Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość skłócona z rodziną

Pokłóciłam się i z rodzicami i teściami.

Polecane posty

Gość skłócona z rodziną

Z matką: Przychodzi codziennie do mnie na zmianę z teściową, obie we wszystko się wtrącają. Między innymi to jak powinniśmy żyć, to gdzie powinniśmy mieszkać, itp. Matka nawet zaczęła szukać mojemu mężowi po kieszeniach, szukać prezerwatyw i innych dowodów zdrad. Teściowa: Zaczęła mnie podejrzewać o zdrady, obwiniać mnie oto że nie zajmuje się domem i dziećmi. Szukała mi po szufladach i zaczęła czytać mój pamiętnik. Z ojcem: Ojciec powiedział że wpakowałam się w jeszcze gorszy związek, że męża całymi dniami nie ma w domu. Że ja zajmuje się dziećmi i kazał mi pokazać jakiś dowód na zarobki mojego męża. Chciał albo sprawdzić jego konto przez internet (ja mam taką możliwość) albo żebym dała mu po prostu jakieś pokwitowania z pracy męża. Z teściem: Że ja nie umiem nic ugotować ani nic. I zaczął mi opowiadać jaka to ja jestem nieodpowiedzialna. Że normalna dziewczyna jak zajdzie w ciąże z innym mężczyzną to już potem nie wychodzi za mąż. Poza tym teściowie akurat nie uważają że ja należę do porządnej rodziny. Problem pojawia się taki ja mam nieślubnego syna z poprzedniego związku a mój brat jest alkoholikiem, rozwiódł się z żoną, wyszedł z więzienia (siedział za oszustwa finansowe (nic wielkiego).. Natomiast u teściów nie jest nic lepszego. Siostra mojego męża również ma nieślubnego syna a mój mąż, miał wyrok w zawieszeniu oraz owdowiał (jego pierwsza żona wleciała pijana pod koła samochodu). Mąż ma córkę z poprzedniego małżeństwa. Ja i mąż oprócz dzieci z poprzednich związków mamy dwójkę swoich, dobrze nam ze sobą, dogadujemy się ale ciągle dochodzi między nami do kłótni - często z winy albo moich rodziców albo teściów. Mieszkamy w Krakowie i zamierzamy przenieść się albo do Warszawy albo gdzieś do Wrocławia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to masz przeje.bane. Krakow piekny,moje miasto,jestem dumna.Ale uciekajcie.nie pozwolcie zniszczyc waszego zwiazku rodzicom.Moze czas na pokazanie rodzicom ze nie jestescie malolatami.Tworzycie rodzine,normalna rodzine.A rodzicom goowno do tego ile czasu maz spedza w pracy i ile ma na kwttku.To wasze zycie,wy je musicie przezyc i to jak najlepiej. Kochaj meza,wasza przyszloc i wasze wspolne dzieci.Przeszlosc jest przeszloscia,jest teraz i przyszlosc.Czasem lepiej obrazic sie na rodzicow niz pozwolic zniszczyc im swoje zyce. ps w lubu d*pu graja fajna muzyke live.Odpocznijcie czasem sami z mezem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdzie nie wyjeżdżajcie!!!! Trzymajcie się razem. Ze swoimi braćmi, siostrami, rodzicami i teściami. I dziećmi. Najlepiej by było gdybyście zamieszkali razem. Bo jak gówno jest w kupie to śmierdzi lokalnie. A jak sie rozlewa po Krakowach czy Wrocławiach - to już jest smród globalny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prośba Nie przenoście się Krakusy do stolicy . Mamy i bez Was dość problemów a jeszcze nie daj Boże przyjadą za Wami wasze matki i teściowe .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ależ to nie są żadne Krakusy!!! Przypałętało sie to dziadostwo do grodu Kraka z jakiejś wsi pod Warszawą. Prawdopodobnie ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dobrze ,macie na Wawelu smoka to niech ich op******i z cała rodziną .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smok Wawelski z takim barachłem pier.dolił się nie będzie. Niech spi.erdalają w okolice Stolicy. Nazad ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cóż będzie im musiała Syrenka wp*******ć a nie wypada bo to kobieta jest .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może i kobieta, ale sprzęt żeby wp.ierdal spuścić posiada. Więc niech spuszcza ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×