Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Gdzie warto zorganizować wesele? - Ełk

Polecane posty

Gość gość

Witajcie kochane. Całkiem niedawno wprowadziłam się do Ełku i nie zdążyłam jeszcze poznać tak dobrze miasta. Planujemy z narzeczonym zorganizować na miejscu wesele, ale nie mamy pojęcia gdzie konkretnie... Jakieś porady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flamingP
Powinnaś zainteresować się salami bankietowymi Czajka na Magazynowej. W sieci powinnaś znaleźć ich stronę www i galerię zdjęć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem, że nawet klimatyczny budynek ze starszych lat. Nie spodziewałabym się. Galeria zrobiła na mnie wrażenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irenka W
Te sale to są w w tym budynku nieopodal dworca kolejowego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UMA THURMAN
Irenka W - tak. Nigdy nie byłam, ale kojarzę dobrze to miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po galerii widzę że fajna ta sala czajka. niedługo czeka mnie rocznica małżeńska. myślę czy by tutaj nie wyprawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam tam w tym lokalu. Jest tam bardzo fajny klimat. W sumie fajnie było wszystko zorganizowane. Widać, że była już tam niejedna udana impreza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola Molska
Podobają mi się takie stylowe budynki jak ten z lat 20.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lokatorka LBL
W przyszłym tygodniu tutaj mam ważną konferencję :) Jestem ciekawa jak to będzie. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Szczerze odradzam "Biały Żagiel". Pani B. zadba żeby nie było zbyt tanio ( bo za wszystko trzeba dopłacić i jeszcze w trakcie coś jeszcze "wyskoczy"...), to jeszcze ma czelność ukraść jedzenie, o alkoholu już nie wspomnę... Zawiedzeni jesteśmy... Nie chciałbym żeby jeszcze kogoś spotkała taka niemiła niespodzianka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MET BUD Konstrukcje Stalowe
Propozycja idealna na piękny ślub w plenerze! Zachęcamy do zapoznania się z nasza ofertą. MET-BUD Konstrukcje Stalowe jest młodą, prężnie rozwijającą się firmą z siedzibą w Siedlcach. Dysponujemy własną halą produkcyjną wyposażoną w najwyższej klasy maszyny i sprzęt do obróbki metali. Nasz zespół to wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści, którzy elastycznie podchodzą do każdego Klienta. Dzięki temu jesteśmy w stanie sprostać każdym wymaganiom w zakresie wykonania hal namiotowych, konstrukcji stalowych i magazynów. Stale wprowadzamy nowe technologie i nowinki rynkowe, co przekłada się na wysoką jakość naszych produktów i usług. Zakres naszej działalności obejmuje: konstrukcje halowe, sprzedaż hal namiotowych, wynajem hal namiotowych, wynajem podnośników koszowych. Obsługujemy Klientów z całej Polski oraz Unii Europejskiej. Idealne do wynajęcia na piękny ślub w plenerze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darek

Jeśli szukacie lokalu lub pomocy w sprawie wesela to polecam zerknąć tutaj https://www.gdziewesele.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×