Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

seks bez zobowiązań

Polecane posty

Gość gość

Facet mi zaproponował seks bez zobowiązań. Co o tym sądzić? Czy on mnie testuje czy się zgodzę? Ciągle mnie wypytuje o moje preferencje, czy mu zrobię to i owo. Z reguły ucinam te rozmowy ale zastanawia mnie ten fakt. Chce mnie sprawdzić jaka jestem w łóżku? Żeby to pierwszy raz ale ostatnio trafiam ciągle na podobny typ mężczyzn, którzy tylko nagabują mnie na seks. A gdzie wzajemne poznanie się, wspólne spędzanie czasu.... Mam wrażenie że im nie zależy na stałym związku tylko na szybkim seksie. Co o tym myslicie? Może ktoś ma wiecej w ttym temacie mądrego do doradzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najpierw piszesz: "Facet mi zaproponował seks bez zobowiązań. " a potem : "Mam wrażenie że im nie zależy na stałym związku tylko na szybkim seksie. ile masz lat? 13?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co to niby jest zwiazek nie? Seks-uklad;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam troszkę ponad 13 ;) Chodzi mi o budowanie pozytywnego związku damsko męskiego a nie tylko relacji stricte seksualnej. Zastanawia mnie to po prostu. Nie musicie mnie od razu równać z blotem i odmawiać mi inteligencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego wy na siłę chcecie być w "związku"??? seks bez zobowiązań nie jest żadnym związkiem - jest traktowaniem kobiety jako zlewu na spermę - I NIC WIĘCEJ!!! nie dorabiajcie sobie to takiego układu ideologii, bo będziecie bardzo cierpieć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po co facet ma płacić za seks, skoro zawsze się znajdzie chętna "licząca na związek" i będzie dawała za darmo - a potem płacz - on chciał tylko seksu - a przecież na początku wyraźnie się określił "SEKS BEZ ZOBOWIĄZAŃ" a bidulka zakochana, załamana i jeszcze w desperacji próbuje zajść, żeby go złapać na dzieciaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie, powyżej ktoś to ładnie ujął. Nie wiem... może to ma związek z wylewającą się dzwiami i oknami propagandą seksualności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma czegoś takiego jak seks bez zobowiązań, chyba że jednorazowo z obcą osobą i nie zaistnieją żadne konsekwencje, w innym przypadku zawsze jakieś zobowiązania, oczekiwania powstają, w najgorszym przypadku nieplanowana ciąża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet proponuje prosto w twarz seks bez zobowiązań a ta się zastanawia o co chodzi. Debil debila debilem pogania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Facet proponuje prosto w twarz seks bez zobowiązań" ---haahhahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja radze sobie odpuścić :) Wiem co mówię taki układ to może być fajny ale tylko w tedy gdy jesteś pewna , że nie zalezy Ci na facecie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bosheee... uczepiliście się zwrotu jakim się wyraziłam i się zaczęło wyzywanie od debili. Jakie to typowe. Przecież nie powiedział do mnie bezpośrednio: "chodzi o seks bez związku, bez zobowiązań" Tak się wyraziłam gdyż ciągle tylko o seksie ze mną rozmawia, nieustannie nawiązuje do tego tematu. Inne kwestie kompletnie go nie interesują. Stąd wnoszę, że zalezy mu tylko na seksie. Nie jestem jednak facetem i dlatego pytam o wasze zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak nie chcesz faceta przy sobie tylko od czasu do czasu na seks to ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaraz jak zaczelam studiowac to spotkalam faceta z ktorym sie na kawe umowilam a na drugi raz zaprosil mnie na kolacje razem z sniadaniem wyrazilam zgode tylko ze kolacja byla w resteuracji Po kolacji poszlam z nim do jego mieszkania i u niego zaczekalam na sniadanie,ale do sniadania go dobrze przetestowalam bo chcial sie zemna spotykac bez zobowiazaj a mnie to bardzo sie podobalo,bo mial szable ktora juz przy pierwszej prubie pasowala idealnie do mojej pochwy,Szabla umial wywijac ale pochwy nie uszkodzil. i tak spotykalismy sie w kazdej wolnej chwili,a pozniej to coraz czesciej u niego bylam bo tak super przy nim sie czulam,a i ja sie mu wynagradzalam kiedy chcial to mu dawalam za te prezenty co od niego dostawalam,a do tego bylam rznieta jak tylko chcialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczynaskalana
seks to nie tylko biologia.tym można zmieniać swoje życie. nasze babki się nie puszczały i unikały w ten sposób wielu problemów(np.samotne macierzyństwo) ale też społecznie tworzyły jedność w tym aby facet wiedział że seks łatwo nie przychodzi i jest wyjątkowym aktem dwojga ludzi,do którego kobieta potrzebuje sporego zaufania i bezpieczeństwa. jeśli zgodzisz się na seks,to on uzna cię za partnera równego sobie,co oznacza że nie uzna twej kobiecej natury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorko rób jak chcesz
ale to jest w modzie obecnie. Spotykam się z kobietą na sex raz na jakiś czas nie jesteśmy w związku i to jej propozycja była, chce być wolna to ma swoją wolność i sex ze mną. Uważam że to coś złego bo chciałbym z nią być mówiłem jej to nie raz, ona niestety traktuje mnie jak darmową rozrywkę, bo przyjadę z kwiatami, bo ją pieszczę daje jej tyle siebie... mimo iż jej wyznałem kilka razy uczucia ona ma to gdzieś, dla niej liczy się to że ma kogoś na sex, że ma orgazm i nic więcej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem w takim układzie także, znamy się długoo, z kimś nieznajomym na pewno nie mogłabym być w takim układzie. Jest starszy parę lat i nigdy nie chciał się wiązać, ja niestety jestem po przykrych przejściach i też jak narazie nie chce nikogo mieć i pewno razu on zaproponował właśnie takie spotykanie bez zobowiązań, mi jak najbardziej to odpowiadało. Znam go bardzo dobrze i w łóżku też jest suuper :) Polecam takie coś jeśli ktoś nie chce się wiązać, bo jeśli podchodzisz do tego emocjonalnie to raczej to nie dla ciebie, bo będziesz cierpiała. U nas to wiadomo seks ale też miło spędzony czas, wygłupy itd.. Myślę, że to nic złego :) Tylko powtarzam jeśli nie jest ktoś pewny że nadaje się do takiego układu to nie dla niego ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
seks układ jest dla osób co potrafią oddzielić uczucia od seksu takich jak dziwki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seks bez zobowiązań ? Laski nie bądźcie głupie i nie pakujcie się w seks bez zobowiązań za darmo ! Co wy z tego macie ? Za darmo to oni mogą sobie walić własną fujarę, a nie was. Jak taki cwaniak wyskoczy z propozycją, to pogadajcie o stawce. Od razu połowa da wam spokój...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma czegoś takiego jak "seks bez zobowiązań" :) Tylko głupi i naiwni ludzie w to wierzą (zwłaszcza faceci). Każda relacja, każdy seks niesie sam w sobie zobowiązania. I taka jest prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam wrażenie, że to epidemia. Ale ja mam 38 lat, za chwilę 39. Tylko na takich facetów trafiam. Co najgorsze, także żonatych. Chyba takie czasy nastały... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×