Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

KARMEN JESTEŚ?

Polecane posty

Gość NieDlaCiebie
jakbyś zasługiwała na to zebym do ciebie mówiła ''pani'' to bym sie tak do ciebie wyrażała..bo ja chociaż potrafie przystopować i nie wyzywać kogoś bo to tylko głupi internet...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmenka jest tylko jedna
ja powaga zawsze jupiiiii ja tu robię za czarny charakter a ty jesteś moim adwokatem :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmenka jest tylko jedna
jupiiiiiii olej temat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NieDlaCiebie
bo siedzac tu tylko po to by kogoś wyzywać..uwierz to strata czasu///

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmenka jest tylko jedna
z/w

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jupiiiiii
ja panią nie jestem a także nie potzrebuję od nikogo żeby tak sie do mnie zwracał bo to tylko głupi internet:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmenka jest tylko jedna
nie dla ciebie to idź do siebie już nara i nie truj !!!!:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jupiiiiii
ok karmen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NieDlaCiebie
wiec jesli glupi internet to po co wyzywac kogos kogo sie wgl nie zna skoro mozna tez ta osobe polubic juz nie chodzi o mnie ale ogolnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmenka jest tylko jedna
jupiiiiiii z/w

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jupiiiiii
ale kto tu kogo wyzywa ja tylko odpowiadam na twoje pytania bez żadnych wulgaryzmów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NieDlaCiebie
nie chodzi o cb a twoja kolezanke wypisujac do mnie o jakiś owsikach choć nie mam pojecia o co jej chodzi troche mnie to rozbawiło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jupiiiiii
no jaja sobie robi a to chyba nie jest jakaś obraza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NieDlaCiebie
robienie sobie jaj z kogos według ciebie czym jest jak nie obraza? czy chciałabyś zeby ktos robił sobei z ciebie jaja? czy odpowiadałoby tobie to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jupiiiiii
tak bo mi to lata tutaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NieDlaCiebie
tak tobie tutaj to lata ale nie ludzia starszym..jak wgl mozna bawic sie kosztem drugiej osoby pomysl troche...nwm..eee..kto cie wychowal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NieDlaCiebie
ja wiedziałam ze napiszesz tego typu wypowiedz....ci nastolatkowie:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jupiiiiii
a ile masz lat? a nastolatką już dawno nie jestem więc sory nie trafiłaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NieDlaCiebie
to musisz być w takim razie głupia bo człowiek dorosły i dojrzały w taki sposób jak ty sie nie zachowuje i nie sadze ze ''sorry'' to słowo dla osoby dorosłej bo rzadko słyszę od dorosłych ludzi takie słowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jupiiiiii
haha no na pewno nie jestem tak dojrzała jak ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NieDlaCiebie
i według ciebie człowiek mądry i dojrzały wchodzi na fora i robi sobie ze tak powiem ''jaja'' nie wyobrażam sobie kobiety 30letniej ktora z nudów wchodziłaby na forum i tak robiła bo dla mnie było by to zabawne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jupiiiiii
haha no to byś sie jeszcze zdziwiła bo ja akurat znam takie osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NieDlaCiebie
to muszą być tak upośledzone jak ty..dobra kończę bo nie bede sie zniżała do twojego poziomu i dyskutowała z toba bez sensu... wiec 3maj sie tam i wiecej rozrywki na dworzu bo staniesz sie gruba:D ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jupiiiiii
a śmieszna to ty jesteś wyglądasz na starą zrzęde której tak naprawde brakuje adrenaliny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jupiiiiii
haha no to tzrba było dawno zakończyc tą dyskusje najwidoczniej nudzi ci się i dlatego piszesz a ruchu to raczej tobie polecam bo zmarszczki ci sie zrobią na d***e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NieDlaCiebie
to się grubo mylisz :D:D chociaz nie potrzebuje robic sobie z kogos jaj by sie dowartościować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NieDlaCiebie
a tobie na tej pyskatej mordzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jupiiiiii
oj idz lepiej bo nie masz nic mondrego do powiedzenia takze bye

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NieDlaCiebie
mondrego nie ale mądrego to mam ;);) kupie ci słowniczek ortograficzny na urodziny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jupiiiiii
stara ruro no dowartościuj się bo to ci tylko pozostało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×