Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kapusta na wodę w kolanie i opuchnięcie???

Polecane posty

Gość gość

Cześć, polecono mi tutaj okłady z kapusty na wodę w kolanie, czy to pomaga? Niekoniecznie chcę punkcję, bo cholernie się boję. Dodam, że mam też krwiaka. Nie zaszkodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Godzilla179
Osoba która Ci to poleciła ogląda za dużo "Kiepskich".:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też widziałam to w Kiepskich, ale trochę czytałam i wielu osobom pomogła. Jeśli i mi może, a punkcja mnie ominie to warto spróbować! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mógłby ktoś jeszcze wypowiedzieć się na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też mam wode w kolanie, smaruje maściami i czekam az minie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To wręcz idiotyczne ale działa :D kiedyś źle stąpnęłam i noga mi napuchła i bardzo bolała z racji tego, że byłam na wakacjach i nie mogłam iść do lekarza mam zaczęła przykładać mi kapustę do kostki i pomogło! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam czas do środy, potem wizyta.. i straszny strach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z kapusty sciaga sie nerwy pozniej troszeczke rozbija zeby puscila sok i przyklada,,Ja mezowi wyleczylam guz wielkosci pileczki do tenisa smarujac.robiac kompresy gaza nasaczona octem jablkowym oraz mascia z apteki ,popytaj w aptece sa takie woreczki ktore mrozi sie chwile i przyklada na kolano.naprawde domowe sposoby sa dobre ,ktos mowil ze osoba miala czerwona noge to przykladali starte ziemiaki po odsaczeniu troszke wody w woreczkach to po zdjeciu masa byla goraca..Ocet jalblowy skuteczy i kapusta bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
michal tombak poleca to a nie kiepscy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wejdz na google i poczytaj.wybitny profesor uzdrawia metoda naturarlna szrlatani to osoby uzdrawiajace energia ....................................do autorki dobrze jesc co dzien czosnek w kapsulkach na rozrzedzenie krwi. pol tabletki polopiryny....osoby z tego typu zaburzeniami krazenia powinny stosowac lekkostrawna diete z wylaczeniem potraw smazonych.soli tlustych mies, oraz dazyc do utrzymania prawidlowej wagi ciala oile takowej sie nie posiada.........a tak na marginesie to do Michala Tombaka walily tlumy ludzi dniem i noca ze musial zmnienic miejsce zamieszkania.......moj wujek dentysta ale tez zamiast punkcji przykladal kapuste oraz zimne oklady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ojej.. dziękuję kobietko za cenne rady. Leżę z kapustą na nodze. Najlepiej gdyby była wyżej, ale ''ciągnie'' mnie coś pod spodem jak mam podniesioną :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mojej instruktorce od aerobiku też się zbierała woda i robiła okłady z czerwonej kapusty. mówi że działa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja obecnie stosuje smalec wieprzowy i starty chrzan razem wymieszać i robić 3 godzinne okłady . Chrzan samemu zetrzeć 2 łyżki i czubata łyzka smalcu temperatura pokojowa przykryć folią a kolano przed układem posmarować jakimś kremem maści z wt A i czekam na rezultaty narazie nie naływa stosuje też opaskę uciskową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×