Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kiki54321

wybielanie zębów Whitetime

Polecane posty

Gość gość
Najlepszą metodą moim zdaniem jest wybielanie profesjonalne u dentysty. Sama wybielałam zęby w gabinecie http://drpernak.pl/ zęby wyglądają teraz świetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również polecam normalne wybielanie zębów u specjalisty w gabinecie stomatologicznym, jeżeli jesteście z okolic Szczecina to polecam Klinikę Dentystyczną Froe.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znajoma stosowała ale nie polecała, zęby ją potem bolały i efekt słaby. Sama zaczęłam szukać w necie i znalazłam doskonałą metodę Martuni, moje zęby wybieliłam szybko i bezpiecznie, bez bolących zębów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja korzystałam z informacji na temat wybielania w Internecie. wiadomo, było dużo za i przeciw, ale najwięcej informacji znalazłam na https://portal.abczdrowie.pl/wybielanie. wybielałam w Warszawie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam żadnych preparatów reklamowanych w telewizji a już tym bardziej w internecie. To wszystko sama chemia, jeżeli już próbowac to tylko u dentysty (on wie co robi), czasami nawet odradzaja oni takie zabiegi i polecaja po prostu czestsze i dokladniejsze mycie zebow + dodatkowa pasta i zalatwione. Mój dentysta ze Szczecina tak wlasnie mi polecal. Polecam serdecznie. Odwiedz ich stronke i umow sie na wizyte ;) www.froe.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyna978
zanim poszlam do dentysty na wybielanie próbowałam wielu sposobów, past, pasków itd. ale niestety nic nie ruszało, no może minimalnie, dlatego poszłam w końcu do gabinetu - Medicumdent w Lublinie, bo akurat tu studiuję i jestem meeeega zadowolona z efektu i podejścia lekarzy, bardzo fajnie i na długo :) jeśli ktoś zainteresowany to podsyłam linka do strony: www.medicumdent.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beata_22
Również nie zauważyłam efektu, stosowałam już dużo produktów ale zawsze efekt był dość słaby. Wyszukałam bloga na którym dziewczyna opisuje metodę Martuni, spróbowałam i teraz dopiero mam białe zęby :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytałam sporo złego na ten temat - podobno produkt nie powinien zostać wrzucony do obiegu ze względu na normy unijne. Chyba nawet już nie sprzedają go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama nazwa zrobiła niemały szał na rynku. Podobno są skuteczne,ale nie polecam tej firmy jak i jej właściciela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
naprawde nie polecam wybielaniadomowymi sposobami. to nie jest najlepszy sposob, bo nie jest trwaly i w niczym nie pomaga... lepiej idz do dentysty. ja np robilam wybielanie w www.esdentica.pl .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skutecznie wybielić zęby można tylko u dentysty, takie inne sposoby bez kontroli tylko niszczą zęby. Ja wybieliłam zęby w Stomatologii Rodzinnej http://stomatologiarodzinna.net/ i dzięki temu mam nie tylko białe zęby ale też i zdrowie, a szkliwo jest nienaruszone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można skutecznie i bezpiecznie wybielać w domu, ja stosuje iWhite i efekty mam mega, a zębami nic złego się nie dzieje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem za tym, że można w domu, ale tylko wtedy, kiedy produkt naprawdę jest sprawdzony. Lepiej jednak poradzić się własnego stomatologa niż reklamy telewizyjnej :) w moim przypadku okazało się, że znaczenie lepsze efekty niż domowe wybielanie przyniosło wybielanie laserem diodowym. Oczywiście koszty są wyższe, ale jest to i bezpieczne i naprawdę widać różnicę. Korzystałam z zabiegu w Uśmiech Zdrowia na Starym Mokotowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się, że w domu można stosować tylko sprawdzone produkty do wybielania zębów. Ja próbowałam różne produkty, ale wg. mnie najlepiej się sprawdzają nakładki iWhite, dają rewelacyjne efekty, a do tego są wygodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kitti32
Aby utrzymać ładny i zdrowy, a przy okazji biały uśmiech, najważniejsza jest profilaktyka. Dlatego dobrze jest wybierać gabinety takie jak ten http://www.awodent.pl/pl/profilaktyka/ , gdzie do profilaktyki przykładana jest dużą waga. Samodzielne próby wybielania zębów raczej należy sobie darować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zawsze miałam kompleksy z powodu moich zółtych zębów,w końcu się przemogłam i będąc w Niemczech kupiłam żel dr martin schwarz home comfort,z pierwszym razem zmieniło mi ton o 6 stopni,teraz co 4 miesiące poprawiam efekt,oczywiście cały czas pamiętam o tym by na co dzień dbać o zęby,teraz już kupuję przez internet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Środek do wybielania zębów - http://vk.cc/1YM91P ja to uzywałam no i mam teraz bielsze zęby. Moze nie takie jak po profesjonalnym wybielaniu ale dla mnie efekty sa wystarczające za tą cene.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama_prawda
Smiesza mnie opinie dentysow jak to oni nie polecaja tych metod...drodzy panstwo oczywiscie, ze nie bo wolicie sprzedawac za 1500 zl zestawy, ktore sami kupujecie za max 50 zl plus nakladki, ktorych wykonanie jest praktycznie jak za darmo dla Was. Nic dziwnego, ze ludzie wola sobie kupic produkty o wiele tansze. Nawet profesjonalne produkty dentystyczne mozna kupic na lewo o wiele taniej. Moga je oficjalnie sprzedawac jedynie stomatolodzy gdyz ma to zabezpieczyc ich biznes, nic wiecej. Jest to zwykla lichwa. Normalnie powinniscie dawac recepte jak kazdy lekarz by ludzie kupiwali te preparaty w aptece, jak w przypadku innych lekow. To tak jakby lekarz sprzedawal leki spod lady warte 10 zl za 1000 zl. Jest to zenujace. ZENUJACE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie,ja kupę kasy zaoszczędzam wybielając w domu,kupuję przez neta niemiecki zel dr martin schwarz home i na 3-4msc mam spokój,czy 149zł na 3 miesiace to dużo?chyba nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mnie bardzo pomogły produkty do higienizacji jamy ustniej i wybielające zęby kupilam je w panoramica.pl teraz mam piękny uśmiech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×