Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Garnitur

Polecane posty

Gość gość

Jakie garnitury są teraz modne? Mowa nie o panu młodym, a o zwykłym gościu weselnym, który ma 186 wzrostu, jest baaardzo szczupły (wręcz chudy), a ostatni garnitur ma ze studniówki i uparł się, że w nim pójdzie na wesele. Mój brat, lat 25 :p A garnitur studniówkowy jest paskudny, za duży moim zdaniem i jakiś taki świecący. Chciałabym mu pomóc wybrać coś ładnego i na czasie, ale i ja się na tym nie znam w sumie... Wiem tylko, że to co ma, jest do niczego :p Pomożecie?

Gość kgjkdgj
top secret, ale widziałam też w H&M czy Zarze, a że są właśnie wyprzedaże, to za gajerek zapłaciliśmy 230zł :D

Gość gość
Polecam bardzo fajną wypozyczalnie w Krakowie. Bylam z synem i widziałam bardzo fajne garnitury. Chcemy się trochę wylamac ze schematu pt. zwykly czarny czy granatowy garnitur i postawić na cos bardziej oryginalnego. W końcu to młody chłopak. https://plus.google.com/+Galeriamody%C5%9BlubnejiwizytowejKr%C4%85k%C3%B3w/about

Ktoś wyżej podpowiadał Ci sieciówki - odpuść. Te garnitury są źle uszyte, mają bardzo słaby materiał i ogólnie nie nadają się do niczego poważniejszego czy bardziej eleganckiego. Jeśli garnitur ze studniówki jest tylko za duży, to można go dopasować i wtedy wyjdzie najtaniej, ale skoro się "świeci", to pewnie materiał jest nędzny i szkoda się za to brać. Teraz można naprawdę tanio kupić ładny i modny garnitur, który posłuży kilka kolejnych lat. Nie wiem skąd jesteś, ale w Toruniu otworzyli największy salon mody męskiej z garniturami - Marcus Kerr przy Szosie Lubickiej. Można kupić naprawdę ładny garnitur w dobrej cenie i pokazać się na weselu jak człowiek 😉 Często są promocje w stylu koszula do garnituru za złotówkę czy buty za pół ceny. Ostatnio byłem i widziałem garnitury slim w promocji, a chyba taki by trzeba dla Twojego brata.

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować