Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kiki54321

wybielanie zębów Whitetime

Polecane posty

Gość gość
"Dlaczego wszystkie negatywne opinie są napisane z jednego IP?? Ja używam Whitetime ze swoja siotra, efekt piorunujący, nic zęby nie bolą, naprawde świetny produkt" Ile Kaszubski płaci za pozytywne komentarze?? mogę takie pisać :D ale z drugiej strony nie chciałbym aby ludzie niszczyli sobie przeze mnie zęby :) hahaha ale żałosna prowokacja, z jednego IP :) raczej pozytywy są z 1 IP :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez uzywam i produkt jest bardzo fajny :) Polecam dziewczyny i chlopaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwaga! jeśli komus ten żel zrobił krzywde warto złozyc zawiadomienie do prokuratury na producenta z art. 165 &1 pkt 2. Wówczas sprawa zajma sie organy scigania, zasięg może być naprawdę duży. Oczywiscie najlepiej miec jakieś zaswiadczenie od stomatologa, ze to whitetime wywolalo efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten żel jest do bani, tylko zęby po nim szczypią i nic więcej. w zestawie jedna mała tubeczka w połowie wypełniona powietrzem, nakładki które są niedopasowane do ułożenia zębów. skład bardzo ubogi w porównaniu z konkurencyjnymi produktami. kontakt z producentem jest zerowy, pisałam reklamacje na ich kontakt i żadnej odpowiedzi, na facebooku moje posty są usuwane. bardzo nieprofesjonalna i nierzetelna firma - radze unikać takich cwaniaków którzy bazują na niewiedzy konsumentów. Zreszta są już ostrzeżenia w internecie apropo tego whitetime'u

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rowniez nie polecam, szkliwo mi strasznie zniszczylo. NIE WIERZCIE W TE DOBRE OPINIE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam whitetime :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majkelll
UWAGA Pracowałem przy kompletowaniu zamówień i adresowaniu paczek z whitetime. Niestety wszedłem w konflikt z Piotrem K. i już tam nie pracuję. ALE chce wam powiedziec drodzy czytelnicy i czytelniczki prawdą jest ze Piotr opłaca pozytywne komentarze - robią to Ci sami ludzie co kompletują zamówienia i adresują... wiem bo sam to robiłem do niedawna. Takze mogę powiedziec z cała stanowczoscia, ze pozytywne opinie sa sztuczne i opłacone z góry przez producenta :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszukany12
Majkelll, czy móglbyś sie ze mna skontakotować w sprawie kaszubskiego? w sumie jestem w podobnej sytuacji, ten czlowiek jest niepoczytalny i wg mnie ma coś z głowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszukany12
mój adres mailowy:wojtekzdun12@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Używam tego produktu już 4 dni. Jak na razie zero efektów..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boże ludzie ! Przed kupnem jakiegokolwiek produktu wybielającego radze udać się do dentysty tak jak w moim przypadku. Jestem dość ostrożna i nie ufam opiniom ludzi wiec poszłam do dentystki od niej usłyszałam, że mogę sobie sama wybielić zęby jeżeli mam taką ochotę, radziła mi tylko spojrzeć na skład. Dowiedziałam się, że ona sama podczas wybielania stosuje od 38 do 40% nadtlenku karbamidu ! Z tego co wiem to w WT jest go 17%. Również powiedziała mi, ze jeżeli stężenie nadtlenku karbamidu będzie większe niż 16% to nie powinnam go trzymać na zębach dłużej niż 30 min. Jeżeli ktoś jest bardzo niecierpliwy i trzyma preparat na zębach po 1h czy więcej to jest sam sobie winien. Jeżeli czujesz, ze coś złego się dzieje z twoimi zębami podczas wybielania to po prostu odstaw na dzień czy dwa i spróbuj ponownie, jeżeli będzie się to powtarzało to znaczy, ze produkt nie nadaje się na twoje zęby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie kupie produktu whitetime z prostego powodu - za jego produkcją stoi chłopak bez matury i którego pasją jest aktorstwo a nie pomoc ludziom. Koleś nie ma żadnej wiedzy.... chcielibyście żeby np pobieranie krwi u was robiła hostessa ze sklepu?! Sami odpowiedźcie sobie na pytanie czy chcecie produkt nad którego produkcją czuwa jakiś gnój bez żadnego wykształcenia medyczne, w ogóle bez wykształcenia, oraz ów człowiek szukał ludzi do opracowania składu produktu na gumtree..... żenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muszynianka88
ja tam moge polecic z czystym sumieniem cos w stylu pisaka do wybielania, mam wrazliwe zeby i nic sie z nimi nie dzieje, efekt jest, moze nie jest to hollywoodzki efekt rażenia biela, ale mnie satysfakcjonuje o kilka tonów jaśniejsze zeby, mozna go dostac na przystanekpiekno.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja wiem że kaszubsi zastosował stężenie 18% niemal na pewno, wiec wogole tego w Polsce nie ma prawa nigdzie sprzewać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zachęcam do przeczytania artykułu o whitetime. jak widać może być on szkodliwy, a osoba która go produkuje wykorzystuje lekarzy http://natemat.pl/69995,uwazaj-na-domowe-wybielanie-zebow-idziemy-tropem-preparatu-whitetime-piotra-kaszubskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UWAGA NA WHITETIME
Polecam przeczytać te dwa artykuły o whitetime - bo może się okazać, że jest on nielegalny. 1. natemat.pl/69995,uwazaj-na-domowe-wybielanie-zebow-idziemy-tropem-preparatu-whitetime-piotra-kaszubskiego 2. zadbanyfacet.blogspot.com/2013/07/uwaga-na-whitetime.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość japierdolexdxdxdx
używam whitetime od 7 dni... efekt bielszych zębów jest i to spory, ale to jest strasznie mocne... na razie robie sobie przerwe bo mi troche uszkodziło dziąsła... tak wiec odstawie na jakieś 2 dni aby dziąsła doszły do siebie, a nastepnie poużywam jeszcze około 10 dni... i odstawiam to... xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli ktokolwiek miał przez whitetime problem ze szkliwem lub inne problemy z zębami, należy udać się do stomatologa, uzyskać pisemne oświadczenie, że to wybielanie zębów whitetime mogło być przyczyna powstałych problemów i następnie warto udać się z tym na policje lub do prokuratury i złożyć zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa z art. 165 kk, warto również wysłać maila z opisem sytuacji i dołączyć skan zaświadczenia od lekarza do powiatowej stacji sanitarno-epidemiologicznej w Warszawie, wówczas zajmą się sprawa bardzo szybko i produkt może zostać nawet zdjęty ze sprzedaży. Kaszubski w swoim żelu nie dał żadnych substancji zmniejszających nadwrażliwość lub wzmacniających szkliwo takich jak fluorek sodu, co czyni go jeszcze bardziej niebezpiecznym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WAŻNEEE
post powyzej, a w zasadzie blog misja waga w dol jest sponsorowany, blogerka ma na celu promować produkt, nie jest obiektywna, usuneła większość komentarzy o szkodliwości tego produktu. W dodatku została ona wciągnięta w kampanię "wysyłka gratis" co jeszcze bardziej pokazuje ze została przekupiona. Od siebie polecam Białą Perłę (link poniżej) - to nie prawda co na jej temat wypowiadają osoby na blogu misja waga w dół. > Biała Perła: makijazzowo.blogspot.com/2013/06/biaa-pera-wybielanie-w-10-dni-moje.html - prawdziwa blogerka a nie jakas amatorka przekupiona > natemat.pl/69995,uwazaj-na-domowe-wybielanie-zebow-idziemy-tropem-preparatu-whitetime-piotra-kaszubskiego > zadbanyfacet.blogspot.com/2013/07/uwaga-na-whitetime.html#sthash.zEFkbYBP.gbpl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak napierdalają po tym zęby, że muszę się asekurować proszkami przeciwbólowymi, robię to co 3-4 dni po 10 min a napierdala jakby piłą po zębach piłować, nie polecam nikomu o zdrowym rozsądku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raaaaaaaaaaacjooooooooooo
Jedynym sposobem na zażegnanie takiej sytuacji jest ujawnienie w internecie składu produktu. Jeśli produkt ten ma być użytkowany przez ludzi samodzielnie, przydałaby się obiektywna opinie specjalisty w dziedzinie stomatologii estetycznej np. w piśmie stomatologicznym. Źródła w postaci blogów oraz pozyskiwanie przedstawicieli handlowych bez wykształcenia medycznego nie przyniesie żadnych racjonalnych dowodów na nieszkodliwość poza dobrym marketingiem. Mam nadzieję, że firma rozważa tego typu działania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radek jacek
zastanawiam się nad zakupem Whitetime tylko nie jestem pewien bo 14 dni temu wybielałem zęby białą perłą i to była porażka i napisałem do nich wiadomość że zęby nie zostały mi wybielone a oni mi na to system 10 dni biała perła nie musi panu wybielić zębów ale za to je głęboko oczyśćić . Czy producent Whitetime daje jakąś gwarancie na swój produkt czy odpowiada podobnie ja wyżej wymieniona firam . proszę o odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakobin
Od siebie polecam Białą Perłę, dlaczego? Bo ma mniej żrącej chemii od whitetime, najnowocześniejszy sposób wybielania zębów czyli metoda enzymatyczną nie niszczącą szkliwa. Dodatkowo Biała Perła ma wiele substancji wzmacniających szkliwo. AD Whitetime: malutka tubeczka droższa od dużo większego zestawu Białej Perły, ma wysokie stężenie karbamidu (btw tak wysokie może być stosowane jedynie w gabinetach dentystycznych gdzie przed wybielaniem zęby i dziąsła są specjalnie zabezpieczane przed niszczącym wpływem takich mocnych substancji !!! ), już pojawiło się w mediach wiele publikacji mówiących o szkodliwości tego produktu. Pozytywne opinie są jedynie na sponsorowanych malutkich blogach. Biała Perła jest znana od dawna i mają bardzo miłych przedstawicieli... gdzie producent whitetime usuwa komentarze gdy ktoś zgłasza problem z ich produktem, nie odpowiada, przesyłki dochodzą po 2 tygodniach od zamówienia i żadnego słowa przepraszam od producenta. W dodatku firmą której produktem jest whitetime jest firma która mieści się jakimś starym mieszkaniu przerobionym na gabinet kosmetyczny... Sami zdecydujcie co wolicie kupić - ja wybrałem Biała Perłe i jestem bardzo zadowolony z koloru i stanu zdrowia moich zębów i szkliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cała prawda o whitetime i tym pseudo przedsiębiorcy: http://natemat.pl/69995,uwazaj-na-domowe-wybielanie-zebow-idziemy-tropem-preparatu-whitetime-piotra-kaszubskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
super, ze uzywalam przez 2 tygodnie, i zeby zmienily tylko sie o 2-3 odcienie. EFEKT JEST PRAWIE ZEROWY, osobiscie nie polecam. paski sa lepsze niz to gówno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdrowie234
Ja mam na to swój sposób :) Pewnego dnia natrafiłem na kurs w serwisie interkursy (okazał się dobrą, uczciwą platformą do kupowania przeróżnej maści kursów - poradników). Natknąłem się na goo. gl/ey5MyJ (usuń odstep z linku) i postanowiłem zaryzykować, kupiłem. Przecież 27 zł to nie dużo. Osobiście się nie zawiodłem :) Poradnik spełnił swoje zadanie. Mam nadzieję że pomogłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bywa i tak lol
Powiem wam tak moja siostra zarabia na nabijaniu pozytywnych komentarzy itd więc nie bardzo wierze w skuteczność jesli znalazł by sie jeden trzy moze nawet 10 negatywnych to i bym sie zastanowiła nad kupnem ale przeczytałam mase negatywnych komentarzy na różnych forach i z tego co moge stwierdzić o pozytywnych sa napisane chyba przez 1 osobe bo troszke dziwne jest iż sie powtarzają niektóre słowo w słowo :) pozdrawiam wszystkich naiwnych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×