Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość biedna dziewczyna z anglii

Życie jest beznadziejne.bandycki kraj UK zniszczył mi życie

Polecane posty

Gość gość
Owszem dzieci sie musza rodzic, ale 5 albo 8? No chyba jaja... I takie rodziny chca miec poziom lordow? Kazdy kto ma dzieci, wie ze one kosztuja, kazdy ma swoje dzieci do utrzymania, a jak chcesz utrzymywac 8 dzieci kogos to prosze cie bardzo adoptuj... a moze dac ci numer mojego konta wesprzesz moje, ja mam tylko jedno. Urodzilam tylko tyle na ile mnie stac... Co do polityki UK, juz zastanawiaja sie czy nie ograniczyc pomocy spolecznej tylko do 2 dziecka, wiedzialyscie o tym? Czy wogole juz sie nie interesujecie polityka kraju w ktorym zyjecie i na podstawie swojego lenistwa, wnioskujecie, ze jestem ograniczona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiesz,że na nasze emerytury nie będzie komu pracować? Że ZUS padnie a społeczeństwo mimo że zapierdzielało przez 40 lat i wyrobiło sobie emeryturę jej nie otrzyma? Nie wiesz na jakich zasadach teraz są wypłacane emerytury? Skad piszesz? Z jakiego kraju? Bo jak z poza Polski to widze juz jak sie przyczyniasz do placenia na emeryture swojej babci, placac podaki zagranica. Widac nie potrafisz czytac ze zrozumieniem, co do tego, czy dzieci urodzone w danym kraju, beda podatnikami i beda utrzymywac starsze pokolenie to jest jedna wielka niewiadoma. Zobacz ilu Polakow wyjechalo i placa podatki zagranica, a przeciez panstwo polskie i podatnicy zapenili im edukacje, sluzbe zdrowia, szczepionki (jeszcze 15 lat temu wszystko bylo za darmo) itd i co placa na emerytury swoich babc, dziadkow i na swoich rodzicow? Czy na emerytury ludzi w obcych panstwach? XXX Juz pisalam dziecko, zanim stanie sie podatnikiem moze; a) stac sie bezrobitnym b) patologia c) kaleka d) umrzec e) wyjechac z kraju i tyle terazniejsze pokolenie bedzie widzialo z jego podatkow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli urodziłaś jedno góra dwoje, co będzie jak pójdziesz na emeryturę a tam kasy niet ??? bo nie będzie dzieci które by na nią pracowały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w pewnym sensie płacą na emerytury dzisiejszych emerytów zakładając że zarabia kasę w Uk stawia dom w Pl czyli kupuje materiały budowlane, daje pracę wielu ludziom i płaci podatki w tychże cenach budowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przylatuje do Pl samolotem już na lotnisku ludzie mają więcej pracy im więcej będzie przylatujących idzie do sklepu w Pl kupuje dużo bo ją stać i tak dokłada do podatków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
marzenia scietej glowy, ilu pracujac za minimum, moze w tej chwili pozwolic na stawianie domu w PL, albo wyjazdy do niej? Okradacie jeden kraj, zeby utrzymac tego zdychajacego trupa, ktory was wygonil... Co do mojej emerytury, moja firma placi mi tez prywatna. Co to utrzymywania 5 czy 8 dzieci, to prosze cie bardzo mozesz sobie ich adoptowac. Dac i numer konta do mojego dziecka, bo tez ma potrzeby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzizas ale zawisc w narodzie
ja nie moge, ale podle kwoki sie rzucily na te Natasze, ale to typowo polskie, komus sie cos udalo, to trzeba go zgnoic, zmieszac z blotem i nawyzywac :( jedna z druga, tez mozecie wyjechac za granice i przestac klepac biede, skoro sie udalo Nataszy, ktora waszym (calowo mala litera) zdaniem jest nieinteligentna, to i taki geniuszom, jak wy sie na pewno uda :D rzucacie sie, ze Natasza wynajmuje w UK mieszkanie - a w PL to kazdy kupuje apartament za gotowke na wlasnosc, tak? Rzucacie sie, ze pobiera zasilek na niepelnosprawne dziecko - a wy oczywiscie zrzeklybyscie sie takiego swiadczenia i powiedzialy dziecku, ze nie bedzie rehabilitowane, bo macie taki kaprys, tak? Idiotki :O :O :O sama sie przymierzam do wyjazdu za granice, niekoniecznie do UK i niekoniecznie do jakiejkolwiek pracy, tylko raczej bede starala sie celowac w cos, co bedzie mi sprawiac satysfakcje i bedzie spojne z moim dotychczasowym doswiadczeniem zawodowym. Czy wyjdzie, to sie okaze, ale w PL jest straszliwa padaka, ostatnio zacze;am sie przymierzac do kredytu (na cale zycie, no a jak) na mieszkanie, okazalo sie, ze moge sobie kupic jakies marne 20 metrow, rata zjadlaby mi pol pensji, rachunki dalsza czesc i zylabym pewnie o chlebie i wodzie :( ale taka mamy w naszej PL wspaniala rzeczywistosc, mam znajomych za granica i jak slucham, na co moga sobie pozwolic moi rowiesnicy, majacy podobna prace, jak ja (albo nawet troche mniej, nazwijmy to, 'powazna'), to plakac mi sie chce. Dlatego mysle o emigracji, tam tez moze moi znajomi cos wynajmuja, ale z palcem w d***e 1 osoba moze sobie oplacic wynajem 3-pokojowego, nowego mieszkania, utrzymac niezly samochod, fruwac na wakacje zagraniczne przynajmniej 3 razy w roku i jeszcze sporo odlozyc, a w PL ja moge co najwyzej oplacic sobie wynajem pokoju, zaplacic rachunki i kupic jedzenie (a wcale nie zarabiam najnizeszj krajowej, tylko troche wiecej, ale i tak mnie na nic nie stac, cos do ubrania kupuje raz na kilka miesiecy i to z wyrzutami sumienia). Ale nie, co tam bede wyjezdzac, przeciez zdaniem idiotek z forum, lepiej siedziec w PL na d***e i przymierac glodem, bo skoro one nic nie maja, to nikt inny nie ma prawa miec :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przykład: kobieta ma dwoje dzieci,męża,mieszka w małym mieszkaniu z kuchnią,wc na zewnątrz,ma męża-jest mechanikiem samochodowym,ma beczkę-wywozi szambo z okolicznych domów,działek. Żyje im się całkiem nieżle. Pech chciał kobieta zachodzi w kolejną ciążę (nie stosowała prezerwatyw bo miała uczulenie na lateks,nie stosowała tabletek bo miała zakrzepicę),ciąża bliźniacza!!! Jest ich już 6 na 32 m kwadratowych. Kolejny pech-beczka uległa wypadkowi-do kasacji. Rodzinę nie stać na kupno kolejnego samochodu, Facet załamany wpada w alkoholizm. Dzieci rosną-brakuje na podstawowe środki. Kobieta rozstaje się z mężem bo nie może na niego liczyć. Dostaje zapomogi,dodatki. Klepie biedę. Mąż płaci niewielkie alimenty bo po 300 zł na dziecko. Dla niej mało-dla niego strasznie dużo. Kiedy bliźniaki mają po 8 lat kobieta znajduje pracę-na czarno w godzinach nocnych. Jedno z dzieci,8 letnie, osamotnione o 23 wychodzi z domu i udaje się do sklepu. Pełne półki kuszą. Dziecko kradnie paczkę cukierków. Jest policja,sprawa. Matka ma ograniczone prawa bo nie zapewniła...OPIEKI!! Przestała pracować. MOPS nie ogranicza pomoc gdyż na jednego członka rodziny powinno przypadać 300 zł a ona z rodzinnym na te dzieci ma ciut więcej. Klepią biedę. Nie mają na opłaty,na skromne życie. Dzieci widzą,że inne dzieci mają więcej wpadają w poczucie niższości. Brak ojca również odbija się na ich psychice. Dziewczynki uczą się dobrze. Problem jest z chłopcami. Pomału wchodzą na złą drogę. Kradną rowery z piwnic. Palą. Mają kontakt z akoholem. Powiedz kto jest winien? Kto ponosi za to odpowiedzialność? Czy te dzieci są winne? Czy ta kobieta jest winna? Ona powinna mieć gdzie dzieci umieścić kiedy jest w pracy-powinny być świetlice-miejsca pracy dla pedagogów. Ona powinna pracować tylko na jedną zmianę w niepełnym wymiarze godzin-zajęłaby się dziećmi popołudniami,po szkole. Dzieci byłyby dopilnowane i nie schodziłyby na złą drogę. Społeczeństwo również miałoby korzyści -nie musiałoby się obawiać że ich rowery poginą. Te dzieci miałyby wzór-że jak masz pracę masz też pieniądze. Nie wyrastałyby na kombinatorów -czerpałyby z matki przykład. W przyszłości nie dołączałyby do kolejnej rzeszy nierobów. Jak myślisz które rozwiązanie jest w Anglii? Tam matki nawet nie mogą dłużej pracować niż 16 godzin w tygodniu. Dzieci do 12 roku życia muszą być odprowadzane do szkoły i zaprowadzane. Dzieci do 12 roku życia nie mogą zostać bez opieki. Państwo rodzinom z dziećmi pomaga ale też wymaga. Nie zostawia się samotnej matki samemu sobie. Nie zmusza się do wybierania między kromką chleba a brakiem opieki nad dziećmi. Czy to rozumiesz? Tam się myśli przyszłościowo. Ta pomoc zaowocuje w przyszłości. Jest chociażby mniej wypadków z udziałem dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale kobeto powiedz jej CO TEJ NATASZY SIE UDALO? ZE UDALO JEJ SIE OGRABIAC KIESZENIE PODATNIKOW? Przeciez benefit i dodatki, to pienidze LUDZI PRACUJACYCH. W Polsce jej sie nie udalo, to przyjechala ograbiac tutaj. Jej dziecko bedzie pewnei potrzebowalo pomocy panstwa do konca swoje zycia, wiec jaki ma z tego profit podatnik brytyjski? Ja sie absolutnie nie dziwie, ze zaczynaja nas niecierpiec, przeciez ONI MAJA WLASNYCH INWALIDOW, WLASNE DZIECI DO WYKARMIENIA, WYCHOWANIA, a przyjezdzaja i zamierzaja tu przyjechac coraz do bardziej rozszczeniowe hordy rodzin z 8 dzieciakow. W Polsce wstyd im protestowac przed Sejmem, ale tutaj juz nie. Pamietam jak w Polsce ludzie protestowali, tzn wygladalo to tak jednego dnia pielegniarki, drugiego lekarze, bo lekarze z pielegniarkami nie mogli, bo przeciez sie z cholota nie bede zadawac, nastepnego dnia kolejarze, potem nastepnego gornicy i hutnicy i co byly za wpisy, ze to holota, ze to pijusy, lenie, oszolomy, robi im sie za 1200 zl nie chce, a ja musze. Tak ludzie sie wypowiadali, zamiast byc z nimi solidarni. Teraz we wrzesniu planuja zwiazki zawodowe strajki, czemu matki z dziecmi kalekimi tez nie pojda z nimi strajkowac, czemu sprzedawczynie, panie biurowe co to mowia, ze pracuja za 1200 zl nie pojda i nie przylacza sie do nich. Nie bo trzeba nadstawic d*pe... W Polsce ludzie nie potrafia nadstawiac d**y dla lepszego zycia, tj to robia dzisiaj ludzie w Madrycie. Wiecie co teraz sie dzieje w Madrycie, posluchajcie hiszpanskich wiadomosci. A ja mam sie szczypac z jakas rozszczeniowa baba, co przyjedzie i chce okradac tutejszych obywateli, przez takie jak ona wszyscy Polacy na emigracji mamy powoli i systematycznie przewalone. Wczesniej czy pozniej w*******la nas na zbity pysk, wszystkich spowrotem, albo w nocy beda palic nam domy, zebysmy sie sami spakowali. Wspomnicie moje slowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzizas ale zawisc w narodzie,jeżeli ktoś pracuje fizycznie czy umysłowo ciezko,więcej niż 8 h dziennie.I tylko z pracy swych rak czy umysłu dochodzi do czegoś za granicą(o PL sie nei wypwiadam)to można rzc,że doszedł do czegoś pracą,wytrwałością. Ale nie pisz bredni,ze ktos,kto sam pisze,ze pracuje niezbyt ciężko,ot aby pracować i sie nie stresować.Zarabia marne funty,ale za to ma mnówstwo dodatków od opiekunczo naiwnego panstwa może uwazać się za wygranego i ogłąszać wszem wobec,że mus ie udało. Owszem,udało mu się żerować ,zyć po trosze jako pasożyt,bo to co ma zawdzięcza w 70% nie sobie,ale innym,bogatszym podatnikom,kt,orzy w pocie czoła zajwaniają w pracy ,a potem musza płacic wyższe podatki,które idą na utrzymanie własnie takich zadowolonych z siebie cwaniakó. Zeby jeszcze tacy ludzie mieli co nieco pokory w sobie,ale nie,taki bedzie sie puszył,ze taki zaradny,ze taki"pracowity",ze wszystko mu sie należy,bo on co nieco pracuje. Ta cała Natasza 42 była by OK.gdyby po prostu napsiała,że ma lepiej w UK,bo mimo,z esie nie narobi ,to zyje jej sie lepiej niż w PL,bo ma tutaj dodatki. Ale Ona musi elaboraty pisac i całych sił przekonywac,że zycei na obczyźnie to takei słodkie jest.Owszem,słodkie dla cwaniakó takich jak ona,bo jej sie nalezy,jak nie w PL,to w UK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Patologia jest tam gdzie jest bieda. Gdzie tylko się pokazuje palcem a nie pomaga. Niech jedna z drugą się zastanowi i przyzna czy potrzebującemu pomocy człowiekowi podały rękę? Czy pomogły chociażby w znalezieniu zajęcia? Czy uświadomiły chociażby jednemu człowiekowi,że można żyć inaczej jeśli np podejmie się pracy czy leczenia w poradni? Otóż ja pomogłam. Ja nie daje nikomu złotówki do ręki ale wskazuję drogę. Wszak nie daje się rybek-daje się wędkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak nie moze prezerwatyw i tabletek, to zaklada spirale i stosunek przerywany, ale wazektomia. Jest tyle dostepnych srodkow, a dla kobiety szczegolnie, globulki bez hormonow, spirale bez hormonow. Tylko jak chce sie p******ic po pijaku to tak jest. Poza tym co to jest, ze jak ktos biedny to wpada w alkoholizm, skad w takim razie ma na alkohol? Pieprzysz jak potluczona, wiekszosc ludzi wpada w biede z powodu wlasnej ignorancji, lenistwa i zycia jakos to bedzie. OK I KTOS JEST BIEDNY W POLSCE, BO POLSKA MA W D***E TAKICH LUDZIE, ALE DLACZEGO PODATNICY KRAJOW ZACHODNICH MAJA ZA TO PLACIC? Ja sie im nie dziwie, ze nas niecierpia, bo zamienamy ich zycie powoli w takie jak nasze, ze tylko sie pracuje, spi, je i sra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego mysle o emigracji, tam tez moze moi znajomi cos wynajmuja, ale z palcem w d***e 1 osoba moze sobie oplacic wynajem 3-pokojowego, nowego mieszkania, utrzymac niezly samochod, fruwac na wakacje zagraniczne przynajmniej 3 razy w roku i jeszcze sporo odlozyc, a w PL ja moge co najwyzej oplacic sobie wynajem pokoju, zaplacic rachunki i kupic jedzenie (a wcale nie zarabiam najnizeszj krajowej, tylko troche wiecej, ale i tak mnie na nic nie stac, cos do ubrania kupuje raz na kilka miesiecy i to z wyrzutami sumienia). XXXX Gdy przyjedziesz do UK i bedziesz pracowac za minimalna to wlasnie to bedziesz miala to samo, co w PL, stac cie bedzie na wynajem pokoju w mieszkaniu z kolezanka, albo obca osoba, NIE BEDZIESZ PRACOWAC Z PALECEM W D***E, TYLKO Z********AC JAK MOTOREK, placic rachunki i kupisz sobie marne jedzenie, no i od czasu do czasu jakis ciuch w primarku. Czyli dalej myslisz, ze to takie kokosy i pytanie jak zmieni sie twoj standard zycia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2013-07-20 12:25:24 gość,czy Tobie osobo odbiło całkiem? Zerniby ja mam interesowac sie kims kto nei ma pracy i szukac jej dla takeij osoby. W urzedzie pracy mówia jasnoo i wyraźnie,ze poszukujacy pracy nie ma siedziec w domu i czekac na propozycje pracy,tylko ma sam zajwaniac nawet codzinnie po róznych pracowdawcach,zakładqach i dowioaduywac się o prace. MNie nein płacą za poszukiwanie pracy.Ja moge pomoc,ale mojej bliskiej rodzinie,obcej,niezaprzyjaźnionej powiem radz soibie sam,bo masz rozum i dwie ręce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a o utrzymani samochodu mozesz sobie zapomniec, jak chcesz sie przekonac to poszukaj sobie strony z cenami samochodow, ratami do splaty za nie, a nawet jak juz masz samochod, to zobacz jakie sa ceny ubezpieczenia, MOT, paliwa. Nasluchalas sie bajek i marzysz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20.07.13 gość nie plec głupot,ze za granica z łatwoscia przychodzi dobrobyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natasza 42
Natasza 42 pracuje więc odprowadza podatki. W Pl też pracowała i też odprowadzała podatki. W Pl też jej się zasiłek należał na niepełnosprawne dziecko w kwocie 154 zł. Natasza wskazała adres dłużnika który zalegał alimentami blisko 50 tysięcy a jej kraj nawet nie raczył z tym nic zrobić. Teraz Natasza pracuje 40 godzin w tygodniu i zarabia 260 f/tydz,dostaje alimenty na dziecko bo Anglia znalazła dłużnika 50f/tydz(nawet jeśli by Anglia nie znalazła dłużnika to i tak by wypłacała alimenty na dziecko-bo dziecko w Anglii jest ponad wszystko :) ). Natasz dostaje 21 f/tydz benefitów które należą się każdemu dziecku bez względu na zarobek. Nataszy dziecko dostaje zasiłek pielęgnacyjny około 120/f tydz bo dziecko przeszło 2 operacje i niestety jest do końca życia kalekie. Tych dodatków Natasza w Polsce nie dostawała poza pielęgnacyjnym -nie dostawała ani alimentów,ani rodzinnego bo...pracowała zarabiając 1750 zł. Łącznie miała do dyspozycji 1900 zł. Z tej kwoty Natasza miała utrzymać siebie i dziecko. Miała opłacić czynsz w wysokości 1000 zł,opłacić ogrzewanie,prąd,internet,komórkę,TV Natasza nikogo nie okrada i nikogo nie okradała.Zmieniła miejsce zamieszkania i jest traktowana jak obywatel UK. Natasza wybrała kraj w którym praca się po prostu opłaca a dziecko jest priorytetem. Widzę,że niektórych w oczy kole,że mnie się udało a oni zmuszeni są żyć w kraju bez perspektyw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
okradasz, okradasz obywateli brytyjskich, bo to co placisz do budzetu to sa marne grosze, w porownaniu z tym, co z niego pobierasz. Gdzie bylas jak ludzie protestowali przed Sejmem i Senatem w Polsce o godne zarobki? Siedzialas cicho w kacie i marudzilas darmozjady do roboty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Natasza 42,te twoje po czesci kalekie dziecko jest dla rzadu i obywateli UK mało istotne,one sie nie liczy w ogole.A to,że dklja ci na nie kase,to daja,bo wszystkim daja. Nie moga zrobic wyjatków,ale jakby mogli to bys na te swe kalekie dziecko złamanego funta nie dostała,bo jestes dla większosci tamtejszych ,rdzennych od setek lat obywateli tylko roszczeniową babą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natasza 42
20.07.13 [zgłoś do usunięcia] gość ale kobeto powiedz jej co tej nataszy sie udalo? ze udalo jej sie ograbiac kieszenie podatnikow? przeciez benefit i dodatki, to pienidze ludzi pracujacych. w polsce jej sie nie udalo, to przyjechala ograbiac tutaj. jej dziecko bedzie pewnei potrzebowalo pomocy panstwa do konca swoje zycia, wiec jaki ma z tego profit podatnik brytyjski? ja sie absolutnie nie dziwie, ze zaczynaja nas niecierpiec, przeciez oni maja wlasnych inwalidow, wlasne dzieci do wykarmienia, wychowania, przez ciebie tryska jad że aż czytać się ciebie nie da!! nikomu żle nie życzę a ciebie powinno spotkać to co spotkało moje dziecko i mnie!! życzę tobie abyś doświadczyła na własnej skórze jak to boli kiedy nie ma się znikąd pomocy a w kieszeni ma się echo!! oby moja krzywda dotknęła ciebie i twoją rodzinę w kolejnych pokoleniach!! i wbij sobie do tej pustej głowy-ja pracuję!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a i nic ci sie nie udalo, okradasz tylko ludzi pracujacych a placacych wieksze podatki, czyli zabierasz brtyjskim kalekom i brytyjskim dzieciom, tak wlasnie mysla brytyjczycy i wczesniej czy pozniej to ci ukroca, bo dla nich priorytetem bedzie BRYTYJSKIE DZIECKO, a o polskie powinnien martwic sie POLSKI RZAD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natasza 42
20.07.13 [zgłoś do usunięcia] gość okradasz, okradasz obywateli brytyjskich, bo to co placisz do budzetu to sa marne grosze, w porownaniu z tym, co z niego pobierasz. Gdzie bylas jak ludzie protestowali przed Sejmem i Senatem w Polsce o godne zarobki? Siedzialas cicho w kacie i marudzilas darmozjady do roboty... 20.07.13 [zgłoś do usunięcia] gość Natasza 42,te twoje po czesci kalekie dziecko jest dla rzadu i obywateli UK mało istotne,one sie nie liczy w ogole.A to,że dklja ci na nie kase,to daja,bo wszystkim daja. Nie moga zrobic wyjatków,ale jakby mogli to bys na te swe kalekie dziecko złamanego funta nie dostała,bo jestes dla większosci tamtejszych ,rdzennych od setek lat obywateli tylko roszczeniową babą. ŻAŁOSNE BABY. ŻYCZĘ WAM TEGO SAMEGO PRZEZ CO JA PRZECHODZIŁAM. A teraz wybaczcie-jadę nad ocean jest ładna pogoda :D- z dzieckiem oczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Natasza 42,nie dizwie ci sie,ze zadowolona jestes z pobytu w UK. Gdzie spojrzec zawsze ty,siedzisz tutaj,wypisujesz te same dyrdymały.Poi co sie komnus tłumaczysz ze swgo zycia a potem sie dizwisz,ze ktos na ciebie nalatuje. A tak w ogole,to przebywasz na forach angielkich.Dyskutujesz z anglikami w ich jezyku o róznych sparwach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaki jad, ja place 40% podatku od swoich dochodow, nie naleza mi sie zadne benefit, dodatki, wszystko place 100%, dodatkow rzad w tym roku obnizyl prog, od ktorego bede placila wiecej 40% podatku. Czyli taka Natasza za posrednictwem panstwa odbiera od ust mojemu dziecku, bo ja musze placic wieksze podatki. To samo dotyczy innych podatnikow, ktorzy nie pracuja za minimum i nie zgadzaja sie na taka stawke, bo chca zyc jak ludzie a nie jak szczury. BENEFITY I ZASILKI TO NIE PIENIADZE Z MARSA, TYLKO PODATKI PODATNIKOW, im sie zabiera, okrada ich dzieci, zeby pasozyty mogly sobie zyc i wrzeszczec ze im sie nalezy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natasza 42
[zgłoś do usunięcia] gość 2013-07-20 12:25:24 gość,czy Tobie osobo odbiło całkiem? Zerniby ja mam interesowac sie kims kto nei ma pracy i szukac jej dla takeij osoby. W urzedzie pracy mówia jasnoo i wyraźnie,ze poszukujacy pracy nie ma siedziec w domu i czekac na propozycje pracy,tylko ma sam zajwaniac nawet codzinnie po róznych pracowdawcach,zakładqach i dowioaduywac się o prace. MNie nein płacą za poszukiwanie pracy.Ja moge pomoc,ale mojej bliskiej rodzinie,obcej,niezaprzyjaźnionej powiem radz soibie sam,bo masz rozum i dwie ręce. Nie masz się interesować moim życiem a pomagać tym którzy tej pomocy potrzebują. Ja sobie poradziłam więc nie martw się o mnie. Są ludzie na tej ziemi którzy się pogubili,którzy są załamani i nie widzą dla siebie wyjścia. Rozumiesz? Takim ludziom należy się pomoc więc skoro Polskie państwo ich olewa a ty uważasz,że jest ono całkiem ok więc przejmij role tego wspaniałego państwa i pomóż a nie krytykuj egoistko i zawistna osobo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wlasnie ktos tu ma racje, napisz to samo co tu piszesz, na forum brtyjskim, sama zobaczysz co ci napisza i jak cie nazwa... to tutaj to pestka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a i nie zycz nikomu co tobie niemile, katoliczka jestes podobno nie odpowiedzialas na pytanie, gdzie bylas, jak ludzie protestowali pod Sejmem i Senatem w Polsce o godne zarobki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Natasza 42,nie zycz noikomu tego co tobie niemiłę,bo twoje dzecko juz jest kalekie i moze jemu sie pogorszyc,a co gorsze ty mozesz głupia ababo pod**asc tez na zdrwoiuu i twe kalekie dziecko zmarnieje. Ty idiotko,ktrytykuje cei,ale nie przyszło by mi nawet do głowy aby tobie i twojemu dzecku życzyc czegos złego.Pokazałas swą twarz stara babo i nie dizwie sie ,ze twoj maz,ojciec twego kalekiego dziecka zwiał od ciebie i nawet segop dziecka nei chciał znac.,Widac niedaleko pada jabłko od jabłoni.Jaka matka,takie dizecko.Idz sie lecz kobieto,bo własnie ty przesąknieta jestes frustracja i zgryzotą. Zapierniczałąs całę zycie,nikt ci nie pomagał,teraz troche ochłonełas,ale pokory w sobie z agros znie masz io jeszcze zyczysz ludziom co najgorsze,bo wg ciebie maja czelnosc skrytykowac ciebie i twoje postepowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
[zgłoś do usunięcia] gość jaki jad, ja place 40% podatku od swoich dochodow, nie naleza mi sie zadne benefit, dodatki, wszystko place 100%, dodatkow rzad w tym roku obnizyl prog, od ktorego bede placila wiecej 40% podatku. Czyli taka Natasza za posrednictwem panstwa odbiera od ust mojemu dziecku, bo ja musze placic wieksze podatki. To samo dotyczy innych podatnikow, ktorzy nie pracuja za minimum i nie zgadzaja sie na taka stawke, bo chca zyc jak ludzie a nie jak szczury. BENEFITY I ZASILKI TO NIE PIENIADZE Z MARSA, TYLKO PODATKI PODATNIKOW, im sie zabiera, okrada ich dzieci, zeby pasozyty mogly sobie zyc i wrzeszczec ze im sie nalezy... Ciekawe gdzie ty pracujesz? Ile lat? Od czego zaczynałaś? Proponuję zmień pracę a obniża tobie podatki i też będziesz żyła na cudzy koszt :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Natasza 42,stara osamotniona w UK babo z kalekim dizeckiem czas najwyzszy temu dziecku co dac z siebie,nie tylko kase.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×