Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość biedna dziewczyna z anglii

Życie jest beznadziejne.bandycki kraj UK zniszczył mi życie

Polecane posty

Gość EMIGRANTKA 8
I po co sie tu tak kłócicie, kazdy ma to co chce, chcesz wyjechac-jedz, chcesz zostac w kraju-zostan, kazdy lubi co innego. Nie mieszkam w kraju dobrych kilka lat, ale nauczylam sie jednego- nie wpieprzac sie innym w zycie i nie komentowac za duzo, bo jak ktos mądry powiedzial: krowa co duzo ryczy mało mlaka daje. POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
900 funtow normalna pensja :D Puknij sie w czoło idioto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To tak jakby ukrainiec powiedzial ze 600zl w Polsce to jest zyc nie umierac. Dzieki takim patologiom jak ta za 900 Ł, ten kraj sie stacza z kazdym rokiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja akurat mam ponad 2 x wiecej ale wiem jaka wartosc ma 900 f bo mieszkam tu ponad 8 lat nic nie odlozysz ale zyjesz a w polsce za minimum zdychasz z glodu jesli nie widzisz tej roznicy to ktory z nas jest idiota?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
P.s porownanie ze ukrainiec mowi ze 6 stow w pl to duzo jest z doopci wyssane jak wszystkie twoje argumenty zaden nawet nie powie ze 1500 to duzo pracowalem z kilkoma w gdyni zarabiali w budowlance 2500 tys i tez im bylo malo i narzekali wiesz dlaczego? Bo nastawiaja sie tylko na zarobek gdyby chcieli zyc zwyczajnie by zyli za te 2 , 5 kopsa tak czy inaczej nijak sie to ma do twoich " zyciowych prawd"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podczas pobytu za granicą w pracy, moją prawą ręką był wszędzie kolekcjonerski wzór dowodu osobistego z clubcard.com.pl Nie uwierzycie, jak bardzo posiadanie takiego cacka jest w stanie ułatwić życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za nedzny cwel odkopuje te tematy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idiotami sa ci ktorzy chca mieszkac w Londynie i narzekaja na minimalna. Wy bezmozgie ci+oty. Jak was czytam to rzygam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
k..a co za belkot ..skoro ci tutaj tak zle I jak w piekle to pakuj toboly I wy......latuj ;) do Polski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wedlug mnie, warto zabezpieczyc się na wszelki wypadek i mieć pod reka porzadnie wykonany dokument kolekcjonerski, choćby taki z fastidcard.com , tam robia naprawde dobra robote zarówno jeśli chodzi o dowody jak i prawka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My polacy :))))))))))) My ludzie :)))))))))))))))))))))))) gdzie :/ ???? jak nie widzę ludzi ,każdy widzi to co chce widzieć ,np czubek własnego nosa no ewentualnie jakaś szalona baba narodzi dzieci nie z potrzeby ich posiadania tylko z potrzeby pieniądza itp itd cholera u mnie jest tak źle że nawet nie chc e pisać a nie mam tyle jadu w sobie co wy polacy co wy ludzie tak naprawdę nienawidze jednostek które mnie wpędziły do dziury i patrzą z usmiechem ,także k***y przebrzydłe ostatniei pieniadze jak b edzie trzeba wydam na gnata i jak kaczki wystrzelam wiem gdzie każdy z was mieszka znam nazwiska wiem na tyle by posprzątać ,za co? a za to że z usmiechnietej do wszystkich,lubiącej ludzi , przyczyniliście sie do próby zniszczenia mojej osobowośći .przegrać suko mozna tylko wtedy jak się walczy ,ja walkę skonczyłam w szkole podstawowej klasa sportowa -kierunek pływanie,zasada fair play czaicie szmaty!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Buhahaaaaaa klasa sportowa czyli na bank wuefista :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawde piszesz, uka bandycki kraj. Codziennie tak morderstwa, londyn niebezpieczny jak nowojorski bronx, a zmywole rajcują sie ze zarabiaja 1500f a wynajem z wyzywieniem 1200f :D w uka bueheeee......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś tu napisał że większość osób która wyjechała ma kiepskie wykształcenie. Ją znam osoby tylko z wyższym które właśnie dlatego wyjechały no.nie podobało im.się jslak się żyje w Polsce . a nawet najniższa mkrajowa gdxiekollwiek na zachodzie to wystarczy by żyć , w Polsce to niemożliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zasz tylko osoby z wyzszym wyksztalceniem? Powaznie? Jaaaaaaaa, alez ci zazdroszcze, fak sejk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz racje, nie da sie! Ja tez jestem absolwentem AWFu i nikt nie szanuje tutaj mojego ekskluzywnego wyksztalcenia! Pomimo ze nie umiem ani slowa po Angielsku (ale moj angielski jest "dobry") to Oni jacys niewychowani te Angliki! Grilla w domu nie moge robic, kaszany domowej i lokalnego polskiego piwa nie ma w kazdym sklepie (???!!!) o co chodzi?! Ja Tu mialem byc kierownikiem, team liderem a Tu te muslimy wszedzie. W ogole jeszcze Na zarobek przyjechalem wiec mieszkam z 5cioma kolegami w pokoju za grosze (czasami pomiedzy nielegalnymi grillami o*******y se i nagryamy vlogi Na youtuba) ale wrunki mieszkaniowe Sa okropne! Nie wiem dlaczego?! Jukej jako syf i same debile- chodze po mescie i pytam sie obcych ludzi Na ulicy co to Schenken zeby o czyms kulturalnym i waznym porozmawiac i nikt nie wie o co mi chodzi!!! Jaki syf! Czekam Na powrit do Polski ktora kocham. Zarabiam 5000na reke i jestem programatorem dla polskiego NASA. Kocham Cie Polsko, twoja zasciankowosc i smieciowe umowy! Brawo Bingol!!! Piona!!! Jestem najwuekszym fanem a ty moim bohaterem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
AWF-bzdet to wyższa szkoła skakania po linie. Du/pn/a uczelnia i praca bez perspektyw za jałmużnę. A w razie emigracji można tym dyplomem sobie du/pę podetrzeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naiwniaki, juz udowodnione ze bingol ma podstawowe niepelne :D a ci wierza w jakis awf wyssany z doppy kumpla przez bingola :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bingol i wuefista , to dwie , rózne osoby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeden czy dwie obojętne. Ma/mają na/sr/ane pod kopułą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno ten Sam pacholek, tylko wymysla se persony i siedzi i spamuje. Nie ma znajomych to sobie wymyslil i ma teraz tlum glosow w glowie- lacznie z zona, piatka dzieci i firma, a kaftan mamusia tylko zaciska zeby jej nie zaszlachtowal w nocy maczeta swir.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bingol to czarny gej ktory nie skonczyl podstawowki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No proszę. Zawsze możesz wrócić do Polski, tutaj płacić podatki i sprowadzić dzieci. Rząd się ucieszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawdziwy polaczek powinien pracować w PL na swojego rodaka kapo-pracodawcę i płacić polskie podatki bo tak się buduje zdrowy, polski kapitalizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
qx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×