Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dropsik999

żle być samotnym

Polecane posty

Gość gazela57
mam psa i nie czuję sie samotna. Codzienne obowiązki, czasami spotkanie z przyjaciółkami, częste rozmowy telefoniczne. Wieczorem czytam w łóżku, aż nie zasnę. A dalej....... no cóż chyba zastosuje metodę mojego wuja który mawia "dla kobiety najlepsze co może sie przydarzyć w życiu to służąca na stałe i dochodzący mąż" :) Głowa do góry... na początku jest trudno , lecz z biegiem czasu cos wypełni tę pustkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rammi
przykre, ale tak jest. Najbardziej szkoda dzieci, ja tego nie mialem i z tego sie ciesze. Odnosze wrazenie ze to jest teraz normalna rzecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba byłoby najlepiej mieć kogoś dochodzącego ,a pieska też mam przemiłe stworzenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dropsik999
A ja mam syna w Norwegii ,ale czy masz jedno dziecko czy więcej i tak zostaje się samemu ,takie czasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy ten dochodzący ma być długodochodzący, czy niekoniecznie? A pies do czego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dropsik999
Pies to prawdziwy przyjaciel toleruje pana -panią czy jest zły-a czy brudny-a nie krzyczy tylko słucha i cieszy się jak się go pogłaska ,po prostu lubię zwierzęta i nie toleruję ludzi jak je krzywdzą.A dochodzący zależy od obydwóch stron:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy w twoim wieku to nie należałoby już zacząć klepać zdrowaśki i spoglądać na księdza obore - zamiast szukać kolejnego popychacza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dropsik999
A Ty jak zwykle o jednym ,widać głodnemu chleb na myśli a do księżej obory to nikogo nie wysyłaj bo sam nie znasz dnia ani godziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest czas popychania i jest czas spoglądania..... A popychanie staruszek zatrąca o nekrofilie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dropsik999
Jesteś wulgarny szkoda sobie strzępić języka na czcze gadanie Nie znasz mnie i nie wiesz kim jestem a już wystawiasz opinię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dropsik999, nie przejmuj się nie wychowanym człowiekiem, zapomina, że sam będzie kiedyś tak stary jak Jego rodzice a nawet dziadkowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dropsik999
Maribell masz rację tacy też muszą być, wszyscy nie mogą mieć ogłady jako takiej,po prostu staram się takich ludzi nie brać pod uwagę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda psuć sobie dobry nastrój, mamy co zdobywać, co realizować, prawda? pozdrawiam młodych duchem, zajrzę tu jutro. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dropsik999
Coraz bardziej przekonuję się że nie warto szukać towarzystwa lepiej być samej i mieć zwierzaka on nie pyskuje ,można decydować o wszystkim co się chce zrobić ,gdzie pojechać . Zapisałam się do klubu towarzyskiego i właśnie tam załatwiają wczasy z których skorzystam ,bo nie jestem jeszcze staruszką choć jak na to przyjdzie czas przyjmę to z godnością:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj dropsik999, napisz mi coś więcej o tym, jeśli mogę Cię o to prosić. pozdrawiam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko ma swoje dobre i złe strony ;) Staraj się skupić na pozytywach! Poświęcaj czas sobie i swoim pasjom, spotykaj się ze znajomymi ;) czas zaleczy rany po rozstaniu i na pewno ktoś nowy zagości w Twoim sercu :) Cierpliwości i poświęć ten czas na samorozwój a na pewno będzie czasem "bogatym w doświadczenia" i niezmarnowanym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zycie jest ciezkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dropsik999
Maribell ale o czym mam Ci napisać bo nie określiłas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisz o sobie dropsik999, o tym klubie o którym wspomniałaś, taka wiadomość może przydać się innym, którzy są w podobnej sytuacji do Twojej. :) jeśli ktoś chce napisać o swojej samotności to niech pisze śmiało, będzie lżej na duszy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dropsik999
Chętnie napiszę,mój mąż zmarł w sierpniu niedługo minie rok ,doznałam szoku dosłownie .W domu byłam sama z mężem położył się na łóżku zasnął i zmarł,oczywiście chorował ale nie chciał się leczyć nie wierzył w lekarzy a ja nie mogłam nic zrobić. Syn w Norwegii telefon do niego byłam w strasznym stanie psychicznym ,wydzwaniałam do syna płakałam że sobie nie poradzę a zbliżała się zima ja sama w domu wieczory długie . Chyba jednak jestem silna psychicznie bo przetrwałam do wiosny,a moja pasja to kwiaty jestem na forum ogrodniczym są tam wspaniali ludzie zaczęłam jeszcze bardziej interesować się ogrodem a że mam własny dom i dużo miejsca ,to zaczęłam urządzać ogród wstawiać zdjęcia na forum tak jak wszyscy bardzo mili ludzie .Robimy spotkania ludzi interesujących się ogrodami co roku mamy zjazdy ogólnopolskie w Sulejowie jest wspaniale ,byłam w tym roku po raz pierwszy i zamierzam jeździć co roku było wspaniale.Zapisałam się też do klubu rencistów w mieście powiatowym spotykamy się raz w tygodniu organizujemy wycieczki do kina, do operetki, do ogrodów botanicznych i właśnie na wczasy.Jadę we wrześniu i raczej nie będę szukać towarzystwa męskiego bo nie chcę znowu być uwiązana:) Pozdrawiam i korzystajcie z życia póki możecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dropsik999
Ach i jeszcze zapomniałam napisać że jutro mam spotkanie u siebie przyjeżdżają forumowicze ogrodowi będziemy wymieniać doświadczenia dotyczące uprawy kwiatów ,zrobimy grilla ,wypijemy kawkę pośmiejemy się ,będzie wesoło:) Do jutra wieczorem:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Założyłaś wątek jak to "źle być samotnym". A teraz chwalisz się jak to jest ci wspaniale w tej samotności. Łżesz dropsik. Łżesz jak pies. Kutasa ci brakuje ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dropsik999
Zakładając wątek myślałam że może poznam kogoś z kim będę mogła popisać porozmawiać ,ale jak pisze tu taki idiota a nawet zbok jak Ty to tylko utwierdzam sie w przekonaniu że to co mam jest super i niczego więcej mi nie potrzeba:) Tobie się wydaje że nosisz nie wiadomo co w portkach ale ta część ciała jest przereklamowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ty, stara baba, opierasz się w tej kwestii na reklamach?? ;):) Pewnie z mężem (świeć panie...) grałaś w bierki, a teraz zachciało sie popróbować wielkich pyciorzy z tego świata. zal@qrwa.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość01
gościu gdzieś Ty się wychowywał chyba w lesie bo tylko tam nie można niczego wynieść jak się nie widzi ludzi,co najwyżej chamstwo i nic więcej . Dropsik999 nie bierz pod uwagę takiego pisania bo szkoda nawet oczu żeby to czytać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gościu01 - to ty chyba lasu nie widziałeś. No i do szkoły też raczej nie chodziłeś. Bo piszesz jak melepeta. Ani kropki, ani przecinka. Jakbyś kozy łoił ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dropsik pyciorzy nie chce szukac se bo ojciec rydzyk zakazuje takich figli a jak maz zyl to robili to po bozemu lub wcale dlatego starego szlag trafil. Pyta mu nie stawala a ze nie leczona to calkiem oklapla.. Zreszta jaki facet chcial by star***e i to zgorzkniala??? i co by robili? razem ogrod botaniczny zwiedzali?P******ic taki interes lepiej zwiedzac ogrodek jakiejs mlodszej panienki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co prowda, to prowda gościu. Ale trza przyznać że zaldoopesciska@zal.pl Co nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×