Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Garnitur

Polecane posty

Gość gość

Jakie garnitury są teraz modne? Mowa nie o panu młodym, a o zwykłym gościu weselnym, który ma 186 wzrostu, jest baaardzo szczupły (wręcz chudy), a ostatni garnitur ma ze studniówki i uparł się, że w nim pójdzie na wesele. Mój brat, lat 25 :p A garnitur studniówkowy jest paskudny, za duży moim zdaniem i jakiś taki świecący. Chciałabym mu pomóc wybrać coś ładnego i na czasie, ale i ja się na tym nie znam w sumie... Wiem tylko, że to co ma, jest do niczego :p Pomożecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zab zupa zebowa
wypasowac ci girki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kgjkdgj
a my kupiliśmy w sieciówce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
carrefour... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kgjkdgj
top secret, ale widziałam też w H&M czy Zarze, a że są właśnie wyprzedaże, to za gajerek zapłaciliśmy 230zł :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam bardzo fajną wypozyczalnie w Krakowie. Bylam z synem i widziałam bardzo fajne garnitury. Chcemy się trochę wylamac ze schematu pt. zwykly czarny czy granatowy garnitur i postawić na cos bardziej oryginalnego. W końcu to młody chłopak. https://plus.google.com/+Galeriamody%C5%9BlubnejiwizytowejKr%C4%85k%C3%B3w/about

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wyżej podpowiadał Ci sieciówki - odpuść. Te garnitury są źle uszyte, mają bardzo słaby materiał i ogólnie nie nadają się do niczego poważniejszego czy bardziej eleganckiego. Jeśli garnitur ze studniówki jest tylko za duży, to można go dopasować i wtedy wyjdzie najtaniej, ale skoro się "świeci", to pewnie materiał jest nędzny i szkoda się za to brać. Teraz można naprawdę tanio kupić ładny i modny garnitur, który posłuży kilka kolejnych lat. Nie wiem skąd jesteś, ale w Toruniu otworzyli największy salon mody męskiej z garniturami - Marcus Kerr przy Szosie Lubickiej. Można kupić naprawdę ładny garnitur w dobrej cenie i pokazać się na weselu jak człowiek 😉 Często są promocje w stylu koszula do garnituru za złotówkę czy buty za pół ceny. Ostatnio byłem i widziałem garnitury slim w promocji, a chyba taki by trzeba dla Twojego brata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najgorrsze co może być, to wybranie garnituru "bo jest modny". DObry garnitur powinien być dobrany do mężczyzny, który będzie go nosił. Dlatego najlepiej zainwestować w garnitur szyty na miarę od Hegg - kontaktując sie z nimi możesz liczyć na pomoc w wyborze odpowiedniego garnituru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W noor.pl mają spory wybór ładnych marynarek i gajerków. Dlatego nie ma co przepłacać skoro ich ubrania są dobrze skrojone i ładnie leżą na mężczyznie.
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×