahhaha masakra ludzie sa osle[ieni czy co???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
haha ale byk uważa oczywiście:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×