Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kiki54321

wybielanie zębów Whitetime

Polecane posty

Gość wettw
stanowczo NIE POLECAM tego produktu!!! szkoda pieniedzy i przede wszystkim zdrowia! nie widzałam zeby jakis stomatolog polecał ten produkt a ludzie ktorzy go reklamuja to modelki, znajomi rzekomego własciciela estinity ktorzy sami boja sie używac ŁAJT TAJM xD zęby sie wybielaja owszem ale jakim kosztem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w mediach już pisali, że ten preparat jest niebezpieczny, nie mam pojecia nad czym sie tu zastanawiać - nie kupować i tyle... szkoda zębów. Artykuł ws. whitetime: http://natemat.pl/69995,uwazaj-na-domowe-wybielanie-zebow-idziemy-tropem-preparatu-whitetime-piotra-kaszubskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martamas
Ludzie, nie bądźcie naiwni. Do momentu kiedy nie zmienicie swoich przyzwyczajeń, nawet nie macie co liczyć na trwały efekt wybielania zębów. Zęby będą białe dopiero wtedy, gdy będziecie o nie systematycznie dbać. Inny scenariusz nie jest tutaj możliwy, no i oczywiście wyeliminowanie fajek, mocnej kawy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saszasza
ja tego uzywalam i efekt byl nic sie nie dzialo zlego jak ktos tam opisywal, takze moge polecic, oczywiscie picie kawy niweluje szybko taki efekt i trzeba to powtarzac co jakis czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Środek do wybielania zębów - http://vk.cc/1YM91P ja to uzywałam no i mam teraz bielsze zęby. Moze nie takie jak po profesjonalnym wybielaniu ale dla mnie efekty sa wystarczające za tą cene.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka333
zęby wybielałam 3 mieisące temu w centrum vita medica w Warszawie za pomocą lampy Byond, zabieg szybki bo trwa jedyne 30min, a efekt niesamowity, wybiela aż o 8 odcieni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
środków i sposobów na wybielanie zębów strasznie dużo, ale żeby wybrać skuteczny i bezpieczny to już jest trochę gorzej, ale widzę, że nie jestem sama w tym, że jak wybielanie to w gabinecie, sama robiłam w Dental Services i efekty super i co bardzo ważne mam pewność, że bezpieczne dla moich zębów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja robie bardzo bezpieczne wybielanie soda z woda utleniona,jest super i bardzo tanio,nie potrzeba przepłacac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem zadowolona z białej perły system kupiłam dla siebie i swojej przyjaciółki na stronie internetowej apteki czerwonej. Niewielki wydatek jak na wybielanie zębów a efekty są widoczne. Używała ktoś biała perła jutro impreza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arlettinka
pasty wybielające są ok, jeżeli chcecie tylko delikatnie rozjaśnić kolor zębów, ja niestety miałam większy problem, dlatego wolałam skorzystać z laserowego wybielania zębów w http://www.vipdental.pl w zależności od wielkośc**problemu wybiera się rozwiązanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewjunka
jeżeli chcesz uzyskać efekt wow, to polecałabym jednak wizytę u dentysty, ja byłam na wybielaniu u http://www.j-dent.com.pl/ i moje zęby są teraz naprawdę śliczne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje zeby tez sa sliczne,bo myje je soda z dodatkiem wody utlenionej tanio i bez problemów a dentysci to widza tylko kase

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam! Chciałbym podzielić się z wami własną oceną owego produktu. Otóż, zapewniam was na wstępnie, ze nie jestem nikim podstawionym, nie mam żadnego związku z firmą ani nic z tych rzeczy :). Whitetime stosuje już z... 12 dni. Jakie jest moje stanowisko w tej sprawie? Zacznijmy od zalet: zęby stały się bielsze, jak nas zapewniano. Żadnych dolegliwości. Nie odczuwałem bólu ani na zębach ani dziąsłach. Jedynym... minusem było dziwne uczucie, jakby zęby miały mi za chwile wypaść. Nakładki doskonale się dopasowały. WADY: nadwrażliwość. Już miałem ją wcześniej, jednak pogłębiła się. Czytałem, ze ten "wybielacz" osłabia żeby, więc dla wyrównania myje je pastą Elmex. Zawsze to coś da. Ogólnie produkt raczej polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a nie lepiej iść do dobrego gabinetu, gdzie skutecznie i bezpiecznie zęby wybielą? Może to też nie jest tanie, ale w Galerii Uśmiechu można płatności na raty rozłożyć. A dobrze jest wybielać pod okiem specjalisty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NIE UŻYWAJCIE TEGO. 4 dni wybielania nadwrażliwość której nigdy nie doświadczałem nagle się pojawiła, ukruszył mi się ząb przedni z którymi nigdy nie miałem problemów żadnych. Z tego co piszą na innych forach to rzeczywiście nie ma podanej specyfikacji ilościowej składników. Dlatego tak dobrze działa bo ma tego praparatu znacznie za dużo i dlatego też możecie sobie zniszczyć zęby. Nigdy nie miałem problemu z zębami i nagle mi się ukruszył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Firma Whitetime nie wysyła produktów, które zostały opłacone przedpłatą. Na blogu daniszewska . com powstał tekst o tym jak firma oszukuje klientów. Znajdziecie w niej link do grupy na facebooku, w której gromadzą się poszkodowani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cherry96
To w końcu dobre to jest czy nie!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wczoraj pytałam dentystkę o ten produkt - nie zna go. Jednak powiedziała mi, że w gabinetach używa się min. 20% substancji czynnej - i to zapewnia efekty. Tutaj skoro jest do 20% nie powinno być szkodliwe. Powiedziała mi również, że przed stosowaniem wybielania powinno stosować się pastę do zębów wrażliwych i po wybielaniu również, bo każde zęby reagują inaczej. U dentysty wybielanie to koszt ok. 700zł. Już sama nie wiem czy kupić ten środek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
już nawet adbuster się z was naiwniaków śmieje: www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=IncwcDlYS2s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest generalnie jedno wielkie oszustwo: www.natemat.pl/69995,uwazaj-na-domowe-wybielanie-zebow-idziemy-tropem-preparatu-whitetime-piotra-kaszubskiego - Tak samo jak Lipoxine: www.natemat.pl/92613,lipoxine-demaskujemy-wielka-scieme-na-odchudzanie-sanepid-rozpoczyna-sledztwo - Jedno i drugie to ten sam naciągacz i ta sama nie istniejąca w Polsce firma!!!! Odpowiedz na ten temat »

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Whitetime? BANDA OSZUSTÓW!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronika45
O też jakoś nie wierze w ten Whitetime, czytałam troche na necie o tym i jakoś ludzie nie bardzo chwalili. Ale przy okazji takiego czytania trafiłam też na ten preparat http://www.purelite.pl/ . Ludzie pisali że fajnie, bo prosto można sobie nim wybielić zęby w domu i bardzo szybko widac już pierwsze efekty,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o wybielanie, to ja najbardziej polecam jedną metodę - lampę Beyond. Wybielałam zęby w gabinecie http://www.cenker.pl . Po dwóch zabiegach zęby są idealnie białe, a efekt utrzymuje mi się już rok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
UWAGA Niech każda osoba która czuje się oszukana przez Piotra Kaszubskiego, który odpowiada za sprzedaż produktu WHITETIME i jego firmy takie jak Estinity Wiesława Kaszubska, Biocare, MPM Entertainment LLC, Whitetime Proffesional Distribution LLC ( WPD LLC ), Hamilton Group Limited ( HG Limited ), Beauty Invest i szereg innych niech skontaktuje się z Prokuraturą Rejonową Warszawa Mokotów, która prowadzi wielowątkową sprawę przeciwko Piotrkowi Kaszubskiemu. Zgłaszajcie się bezpośrednio do prokuratora prowadzącego Pani Agaty Kucharskiej, tel 222171222 e-mail: prokuratura.mokotow@warszawa.po.gov.pl Niech zgłaszają się zarówno pracownicy jak i oszukani klienci, wspólnicy, inwestorzy. Pracownicy dodatkowo niech zgłaszają te firmę do US i ZUS oraz do Inspekcji pracy. Oszukani klienci niech wysyłają dodatkowo zawiadomienia do Sanepidu i UOKiK Produkty sprzedawane przez Piotra Kaszubskiego to: Liposuction, whitetime, vitalash, VITA SLIM, beverly smile, thermasin, liverine detox, hialuro-ultra, błonnik beta, varico vain, LIPOCARE, ProKardin, Hair ultra i szereg innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zlodzieje!!!! kupilam white time na ich stronie, nie otrzymalam produktu, pisalam do nich dziesiatki emaili na ZADEN nie raczyli odpowiedziec, jesli nie chcecie wyrzucic pieniedzy w bloto to nie kupujcie na ich stronie. oszusci, naciagacze i zlodzieje!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
whitetime to oszustwo i do tego niebezpieczny produkt. ja kupilam czarny piach black edition. zobaczcie sobie na fanpage Pawla w Warsaw shore. jest w 100% naturalny i po jednym myciu (takim 20 minutowym ;) widać efekty! zeby sa bielsze. ja na tej aukcji kupilam http://allegro.pl/show_item.php?item=5726463515

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mało który preparat to wybielania zębów działa tak jak reklamują :) Ja polecam stare dobre odwiedzenie stomatologa i oddanie swoich zębów w ręce fachowców. Ostatnio miałam przeprowadzone wybielanie w Klinice Stomatologicznej www.froe.pl , polecam :)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również polecam klinike froe, w zeszłym tygodniu sciągałem aparat i przy okazji skorzystałem z zabiegu wybielania zębów. Wyglądaja mega ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaslodziak
A ja tam nie wierze w takie cuudowne preperaty... ja sobie wole isc do specjalistow i nie kombinowac...zawsze wybielam moje zeby w http://perli.com.pl/ i jestem zadowolona mega z efektow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×