Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agazgaga

Ćwiczę z Jilian Michaels

Polecane posty

Lajtowo dzięki wypróbuję kiedys robiłam brzuchy z panem w żółtych gaciach z tej serii :-D . lecę się szykowac na siłownie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny co myslicie o diecie kopenhaskiej? wiem wiem nie krzyczcie ale to tylko 13 dni i wolne od ćwiczeń w tym czasie sama nie wiem może warto było by spróbować te kilka dni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aga-zapomnij !!!!eliza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AGA ja zrobiłam diete kopenhaską jak byłam gówniarą...:D to była głupota, ta dieta bardzo wyniszcza, w głowie mi się kręciło, słabo było miałam problem aby sie skoncentrować na lekcjach itp. Z koleżanką robiłam, tragedia, po prostu, wtedy nie ćwiczyłam a wejście po schodach wywoływało uderzenia gorąca i.... ziewanie. Schudłam po tym ale nie jest to warte zdrowia. żadnych witamin sie nie dostarcza tyle tylko co w liściu sałaty i soku z cytryny za to mnóstwo białka które obciaza nerki.ODRADZAM. moze po prostu zwieksz ilość białka i wyeliminuj pieczywo?no tak ta metoda na przyspieszenie... z "uzyciem męża" hehe no tak:) dzięks:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie by się nie chciało stosowac diety, kupować jakieś inne produkty, wymyślać potrawy, czasem patrzę na fb na listy zakupów chodakowskiej, masakra co dziewczyną wymyśla, ja jem rano zeby dostarczyć energii, w południe na smak, a wieczorem, bo muszę dostarczyć białka po treningu. Jako 2 śniadanie i pół godziny po treningu jabłko lub banan. W ogóle nie używam soli. I tak ją jemy, sami nie wiemy jak dużo w produktach. W sumie nie mam jakichś przesadnych grzechów, ale nie jest to dieta zęby chudnąć, raczej zęby mieć siłę do ćwiczeń. Zjadam 1300 do 1400 kalorii, jak zjem mniej to jestem głodna :) wyprozniam się 2 razy dziennie, nie mam kłopotów, czasem mam wzdęcia, ale id kiedy cwicze to mniej :) Właśnie jestem po ćwiczeniach. Dziś zrobiłam: 1) 10 min hula hop 2) 5 min rozgrzewka- już też umiem na pamięć 3) 35 minut brazilian cz. 1 z fitness blender 4) 10 min z 15, nie dałam rady więcej z brzuchów insane abs workout z passion4profession 5) 5 minut rozciąganie 6) po kapieli 5 minut jazda z eveline z masazerem z wypustkami, teraz mi zimno. Kolacja, kromka razowa z szynka i tabletki deto cell :) Wikia, w nawiązaniu do tych twoich "innych" zdjęć, ja też sie dziś tak posciskałam i mam sporo fałd, ale się nie przejmuje, za 4 miesiące prawdopodobnie ich nie bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po rozgrzewce zrobiłam 10 min ramiona z hantlami. Jakoś zapomniałam wpisać :) co daje 1 h 15 minut. Nie wiem czemu mi tyle wychodzi, nswet się nie męczę, troszkę spocona, akurat w tych ćwiczeniach jest wolne tempo co mi odpowiada. No i chyba nie przemęczam żadnej części ciała, może ja źle ćwiczę? Nie mam zakwasow, ostatnio miałam przez ten pilates i tę serię niespodziewanych pompek. No nic, odhaczam kolejny dzień treningu w kalendarzu, już mam 7 w marcu :) i jakoś to leci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Day #4 trening za mna. Dzisiaj dieta: owsianka, tylko rodzynki 450 wrap - 350kcal marchewka + 2 jajka - 250 kcal zupa rybna opakowanie - 200kcal + 1 chlebek 35 2 male kiwi- 70 . Lajtowo brawo! Aga, Czanka, Wikia? Dobranoc. jablko 50

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Ja w tym tygodniu muszę odpuścić ćwiczenia, nie będę miała czasu, muszę załatwić lekarza, zakupy, jeszcze pokazać synowi przedszkole, no cały tydzień po pracy coś mi wypadnie nie wyrobię a odpocząć też kiedyś trzeba, w weekend obiecuję sobie ułożyć jakiś lajtowy plan ćwiczeń ale bez szaleństw bo po 8 godzinach na nogach to mi się nawet nie będzie chciało jakiś wycisk robić ;) Załatwiłam przedszkole dla syna, idzie od poniedziałku :) na razie pracuję od 8 do 16. W piątek byłam 10 godz. w robocie bo dzień wcześniej musiałam wyjść 2 godz wcześniej żeby pozałatwiać sprawy. Moje menu na razie wygląda tragicznie bo śniadania nie jem normalnego tylko ugryzę trochę chleba, po prostu nie daję rady nic przełknąć potem w pracy jak zgłodnieje jem mały obiad ale nie codziennie, a w domu większa kolacja, niby kalorycznie nie jem dużo ale źle to wygląda bo najwięcej jem w drugiej części dnia zamiast odwrotnie. Na razie nie jestem w stanie jeść inaczej bo na kuchni te zapachy mi wystarczają nie czuję głodu. AGA super uczucie jak ktoś widzi nasz wysiłek i świetną figurę :) Wybij sobie z głowy takie diety kopenhaskie!!! to głupota przy ćwiczeniach. Kiedyś sobie spróbowałam wytrzymałam 11 dni głodu bólu głowy osłabienia, nie warto jeszcze na dodatek dostałam okres drugi raz, schudłam ale jojo się zaczęło już po 2 dniach stopniowego wprowadzania normalnych ale małych posiłków. VERUNA nie przejmuj się moje uda też nie chciały chudnąć, najważniejsze że reszta pomiarów idzie w dół :) uda widocznie na końcu ruszą. WIKIA łeee ale Ci wyskoczyło nawet nie wiedziałam że takie coś się może podczas ćwiczeń zrobić. LAJTOWO mięśni Ci przybyło to pewne :) też tak miałam jak zaczynałam ćwiczyć najpierw waga w dół a potem w górę przez jakiś czas a cm spadały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra zapominam tylko tak chciałam sobie pomóc :-( ostatnio słabo mi idzie wogóle to jakos mi słabo idą te centymetry a raczej wcale nie idą :-( nie pamiętam kiedy coś zgubiłam :-( Lajtowo skoro sa efekty to znaczy że dobrze ćwiczysz nie wydziwiaj hihi trzymaj sie planu :-* Czanka pewnie bidulinka zmęczona :-( juz mi się twoja praca nie podoba :-P Kurde Veruna opowiadaj co w M jak miłośc bo dziś przegapiłam. Jestem po siłowni 15min rozgrzewka 40 minut siłowe (górne partie+ brzuch) 40minut cardio ja chyba nie dam rady dobic do godziny cardio to jakaś masakra myślałam że nogi to zaraz będa same zapierniczać a ja zostanę w tyle. Fajna ta siłownia ale te prrysznice to jakis koszmar wogóle woda z jednego leci do drugiego jakbym kompała się to w nogach miała bym wodę osoby z drugiego prysznica fuj chłopą to tam nie przeszkadza ale kobieta to tam chyba żadna się nie kapie także że z siłowni lecę do auta i pod prysznic. Ostanio w saunie facet na golasa siedział i mu wogóle nie przeszkadzało towarzystwo kobiet!! Dobra spadam się kompac i spać. Wiecie co po tej siłowni to ja jestem straszni głodna po ćwiczeniach w domu nie byłam głodna wcale musiałam się zmuszać a tu idę głodna po jabłku spać :-(. W środę idę na zajęcia "płaski brzuch" zobaczymy co to za wynalazek .. Eli co z namiarami na fejsa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga jak to faceci, z kobietami maja prysznice? Czanka super ze zalatwilas przedszkole. Przynajmniej mozesz spokojnie pracowac. Aga, wyslij mi swoje dane, ja mam zablokowana opcje znalezienia mnie i w sumie to nie wiem jak to zmienic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obudziłam się o 3, czasem mam wrażenie że dusze pokutujace z mojej rodziny chcą żebym się pomodliła, robiła to babcia, ale zmarła w zeszłym roku, no i chyba więcej nikt się nie modli, więc muszę ratować sytuację :) o 4.30 zjadłam śniadanie, teraz kawka, mam jeszcze trochę czasu do wstawania, waga rano pokazuje 64,7 od razu lepiej niż 66, 3 :) dziś wieczorem zrobię ćwiczenia na nogi z mary hellen bowser na bi fit na yt są dwa filmiki, szukałam na gryzoniu,, nie ma, a na stronie tej baletnicy są płatne. Odpowiada mi taki spokojny głos, nie lubię jak mi się prowadzący drze za uszami, a te ćwiczenia podobne do pilatesowych i niektore wchodzą w skład brazil. Jeden filmik to wariacja jednego ćwiczenia na nogi, ale ta baletnica słodka jest i 4 lata młodsza ode mnie, a ciałko ma jak 16 stka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliza wysłałam na elizasylwiacetera@gmail.com Prysznice są osobno ale szatnia jest obok męskich i wszystko słychać hehe. Tylko sauna jest koedukacyjna Lajtowo nie strasz mnie we wszystkich horrorach 3 to godzina duchów Mi zawsze jak ma się cos wydarzyć przykrego to śni mi się mama jakby ostrzegała :-) Ale dziś mi się cieżko wstało budzik dzwonił chyba 88 razy a ja ustawiałam drzemkę i drzemkę hehe teraz się wyrobic nie nogę ale tutaj muszę zajrzeć hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok Aga dodalam Cie. ale masz duzo pieknych zdjec!!! i mezusia i dzicko! oh zazdroszcze:) . ja dzisiaj nie cwicze. jestem po prostu przemeczona. ostatnio mialam dzien wolny w poniedzialek zeszlego tygodnia, pracuje jak wól. cwicze kosztem nauki a niedlugo znów egzaminy. bede jednak cwiczyc mniej ale jesc tez mniej. . Lajtowo Twoje fotki nie doszly na zaden mój mail:( sprobuj elizasylwia @ gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliza wysłałam na oba meile, ten, który podałaś i ten, na który napisała do ciebie Aga. Mówię ci, sprawdź może w folderze spam je zapisze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej wikia biedulko' bylas z tym u lekarza?? Masz to smarowac czyms czy co??czy to wytna???ja nie lubie pompek robic z tego wzgledu ze mam slabe nadgarski, kiedys w dziecinstwie mysle ze pobilam rekord:p na jedna reke mialam 6 razy zlamane nadgarstki:p i jak robie pompki mam wrazenie ze mi zaraz pękną nie wiem moze zle rece ukladam ale dziwny dyskomfort Eliza a ja Tobie foty wyslalam??? Bo juz nie wiem czy czasem nie zapomialam:p Lajtowo waga sie nie przejmuj najwazniejsze sa cm, ale lacha z Ciebie bedzie jak pokazesz sie na plazy:) u mnie spadala waga razem z cm na poczatku, ale nie obrazilabym sie gdyby waga stala a cm lecialy jak glupie:p ja na wage nie patrze, wazylam sie jak glupia i kazdy gram mnie cieszyl i co z tego jak cialo sie nie zmienialo, ale ja to odrebny przypadek:p Czanka tez mam chwilowy kryzys czuje przemeczenie pomimo ze ostatnio mialam troche przerwy,nawet slonce mi nie pomaga:p super ze dajesz malego do przedszkola i to juz od poniedzialku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga o diecie pomilcze:p wczoraj byl dzien mezczyzny ale od dzis ruszam ze scisla dieta tak jak bylo:p Aga takie zaprzestanie slodyczy jest dobre?? Czytalam jakies wypowiedzi jakiejs babki miala piekna diete cwiczyla itd i nie miala spadkow podobno przez to za malo cukru miala w diecie????to jest mozliwe?? Tez bym sie nie brala prysznicu na silce w takich warunkach jak piszesz, bleeee:/ dziwne ze tego jakos nie przedziela przeciez milionow to nie kosztuje:p a wogole ja i tak na silce sie kąpac nie lubie:p w m jak milosc bylo: natalka powiedziala ze jest w ciazy, nie chce powiedziec Markowi kto jest ojcem a ojcem podobno jest nauczyciel Marcin dostal tel. Ze ma 3 dni na wyprowadzke bo rodzice tego goscia co Marcin u niego mieszka, sprzedaja mieszkanko. marcin jest zalamany i nie jest pewny co do Eryki czy chce z nia byc, Eryka podejrzewa ze cos nie gra i sie wyprowadzila od Marcina w Grabinie byla wielka impra swietujaca 54 lecie dziadkow Po imprezie Tomek odwiedziL rudą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mysle co mnie te baby tak dzisiaj w******ja a mi nie dlugo okres przyjdzie dlatepgo taka glodna. I w****iona chodze zzarlam juz wszystko co mialam i do konca pracy tylko herbata dobrze ze nie wzielam wiecej ale kolezanka przyniosla mi grahamke dopiero teraz czuje sie najedzona. Kurcye co to jest ze przed okresem destem taka glodna?. Eli w domu zerkne na twoj profil teraz co chwile ktos cos prosi ale widzialam ze masz super zdjecia w domu dokladniej zobacze. Aga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Veruna dzieki. Ale mnie to wkurza scenarzysci nie mnga sie zdecydowac kto ma z kim byc druga moda na sukces sie robi. Co do cukru to jest we wszystkim w owocach chlebie itd tylko bialy jest zly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga ja tez ostatnio glodna łaże jadlabym i jadla dzisiaj o 11 zjadlam juz jablko za pol godziny kanapke tez mnie ludzie w******ja ale okresu brak:( to tez mnie dobija:/ jeszcze w czartek wizyta u dentysty:( zyc nie umierac. Robi sie moda na sukces wczoraj Marcin chcial zadzwonic do Kasi wiec moze wroca do siebie hahahhahaha nic mi sie nie chce:( a jeszcze tyle godzin przede mna:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, dwa dni odpoczynku od ćwiczeń miałam (spacer tylko wczoraj 50min i "ćwiczenia przyspieszające...":D). Dziś wieczorem cos pocwicze.VERUNA ten mutant co mi sie na nadgarstku zrobił to jest taka galatetka/płyn i on powinien sam się wchłonąć, z tym ze mozna czekać az sam to zrobi albo można go stuknąć żeby pękł pod skórą wówczas szybciej to potrwa. One nie są groźne i wycina sie je w ostateczności gdy wracaja latami. U mnie w rodzinie juz sie pojawiały te gangliony (bosz.... co za nazwa!) ja nigdy nie miałam, tylko od jakiegos czasu po treningu bolały mnie nadgarstki, a to własnie był początek... Smaruję go mascia z kasztanowaca, przeciwzapalna i przeciwbólową i na miesiąc co najmniej koniec z ćwiczeniami z rękami na podłodze... Kurde to sobie kolana naprawiłam a w zamian nadgarstek z*****am hahah:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buahahah co ja napisałam "galatetka":D miała być galaretka...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliza dzięki zdjęc mam pełno bo nigdy nie mogę się zdecydować które dać hehe. A już wogóle jak wyjdę na jakimś chudo to dodaje hihi chciałabym wyglądać tak jak na tym w żółtej bluzie i szarych spodniach ale niestety potrwa to jeszcze trochę nie wiem jakim cudem to zdjęcie tak wyszło hihi. Ty tez masz piękne zdjęcia a w tej czarnej kiecce to wyglądasz tak superowo że mam ochotę wydrukowac i powieścić dla motywacji na lodówce żeby tyle nie żrec Męża i dziecka nie zazdrośc bo na pewno tez będziesz mieć :-) ja urodziłam całkiem późno staraliśmy się kilka lat miałam prawie 28 lat chcę mieć córeczkę do pary ale to dopiero za kilka lat więc będzie jeszcze później także spoko wszystko jeszcze przed tobą. spełniaj marzenia a gdy przyjdzie czas wszystko samo się poukłada Wogóle co masz za święto chyba nie zamierzasz zjeść tych cukierków :-)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś nie ćwiczę, jakoś ten dzień się nie nadawał i ja byłam ociężała. Jak zobaczyłam swoją skórę po pracy i zmarszczki pod oczami, natychmiast akcja regeneracja, po zrobieniu z twarzą tego i owego okazało się, że się nie wykapie, ktoś gdzieś w klatce wiercił, woda nie miała ciśnienia i junkers się nie włączył. Potem woda była brązowa. Stwierdzilam, że pierdziele czekać z treningiem aż będę mogła się wykąpać. Mam trochę pracy papierkowej. A wracając do oczu i twarzy, to ten s******l podklad mnie wysuszył. Weszłam na stronę sklepu sprzedającego skin 79 i kupiłam bb gold, cóż jutro przelew na 118 zł zrobię. Trochę dużo, ale miałam kiedyś, trzymal się na twarzy cały dzień, był kryjący i nie robił mi zmarszczek. A cera nie tylko wizualnie od jego koloru jasna i promienna, ale też spoko po zmyciu. Mam nadzieję, że się receptura nie zmieniła, bo używałam go 2 lata temu. A w tym czasie przetestowałam kilka podkładów i nic nie były warte. Może przez godzinę po nałożeniu ok, a potem dramat. Mam skórę suchą, może jedyny podklad który był ok to rimmel true match. Mam nadzieję że będę zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) wczoraj zrobiłam 50min kardio lekkiego.dzis tez lekkie coś. W najblizszym czasie moge pomarzyć o Shaunie nie bedę drażnić gangliona bo za czął boleć. Dziewczyny ostatnio zajęta jestem, dlatego rzadko do was zagladam ale mysle o was i nie opuszczę:) Gdybym miała fejsbuka to tez bym sie wymieniła namiarami;) jestem tuz przed okresem cała spuchnięta i mam wrazenie ze "tym razem na pewno przytyłam"... ale zawsze tak mysle przed wiec pewnie wszystko jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabieram się teraz za trening kombinowany (zlepek róznych krótkich filmików od Ewki). Wybrałam same "bez nadgarstków". Gdy skończę napiszę jakie zrobiłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, jestem po treningu razem 55min (ćwiczenia z kanału Ewki na YT: "dzień 3 cz1.", "dzień16/17", "dzień 24" oraz Mal B brzuch (wiadomo rozgrzewka5min i rozcxiaganie 10min). wieczorem masaż bańką juz tydzień nie robiłam:PCo dziś robicie? CZANKA odpoczywasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzisiaj nie cwicze, jutro mam wizyte u dentysty i nie chce mi sie do nocy siedziec wiec tylko zrobie masaz banka:) z dietka narazie spoko wczoraj robilam cardio z fb kickboxing spocilam sie:p wikia biedulko:*:*:*:* tak jak piszesz jak nie kolano to ręka:/ obys szybko pozbyła sie tego gon... Cos tam:p glupia nazwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Nie mam czasu na razie pisać i czytać, nie ćwiczę zmęczona jestem, wychodzę rano wracam wieczorem dopiero w przyszłym tyg. będę miała więcej czasu dla siebie na razie codziennie coś muszę załatwiać po pracy i jeszcze zająć się synem nie wyrabiam. Jak znajdę chwilę to Was poczytam :) Trzymajcie się niedługo do Was wrócę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam nie ćwiczyć bo długo sprzatalam kuchnię żeby przygotować pod robotników. Jutro przychodzą, bo wymieniają cały pion wodny i szykuje się remont. Ale o 21 zaczęłam ćwiczyć i zrobiłam to: http://www.youtube.com/watch?v=I_s66qNDF3Q&feature=youtube_gdata_player kompa nie odpalałam, jechałam z telefonu. pomyślałam, że jak nie poćwiczę dziś, to w następne dni tym bardziej jak będę mieć jakichś chłopów w mieszkaniu :) a po sprzątaniu po nich może mi się nie bedzie chciało. Jestem wykończona od 6 na nogach, tak, że Czanka, rozumiem co czujesz. Jak sure jest wycienczonym, to lepiej nie dokładać ćwiczeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×