Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tosiapytosia,

Niektórzy ludzie są nie normalnie wczoraj na fb zobaczyłam znajomą która

Polecane posty

Gość tosiapytosia,

urodzila jakieś 2 miesiące temu dziecko i chyba chce się popisać że jej mała już siedzi. Dziecko poobkładane poduszkami i siedzi. Odpowiedz na ten temat »

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tosiapytosia,
Może za miesiąc wstawi że jej mała już chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem wiem, ledwo się urodziło a już trzeba się pochwalić że siedzi, takie zdolne! Niech wszyscy zazdroszczą, że ich dzieciaczki dopiero główkę podnoszą a jej geniusz już siedzi! Brr, nie cierpię takich kobiet.. Moja znajoma wsadziła 3 miesięczne dziecko do chodzika (takiego starodawnego, dużego) i foty do internetu.. Ktoś napisał jej komentarz że to trochę za wcześnie to ona "to moje dziecko i wychowam je jak chcę, on jest już SILNY I GOTOWY NA CHODZIK". Taa, grzechotki jeszcze dobrze takie dziecko nie utrzyma ale przecież trzeba się znajomym pochwalić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te portale zastępują ludziom rodzinę, a niektórym nawet boga.... i po co komu bóg, jak można wyspowiadać się na fb...... tam każdy wyjawia wszystkie swoje tajemnice....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I codziennie nowe zdjęcia, filmiki "bawię się grzechotką", "pierwsza kąpiel" i tysiąc rzeczy które np dla mnie są zbyt intymne żeby dzielić się nimi z całym światem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość telebim
nigdy nie wrzucilabym fotek moich dziecie do neta to jest okropne! czy dzieci zgadzaja sie na to ? dzieci nie sa wlasnoscia rodzicow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość errteeeee
dałam zdjęcie siostrzeńca jak miał 2mieś był właśnie podparty poduszkami w pozycji półleżącej, zalecił tak lekarz bo Mały miał refluks. I po jedzeniu miał być w takiej pozycji przez ok godzinę. Jakie ja komentarze przeczytałam, że jestem wyrodna sadzając dziecko w wieku 2mieś:D No jaja jak berety:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie z przymiotnikami pisze się łącznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×